MENU

Serie 5 - Forår, Pulje 6 (2022) //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
775526
02-04 2022
Kl. 12:00
Køge Union Køge FC (1) Ellemarkskolens bane
9
-
1
775544
02-04 2022
Kl. 12:00
Køge FC (2) Oversidder Ravnsborghallen
775529
02-04 2022
Kl. 15:00
B. 77, Rødovre (1) Oversidder Espelunden Kunstgræs
775528
02-04 2022
Kl. 16:00
Vestegnen FK (1) Oversidder Vallensbæk Idrætscenter
775527
03-04 2022
Kl. 14:00
Oversidder Bosna IF
775546
09-04 2022
Kl. 10:00
Køge FC (1) Oversidder Ravnsborghallen
775548
09-04 2022
Kl. 11:00
Oversidder Vestegnen FK (1)
775545
09-04 2022
Kl. 15:00
Oversidder B. 77, Rødovre (1)
775547
10-04 2022
Kl. 11:00
Oversidder Køge Union
775550
10-04 2022
Kl. 13:00
Bosna IF Torslunde-Ishøj IF Langbjergskolen
2
-
2
775553
16-04 2022
Kl. 10:00
Køge FC (1) Oversidder Ravnsborghallen
775551
16-04 2022
Kl. 12:00
Køge Union Oversidder Ellemarkskolens bane
775556
16-04 2022
Kl. 14:00
Køge FC (2) Bosna IF Ravnsborghallen
1
-
3
775555
16-04 2022
Kl. 15:00
B. 77, Rødovre (1) Taastrup FC (2) Valhøj Skole
3
-
2
775552
17-04 2022
Kl. 14:00
Oversidder Torslunde-Ishøj IF
775573
23-04 2022
Kl. 11:00
Oversidder Køge FC (1)
775557
23-04 2022
Kl. 13:00
Oversidder Køge Union
775571
24-04 2022
Kl. 11:00
Torslunde-Ishøj IF Køge FC (2) Ishøj Idrætsplads
Udehold taberdømt
775572
24-04 2022
Kl. 11:00
Oversidder Oversidder
775581
24-04 2022
Kl. 13:00
Bosna IF B. 77, Rødovre (1) Langbjergskolen
4
-
6
775580
24-04 2022
Kl. 15:00
Taastrup FC (2) Vestegnen FK (1) NyBolig Park
1
-
1
775525 on
27-04 2022
Kl. 18:30
Torslunde-Ishøj IF Taastrup FC (2) Ishøj Idrætsplads
3
-
1
775582
30-04 2022
Kl. 12:00
Køge Union Taastrup FC (2) Ellemarkskolens bane
Udehold taberdømt
775587
30-04 2022
Kl. 15:00
B. 77, Rødovre (1) Torslunde-Ishøj IF Valhøj Skole
2
-
3
775586
01-05 2022
Kl. 11:00
Oversidder Oversidder
775583
01-05 2022
Kl. 14:00
Oversidder Køge FC (2)
775584 ti
03-05 2022
Kl. 18:00
Køge FC (1) Oversidder Ravnsborghallen
775593
07-05 2022
Kl. 12:00
Køge FC (2) B. 77, Rødovre (1) Ravnsborghallen
5
-
6
775592
07-05 2022
Kl. 12:45
Oversidder Oversidder
775588
07-05 2022
Kl. 13:00
Oversidder Oversidder
775591
08-05 2022
Kl. 11:00
Torslunde-Ishøj IF Vestegnen FK (1) Ishøj Idrætsplads
7
-
2
775890
08-05 2022
Kl. 13:00
Bosna IF Køge Union Langbjergskolen
1
-
1
775549 on
11-05 2022
Kl. 19:00
Taastrup FC (2) Køge FC (2) NyBolig Park
1
-
3
775915
14-05 2022
Kl. 11:00
Oversidder Oversidder
775891
14-05 2022
Kl. 12:00
Køge Union Torslunde-Ishøj IF Ellemarkskolens bane
8
-
3
775903
14-05 2022
Kl. 12:00
Køge FC (1) Bosna IF Ravnsborghallen
4
-
5
775907
14-05 2022
Kl. 16:00
Vestegnen FK (1) Køge FC (2) Vallensbæk Idrætscenter
Udehold taberdømt
775914
