|
659599
|
on10-08 2022
|
18:30
|
|
|
Avedøre Stadion
|
|
|
|
659597
|
lø13-08 2022
|
12:15
|
|
|
Hedehusene Idrætspark
|
|
|
|
|
659600
|
lø13-08 2022
|
13:30
|
|
|
Elverroad Kunstgræs
|
|
|
|
|
659596
|
lø13-08 2022
|
15:00
|
|
|
Herstedøster Stadion
|
|
|
|
659604
|
fr19-08 2022
|
19:00
|
|
|
Ishøj Idrætscenter Kunstgræs
|
|
|
|
659718
|
lø20-08 2022
|
11:00
|
|
|
Sportspladsen i Syd
|
|
|
|
|
659602
|
lø20-08 2022
|
13:00
|
|
|
Ballerup Idrætspark
|
|
|
|
659636
|
lø20-08 2022
|
13:00
|
|
|
Espelundens Idrætsanlæg
|
|
|
|
659601
|
lø20-08 2022
|
13:30
|
|
|
|
|
|
|
659603
|
ti23-08 2022
|
19:00
|
|
|
Albertslund Stadion
|
|
|
|
|
659723
|
on24-08 2022
|
18:30
|
|
|
Avedøre Stadion Kunstgræs
|
|
|
|
659720
|
lø27-08 2022
|
13:00
|
|
|
Hedehusene Idrætspark
|
|
|
|
659721
|
lø27-08 2022
|
13:00
|
|
|
Ballerup Idrætspark
|
|
|
|
659724
|
lø27-08 2022
|
13:30
|
|
|
Elverroad Kunstgræs
|
|
|
|
659719
|
lø27-08 2022
|
13:30
|
|
|
Herstedøster Stadion
|
UHT
|
|
|
659722
|
sø28-08 2022
|
13:30
|
|
|
Målfeltet
|
|
|
|
659728
|
fr02-09 2022
|
19:00
|
|
|
Ishøj Idrætscenter Kunstgræs
|
|
|
|
659732
|
lø03-09 2022
|
11:00
|
|
|
Sportspladsen i Syd
|
|
|
|
659727
|
lø03-09 2022
|
11:00
|
|
|
Albertslund Stadion
|
|
|
|
659729
|
lø03-09 2022
|
13:00
|
|
|
Espelundens Idrætsanlæg
|
|
|
|
659725
|
lø03-09 2022
|
13:30
|
|
|
|
|
|
|
659726
|
lø03-09 2022
|
15:30
|
|
|
Slangerup Stadion Kunst
|
|
|
|
659598
|
ti06-09 2022
|
18:00
|
|
|
Målfeltet
|
|
|
|
660430
|
on07-09 2022
|
18:00
|
|
|
Avedøre Stadion Kunstgræs
|
|
|
|
660429
|
lø10-09 2022
|
11:00
|
|
|
Ishøj Idrætscenter Kunstgræs
|
|
|
|
659734
|
lø10-09 2022
|
13:00
|
|
|
Hedehusene Idrætspark
|
|
|
|
659735
|
lø10-09 2022
|
13:00
|
|
|
Ballerup Idrætspark
|
|
|
|
659733
|
lø10-09 2022
|
13:30
|
|
|
Herstedøster Stadion
|
|
|
|
659889
|
sø11-09 2022
|
12:00
|
|
|
Målfeltet
|
|
|
|
659595
|
ti13-09 2022
|
19:00
|
|
|
Slangerup Stadion Kunst
|
|
|
|
660433
|
fr16-09 2022
|
19:00
|
|
|
Ishøj Idrætscenter Kunstgræs
|
|
|
|
660436
|
lø17-09 2022
|
11:00
|
|
|
Sportspladsen i Syd
|
|
|
|
660432
|
lø17-09 2022
|
13:00
|
|
|
Slangerup Stadion Kunst
|
|
|
|
660435
|
lø17-09 2022
|
13:00
|
|
|
Espelundens Idrætsanlæg
|
|
|
|
660434
|
lø17-09 2022
|
13:30
