|
659599
|
on10-08 2022
|
18:30
|
|
|
Avedøre Stadion
|
|
|
|
659604
|
fr19-08 2022
|
19:00
|
|
|
Ishøj Idrætscenter Kunstgræs
|
|
|
|
|
659719
|
lø27-08 2022
|
13:30
|
|
|
Herstedøster Stadion
|
UHT
|
|
|
|
659728
|
fr02-09 2022
|
19:00
|
|
|
Ishøj Idrætscenter Kunstgræs
|
|
|
|
660429
|
lø10-09 2022
|
11:00
|
|
|
Ishøj Idrætscenter Kunstgræs
|
|
|
|
660433
|
fr16-09 2022
|
19:00
|
|
|
Ishøj Idrætscenter Kunstgræs
|
|
|
|
|
660482
|
fr23-09 2022
|
19:00
|
|
|
Ishøj Idrætscenter Kunstgræs
|
HHT
|
|
|
660487
|
lø01-10 2022
|
13:20
|
|
|
Espelunden Kunstgræs
|
UHT
|
|
|
660494
|
fr07-10 2022
|
19:00
|
|
|
Ishøj Idrætscenter Kunstgræs
|
|
|
|
660495
|
lø15-10 2022
|
15:30
|
|
|
Slangerup Stadion Kunst
|
|
|
|
|
660535
|
fr21-10 2022
|
19:00
|
|
|
Ishøj Idrætscenter Kunstgræs
|
|
|
|
660540
|
fr31-03 2023
|
19:00
|
|
|
Ishøj Idrætscenter Kunstgræs
|
|
|
|
660546
|
sø09-04 2023
|
16:00
|
|
|
Roskilde Idrætspark Kunstgræs
|
UHT
|
|
|
660552
|
fr14-04 2023
|
19:00
|
|
|
Ishøj Idrætscenter Kunstgræs
|
HHT
|
|
|
660858
|
lø22-04 2023
|
11:00
|
|
|
Ballerup Idrætspark
|
UHT
|
|
|
660884
|
fr28-04 2023
|
19:00
|
|
|
Albertslund Stadion
|
UHT
|
|
|
660889
|
lø06-05 2023
|
13:00
|
|
|
Hedehusene Idrætspark
|
UHT
|
|
|
660894
|
lø13-05 2023
|
13:30
|
|
|
|
UHT
|
|
|
660905
|
fr19-05 2023
|
19:00
|
|
|
Ishøj Idrætscenter Kunstgræs
|
HHT
|
|
|
660911
|
lø27-05 2023
|
15:00
|
|
|
Sportspladsen i Syd
|
UHT
|
|
|
660916
|
fr02-06 2023
|
19:00
|
|
|
Ishøj Idrætscenter Kunstgræs
|
HHT
|
|
|
660922
|
lø10-06 2023
|
11:30
|
|
|
Elverroad Kunstgræs
|
UHT
|
|
Kvartfinaler tirsdag den 13. juni kl. 19.00.
kamp 1 Vinder pulje 2 - Vinder pulje 3
kamp 2 Vinder pulje 4 - Vinder pulje 1
kamp 3 Vinder pulje 6 - Vinder pulje 8
kamp 4 Vinder pulje 7 - Vinder pulje 5
Semifinaler lørdag den 17. juni kl. 13.00
Semifinale 1: Vinder kamp 1 - Vinder kamp 3
Semifinale 2: Vinder kamp 4 - Vinder kamp 2
Vinderne af semifinalerne spiller finale tirsdag den 20. juni kl. 19.00: Vinder semifinale 2 - Vinder semifinale 1