Serie 2 , Pulje 3

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
128194
fr18-08 2023
18:30 Holberg Arena Kunst
4
-
3
18. aug 2023
18:30
Dianalund IF
4
FC Lejre
3
128190
19-08 2023
12:00 Jyderup Stadion
3
-
2
19. aug 2023
12:00
Jyderup BK
3
Tuse IF
2
128195
19-08 2023
13:00 Holbæk Sportsby
2
-
1
19. aug 2023
13:00
Holbæk B&I
2
FC Hornsherred
1
128192
19-08 2023
13:30 Vig Idrætscenter
2
-
1
19. aug 2023
13:30
TFC Odsherred
2
Hundige BK
1
128189
19-08 2023
13:30 Svogerslev Idrætspark
3
-
1
19. aug 2023
13:30
Svogerslev BK
3
Greve Fodbold
1
128191
20-08 2023
13:30 Målfeltet
2
-
3
20. aug 2023
13:30
Roskilde United
2
Undløse BK
3
128200
to24-08 2023
19:30 Greve Idræts Center Kunstgræs
2
-
2
24. aug 2023
19:30
Greve Fodbold
2
Holbæk B&I
2
128197
fr25-08 2023
18:00 Tuse Kunstgræs 2020
0
-
3
25. aug 2023
18:00
Tuse IF
0
Roskilde United
3
128199
26-08 2023
11:00 Osted Stadion
2
-
3
26. aug 2023
11:00
FC Lejre
2
TFC Odsherred
3
128201
26-08 2023
12:00 Undløse Stadion
2
-
2
26. aug 2023
12:00
Undløse BK
2
Svogerslev BK
2
128196
26-08 2023
14:00 Møllegårdhallen
3
-
3
26. aug 2023
14:00
FC Hornsherred
3
Dianalund IF
3
128198
27-08 2023
13:00 Hundige Boldfælled Kunst
6
-
4
27. aug 2023
13:00
Hundige BK
6
Jyderup BK
4
134174
ti29-08 2023
18:30 Holbæk Sportsby
1
-
0
29. aug 2023
18:30
Holbæk B&I
1
Undløse BK
0
131474
fr01-09 2023
18:30 Holberg Arena Kunst
3
-
2
01. sep 2023
18:30
Dianalund IF
3
Greve Fodbold
2
131472
02-09 2023
12:45 Tusehallen
0
-
0
02. sep 2023
12:45
Tuse IF
0
Hundige BK
0
131473
02-09 2023
13:30 Vig Idrætscenter
2
-
5
02. sep 2023
13:30
TFC Odsherred
2
FC Hornsherred
5
131471
03-09 2023
13:30 Målfeltet
3
-
1
03. sep 2023
13:30
Roskilde United
3
Svogerslev BK
1
131470
ti05-09 2023
18:30 Jyderup Stadion
4
-
2
05. sep 2023
18:30
Jyderup BK
4
FC Lejre
2
134179
to07-09 2023
19:30 Greve Idræts Center
3
-
3
07. sep 2023
19:30
Greve Fodbold
3
TFC Odsherred
3
134178
09-09 2023
11:00 Osted Stadion
2
-
2
09. sep 2023
11:00
FC Lejre
2
Tuse IF
2
134180
09-09 2023
12:00 Undløse Stadion
0
-
3
09. sep 2023
12:00
Undløse BK
0
Dianalund IF
3
134175
09-09 2023
14:00 Skibby Stadion Kunstgræs
3
-
4
09. sep 2023
14:00
FC Hornsherred
3
Jyderup BK
4
134176
09-09 2023
14:00 Svogerslev Idrætspark
4
-
6
09. sep 2023
14:00
Svogerslev BK
4
Holbæk B&I
6
134177
10-09 2023
13:00 Hundige Boldfælled Kunst
3
-
1
10. sep 2023
13:00
Hundige BK
3
Roskilde United
1
134181
16-09 2023
12:00 Jyderup Stadion
5
-
4
16. sep 2023
12:00
Jyderup BK
5
Greve Fodbold
4
134183
16-09 2023
12:45 Tusehallen
0
-
3
16. sep 2023
12:45
