Serie 3 , Pulje 6

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
306810
fr18-08 2023
18:30 Svebølle Stadion
1
-
1
18. aug 2023
18:30
Svebølle BI 2016
1
Jernløse BK
1
306808
19-08 2023
12:00 Røsnæshallen
1
-
3
19. aug 2023
12:00
Raklev GI
1
Gislinge BK
3
306809
19-08 2023
13:30 Svinninge Sportscenter
1
-
3
19. aug 2023
13:30
Svinninge IF
1
Nykøbing IF
3
306811
19-08 2023
15:30 Vig Idrætscenter
0
-
1
19. aug 2023
15:30
TFC Odsherred
0
Kr. Helsinge IF
1
306868
19-08 2023
15:30 Rørby Stadion
3
-
4
19. aug 2023
15:30
Rørby-Værslev IF
3
Kalundborg GB
4
306869
ti22-08 2023
18:45 Hvalsø ny Idrætsplads
1
-
0
22. aug 2023
18:45
Hvalsø IF
1
Vipperød BK
0
306872
fr25-08 2023
18:30 Kirke Helsinge Sportsplads
2
-
2
25. aug 2023
18:30
Kr. Helsinge IF
2
Nykøbing IF
2
306979
fr25-08 2023
18:30 Jernløse Hallen
4
-
0
25. aug 2023
18:30
Jernløse BK
4
Raklev GI
0
306870
26-08 2023
13:00 Vipperødhallen
6
-
1
26. aug 2023
13:00
Vipperød BK
6
Rørby-Værslev IF
1
306946
26-08 2023
15:00 Gislinge Stadion
2
-
3
26. aug 2023
15:00
Gislinge BK
2
Hvalsø IF
3
306871
26-08 2023
15:30 Svinninge Sportscenter
3
-
2
26. aug 2023
15:30
Svinninge IF
3
Svebølle BI 2016
2
306945
27-08 2023
16:00 Munkesø Stadion
6
-
1
27. aug 2023
16:00
Kalundborg GB
6
TFC Odsherred
1
306985
02-09 2023
14:00 Hvalsø ny Idrætsplads
6
-
0
02. sep 2023
14:00
Hvalsø IF
6
Jernløse BK
0
306980
02-09 2023
15:00 Kongeengen
2
-
3
02. sep 2023
15:00
Nykøbing IF
2
Kalundborg GB
3
306982
02-09 2023
15:30 Svinninge Sportscenter
1
-
0
02. sep 2023
15:30
Svinninge IF
1
Kr. Helsinge IF
0
306983
02-09 2023
15:30 Vig Idrætscenter
3
-
4
02. sep 2023
15:30
TFC Odsherred
3
Vipperød BK
4
306984
02-09 2023
15:30 Rørby Stadion
0
-
5
02. sep 2023
15:30
Rørby-Værslev IF
0
Gislinge BK
5
306981
02-09 2023
16:00 Svebølle Stadion
1
-
5
02. sep 2023
16:00
Svebølle BI 2016
1
Raklev GI
5
306988
fr08-09 2023
18:00 Kirke Helsinge Sportsplads
1
-
2
08. sep 2023
18:00
Kr. Helsinge IF
1
Svebølle BI 2016
2
307001
fr08-09 2023
18:30 Jernløse Hallen
4
-
1
08. sep 2023
18:30
Jernløse BK
4
Rørby-Værslev IF
1
306987
09-09 2023
11:30 Røsnæshallen
2
-
1
09. sep 2023
11:30
Raklev GI
2
Hvalsø IF
1
306999
09-09 2023
12:00 Munkesø Stadion
3
-
6
09. sep 2023
12:00
Kalundborg GB
3
Svinninge IF
6
306986
09-09 2023
13:00 Vipperødhallen
2
-
3
09. sep 2023
13:00
Vipperød BK
2
Nykøbing IF
3
307000
09-09 2023
15:00 Gislinge Stadion
3
-
0
09. sep 2023
15:00
Gislinge BK
3
TFC Odsherred
0
307004
to14-09 2023
19:00 Svinninge Sportscenter
2
-
1
14. sep 2023
19:00
