Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
18. aug 2023
18:30
Svebølle BI 2016
1
Jernløse BK
1
|
|||||||||||||||||||
26. aug 2023
15:30
Svinninge IF
3
Svebølle BI 2016
2
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
02. sep 2023
16:00
Svebølle BI 2016
1
Raklev GI
5
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
08. sep 2023
18:00
Kr. Helsinge IF
1
Svebølle BI 2016
2
|
|||||||||||||||||||
19. sep 2023
18:45
Svebølle BI 2016
1
Hvalsø IF
5
|
|||||||||||||||||||
23. sep 2023
12:00
Kalundborg GB
10
Svebølle BI 2016
3
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
30. sep 2023
16:00
Svebølle BI 2016
3
Rørby-Værslev IF
4
|
|||||||||||||||||||
07. okt 2023
13:15
Vipperød BK
7
Svebølle BI 2016
2
|
|||||||||||||||||||
14. okt 2023
16:00
Svebølle BI 2016
3
TFC Odsherred
2
|
|||||||||||||||||||
21. okt 2023
16:00
Svebølle BI 2016
1
Gislinge BK
7
|
|||||||||||||||||||
28. okt 2023
15:00
Nykøbing IF
2
Svebølle BI 2016
3
|
|||||||||||||||||||
05. apr
18:00
Jernløse BK
2
Svebølle BI 2016
2
|
|||||||||||||||||||
13. apr
16:00
Svebølle BI 2016
2
Svinninge IF
4
|
|||||||||||||||||||
20. apr
16:00
Raklev GI
3
Svebølle BI 2016
2
|
|||||||||||||||||||
27. apr
16:00
Svebølle BI 2016
2
Kr. Helsinge IF
1
|
|||||||||||||||||||
04. maj
14:30
Hvalsø IF
Svebølle BI 2016
|
|||||||||||||||||||
09. maj
16:00
Svebølle BI 2016
Kalundborg GB
|
|||||||||||||||||||
17. maj
18:30
Rørby-Værslev IF
Svebølle BI 2016
|
|||||||||||||||||||
21. maj
18:30
Svebølle BI 2016
Vipperød BK
|
|||||||||||||||||||
01. jun
13:45
TFC Odsherred
Svebølle BI 2016
|
|||||||||||||||||||
08. jun
15:00
Gislinge BK
Svebølle BI 2016
|
|||||||||||||||||||
15. jun
16:00
Svebølle BI 2016
Nykøbing IF
|
Kvartfinaler tirsdag den 18. juni kl. 19.00.
kamp 1 Vinder pulje 2 - Vinder pulje 3
kamp 2 Vinder pulje 4 - Vinder pulje 1
kamp 3 Vinder pulje 6 - Vinder pulje 8
kamp 4 Vinder pulje 7 - Vinder pulje 5
Semifinaler lørdag den 22. juni kl. 13.00
Semifinale 1: Vinder kamp 1 - Vinder kamp 3
Semifinale 2: Vinder kamp 4 - Vinder kamp 2
Vinderne af semifinalerne spiller finale onsdag den 26. juni kl. 19.00: Vinder semifinale 2 - Vinder semifinale 1