Tuse IF
0
FC Hornsherred
3
134186
16-09 2023
13:00 Holberg Arena Kunst
0
-
0
16. sep 2023
13:00
Dianalund IF
0
Svogerslev BK
0
134185
17-09 2023
13:00 Hundige Boldfælled Kunst
3
-
5
17. sep 2023
13:00
Hundige BK
3
FC Lejre
5
134184
17-09 2023
13:30 Vig Idrætscenter
2
-
2
17. sep 2023
13:30
TFC Odsherred
2
Undløse BK
2
134182
17-09 2023
15:00 Roskilde Idrætspark
7
-
3
17. sep 2023
15:00
Roskilde United
7
Holbæk B&I
3
134190
to21-09 2023
18:30 Holbæk Sportsby
2
-
5
21. sep 2023
18:30
Holbæk B&I
2
Dianalund IF
5
134191
to21-09 2023
19:30 Greve Idræts Center Kunstgræs
2
-
0
21. sep 2023
19:30
Greve Fodbold
2
Tuse IF
0
134189
23-09 2023
11:00 Osted Stadion
3
-
3
23. sep 2023
11:00
FC Lejre
3
Roskilde United
3
134192
23-09 2023
12:00 Undløse Stadion
3
-
0
23. sep 2023
12:00
Undløse BK
3
Jyderup BK
0
134187
23-09 2023
14:00 Møllegårdhallen
4
-
2
23. sep 2023
14:00
FC Hornsherred
4
Hundige BK
2
134188
23-09 2023
14:15 Svogerslev Idrætspark
0
-
1
23. sep 2023
14:15
Svogerslev BK
0
TFC Odsherred
1
134198
30-09 2023
11:00 Osted Stadion
2
-
3
30. sep 2023
11:00
FC Lejre
2
FC Hornsherred
3
134193
30-09 2023
12:00 Jyderup Stadion
4
-
5
30. sep 2023
12:00
Jyderup BK
4
Svogerslev BK
5
134195
30-09 2023
12:45 Tusehallen
2
-
2
30. sep 2023
12:45
Tuse IF
2
Undløse BK
2
134197
01-10 2023
13:00 Hundige Boldfælled Kunst
3
-
0
01. okt 2023
13:00
Hundige BK
3
Greve Fodbold
0
134194
01-10 2023
13:30 Målfeltet
0
-
5
01. okt 2023
13:30
Roskilde United
0
Dianalund IF
5
134196
01-10 2023
13:30 Vig Idrætscenter
1
-
6
01. okt 2023
13:30
TFC Odsherred
1
Holbæk B&I
6
134202
to05-10 2023
18:30 Holbæk Sportsby
6
-
1
05. okt 2023
18:30
Holbæk B&I
6
Jyderup BK
1
134203
to05-10 2023
19:30 Greve Idræts Center Kunstgræs
1
-
1
05. okt 2023
19:30
Greve Fodbold
1
FC Lejre
1
134201
fr06-10 2023
18:30 Holberg Arena Kunst
6
-
1
06. okt 2023
18:30
Dianalund IF
6
TFC Odsherred
1
134204
07-10 2023
12:00 Undløse Stadion
3
-
2
07. okt 2023
12:00
Undløse BK
3
Hundige BK
2
134199
07-10 2023
14:00 Skibby Stadion Kunstgræs
2
-
2
07. okt 2023
14:00
FC Hornsherred
2
Roskilde United
2
134200
07-10 2023
14:00 Svogerslev Idrætspark
7
-
0
07. okt 2023
14:00
Svogerslev BK
7
Tuse IF
0
134206
ti10-10 2023
18:00 Undløse Stadion
3
-
12
10. okt 2023
18:00
Jyderup BK
3
Dianalund IF
12
134210
14-10 2023
11:00 Osted Stadion
1
-
3
14. okt 2023
11:00
FC Lejre
1
Undløse BK
3
134208
14-10 2023
12:45 Tusehallen
2
-
1
14. okt 2023
12:45
Tuse IF
2
Holbæk B&I
1
134205
14-10 2023
14:00 Møllegårdhallen
3
-
2
14. okt 2023
14:00
FC Hornsherred
3
Greve Fodbold
2
134209
