Torslunde-Ishøj IF

Serie 5 - Forår, Pulje 6

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
775550
10-04 2022
13:00 Bosna IF Torslunde-Ishøj IF Langbjergskolen
2
-
2
10. apr 2022
13:00
Bosna IF
2
Torslunde-Ishøj IF
2
775552
17-04 2022
14:00 Oversidder Torslunde-Ishøj IF
17. apr 2022
14:00
Oversidder
Torslunde-Ishøj IF
775571
24-04 2022
11:00 Torslunde-Ishøj IF Køge FC (2) Ishøj Idrætsplads
UHT
24. apr 2022
11:00
Torslunde-Ishøj IF
Køge FC (2)
UHT
775525
on27-04 2022
18:30 Torslunde-Ishøj IF Taastrup FC (2) Ishøj Idrætsplads
3
-
1
27. apr 2022
18:30
Torslunde-Ishøj IF
3
Taastrup FC (2)
1
775587
30-04 2022
15:00 B. 77, Rødovre (1) Torslunde-Ishøj IF Valhøj Skole
2
-
3
30. apr 2022
15:00
B. 77, Rødovre (1)
2
Torslunde-Ishøj IF
3
775591
08-05 2022
11:00 Torslunde-Ishøj IF Vestegnen FK (1) Ishøj Idrætsplads
7
-
2
08. maj 2022
11:00
Torslunde-Ishøj IF
7
Vestegnen FK (1)
2
775891
14-05 2022
12:00 Køge Union Torslunde-Ishøj IF Ellemarkskolens bane
8
-
3
14. maj 2022
12:00
Køge Union
8
Torslunde-Ishøj IF
3
775917
22-05 2022
11:00 Torslunde-Ishøj IF Køge FC (1) Ishøj Idrætsplads
UHT
22. maj 2022
11:00
Torslunde-Ishøj IF
Køge FC (1)
UHT
775966
29-05 2022
11:00 Oversidder Torslunde-Ishøj IF
29. maj 2022
11:00
Oversidder
Torslunde-Ishøj IF
775968
05-06 2022
11:00 Torslunde-Ishøj IF Oversidder Ishøj Idrætsplads
05. jun 2022
11:00
Torslunde-Ishøj IF
Oversidder
775974
11-06 2022
13:00 Oversidder Torslunde-Ishøj IF
11. jun 2022
13:00
Oversidder
Torslunde-Ishøj IF
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366
Turneringsafslutning:  

1/8 dels finaler tirsdag den 14. juni kl. 19.00.
kamp 1 Vinder pulje 1 - Vinder pulje 2
kamp 2 Vinder pulje 5 - Vinder pulje 7

Kvartfinaler torsdag den 16. juni kl. 19.00
kamp 3: Vinder kamp 1 - Vinder pulje 3
kamp 4: Vinder kamp 2 - Vinder pulje 8
kamp 5: Vinder pulje 4 - Vinder pulje 6
kamp 6: Vinder pulje 9 - Vinder pulje 10

Semifinaler søndag den 19. juni kl. 13.00
Semifinale 1: Vinder kamp 3 - Vinder kamp 4
Semifinale 2: Vinder kamp 6 - Vinder kamp 5

Vinderne af semifinalerne spiller finale onsdag den 22. juni kl. 19.00: Vinder semifinale 1 - Vinder semifinale 2.

Log ind