CIK

VinterBold U10 Drenge 4 (14) 5:5, Pulje 4

Kampnr Tid Hjemme Ude Bane
søndag den. 12-11 2023
Spillested:
Jens Jessens Vej 1 Jens Jessens Vej 20 2000 Frederiksberg
710755 12:00 FB CIK 1
12:00
FB
CIK
710757 12:25 CIK Ørestad IF (1) 1
12:25
CIK
Ørestad IF (1)
710760 12:50 CIK Tårnby FF
!
NB: Tårnby FF er taberdømt
1
12:50
CIK
Tårnby FF
Arrangør:
lørdag den. 25-11 2023
Spillested:
Valby Idrætspark Julius Andersens Vej 1 2450 København SV
710762 12:00 CIK Ørestad IF (1)
12:00
CIK
Ørestad IF (1)
710764 12:25 Hellas
!
NB: Hellas er taberdømt
CIK 1
12:25
Hellas
CIK
710765 12:50 Frem CIK
12:50
Frem
CIK
Arrangør:
søndag den. 10-12 2023
Spillested:
Albertslund Stadion Kunstgræs Kunst 1 8M A Skallerne 14 2620 Albertslund
710792 10:00 Albertslund IF CIK Kunst 1 8M A
10:00
Albertslund IF
CIK
710794 10:25 CIK Tårnby FF
!
NB: Tårnby FF er taberdømt
Kunst 1 8M A
10:25
CIK
Tårnby FF
710797 10:50 CIK Fremad Amager
!
NB: Fremad Amager er taberdømt
Kunst 1 8M A
10:50
CIK
Fremad Amager
søndag den. 28-01 2024
Spillested:
Holmens IA Arsenalvej 6 1436 København K
710810 10:00 Frem CIK
10:00
Frem
CIK
710812 10:25 CIK Vestia
10:25
CIK
Vestia
710815 10:50 CIK Fremad Valby
10:50
CIK
Fremad Valby
søndag den. 04-02 2024
Spillested:
Valby Idrætspark Kunstbane 6 Julius Andersens Vej 1 2450 København SV
710891 11:30 CIK Fremad Amager Kunstbane 6
11:30
CIK
Fremad Amager
710894 11:55 CIK Fremad Valby
11:55
CIK
Fremad Valby
710895 12:20 CIK Ørestad IF (2)
12:20
CIK
Ørestad IF (2)
Arrangør:
søndag den. 03-03 2024
Spillested:
Valby Idrætspark Julius Andersens Vej 1 2450 København SV
710904 10:00 CIK Fremad Amager
10:00
CIK
Fremad Amager
710906 10:25 Frem CIK
10:25
Frem
CIK
710911 10:50 Rebæk IF CIK
10:50
Rebæk IF
CIK
søndag den. 24-03 2024
Spillested:
Holmens IA Arsenalvej 6 1436 København K
711055 10:00 CIK Fremad Valby
10:00
CIK
Fremad Valby
711057 10:25 Albertslund IF CIK
10:25
Albertslund IF
CIK
711059 10:50 Rebæk IF CIK
10:50
Rebæk IF
CIK
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Log ind