Svinninge IF
2
Vipperød BK
1
307006
fr15-09 2023
18:00 Kirke Helsinge Sportsplads
3
-
2
15. sep 2023
18:00
Kr. Helsinge IF
3
Kalundborg GB
2
307002
16-09 2023
15:00 Kongeengen
0
-
3
16. sep 2023
15:00
Nykøbing IF
0
Gislinge BK
3
307007
16-09 2023
15:30 Rørby Stadion
2
-
2
16. sep 2023
15:30
Rørby-Værslev IF
2
Raklev GI
2
307005
17-09 2023
15:30 Vig Idrætscenter
2
-
4
17. sep 2023
15:30
TFC Odsherred
2
Jernløse BK
4
307003
ti19-09 2023
18:45 Svebølle Stadion
1
-
5
19. sep 2023
18:45
Svebølle BI 2016
1
Hvalsø IF
5
307043
fr22-09 2023
17:45 Jernløse Hallen
4
-
2
22. sep 2023
17:45
Jernløse BK
4
Nykøbing IF
2
307009
23-09 2023
11:30 Røsnæshallen
7
-
2
23. sep 2023
11:30
Raklev GI
7
TFC Odsherred
2
307040
23-09 2023
12:00 Munkesø Stadion
10
-
3
23. sep 2023
12:00
Kalundborg GB
10
Svebølle BI 2016
3
307008
23-09 2023
13:15 Vipperødhallen
1
-
2
23. sep 2023
13:15
Vipperød BK
1
Kr. Helsinge IF
2
307041
23-09 2023
14:00 Hvalsø ny Idrætsplads
7
-
0
23. sep 2023
14:00
Hvalsø IF
7
Rørby-Værslev IF
0
307042
23-09 2023
15:00 Gislinge Stadion
2
-
1
23. sep 2023
15:00
Gislinge BK
2
Svinninge IF
1
307241
30-09 2023
12:00 Munkesø Stadion
3
-
2
30. sep 2023
12:00
Kalundborg GB
3
Vipperød BK
2
307044
30-09 2023
15:00 Kongeengen
1
-
1
30. sep 2023
15:00
Nykøbing IF
1
Raklev GI
1
307240
30-09 2023
15:00 Kirke Helsinge Sportsplads
0
-
6
30. sep 2023
15:00
Kr. Helsinge IF
0
Gislinge BK
6
307045
30-09 2023
16:00 Svebølle Stadion
3
-
4
30. sep 2023
16:00
Svebølle BI 2016
3
Rørby-Værslev IF
4
307239
01-10 2023
15:30 Vig Idrætscenter
2
-
2
01. okt 2023
15:30
TFC Odsherred
2
Hvalsø IF
2
307046
ma02-10 2023
19:00 Svinninge Sportscenter
3
-
1
02. okt 2023
19:00
Svinninge IF
3
Jernløse BK
1
307247
fr06-10 2023
18:30 Jernløse Hallen
3
-
2
06. okt 2023
18:30
Jernløse BK
3
Kr. Helsinge IF
2
307243
07-10 2023
11:30 Røsnæshallen
1
-
4
07. okt 2023
11:30
Raklev GI
1
Svinninge IF
4
307242
07-10 2023
13:15 Vipperødhallen
7
-
2
07. okt 2023
13:15
Vipperød BK
7
Svebølle BI 2016
2
307245
07-10 2023
14:00 Hvalsø ny Idrætsplads
3
-
1
07. okt 2023
14:00
Hvalsø IF
3
Nykøbing IF
1
307246
07-10 2023
15:00 Gislinge Stadion
5
-
0
07. okt 2023
15:00
Gislinge BK
5
Kalundborg GB
0
307244
07-10 2023
15:30 Rørby Stadion
2
-
3
07. okt 2023
15:30
Rørby-Værslev IF
2
TFC Odsherred
3
307263
14-10 2023
12:00 Munkesø Stadion
2
-
1
14. okt 2023
12:00
Kalundborg GB
2
Jernløse BK
1
307248
14-10 2023
13:00 Vipperødhallen
0
-
4
14. okt 2023
13:00
Vipperød BK
0
Gislinge BK
4
307249
14-10 2023
15:00 Kongeengen
3
-