|
|
|
Elverroad Kunstgræs
|
|
|
|
660431
|
lø17-09 2022
|
13:30
|
|
|
|
|
|
|
660482
|
fr23-09 2022
|
19:00
|
|
|
Ishøj Idrætscenter Kunstgræs
|
HHT
|
|
|
660481
|
lø24-09 2022
|
11:00
|
|
|
Albertslund Stadion
|
|
|
|
660479
|
lø24-09 2022
|
13:00
|
|
|
Ballerup Idrætspark
|
|
|
|
660476
|
lø24-09 2022
|
16:00
|
|
|
Herstedøster Stadion
|
|
|
|
660480
|
sø25-09 2022
|
12:00
|
|
|
Målfeltet
|
|
|
|
660485
|
on28-09 2022
|
18:00
|
|
|
Avedøre Stadion Kunstgræs
|
|
|
|
660488
|
lø01-10 2022
|
11:00
|
|
|
Sportspladsen i Syd
|
|
|
|
660486
|
lø01-10 2022
|
11:30
|
|
|
Elverroad Kunstgræs
|
|
|
|
660487
|
lø01-10 2022
|
13:20
|
|
|
Espelunden Kunstgræs
|
UHT
|
|
|
660483
|
lø01-10 2022
|
13:30
|
|
|
|
|
|
|
660484
|
lø01-10 2022
|
15:30
|
|
|
Slangerup Stadion Kunst
|
|
|
|
660491
|
to06-10 2022
|
19:00
|
|
|
Hedehusene Idrætspark
|
|
|
|
660494
|
fr07-10 2022
|
19:00
|
|
|
Ishøj Idrætscenter Kunstgræs
|
|
|
|
660493
|
lø08-10 2022
|
11:00
|
|
|
Albertslund Stadion
|
|
|
|
660492
|
lø08-10 2022
|
13:00
|
|
|
Ballerup Idrætspark
|
|
|
|
660489
|
lø08-10 2022
|
13:30
|
|
|
|
|
|
|
660490
|
lø08-10 2022
|
16:00
|
|
|
Herstedøster Stadion
|
|
|
|
660498
|
to13-10 2022
|
18:00
|
|
|
Avedøre Stadion Kunstgræs
|
|
|
|
660496
|
lø15-10 2022
|
13:00
|
|
|
Hedehusene Idrætspark
|
|
|
|
660530
|
lø15-10 2022
|
13:00
|
|
|
Sportspladsen i Syd
|
|
|
|
660529
|
lø15-10 2022
|
13:30
|
|
|
Elverroad Kunstgræs
|
|
|
|
660495
|
lø15-10 2022
|
15:30
|
|
|
Slangerup Stadion Kunst
|
|
|
|
660497
|
sø16-10 2022
|
12:00
|
|
|
Målfeltet
|
|
|
|
660535
|
fr21-10 2022
|
19:00
|
|
|
Ishøj Idrætscenter Kunstgræs
|
|
|
|
660534
|
lø22-10 2022
|
11:00
|
|
|
Albertslund Stadion
|
|
|
|
660533
|
lø22-10 2022
|
13:00
|
|
|
Ballerup Idrætspark
|
|
|
|
660536
|
lø22-10 2022
|
13:20
|
|
|
Espelunden Kunstgræs
|
|
|
|
660531
|
lø22-10 2022
|
13:30
|
|
|
|
|
|
|
660532
|
lø22-10 2022
|
16:00
|
|
|
Herstedøster Stadion
|
|
|
|
660478
|
lø29-10 2022
|
13:00
|
|
|
Hedehusene Idrætspark
|
UHT
|
|
|
660540
|
fr31-03 2023
|
19:00
|
|
|
Ishøj Idrætscenter Kunstgræs
|
|
|
|
660539
|
lø01-04 2023
|
11:30
|
|
|
Albertslund Stadion
|
|
|
|
660538
|
lø01-04 2023
|
12:00
|
|
|
Ballerup Idrætspark, Kunstgræs
|
|
|
|
660541
|
lø01-04 2023
|
13:20
