Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
17. aug
11:30
Gundsølille SGIF (1)
Stenløse BK
|
|||||||||||||||||||
22. aug
19:00
Jyllinge FC
Gundsølille SGIF (1)
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
31. aug
11:30
Gundsølille SGIF (1)
BSF
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
05. sep
18:30
Ølstykke FC
Gundsølille SGIF (1)
|
|||||||||||||||||||
14. sep
11:30
Gundsølille SGIF (1)
FC Ballerup
|
|||||||||||||||||||
21. sep
14:00
Høje Gladsaxe IF
Gundsølille SGIF (1)
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
28. sep
11:30
Gundsølille SGIF (1)
Mladost IF
|
|||||||||||||||||||
05. okt
10:30
Gladsaxe-Hero BK
Gundsølille SGIF (1)
|
|||||||||||||||||||
11. okt
18:30
Måløv BK
Gundsølille SGIF (1)
|
|||||||||||||||||||
19. okt
11:30
Gundsølille SGIF (1)
IF Bytoften
|
|||||||||||||||||||
26. okt
15:00
LSF
Gundsølille SGIF (1)
|
|||||||||||||||||||
05. apr 2025
11:00
Stenløse BK
Gundsølille SGIF (1)
|
|||||||||||||||||||
12. apr 2025
11:30
Gundsølille SGIF (1)
Jyllinge FC
|
|||||||||||||||||||
19. apr 2025
15:00
BSF
Gundsølille SGIF (1)
|
|||||||||||||||||||
26. apr 2025
11:30
Gundsølille SGIF (1)
Ølstykke FC
|
|||||||||||||||||||
04. maj 2025
11:00
FC Ballerup
Gundsølille SGIF (1)
|
|||||||||||||||||||
10. maj 2025
11:30
Gundsølille SGIF (1)
Høje Gladsaxe IF
|
|||||||||||||||||||
17. maj 2025
15:30
Mladost IF
Gundsølille SGIF (1)
|
|||||||||||||||||||
24. maj 2025
11:30
Gundsølille SGIF (1)
Gladsaxe-Hero BK
|
|||||||||||||||||||
31. maj 2025
11:30
Gundsølille SGIF (1)
Måløv BK
|
|||||||||||||||||||
06. jun 2025
19:40
IF Bytoften
Gundsølille SGIF (1)
|
|||||||||||||||||||
14. jun 2025
11:30
Gundsølille SGIF (1)
LSF
|
Kvartfinaler tirsdag den 17. juni kl. 19.00.
kamp 1 Vinder pulje 1 - Vinder pulje 4
kamp 2 Vinder pulje 3 - Vinder pulje 2
kamp 3 Vinder pulje 6 - Vinder pulje 8
kamp 4 Vinder pulje 7 - Vinder pulje 5
Semifinaler lørdag den 21. juni kl. 13.00
Semifinale 1: Vinder kamp 3 - Vinder kamp 1
Semifinale 2: Vinder kamp 4 - Vinder kamp 2
Vinderne af semifinalerne spiller finale onsdag den 25. juni kl. 19.00: Vinder semifinale 1 - Vinder semifinale 2