15-05 2022
Kl. 11:00
Oversidder Taastrup FC (2)
775902
15-05 2022
Kl. 12:30
Oversidder B. 77, Rødovre (1)
775926
15-05 2022
Kl. 13:00
Oversidder Taastrup FC (2)
775594 on
18-05 2022
Kl. 18:30
Taastrup FC (2) Køge FC (1) NyBolig Park
5
-
1
775554 on
18-05 2022
Kl. 19:00
Vestegnen FK (1) Oversidder Vallensbæk Idrætscenter
775923
to
19-05 2022
Kl. 19:00
Køge FC (2) Køge Union Ravnsborghallen
2
-
4
775916
21-05 2022
Kl. 15:00
Oversidder Oversidder
775918
21-05 2022
Kl. 15:00
B. 77, Rødovre (1) Vestegnen FK (1) Valhøj Skole
1
-
3
775917
22-05 2022
Kl. 11:00
Torslunde-Ishøj IF Køge FC (1) Ishøj Idrætsplads
Udehold taberdømt
775925
22-05 2022
Kl. 13:00
Bosna IF Oversidder Langbjergskolen
775924
22-05 2022
Kl. 15:00
Taastrup FC (2) Oversidder NyBolig Park
775967
28-05 2022
Kl. 11:00
Oversidder Bosna IF
775927
28-05 2022
Kl. 12:00
Køge Union B. 77, Rødovre (1) Ellemarkskolens bane
10
-
2
775966
29-05 2022
Kl. 11:00
Oversidder Torslunde-Ishøj IF
775928
29-05 2022
Kl. 12:30
Oversidder Vestegnen FK (1)
775585
29-05 2022
Kl. 16:00
Vestegnen FK (1) Bosna IF Vallensbæk Idrætscenter
3
-
4
775929 on
01-06 2022
Kl. 18:00
Køge FC (1) Køge FC (2) Ravnsborghallen
2
-
3
775971
04-06 2022
Kl. 12:00
Køge FC (2) Oversidder Ravnsborghallen
775970
04-06 2022
Kl. 15:00
B. 77, Rødovre (1) Køge FC (1) Valhøj Skole
Udehold taberdømt
775969
04-06 2022
Kl. 16:00
Vestegnen FK (1) Køge Union Vallensbæk Idrætscenter
1
-
4
775968
05-06 2022
Kl. 11:00
Torslunde-Ishøj IF Oversidder Ishøj Idrætsplads
775973
05-06 2022
Kl. 13:00
Bosna IF Oversidder Langbjergskolen
775972
05-06 2022
Kl. 14:00
Oversidder Taastrup FC (2)
775980
11-06 2022
Kl. 10:00
Køge FC (1) Vestegnen FK (1) Ravnsborghallen
Hjemmehold taberdømt
775982
11-06 2022
Kl. 11:00
Oversidder Køge FC (2)
775979
11-06 2022
Kl. 12:00
Køge Union Oversidder Ellemarkskolens bane
775974
11-06 2022
Kl. 13:00
Oversidder Torslunde-Ishøj IF
775981
12-06 2022
Kl. 11:00
Oversidder B. 77, Rødovre (1)
775983
12-06 2022
Kl. 15:00
Taastrup FC (2) Bosna IF NyBolig Park
4
-
1
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366
Turneringsafslutning:  

1/8 dels finaler tirsdag den 14. juni kl. 19.00.
kamp 1 Vinder pulje 1 - Vinder pulje 2
kamp 2 Vinder pulje 5 - Vinder pulje 7

Kvartfinaler torsdag den 16. juni kl. 19.00
kamp 3: Vinder kamp 1 - Vinder pulje 3
kamp 4: Vinder kamp 2 - Vinder pulje 8
kamp 5: Vinder pulje 4 - Vinder pulje 6
kamp 6: Vinder pulje 9 - Vinder pulje 10

Semifinaler søndag den 19. juni kl. 13.00
Semifinale 1: Vinder kamp 3 - Vinder kamp 4
Semifinale 2: Vinder kamp 6 - Vinder kamp 5

Vinderne af semifinalerne spiller finale onsdag den 22. juni kl. 19.00: Vinder semifinale 1 - Vinder semifinale 2.

Log ind