15-10 2023
13:00 Hundige Boldfælled Kunst
1
-
2
15. okt 2023
13:00
Hundige BK
1
Svogerslev BK
2
134207
15-10 2023
13:30 Målfeltet
2
-
2
15. okt 2023
13:30
Roskilde United
2
TFC Odsherred
2
134215
to19-10 2023
18:30 Holbæk Sportsby
4
-
1
19. okt 2023
18:30
Holbæk B&I
4
Hundige BK
1
134214
fr20-10 2023
18:30 Holberg Arena Kunst
5
-
1
20. okt 2023
18:30
Dianalund IF
5
Tuse IF
1
134216
21-10 2023
12:00 Undløse Stadion
3
-
1
21. okt 2023
12:00
Undløse BK
3
FC Hornsherred
1
134211
21-10 2023
14:00 Svogerslev Idrætspark
1
-
4
21. okt 2023
14:00
Svogerslev BK
1
FC Lejre
4
134213
21-10 2023
15:00 Vig Idrætscenter
2
-
2
21. okt 2023
15:00
TFC Odsherred
2
Jyderup BK
2
134212
22-10 2023
13:30 Roskilde Idrætspark Kunstgræs
4
-
1
22. okt 2023
13:30
Roskilde United
4
Greve Fodbold
1
134217
ti24-10 2023
19:00 Skibby Stadion Kunstgræs
3
-
2
24. okt 2023
19:00
FC Hornsherred
3
Svogerslev BK
2
134222
to26-10 2023
19:30 Greve Idræts Center Kunstgræs
2
-
2
26. okt 2023
19:30
Greve Fodbold
2
Undløse BK
2
134218
28-10 2023
12:00 Jyderup Stadion
1
-
4
28. okt 2023
12:00
Jyderup BK
1
Roskilde United
4
134219
28-10 2023
12:45 Tusehallen
0
-
2
28. okt 2023
12:45
Tuse IF
0
TFC Odsherred
2
134220
29-10 2023
13:00 Hundige Boldfælled Kunst
3
-
4
29. okt 2023
13:00
Hundige BK
3
Dianalund IF
4
134221
18-11 2023
15:00 Osted Stadion
2
-
3
18. nov 2023
15:00
FC Lejre
2
Holbæk B&I
3
134227
to04-04 2024
19:30 Greve Idræts Center Kunstgræs
6
-
2
04. apr
19:30
Greve Fodbold
6
Svogerslev BK
2
134226
06-04 2024
11:00 Osted Stadion
1
-
1
06. apr
11:00
FC Lejre
1
Dianalund IF
1
134228
06-04 2024
12:00 Undløse Stadion
6
-
4
06. apr
12:00
Undløse BK
6
Roskilde United
4
134224
06-04 2024
12:45 Tuse Kunstgræs 2020
1
-
0
06. apr
12:45
Tuse IF
1
Jyderup BK
0
134223
06-04 2024
13:00 Skibby Stadion Kunstgræs
2
-
2
06. apr
13:00
FC Hornsherred
2
Holbæk B&I
2
134225
07-04 2024
13:00 Hundige Boldfælled Kunst
1
-
2
07. apr
13:00
Hundige BK
1
TFC Odsherred
2
134233
fr12-04 2024
19:30 Holberg Arena Kunst
2
-
1
12. apr
19:30
Dianalund IF
2
FC Hornsherred
1
134230
13-04 2024
12:00 Mørkøv Kunstgræs
2
-
3
13. apr
12:00
Jyderup BK
2
Hundige BK
3
134229
13-04 2024
13:00 Svogerslev Idrætspark kunst
1
-
1
13. apr
13:00
Svogerslev BK
1
Undløse BK
1
134232
13-04 2024
15:30 Vig Idrætscenter
2
-
5
13. apr
15:30
TFC Odsherred
2
FC Lejre
5
134231
14-04 2024
15:00 Roskilde Idrætspark Kunstgræs
3
-
1
14. apr
15:00
Roskilde United
3
Tuse IF
1
134234
ma15-04 2024
19:15 Holbæk Sportsby
UHT
15. apr
19:15
Holbæk B&I
Greve Fodbold
UHT
134239
to18-04 2024
