MENU

BK Fix 3 //

VinterBold U9 Drenge 2 (13) 5v5, Pulje 5

Kampnr Tid Hjemme Ude Bane
Arrangør:
søndag den. 14-11 2021
Spillested:
Greve Idræts Center Bane 8-7 (Kunstgræs) Lillevangsvej 88 2670 Greve
174974 Kl. 10:30 Greve Fodbold 3 BK Fix 3 Bane 8-7 (Kunstgræs)
175056 Kl. 10:55 BK Fix 3 Herfølge BK Bane 8-7 (Kunstgræs)
175100 Kl. 11:20 BK Fix 3 BK Fix 2 Bane 8-7 (Kunstgræs)
Arrangør:
søndag den. 28-11 2021
Spillested:
Tingbjerg Idrætspark Ruten 2 2700 Brønshøj
175114 Kl. 10:00 Nørrebro United 1 BK Fix 3
175116 Kl. 10:25 BK Fix 3 BK Friheden 1
175117 Kl. 10:50 B 1908 3 BK Fix 3
søndag den. 12-12 2021
Spillested:
Avedøre Stadion Kunstgræs Kunst 2 Byvej 72 2650 Hvidovre
175126 Kl. 13:00 BK Fix 3 Hvidovre IF 2 Kunst 2
175128 Kl. 13:25 Greve Fodbold 2 BK Fix 3 Kunst 2
175129 Kl. 13:50 Brøndbyernes IF 1 BK Fix 3 Kunst 2
lørdag den. 29-01 2022
Spillested:
Sundby Idrætspark Englandsvej 61 2300 København S
175194 Kl. 13:00 BK Fix 3 AB Tårnby 1
175196 Kl. 13:25 Fremad Amager 2 BK Fix 3
175197 Kl. 13:50 Karlslunde IF 1
!
NB: Karlslunde IF 1 er taberdømt
BK Fix 3 1
Arrangør:
søndag den. 06-02 2022
Spillested:
Mangler arrangør 1 Kontakt DBU København 2100 København Ø
175212 Kl. 10:00 BK Fix 3 Dragør BK 2 1
ANN

Kampen annulleret

175214 Kl. 10:25 Kastrup BK 1 BK Fix 3 1
ANN

Kampen annulleret

175215 Kl. 10:50 Ørestad IF 1 BK Fix 3 1
ANN

Kampen annulleret

søndag den. 06-03 2022
Spillested:
Avedøre Stadion Kunstgræs Kunst 2 Byvej 72 2650 Hvidovre
175255 Kl. 15:30 BK Fix 3 Herfølge BK Kunst 2
176180 Kl. 15:55 Ørestad IF 1 BK Fix 3 Kunst 2
176181 Kl. 16:20 Hvidovre IF 2 BK Fix 3 Kunst 2
Arrangør:
søndag den. 27-03 2022
Spillested:
Kastrup IA ved Diget 1 Ved Diget 21 2770 Kastrup
176466 Kl. 10:00 Greve Fodbold 3 BK Fix 3
!
NB: BK Fix 3 er taberdømt
1
176467 Kl. 10:25 BK Friheden 1 BK Fix 3
!
NB: BK Fix 3 er taberdømt
1
176473 Kl. 10:50 Kastrup BK 1 BK Fix 3
!
NB: BK Fix 3 er taberdømt
1
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Log ind