Frederiksværk Fodbold Klub

VinterBold U10 Drenge 3 (14) 5:5, Pulje 4

Kampnr Tid Hjemme Ude Bane
Arrangør:
søndag den. 12-11 2023
Spillested:
Humlebæk Stadion Kunstgræs Kunst 1B Kunstgræs - 5 mands Nederste Torpenvej 6 3050 Humlebæk
713853 10:00 Frem Hellebæk Frederiksværk Fodbold Klub Kunst 1B Kunstgræs - 5 mands
10:00
Frem Hellebæk
Frederiksværk Fodbold Klub
713854 10:25 Humlebæk BK Frederiksværk Fodbold Klub Kunst 1A Kunstgræs - 5 mands
10:25
Humlebæk BK
Frederiksværk Fodbold Klub
713856 10:50 Helsinge Fodbold Frederiksværk Fodbold Klub Kunst 1A Kunstgræs - 5 mands
10:50
Helsinge Fodbold
Frederiksværk Fodbold Klub
Arrangør:
søndag den. 26-11 2023
Spillested:
Pedella Park Kunstgræs Carl Bødker Nielsens vej 3 3100 Hornbæk
713859 10:00 Humlebæk BK Frederiksværk Fodbold Klub
10:00
Humlebæk BK
Frederiksværk Fodbold Klub
713877 10:25 Hornbæk IF Frederiksværk Fodbold Klub
10:25
Hornbæk IF
Frederiksværk Fodbold Klub
713880 10:50 Fredensborg BI Frederiksværk Fodbold Klub
10:50
Fredensborg BI
Frederiksværk Fodbold Klub
søndag den. 10-12 2023
Spillested:
Frederiksværk Stadion, Kunstgræs Sportsvej 7 3300 Frederiksværk
713928 10:00 Hillerød Fodbold Frederiksværk Fodbold Klub
10:00
Hillerød Fodbold
Frederiksværk Fodbold Klub
713933 10:25 Espergærde IF Frederiksværk Fodbold Klub
10:25
Espergærde IF
Frederiksværk Fodbold Klub
713937 10:50 Fredensborg BI
!
NB: Fredensborg BI er taberdømt
Frederiksværk Fodbold Klub 1
10:50
Fredensborg BI
Frederiksværk Fodbold Klub
søndag den. 28-01 2024
Spillested:
Lynge Idrætsanlæg 1 Idrætsvej 14 3540 Lynge
714122 09:30 Frederiksværk Fodbold Klub
!
NB: Frederiksværk Fodbold Klub er taberdømt
Allerød Fodbold Klub 1
09:30
Frederiksværk Fodbold Klub
Allerød Fodbold Klub
714124 09:55 Hørsholm-Usserød IK Frederiksværk Fodbold Klub
!
NB: Frederiksværk Fodbold Klub er taberdømt
1
09:55
Hørsholm-Usserød IK
Frederiksværk Fodbold Klub
714126 10:20 Helsingør IF Fodbold Frederiksværk Fodbold Klub
!
NB: Frederiksværk Fodbold Klub er taberdømt
1
10:20
Helsingør IF Fodbold
Frederiksværk Fodbold Klub
Arrangør:
lørdag den. 03-02 2024
Spillested:
Hillerød Stadion Kunstgræs Selskovvej 76 3400 Hillerød
714169 10:00 Ålholm IF Frederiksværk Fodbold Klub
10:00
Ålholm IF
Frederiksværk Fodbold Klub
714170 10:25 Hørsholm-Usserød IK Frederiksværk Fodbold Klub
10:25
Hørsholm-Usserød IK
Frederiksværk Fodbold Klub
714172 10:50 Fredensborg BI Frederiksværk Fodbold Klub
10:50
Fredensborg BI
Frederiksværk Fodbold Klub
Arrangør:
søndag den. 03-03 2024
Spillested:
Mørdrup Idrætsanlæg Kunstgræs Gymnasievej 5 3060 Espergærde
714196 10:00 Frederiksværk Fodbold Klub Allerød Fodbold Klub
10:00
Frederiksværk Fodbold Klub
Allerød Fodbold Klub
714198 10:25 Espergærde IF Frederiksværk Fodbold Klub
10:25
Espergærde IF
Frederiksværk Fodbold Klub
714200 10:50 Frem Hellebæk Frederiksværk Fodbold Klub
10:50
Frem Hellebæk
Frederiksværk Fodbold Klub
Arrangør:
søndag den. 24-03 2024
Spillested:
Nordkysthallen K-B Falkenbergvej 18 3140 Ålsgårde
714225 10:00 Frem Hellebæk Frederiksværk Fodbold Klub K-B
10:00
Frem Hellebæk
Frederiksværk Fodbold Klub
714226 10:25 Hillerød Fodbold Frederiksværk Fodbold Klub K-B
10:25
Hillerød Fodbold
Frederiksværk Fodbold Klub
714228 10:50 Helsingør IF Fodbold Frederiksværk Fodbold Klub K-B
10:50
Helsingør IF Fodbold
Frederiksværk Fodbold Klub
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Log ind