Frederiksværk Fodbold Klub

U16 Piger Futsal B (08), Pulje 1

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Resultat Arrangør
895307
19-11 2023
09:10 LSF Frederiksværk Fodbold Klub Tune Hallen Hal 3
2
-
1
Tune IF
19. nov 2023
09:10
LSF
2
Frederiksværk Fodbold Klub
1
895309
19-11 2023
09:30 Frederiksværk Fodbold Klub Slangerup & Omegn IF (1) Tune Hallen Hal 3
1
-
0
Tune IF
19. nov 2023
09:30
Frederiksværk Fodbold Klub
1
Slangerup & Omegn IF (1)
0
895312
19-11 2023
10:00 Frederiksværk Fodbold Klub Slangerup & Omegn IF (2) Tune Hallen Hal 3
1
-
1
Tune IF
19. nov 2023
10:00
Frederiksværk Fodbold Klub
1
Slangerup & Omegn IF (2)
1
895316
19-11 2023
10:40 Roskilde Pigefodbold (2) Frederiksværk Fodbold Klub Tune Hallen Hal 3
2
-
0
Tune IF
19. nov 2023
10:40
Roskilde Pigefodbold (2)
2
Frederiksværk Fodbold Klub
0
895318
19-11 2023
11:00 IF Skjold Birkerød Frederiksværk Fodbold Klub Tune Hallen Hal 3
HHT
Tune IF
19. nov 2023
11:00
IF Skjold Birkerød
Frederiksværk Fodbold Klub
HHT
895322
17-12 2023
16:40 Frederiksværk Fodbold Klub LSF Hedehushallen Bane 1
HHT
Fløng-Hedehusene Fodbold
17. dec 2023
16:40
Frederiksværk Fodbold Klub
LSF
HHT
895324
17-12 2023
17:00 Slangerup & Omegn IF (1) Frederiksværk Fodbold Klub Hedehushallen Bane 1
UHT
Fløng-Hedehusene Fodbold
17. dec 2023
17:00
Slangerup & Omegn IF (1)
Frederiksværk Fodbold Klub
UHT
895327
17-12 2023
17:30 Slangerup & Omegn IF (2) Frederiksværk Fodbold Klub Hedehushallen Bane 1
UHT
Fløng-Hedehusene Fodbold
17. dec 2023
17:30
Slangerup & Omegn IF (2)
Frederiksværk Fodbold Klub
UHT
895331
17-12 2023
18:10 Frederiksværk Fodbold Klub Roskilde Pigefodbold (2) Hedehushallen Bane 1
HHT
Fløng-Hedehusene Fodbold
17. dec 2023
18:10
Frederiksværk Fodbold Klub
Roskilde Pigefodbold (2)
HHT
895333
17-12 2023
18:30 Frederiksværk Fodbold Klub IF Skjold Birkerød Hedehushallen Bane 1
UHT
Fløng-Hedehusene Fodbold
17. dec 2023
18:30
Frederiksværk Fodbold Klub
IF Skjold Birkerød
UHT
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366
  • Kvalifikationsrunde:
    3. og 4. februar 2024 (U13 til U16)

Kvalifikationsrunder sammensættes af hold på baggrund af resultaterne i de indledende runder. Går man videre fra kvalifikationsrunden kvalificerer man sig til årets øst mesterskaber, der finder sted den 2. og 3. marts 2024.

Husk ellers kan du ikke sætte holdkort opret spillerne som futsal spillere.

DBU Klubservice

Log ind