MENU

Hørsholm-Usserød IK //

VinterBold U8 Drenge 1 (14) 5v5, Pulje 2

Kampnr Tid Hjemme Ude Bane
søndag den. 14-11 2021
Spillested:
Hørsholm Idrætspark Gl. Kunst 2 Stadionalle 5 2960 Rungsted Kyst
880021 Kl. 11:30 Hørsholm-Usserød IK HIK 1 Gl. Kunst 2
880169 Kl. 11:55 Fremad Valby 2 Hørsholm-Usserød IK Gl. Kunst 2
880171 Kl. 12:20 Hørsholm-Usserød IK Fix Gl. Kunst 2
søndag den. 28-11 2021
Spillested:
Jens Jessens Vej Jens Jessens Vej 20 2000 Frederiksberg
880174 Kl. 10:00 FB 1 Hørsholm-Usserød IK
880176 Kl. 10:25 Glostrup Hørsholm-Usserød IK
880177 Kl. 10:50 Vanløse IF 1 Hørsholm-Usserød IK
Arrangør:
søndag den. 12-12 2021
Spillested:
Birkerød Stadion K2 Bistrupvej 1 3460 Birkerød
881264 Kl. 10:00 Hørsholm-Usserød IK BK Frem 1 K2
881266 Kl. 10:25 IF Skjold Birkerød Hørsholm-Usserød IK K2
881267 Kl. 10:50 GVI 1 Hørsholm-Usserød IK K2
søndag den. 30-01 2022
Spillested:
Lyngby Stadion Kunst 2 (Hockey) Lundtoftevej 61 2800 Kgs.Lyngby
881288 Kl. 10:00 Hørsholm-Usserød IK Hellas Kunst 2 (Hockey)
881290 Kl. 10:25 Lyngby Boldklub 1921 1 Hørsholm-Usserød IK Kunst 2 (Hockey)
881291 Kl. 10:50 B 93 1 Hørsholm-Usserød IK Kunst 2 (Hockey)
Arrangør:
søndag den. 06-02 2022
Spillested:
B1903 Bane 5B Lyngbyvej 270 2900 Hellerup
893387 Kl. 11:30 Hørsholm-Usserød IK Fremad Valby 1 Bane 5B
893389 Kl. 11:55 B 1903 Hørsholm-Usserød IK Bane 5A
893390 Kl. 12:20 BK Skjold 1 Hørsholm-Usserød IK Bane 5B
søndag den. 06-03 2022
Spillested:
Kunst, Valby IP, tribunen Kunstbane 2 Julius Andersens Vej 1 2450 København SV
893405 Kl. 10:00 Hørsholm-Usserød IK Fremad Valby 2 Kunstbane 2
893407 Kl. 10:25 Hellas Hørsholm-Usserød IK Kunstbane 6
893408 Kl. 10:50 Fremad Valby 1 Hørsholm-Usserød IK
søndag den. 27-03 2022
Spillested:
Lyngby Stadion Lundtoftevej 61 2800 Kgs.Lyngby
893510 Kl. 13:00 Hørsholm-Usserød IK HIK 1
893512 Kl. 13:25 IF Skjold Birkerød Hørsholm-Usserød IK
893513 Kl. 13:50 Lyngby Boldklub 1921 1 Hørsholm-Usserød IK
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Log ind