1
14. okt 2023
15:00
Nykøbing IF
3
Rørby-Værslev IF
1
307261
14-10 2023
15:30 Svinninge Sportscenter
1
-
4
14. okt 2023
15:30
Svinninge IF
1
Hvalsø IF
4
307262
14-10 2023
15:30 Kirke Helsinge Sportsplads
4
-
2
14. okt 2023
15:30
Kr. Helsinge IF
4
Raklev GI
2
307260
14-10 2023
16:00 Svebølle Stadion
3
-
2
14. okt 2023
16:00
Svebølle BI 2016
3
TFC Odsherred
2
307264
21-10 2023
11:30 Røsnæshallen
1
-
3
21. okt 2023
11:30
Raklev GI
1
Kalundborg GB
3
307268
21-10 2023
14:00 Hvalsø ny Idrætsplads
2
-
2
21. okt 2023
14:00
Hvalsø IF
2
Kr. Helsinge IF
2
307267
21-10 2023
15:30 Rørby Stadion
1
-
4
21. okt 2023
15:30
Rørby-Værslev IF
1
Svinninge IF
4
307265
21-10 2023
16:00 Svebølle Stadion
1
-
7
21. okt 2023
16:00
Svebølle BI 2016
1
Gislinge BK
7
307266
22-10 2023
15:30 Vig Idrætscenter
1
-
3
22. okt 2023
15:30
TFC Odsherred
1
Nykøbing IF
3
307269
on25-10 2023
19:00 Jernløse Hallen
5
-
4
25. okt 2023
19:00
Jernløse BK
5
Vipperød BK
4
307274
28-10 2023
12:00 Munkesø Stadion
0
-
3
28. okt 2023
12:00
Kalundborg GB
0
Hvalsø IF
3
307270
28-10 2023
13:00 Vipperødhallen
3
-
0
28. okt 2023
13:00
Vipperød BK
3
Raklev GI
0
307271
28-10 2023
15:00 Kongeengen
2
-
3
28. okt 2023
15:00
Nykøbing IF
2
Svebølle BI 2016
3
307275
28-10 2023
15:00 Gislinge Stadion
3
-
1
28. okt 2023
15:00
Gislinge BK
3
Jernløse BK
1
307273
28-10 2023
15:00 Kirke Helsinge Sportsplads
3
-
1
28. okt 2023
15:00
Kr. Helsinge IF
3
Rørby-Værslev IF
1
307272
28-10 2023
15:30 Svinninge Sportscenter
4
-
0
28. okt 2023
15:30
Svinninge IF
4
TFC Odsherred
0
307278
to04-04 2024
19:00 Vipperødhallen
0
-
5
04. apr
19:00
Vipperød BK
0
Hvalsø IF
5
307280
fr05-04 2024
18:00 Gørlevhallen
1
-
0
05. apr
18:00
Kr. Helsinge IF
1
TFC Odsherred
0
310363
fr05-04 2024
18:00 Mørkøv Kunstgræs
2
-
2
05. apr
18:00
Jernløse BK
2
Svebølle BI 2016
2
310361
06-04 2024
12:00 Munkesø Stadion
1
-
2
06. apr
12:00
Kalundborg GB
1
Rørby-Værslev IF
2
310362
06-04 2024
15:00 Gislinge Stadion
3
-
2
06. apr
15:00
Gislinge BK
3
Raklev GI
2
307279
06-04 2024
15:30 Kongeengen
0
-
7
06. apr
15:30
Nykøbing IF
0
Svinninge IF
7
310364
fr12-04 2024
19:00 Røsnæshallen
3
-
3
12. apr
19:00
Raklev GI
3
Jernløse BK
3
310367
13-04 2024
13:30 Vig Idrætscenter
1
-
1
13. apr
13:30
TFC Odsherred
1
Kalundborg GB
1
310369
13-04 2024
14:30 Hvalsø ny Idrætsplads
2
-
1
13. apr
14:30
Hvalsø IF
2
Gislinge BK
1
310368
13-04 2024
15:30 Røsnæshallen
4
-
3
13. apr
15:30
Rørby-Værslev IF
4
Vipperød BK
3
310365
13-04 2024
15:30 Kongeengen
3
-
1
13. apr
15:30
Nykøbing IF
