Aalborg Chang

U12 Drenge B (12) INDE, Pulje 33

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Arrangør
286841
19-11 2023
10:00 Aalborg Chang (2) Rebild Syd (1) Birkelse Hallen Bane 1 Aabybro IF
19. nov 2023
10:00
Aalborg Chang (2)
Rebild Syd (1)
286844
19-11 2023
10:30 Nibe B Aalborg Chang (2) Birkelse Hallen Bane 1 Aabybro IF
19. nov 2023
10:30
Nibe B
Aalborg Chang (2)
286848
19-11 2023
11:10 Aalborg Chang (2) Aabybro IF Birkelse Hallen Bane 1 Aabybro IF
19. nov 2023
11:10
Aalborg Chang (2)
Aabybro IF
286852
19-11 2023
11:50 Storvorde/Sejlflod B Aalborg Chang (2) Birkelse Hallen Bane 1 Aabybro IF
19. nov 2023
11:50
Storvorde/Sejlflod B
Aalborg Chang (2)
286854
10-12 2023
13:10 Aalborg Chang (2) Vegger IF (1) Sortebakke Hallen (Nørager) Bane 1 Nørager IF
10. dec 2023
13:10
Aalborg Chang (2)
Vegger IF (1)
286856
10-12 2023
13:30 Aalborg Chang (2) Storvorde/Sejlflod B Sortebakke Hallen (Nørager) Bane 1 Nørager IF
10. dec 2023
13:30
Aalborg Chang (2)
Storvorde/Sejlflod B
287180
10-12 2023
14:00 Aabybro IF Aalborg Chang (2) Sortebakke Hallen (Nørager) Bane 1 Nørager IF
10. dec 2023
14:00
Aabybro IF
Aalborg Chang (2)
287185
21-01 2024
10:20 Aalborg Chang (2) Nibe B Nibe Idræts-& Kulturcenter Bane 1 Nibe B
21. jan
10:20
Aalborg Chang (2)
Nibe B
287188
21-01 2024
10:50 Rebild Syd (1) Aalborg Chang (2) Nibe Idræts-& Kulturcenter Bane 1 Nibe B
21. jan
10:50
Rebild Syd (1)
Aalborg Chang (2)
287190
21-01 2024
11:10 Vegger IF (1) Aalborg Chang (2) Nibe Idræts-& Kulturcenter Bane 1 Nibe B
21. jan
11:10
Vegger IF (1)
Aalborg Chang (2)
287201
21-01 2024
11:30 Storvorde/Sejlflod B Aalborg Chang (2) Nibe Idræts-& Kulturcenter Bane 1 Nibe B
21. jan
11:30
Storvorde/Sejlflod B
Aalborg Chang (2)
287205
11-02 2024
14:10 Aalborg Chang (2) Aabybro IF Båndby Hallen (Storvorde) Bane 1 Storvorde/Sejlflod B
11. feb
14:10
Aalborg Chang (2)
Aabybro IF
287209
11-02 2024
14:50 Nibe B Aalborg Chang (2) Båndby Hallen (Storvorde) Bane 1 Storvorde/Sejlflod B
11. feb
14:50
Nibe B
Aalborg Chang (2)
288046
11-02 2024
15:20 Aalborg Chang (2) Rebild Syd (1) Båndby Hallen (Storvorde) Bane 1 Storvorde/Sejlflod B
11. feb
15:20
Aalborg Chang (2)
Rebild Syd (1)
288048
11-02 2024
15:40 Aalborg Chang (2) Vegger IF (1) Båndby Hallen (Storvorde) Bane 1 Storvorde/Sejlflod B
11. feb
15:40
Aalborg Chang (2)
Vegger IF (1)
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Jylland Region 1 på mail eller på tlf: 8939 9910

Log ind