19:30 Greve Idræts Center Kunstgræs
3
-
1
18. apr
19:30
Greve Fodbold
3
Dianalund IF
1
134238
20-04 2024
11:00 Osted Stadion
7
-
0
20. apr
11:00
FC Lejre
7
Jyderup BK
0
134240
20-04 2024
12:00 Undløse Stadion
0
-
0
20. apr
12:00
Undløse BK
0
Holbæk B&I
0
134235
20-04 2024
13:00 Møllegårdhallen
1
-
0
20. apr
13:00
FC Hornsherred
1
TFC Odsherred
0
134236
20-04 2024
14:00 Svogerslev Idrætspark
0
-
1
20. apr
14:00
Svogerslev BK
0
Roskilde United
1
134237
21-04 2024
13:00 Hundige Boldfælled Kunst
3
-
2
21. apr
13:00
Hundige BK
3
Tuse IF
2
134249
fr26-04 2024
19:00 Holberg Arena Kunst
1
-
3
26. apr
19:00
Dianalund IF
1
Undløse BK
3
134242
27-04 2024
12:00 Jyderup Stadion
1
-
2
27. apr
12:00
Jyderup BK
1
FC Hornsherred
2
134247
27-04 2024
12:45 Tusehallen
0
-
1
27. apr
12:45
Tuse IF
0
FC Lejre
1
134248
27-04 2024
16:15 Vig Idrætscenter
2
-
1
27. apr
16:15
TFC Odsherred
2
Greve Fodbold
1
134250
28-04 2024
13:00 Holbæk Sportsby
3
-
0
28. apr
13:00
Holbæk B&I
3
Svogerslev BK
0
134246
28-04 2024
13:30 Roskilde Idrætspark Kunstgræs
2
-
1
28. apr
13:30
Roskilde United
2
Hundige BK
1
134255
to02-05 2024
19:30 Greve Idræts Center
8
-
0
02. maj
19:30
Greve Fodbold
8
Jyderup BK
0
134253
04-05 2024
11:00 Osted Stadion
2
-
2
04. maj
11:00
FC Lejre
2
Hundige BK
2
134256
04-05 2024
12:00 Undløse Stadion
2
-
1
04. maj
12:00
Undløse BK
2
TFC Odsherred
1
134251
04-05 2024
13:00 Møllegårdhallen
0
-
1
04. maj
13:00
FC Hornsherred
0
Tuse IF
1
134252
04-05 2024
13:15 Svogerslev Idrætspark kunst
0
-
3
04. maj
13:15
Svogerslev BK
0
Dianalund IF
3
134254
05-05 2024
13:00 Holbæk Sportsby
1
-
2
05. maj
13:00
Holbæk B&I
1
Roskilde United
2
134257
11-05 2024
12:00 Jyderup Stadion
0
-
5
11. maj
12:00
Jyderup BK
0
Undløse BK
5
134259
11-05 2024
12:45 Tusehallen
2
-
3
11. maj
12:45
Tuse IF
2
Greve Fodbold
3
134262
11-05 2024
13:00 Holberg Arena Kunst
1
-
5
11. maj
13:00
Dianalund IF
1
Holbæk B&I
5
134260
11-05 2024
15:30 Vig Idrætscenter
2
-
5
11. maj
15:30
TFC Odsherred
2
Svogerslev BK
5
134261
12-05 2024
13:00 Hundige Boldfælled Kunst
2
-
3
12. maj
13:00
Hundige BK
2
FC Hornsherred
3
134258
12-05 2024
13:30 Roskilde Idrætspark Kunstgræs
5
-
1
12. maj
13:30
Roskilde United
5
FC Lejre
1
134267
to16-05 2024
19:30 Greve Idræts Center Kunstgræs
2
-
0
16. maj
19:30
Greve Fodbold
2
Hundige BK
0
134265
fr17-05 2024
19:00 Holberg Arena Kunst
5
-
3
17. maj
19:00
Dianalund IF
5
Roskilde United
3
134268
18-05 2024
12:00 Undløse Stadion
6
-
0
18. maj
12:00
Undløse BK
6
Tuse IF
0
134263
18-05 2024
13:00 Skibby Stadion Kunstgræs
1
-
3
18. maj
13:00
