Skjold

VinterBold U10 Drenge 2 (14) 5:5, Pulje 6

Kampnr Tid Hjemme Ude Bane
Arrangør:
søndag den. 12-11 2023
Spillested:
Nørrebroparken Nordbanegade 18 2200 København N
712716 13:00 FB (2) Skjold (2)
13:00
FB (2)
Skjold (2)
712717 13:25 Rosenhøj BK
!
NB: Rosenhøj BK er taberdømt
Skjold (2) 1
13:25
Rosenhøj BK
Skjold (2)
712719 13:50 Nørrebro United (1) Skjold (2)
13:50
Nørrebro United (1)
Skjold (2)
Arrangør:
søndag den. 26-11 2023
Spillested:
Ryparken Idrætsanlæg 1 Lyngbyvej 110 2100 København Ø
712795 11:20 Skjold (2) Fremad Valby (1)
!
NB: Fremad Valby (1) er taberdømt
1
11:20
Skjold (2)
Fremad Valby (1)
Arrangør:
søndag den. 26-11 2023
Spillested:
Ryparken Idrætsanlæg 1 Lyngbyvej 110 2100 København Ø
712791 10:30 FB (2) Skjold (2) 1
10:30
FB (2)
Skjold (2)
712793 10:55 Skjold (2) B 1908
!
NB: B 1908 er taberdømt
1
10:55
Skjold (2)
B 1908
søndag den. 10-12 2023
Spillested:
Kunst, KB, P. Bangs Vej 1 Peter Bangs Vej 147 2000 Frederiksberg
712804 10:00 Skjold (2) Hvidovre IF
!
NB: Hvidovre IF er taberdømt
1
10:00
Skjold (2)
Hvidovre IF
712806 10:25 KB (2) Skjold (2)
10:25
KB (2)
Skjold (2)
712808 10:50 Skjold (1) Skjold (2)
10:50
Skjold (1)
Skjold (2)
Arrangør:
søndag den. 28-01 2024
Spillested:
Nørrebroparken Nordbanegade 18 2200 København N
712840 13:00 Skjold (1) Skjold (2)
13:00
Skjold (1)
Skjold (2)
712841 13:25 Ørestad IF (2) Skjold (2)
13:25
Ørestad IF (2)
Skjold (2)
712843 13:50 Nørrebro United (1) Skjold (2)
13:50
Nørrebro United (1)
Skjold (2)
Arrangør:
lørdag den. 03-02 2024
Spillested:
Nørrebroparken Nordbanegade 18 2200 København N
712852 13:00 Skjold (2) Fremad Valby (1)
13:00
Skjold (2)
Fremad Valby (1)
712854 13:25 Nørrebro United (1) Skjold (2)
13:25
Nørrebro United (1)
Skjold (2)
712856 13:50 Nørrebro United (2) Skjold (2)
13:50
Nørrebro United (2)
Skjold (2)
søndag den. 03-03 2024
Spillested:
Kunst, KB, P. Bangs Vej Peter Bangs Vej 147 2000 Frederiksberg
712900 13:30 Nørrebro United (2) Skjold (2)
13:30
Nørrebro United (2)
Skjold (2)
712901 13:55 Rosenhøj BK Skjold (2)
13:55
Rosenhøj BK
Skjold (2)
712903 14:20 KB (2) Skjold (2)
14:20
KB (2)
Skjold (2)
søndag den. 24-03 2024
Spillested:
Valby Idrætspark Julius Andersens Vej 1 2450 København SV
712911 10:00 Vanløse (2) Skjold (2)
10:00
Vanløse (2)
Skjold (2)
712913 10:25 Skjold (2) Hvidovre IF
10:25
Skjold (2)
Hvidovre IF
712916 10:50 Skjold (2) Fremad Valby (1)
10:50
Skjold (2)
Fremad Valby (1)
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Log ind