|
|
|
Espelunden Kunstgræs
|
|
|
|
660537
|
lø01-04 2023
|
13:30
|
|
|
|
|
|
|
660542
|
lø01-04 2023
|
15:30
|
|
|
Albertslund Stadion Kunstgræs
|
|
|
|
660544
|
to06-04 2023
|
11:00
|
|
|
Herstedøster Stadion
|
|
|
|
660545
|
to06-04 2023
|
12:00
|
|
|
Hedehusene Idrætspark
|
|
|
|
660548
|
lø08-04 2023
|
13:30
|
|
|
Elverroad Kunstgræs
|
|
|
|
660543
|
lø08-04 2023
|
15:30
|
|
|
Slangerup Stadion Kunst
|
|
|
|
660547
|
lø08-04 2023
|
15:30
|
|
|
Avedøre Stadion Kunstgræs
|
|
|
|
660546
|
sø09-04 2023
|
16:00
|
|
|
Roskilde Idrætspark Kunstgræs
|
UHT
|
|
|
660552
|
fr14-04 2023
|
19:00
|
|
|
Ishøj Idrætscenter Kunstgræs
|
HHT
|
|
|
660851
|
lø15-04 2023
|
11:00
|
|
|
Sportspladsen i Syd
|
|
|
|
660551
|
lø15-04 2023
|
11:30
|
|
|
Albertslund Stadion
|
|
|
|
660553
|
lø15-04 2023
|
13:00
|
|
|
Espelunden Kunstgræs
|
|
|
|
660549
|
lø15-04 2023
|
13:30
|
|
|
|
|
|
|
660550
|
lø15-04 2023
|
15:30
|
|
|
Slangerup Stadion Kunst
|
|
|
|
660863
|
fr21-04 2023
|
17:30
|
|
|
Avedøre Stadion
|
|
|
|
660858
|
lø22-04 2023
|
11:00
|
|
|
Ballerup Idrætspark
|
UHT
|
|
|
660854
|
lø22-04 2023
|
13:00
|
|
|
Hedehusene Idrætspark
|
|
|
|
660853
|
lø22-04 2023
|
13:30
|
|
|
Herstedøster Stadion
|
|
|
|
660877
|
lø22-04 2023
|
13:30
|
|
|
Elverroad Kunstgræs
|
|
|
|
660859
|
sø23-04 2023
|
13:30
|
|
|
Roskilde Idrætspark Kunstgræs
|
|
|
|
660885
|
fr28-04 2023
|
18:30
|
|
|
Elverroad Kunstgræs
|
|
|
|
660884
|
fr28-04 2023
|
19:00
|
|
|
Albertslund Stadion
|
UHT
|
|
|
660887
|
lø29-04 2023
|
11:00
|
|
|
Sportspladsen i Syd
|
|
|
|
660886
|
lø29-04 2023
|
13:00
|
|
|
Espelundens Idrætsanlæg
|
|
|
|
660882
|
lø29-04 2023
|
13:30
|
|
|
|
|
|
|
660883
|
lø29-04 2023
|
15:30
|
|
|
Slangerup Stadion Kunst
|
|
|
|
660893
|
fr05-05 2023
|
12:00
|
|
|
Avedøre Stadion
|
|
|
|
660888
|
fr05-05 2023
|
14:15
|
|
|
Herstedøster Stadion
|
UHT
|
|
|
660890
|
lø06-05 2023
|
10:00
|
|
|
Ballerup Idrætspark
|
|
|
|
660892
|
lø06-05 2023
|
11:30
|
|
|
Albertslund Stadion
|
|
|
|
660889
|
lø06-05 2023
|
13:00
|
|
|
Hedehusene Idrætspark
|
UHT
|
|
|
660891
|
lø06-05 2023
|
13:30
|
|
|
Målfeltet
|
|
|
|
660896
|
fr12-05 2023
|
18:00
|
|
|
Avedøre Stadion
|
|
|
|
660897
|
fr12-05 2023
|
18:30
|
|
|
Elverroad Kunstgræs
|
|
|
|
