Helsinge Fodbold

VinterBold U10 Drenge 4 (14) 5:5, Pulje 1

Kampnr Tid Hjemme Ude Bane
lørdag den. 11-11 2023
Spillested:
Blovstrød idrætsanlæg Sortemosevej 20 3450 Allerød
709933 09:00 Lynge-Uggeløse IF Helsinge Fodbold
09:00
Lynge-Uggeløse IF
Helsinge Fodbold
709934 09:25 Slangerup & Omegn IF Helsinge Fodbold
09:25
Slangerup & Omegn IF
Helsinge Fodbold
709936 09:50 Allerød Fodbold Klub Helsinge Fodbold
09:50
Allerød Fodbold Klub
Helsinge Fodbold
Arrangør:
søndag den. 26-11 2023
Spillested:
Helsinge Stadion Kunstgræs Bane 3D / kunst (5:5) Idrætsvej 21 3200 Helsinge
710049 12:00 FC Holte Helsinge Fodbold Bane 3D / kunst (5:5)
12:00
FC Holte
Helsinge Fodbold
710050 12:25 Nivå-Kokkedal FK Helsinge Fodbold Bane 3E / kunst (5:5)
12:25
Nivå-Kokkedal FK
Helsinge Fodbold
710053 12:50 IF Skjold Birkerød
!
NB: IF Skjold Birkerød er taberdømt
Helsinge Fodbold Bane 3D / kunst (5:5)
12:50
IF Skjold Birkerød
Helsinge Fodbold
Arrangør:
søndag den. 10-12 2023
Spillested:
Birkerød Stadion Kunstgræs 1 Bistrupvej 1 3460 Birkerød
710097 12:00 Vejby IF Helsinge Fodbold
!
NB: Helsinge Fodbold er taberdømt
1
12:00
Vejby IF
Helsinge Fodbold
710098 12:25 IF Skjold Birkerød Helsinge Fodbold
!
NB: Helsinge Fodbold er taberdømt
1
12:25
IF Skjold Birkerød
Helsinge Fodbold
710100 12:50 Hørsholm-Usserød IK Helsinge Fodbold
!
NB: Helsinge Fodbold er taberdømt
1
12:50
Hørsholm-Usserød IK
Helsinge Fodbold
søndag den. 28-01 2024
Spillested:
Slangerup Stadion Kunst 1 Idrætsvej 5 3550 Slangerup
710103 10:00 Brødeskov IF (1) Helsinge Fodbold
!
NB: Helsinge Fodbold er taberdømt
1
10:00
Brødeskov IF (1)
Helsinge Fodbold
710104 10:25 Slangerup & Omegn IF Helsinge Fodbold
!
NB: Helsinge Fodbold er taberdømt
1
10:25
Slangerup & Omegn IF
Helsinge Fodbold
710106 10:50 Frederikssund FB Helsinge Fodbold
!
NB: Helsinge Fodbold er taberdømt
1
10:50
Frederikssund FB
Helsinge Fodbold
Arrangør:
søndag den. 04-02 2024
Spillested:
Helsinge Stadion Kunstgræs Idrætsvej 21 3200 Helsinge
710205 10:00 Lynge-Uggeløse IF Helsinge Fodbold
10:00
Lynge-Uggeløse IF
Helsinge Fodbold
710206 10:25 Slangerup & Omegn IF Helsinge Fodbold
10:25
Slangerup & Omegn IF
Helsinge Fodbold
710208 10:50 Brødeskov IF (2) Helsinge Fodbold
10:50
Brødeskov IF (2)
Helsinge Fodbold
Arrangør:
søndag den. 03-03 2024
Spillested:
Lynge Idrætsanlæg Idrætsvej 14 3540 Lynge
710211 10:00 Brødeskov IF (1) Helsinge Fodbold
10:00
Brødeskov IF (1)
Helsinge Fodbold
710212 10:25 FC Holte Helsinge Fodbold
10:25
FC Holte
Helsinge Fodbold
710214 10:50 Lynge-Uggeløse IF Helsinge Fodbold
10:50
Lynge-Uggeløse IF
Helsinge Fodbold
lørdag den. 23-03 2024
Spillested:
Blovstrød idrætsanlæg Sortemosevej 20 3450 Allerød
710256 10:30 Vejby IF Helsinge Fodbold
10:30
Vejby IF
Helsinge Fodbold
710257 10:55 Hørsholm-Usserød IK Helsinge Fodbold
10:55
Hørsholm-Usserød IK
Helsinge Fodbold
710259 11:20 Allerød Fodbold Klub Helsinge Fodbold
11:20
Allerød Fodbold Klub
Helsinge Fodbold
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Log ind