Ishøj IF

VinterBold U9 Drenge 3 (15) 5:5, Pulje 3

Kampnr Tid Hjemme Ude Bane
Arrangør:
lørdag den. 11-11 2023
Spillested:
Sundby Idrætspark Englandsvej 61 2300 København S
637781 12:00 B 1908 Ishøj IF (2)
12:00
B 1908
Ishøj IF (2)
637783 12:25 Ishøj IF (2) Kastrup
12:25
Ishøj IF (2)
Kastrup
637787 12:50 Ishøj IF (2) Dragør BK
12:50
Ishøj IF (2)
Dragør BK
Arrangør:
søndag den. 26-11 2023
Spillested:
Hekla Park Bravissimo is - Kunst 5B Artillerivej 190 2300 København S
637789 10:00 Ishøj IF (2) Kastrup Bravissimo is - Kunst 5B
10:00
Ishøj IF (2)
Kastrup
638613 10:25 Sundby Bk. Ishøj IF (2) Smokestack BBQ - Kunst 5D
10:25
Sundby Bk.
Ishøj IF (2)
638614 10:50 Hekla Ishøj IF (2) Estate Islands Brygge Eldrup & Bast - Kunst 5C
10:50
Hekla
Ishøj IF (2)
Arrangør:
søndag den. 10-12 2023
Spillested:
Dragør Bk Halvejen 5 2791 Dragør
639153 13:00 Brøndbyernes IF 3 Ishøj IF (2)
13:00
Brøndbyernes IF 3
Ishøj IF (2)
639155 13:25 Ishøj IF (2) Dragør BK
13:25
Ishøj IF (2)
Dragør BK
639158 13:50 Ishøj IF (2) Greve Fodbold 5
13:50
Ishøj IF (2)
Greve Fodbold 5
Arrangør:
søndag den. 28-01 2024
Spillested:
Hekla Park Tobis Café - Kunst 5A Artillerivej 190 2300 København S
641703 10:00 Hekla Ishøj IF (2) Tobis Café - Kunst 5A
10:00
Hekla
Ishøj IF (2)
641706 10:25 Ishøj IF (2) Taastrup FC (4) Tobis Café - Kunst 5A
10:25
Ishøj IF (2)
Taastrup FC (4)
641709 10:50 Ishøj IF (2) SBV 09
!
NB: SBV 09 er taberdømt
Bravissimo is - Kunst 5B
10:50
Ishøj IF (2)
SBV 09
Arrangør:
søndag den. 04-02 2024
Spillested:
Ishøj Idrætscenter Kunstgræs 1 Vejledalen 17 2635 Ishøj
641770 12:00 Ishøj IF (2) Greve Fodbold 5 1
12:00
Ishøj IF (2)
Greve Fodbold 5
641773 12:25 Ishøj IF (2) SBV 09
!
NB: SBV 09 er taberdømt
1
12:25
Ishøj IF (2)
SBV 09
641774 12:50 Ishøj IF (2) Tårnby FF
12:50
Ishøj IF (2)
Tårnby FF
Arrangør:
søndag den. 03-03 2024
Spillested:
Ishøj Idrætscenter Kunstgræs Vejledalen 17 2635 Ishøj
641807 11:30 Ishøj IF (2) Greve Fodbold 5
11:30
Ishøj IF (2)
Greve Fodbold 5
641809 11:55 Hekla Ishøj IF (2)
11:55
Hekla
Ishøj IF (2)
641811 12:20 Greve Fodbold 4 Ishøj IF (2)
12:20
Greve Fodbold 4
Ishøj IF (2)
Arrangør:
søndag den. 24-03 2024
Spillested:
Mangler arrangør Kontakt DBU København 2100 København Ø
641831 10:00 Ishøj IF (2) SBV 09
10:00
Ishøj IF (2)
SBV 09
641833 10:25 Brøndbyernes IF 3 Ishøj IF (2)
10:25
Brøndbyernes IF 3
Ishøj IF (2)
641836 10:50 Greve Fodbold 4 Ishøj IF (2)
10:50
Greve Fodbold 4
Ishøj IF (2)
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Log ind