FC Hornsherred
1
FC Lejre
3
134264
18-05 2024
14:00 Svogerslev Idrætspark
9
-
2
18. maj
14:00
Svogerslev BK
9
Jyderup BK
2
134266
19-05 2024
13:00 Holbæk Sportsby
2
-
1
19. maj
13:00
Holbæk B&I
2
TFC Odsherred
1
134310
25-05 2024
11:00 Osted Stadion
UHT
25. maj
11:00
FC Lejre
Greve Fodbold
UHT
134269
25-05 2024
12:00 Jyderup Stadion
25. maj
12:00
Jyderup BK
Holbæk B&I
134307
25-05 2024
12:45 Tusehallen
25. maj
12:45
Tuse IF
Svogerslev BK
134270
25-05 2024
13:30 Roskilde Idrætspark Kunstgræs
25. maj
13:30
Roskilde United
FC Hornsherred
134308
25-05 2024
15:30 Vig Idrætscenter
25. maj
15:30
TFC Odsherred
Dianalund IF
134309
26-05 2024
13:00 Hundige Boldfælled Kunst
26. maj
13:00
Hundige BK
Undløse BK
134315
to30-05 2024
19:30 Greve Idræts Center Kunstgræs
30. maj
19:30
Greve Fodbold
FC Hornsherred
134313
fr31-05 2024
19:00 Holberg Arena Kunst
31. maj
19:00
Dianalund IF
Jyderup BK
134316
01-06 2024
12:00 Undløse Stadion
01. jun
12:00
Undløse BK
FC Lejre
134311
01-06 2024
14:00 Svogerslev Idrætspark
01. jun
14:00
Svogerslev BK
Hundige BK
134312
01-06 2024
15:30 Vig Idrætscenter
01. jun
15:30
TFC Odsherred
Roskilde United
134314
02-06 2024
13:00 Holbæk Sportsby
02. jun
13:00
Holbæk B&I
Tuse IF
134322
to06-06 2024
19:30 Greve Idræts Center Kunstgræs
06. jun
19:30
Greve Fodbold
Roskilde United
134321
08-06 2024
11:00 Osted Stadion
08. jun
11:00
FC Lejre
Svogerslev BK
134318
08-06 2024
12:00 Jyderup Stadion
08. jun
12:00
Jyderup BK
TFC Odsherred
134319
08-06 2024
12:45 Tusehallen
08. jun
12:45
Tuse IF
Dianalund IF
134317
08-06 2024
13:00 Møllegårdhallen
08. jun
13:00
FC Hornsherred
Undløse BK
134320
09-06 2024
13:00 Hundige Boldfælled Kunst
09. jun
13:00
Hundige BK
Holbæk B&I
134325
15-06 2024
12:00 Vig Idrætscenter
15. jun
12:00
TFC Odsherred
Tuse IF
134328
15-06 2024
12:00 Undløse Stadion
15. jun
12:00
Undløse BK
Greve Fodbold
134326
15-06 2024
13:00 Holberg Arena Kunst
15. jun
13:00
Dianalund IF
Hundige BK
134323
15-06 2024
14:00 Svogerslev Idrætspark
15. jun
14:00
Svogerslev BK
FC Hornsherred
134327
16-06 2024
13:00 Holbæk Sportsby
16. jun
13:00
Holbæk B&I
FC Lejre
134324
16-06 2024
15:30 Roskilde Idrætspark Kunstgræs
16. jun
15:30
Roskilde United
Jyderup BK
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366

Turneringsafslutning:

Kvalkampe til finalen onsdag den 19. juni kl. 19.00.
Semifinale 1: Vinder pulje 2 - Vinder pulje 1
Semifinale 2: Vinder pulje 3 - Vinder pulje 4

Vinderne går videre til finalen onsdag den 26. juni kl. 19.00: Vinder semifinale 1 - Vinder semifinale 2.

Log ind