660899
|
lø13-05 2023
|
11:00
|
|
|
Sportspladsen i Syd
|
|
|
|
660898
|
lø13-05 2023
|
13:00
|
|
|
Espelundens Idrætsanlæg
|
|
|
|
660894
|
lø13-05 2023
|
13:30
|
|
|
|
UHT
|
|
|
660895
|
lø13-05 2023
|
15:30
|
|
|
Slangerup Stadion Kunst
|
|
|
|
660905
|
fr19-05 2023
|
19:00
|
|
|
Ishøj Idrætscenter Kunstgræs
|
HHT
|
|
|
660902
|
lø20-05 2023
|
10:00
|
|
|
Ballerup Idrætspark
|
|
|
|
660901
|
lø20-05 2023
|
13:00
|
|
|
Hedehusene Idrætspark
|
|
|
|
660900
|
sø21-05 2023
|
13:30
|
|
|
Herstedøster Stadion
|
|
|
|
660903
|
sø21-05 2023
|
13:30
|
|
|
Målfeltet
|
|
|
|
660904
|
lø27-05 2023
|
11:30
|
|
|
Albertslund Stadion
|
|
|
|
660908
|
lø27-05 2023
|
12:00
|
|
|
Avedøre Stadion
|
|
|
|
660910
|
lø27-05 2023
|
13:00
|
|
|
Nørrekær
|
|
|
|
660909
|
lø27-05 2023
|
13:30
|
|
|
Elverroad Kunstgræs
|
|
|
|
660911
|
lø27-05 2023
|
15:00
|
|
|
Sportspladsen i Syd
|
UHT
|
|
|
660907
|
sø28-05 2023
|
13:30
|
|
|
Roskilde Idrætspark Kunstgræs
|
|
|
|
660906
|
ti30-05 2023
|
18:30
|
|
|
Slangerup Stadion Kunst
|
|
|
|
660916
|
fr02-06 2023
|
19:00
|
|
|
Ishøj Idrætscenter Kunstgræs
|
HHT
|
|
|
660914
|
lø03-06 2023
|
11:00
|
|
|
Ballerup Idrætspark
|
|
|
|
660915
|
lø03-06 2023
|
11:30
|
|
|
Glostrup Idrætspark
|
|
|
|
660917
|
lø03-06 2023
|
13:00
|
|
|
Espelundens Idrætsanlæg
|
|
|
|
660912
|
lø03-06 2023
|
13:30
|
|
|
|
|
|
|
660913
|
lø03-06 2023
|
13:30
|
|
|
Herstedøster Stadion
|
|
|
|
660923
|
lø10-06 2023
|
11:00
|
|
|
Sportspladsen i Syd
|
|
|
|
660922
|
lø10-06 2023
|
11:30
|
|
|
Elverroad Kunstgræs
|
UHT
|
|
|
660921
|
lø10-06 2023
|
13:00
|
|
|
Avedøre Stadion
|
|
|
|
660918
|
lø10-06 2023
|
13:00
|
|
|
Slangerup Stadion Kunst
|
|
|
|
660919
|
lø10-06 2023
|
14:00
|
|
|
Hedehusene Idrætspark
|
|
|
|
660920
|
sø11-06 2023
|
13:30
|
|
|
Målfeltet
|
|
|
Kvartfinaler tirsdag den 13. juni kl. 19.00.
kamp 1 Vinder pulje 2 - Vinder pulje 3
kamp 2 Vinder pulje 4 - Vinder pulje 1
kamp 3 Vinder pulje 6 - Vinder pulje 8
kamp 4 Vinder pulje 7 - Vinder pulje 5
Semifinaler lørdag den 17. juni kl. 13.00
Semifinale 1: Vinder kamp 1 - Vinder kamp 3
Semifinale 2: Vinder kamp 4 - Vinder kamp 2
Vinderne af semifinalerne spiller finale tirsdag den 20. juni kl. 19.00: Vinder semifinale 2 - Vinder semifinale 1