TFC Odsherred

Serie 2 , Pulje 3

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
128192
19-08 2023
13:30 Vig Idrætscenter
2
-
1
19. aug 2023
13:30
TFC Odsherred
2
Hundige BK
1
128199
26-08 2023
11:00 Osted Stadion
2
-
3
26. aug 2023
11:00
FC Lejre
2
TFC Odsherred
3
131473
02-09 2023
13:30 Vig Idrætscenter
2
-
5
02. sep 2023
13:30
TFC Odsherred
2
FC Hornsherred
5
134179
to07-09 2023
19:30 Greve Idræts Center
3
-
3
07. sep 2023
19:30
Greve Fodbold
3
TFC Odsherred
3
134184
17-09 2023
13:30 Vig Idrætscenter
2
-
2
17. sep 2023
13:30
TFC Odsherred
2
Undløse BK
2
134188
23-09 2023
14:15 Svogerslev Idrætspark
0
-
1
23. sep 2023
14:15
Svogerslev BK
0
TFC Odsherred
1
134196
01-10 2023
13:30 Vig Idrætscenter
1
-
6
01. okt 2023
13:30
TFC Odsherred
1
Holbæk B&I
6
134201
fr06-10 2023
18:30 Holberg Arena Kunst
6
-
1
06. okt 2023
18:30
Dianalund IF
6
TFC Odsherred
1
134207
15-10 2023
13:30 Målfeltet
2
-
2
15. okt 2023
13:30
Roskilde United
2
TFC Odsherred
2
134213
21-10 2023
15:00 Vig Idrætscenter
2
-
2
21. okt 2023
15:00
TFC Odsherred
2
Jyderup BK
2
134219
28-10 2023
12:45 Tusehallen
0
-
2
28. okt 2023
12:45
Tuse IF
0
TFC Odsherred
2
134225
07-04 2024
13:00 Hundige Boldfælled Kunst
1
-
2
07. apr
13:00
Hundige BK
1
TFC Odsherred
2
134232
13-04 2024
15:30 Vig Idrætscenter
2
-
5
13. apr
15:30
TFC Odsherred
2
FC Lejre
5
134235
20-04 2024
13:00 Møllegårdhallen
20. apr
13:00
FC Hornsherred
TFC Odsherred
134248
27-04 2024
16:15 Vig Idrætscenter
27. apr
16:15
TFC Odsherred
Greve Fodbold
134256
04-05 2024
12:00 Undløse Stadion
04. maj
12:00
Undløse BK
TFC Odsherred
134260
11-05 2024
15:30 Vig Idrætscenter
11. maj
15:30
TFC Odsherred
Svogerslev BK
134266
19-05 2024
13:00 Holbæk Sportsby
19. maj
13:00
Holbæk B&I
TFC Odsherred
134308
25-05 2024
15:30 Vig Idrætscenter
25. maj
15:30
TFC Odsherred
Dianalund IF
134312
01-06 2024
15:30 Vig Idrætscenter
01. jun
15:30
TFC Odsherred
Roskilde United
134318
08-06 2024
12:00 Jyderup Stadion
08. jun
12:00
Jyderup BK
TFC Odsherred
134325
15-06 2024
12:00 Vig Idrætscenter
15. jun
12:00
TFC Odsherred
Tuse IF
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366

Turneringsafslutning:

Kvalkampe til finalen onsdag den 19. juni kl. 19.00.
Semifinale 1: Vinder pulje 2 - Vinder pulje 1
Semifinale 2: Vinder pulje 3 - Vinder pulje 4

Vinderne går videre til finalen onsdag den 26. juni kl. 19.00: Vinder semifinale 1 - Vinder semifinale 2.

Log ind