Helsinge Fodbold

VinterBold U9 Drenge 4 (15) 5:5, Pulje 2

Kampnr Tid Hjemme Ude Bane
søndag den. 12-11 2023
Spillested:
Fælledparken 1 Per Henrik Lings Allé 10 2100 København Ø
622011 10:00 Østerbro IF Helsinge Fodbold
!
NB: Helsinge Fodbold er taberdømt
1
10:00
Østerbro IF
Helsinge Fodbold
622014 10:25 Helsinge Fodbold
!
NB: Helsinge Fodbold er taberdømt
Nivå-Kokkedal FK 1
10:25
Helsinge Fodbold
Nivå-Kokkedal FK
622482 10:50 Helsinge Fodbold
!
NB: Helsinge Fodbold er taberdømt
Skjold 1
10:50
Helsinge Fodbold
Skjold
Arrangør:
søndag den. 26-11 2023
Spillested:
Helsinge Stadion Kunstgræs Bane 3C / kunst (5:5) Idrætsvej 21 3200 Helsinge
622524 10:00 Helsinge Fodbold HIK Bane 3C / kunst (5:5)
10:00
Helsinge Fodbold
HIK
622527 10:25 Helsinge Fodbold Humlebæk BK Bane 3D / kunst (5:5)
10:25
Helsinge Fodbold
Humlebæk BK
622529 10:50 Helsinge Fodbold LSF
!
NB: LSF er taberdømt
Bane 3C / kunst (5:5)
10:50
Helsinge Fodbold
LSF
Arrangør:
søndag den. 10-12 2023
Spillested:
Helsinge Stadion Kunstgræs 1 Idrætsvej 21 3200 Helsinge
623025 10:00 Helsinge Fodbold Herstedøster IC
!
NB: Herstedøster IC er taberdømt
1
10:00
Helsinge Fodbold
Herstedøster IC
623047 10:25 Helsinge Fodbold Humlebæk BK
!
NB: Humlebæk BK er taberdømt
Bane 3D / kunst (5:5)
10:25
Helsinge Fodbold
Humlebæk BK
623048 10:50 Helsinge Fodbold Orient GI
!
NB: Orient GI er taberdømt
1
10:50
Helsinge Fodbold
Orient GI
Arrangør:
søndag den. 28-01 2024
Spillested:
Tingbjerg Idrætspark 1 Ruten 2 2700 Brønshøj
623067 10:00 Helsinge Fodbold
!
NB: Helsinge Fodbold er taberdømt
Humlebæk BK 1
10:00
Helsinge Fodbold
Humlebæk BK
623070 10:25 Helsinge Fodbold
!
NB: Helsinge Fodbold er taberdømt
Brønshøj BK 1
10:25
Helsinge Fodbold
Brønshøj BK
623071 10:50 Helsinge Fodbold Oversidder
ANN
10:50
Helsinge Fodbold
Oversidder
ANN
Arrangør:
lørdag den. 03-02 2024
Spillested:
Fælledparken 1 Per Henrik Lings Allé 10 2100 København Ø
623352 11:30 Frem Helsinge Fodbold
!
NB: Helsinge Fodbold er taberdømt
1
11:30
Frem
Helsinge Fodbold
623354 11:55 Helsinge Fodbold
!
NB: Helsinge Fodbold er taberdømt
Brønshøj BK 1
11:55
Helsinge Fodbold
Brønshøj BK
623357 12:20 Helsinge Fodbold
!
NB: Helsinge Fodbold er taberdømt
Skjold 1
12:20
Helsinge Fodbold
Skjold
Arrangør:
lørdag den. 02-03 2024
Spillested:
Valby Idrætspark Julius Andersens Vej 1 2450 København SV
623812 10:00 Frem Helsinge Fodbold
10:00
Frem
Helsinge Fodbold
623814 10:25 Helsinge Fodbold Nivå-Kokkedal FK
10:25
Helsinge Fodbold
Nivå-Kokkedal FK
623819 10:50 Helsinge Fodbold HIK
10:50
Helsinge Fodbold
HIK
Arrangør:
søndag den. 24-03 2024
Spillested:
Helsinge Stadion Kunstgræs Bane 3C / kunst (5:5) Idrætsvej 21 3200 Helsinge
623834 10:00 Helsinge Fodbold Skjold Bane 3C / kunst (5:5)
10:00
Helsinge Fodbold
Skjold
623837 10:25 Helsinge Fodbold Herstedøster IC Bane 3D / kunst (5:5)
10:25
Helsinge Fodbold
Herstedøster IC
623838 10:50 Helsinge Fodbold LSF Bane 3E / kunst (5:5)
10:50
Helsinge Fodbold
LSF
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Log ind