Ålholm IF

Serie 3 , Pulje 2

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
173084
19-08 2023
12:00 Bagsværd BK Ålholm IF (1) Bagsværd Stadion
0
-
3
19. aug 2023
12:00
Bagsværd BK
0
Ålholm IF (1)
3
173090
26-08 2023
14:00 Ålholm IF (1) AB Ålholmskolen
2
-
5
26. aug 2023
14:00
Ålholm IF (1)
2
AB
5
173097
02-09 2023
14:00 Ålholm IF (1) Virum-Sorgenfri BK (2) Ålholmskolen
1
-
2
02. sep 2023
14:00
Ålholm IF (1)
1
Virum-Sorgenfri BK (2)
2
173104
09-09 2023
11:00 Lundtofte Boldklub Ålholm IF (1) Lundtofte Idrætsplads
3
-
3
09. sep 2023
11:00
Lundtofte Boldklub
3
Ålholm IF (1)
3
173109
16-09 2023
14:00 Ålholm IF (1) Brødeskov IF Ålholmskolen
2
-
1
16. sep 2023
14:00
Ålholm IF (1)
2
Brødeskov IF
1
173150
23-09 2023
13:30 Farum BK (1) Ålholm IF (1) Stavnsholt
3
-
0
23. sep 2023
13:30
Farum BK (1)
3
Ålholm IF (1)
0
173156
30-09 2023
14:00 Ålholm IF (1) IF Bytoften Ålholmskolen
3
-
3
30. sep 2023
14:00
Ålholm IF (1)
3
IF Bytoften
3
173161
07-10 2023
16:00 Brede IF Ålholm IF (1) Brede Idrætsplads
0
-
2
07. okt 2023
16:00
Brede IF
0
Ålholm IF (1)
2
173169
14-10 2023
14:00 Ålholm IF (1) Espergærde IF (1) Ålholmskolen
4
-
7
14. okt 2023
14:00
Ålholm IF (1)
4
Espergærde IF (1)
7
173178
fr20-10 2023
18:30 Snekkersten IF (2) Ålholm IF (1) Snekkersten Idrætscenter Kunstgræs
HHT
20. okt 2023
18:30
Snekkersten IF (2)
Ålholm IF (1)
HHT
173183
28-10 2023
13:00 Ålholm IF (1) IF Skjold Birkerød (1) Hillerød Stadion Kunstgræs
1
-
1
28. okt 2023
13:00
Ålholm IF (1)
1
IF Skjold Birkerød (1)
1
173188
06-04 2024
14:00 Ålholm IF (1) Bagsværd BK Ålholmskolen
06. apr
14:00
Ålholm IF (1)
Bagsværd BK
173195
13-04 2024
15:30 AB Ålholm IF (1) Akademisk Boldklub
13. apr
15:30
AB
Ålholm IF (1)
173201
20-04 2024
15:30 Virum-Sorgenfri BK (2) Ålholm IF (1) Virum Stadion
20. apr
15:30
Virum-Sorgenfri BK (2)
Ålholm IF (1)
184300
27-04 2024
14:00 Ålholm IF (1) Lundtofte Boldklub Ålholmskolen
27. apr
14:00
Ålholm IF (1)
Lundtofte Boldklub
184304
05-05 2024
12:30 Brødeskov IF Ålholm IF (1) Brødeskov Stadion Kunst
05. maj
12:30
Brødeskov IF
Ålholm IF (1)
184898
11-05 2024
14:00 Ålholm IF (1) Farum BK (1) Ålholmskolen
11. maj
14:00
Ålholm IF (1)
Farum BK (1)
184907
fr17-05 2024
19:15 IF Bytoften Ålholm IF (1) Gladsaxe skole
17. maj
19:15
IF Bytoften
Ålholm IF (1)
184910
25-05 2024
14:00 Ålholm IF (1) Brede IF Ålholmskolen
25. maj
14:00
Ålholm IF (1)
Brede IF
184977
01-06 2024
12:00 Espergærde IF (1) Ålholm IF (1) Mørdrup Idrætsanlæg
01. jun
12:00
Espergærde IF (1)
Ålholm IF (1)
265474
08-06 2024
14:00 Ålholm IF (1) Snekkersten IF (2) Ålholmskolen
UHT
08. jun
14:00
Ålholm IF (1)
Snekkersten IF (2)
UHT
265480
15-06 2024
13:00 IF Skjold Birkerød (1) Ålholm IF (1) Birkerød Stadion
15. jun
13:00
IF Skjold Birkerød (1)
Ålholm IF (1)
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366
Turneringsafslutning: 

Kvartfinaler tirsdag den 18. juni kl. 19.00.
kamp 1 Vinder pulje 2 - Vinder pulje 3
kamp 2 Vinder pulje 4 - Vinder pulje 1
kamp 3 Vinder pulje 6 - Vinder pulje 8
kamp 4 Vinder pulje 7 - Vinder pulje 5

Semifinaler lørdag den 22. juni kl. 13.00
Semifinale 1: Vinder kamp 1 - Vinder kamp 3
Semifinale 2: Vinder kamp 4 - Vinder kamp 2

Vinderne af semifinalerne spiller finale tirsdag den 25. juni kl. 19.00: Vinder semifinale 2 - Vinder semifinale 1

Log ind