3
Kr. Helsinge IF
1
310366
13-04 2024
16:00 Svebølle Stadion
2
-
4
13. apr
16:00
Svebølle BI 2016
2
Svinninge IF
4
335458
fr19-04 2024
18:30 Kirke Helsinge Sportsplads
0
-
2
19. apr
18:30
Kr. Helsinge IF
0
Svinninge IF
2
335461
fr19-04 2024
18:30 Jernløse Hallen
0
-
6
19. apr
18:30
Jernløse BK
0
Hvalsø IF
6
335459
20-04 2024
12:00 Munkesø Stadion
5
-
0
20. apr
12:00
Kalundborg GB
5
Nykøbing IF
0
310370
20-04 2024
14:00 Vipperødhallen
5
-
5
20. apr
14:00
Vipperød BK
5
TFC Odsherred
5
335460
20-04 2024
15:00 Gislinge Stadion
1
-
2
20. apr
15:00
Gislinge BK
1
Rørby-Værslev IF
2
335457
20-04 2024
16:00 Røsnæshallen
3
-
2
20. apr
16:00
Raklev GI
3
Svebølle BI 2016
2
335465
27-04 2024
14:15 Vig Idrætscenter
0
-
3
27. apr
14:15
TFC Odsherred
0
Gislinge BK
3
335467
27-04 2024
14:30 Hvalsø ny Idrætsplads
3
-
0
27. apr
14:30
Hvalsø IF
3
Raklev GI
0
335466
27-04 2024
15:30 Rørby Stadion
2
-
1
27. apr
15:30
Rørby-Værslev IF
2
Jernløse BK
1
335464
27-04 2024
15:30 Svinninge Sportscenter
5
-
2
27. apr
15:30
Svinninge IF
5
Kalundborg GB
2
335462
27-04 2024
15:30 Kongeengen
3
-
4
27. apr
15:30
Nykøbing IF
3
Vipperød BK
4
335463
27-04 2024
16:00 Svebølle Stadion
2
-
1
27. apr
16:00
Svebølle BI 2016
2
Kr. Helsinge IF
1
335473
fr03-05 2024
18:30 Jernløse Hallen
0
-
4
03. maj
18:30
Jernløse BK
0
TFC Odsherred
4
335470
04-05 2024
12:00 Munkesø Stadion
7
-
1
04. maj
12:00
Kalundborg GB
7
Kr. Helsinge IF
1
335468
04-05 2024
14:00 Vipperødhallen
1
-
4
04. maj
14:00
Vipperød BK
1
Svinninge IF
4
335471
04-05 2024
14:30 Hvalsø ny Idrætsplads
9
-
0
04. maj
14:30
Hvalsø IF
9
Svebølle BI 2016
0
335472
04-05 2024
15:00 Gislinge Stadion
2
-
1
04. maj
15:00
Gislinge BK
2
Nykøbing IF
1
335469
04-05 2024
16:15 Røsnæshallen
1
-
2
04. maj
16:15
Raklev GI
1
Rørby-Værslev IF
2
335476
ti07-05 2024
18:30 Svinninge Sportscenter
1
-
2
07. maj
18:30
Svinninge IF
1
Gislinge BK
2
335479
ti07-05 2024
19:00 Rørby Stadion
0
-
6
07. maj
19:00
Rørby-Værslev IF
0
Hvalsø IF
6
335475
to09-05 2024
16:00 Svebølle Stadion
6
-
1
09. maj
16:00
Svebølle BI 2016
6
Kalundborg GB
1
335478
fr10-05 2024
19:00 Kirke Helsinge Sportsplads
3
-
4
10. maj
19:00
Kr. Helsinge IF
3
Vipperød BK
4
335477
11-05 2024
13:30 Vig Idrætscenter
1
-
3
11. maj
13:30
TFC Odsherred
1
Raklev GI
3
335474
11-05 2024
15:30 Kongeengen
3
-
2
11. maj
15:30
Nykøbing IF
3
Jernløse BK
2
335482
fr17-05 2024
18:30 Rørby Stadion
3
-
3
17. maj
18:30
Rørby-Værslev IF
3
Svebølle BI 2016
3
335485
fr17-05 2024
18:30 Jernløse Hallen
1
-
3
17. maj
18:30
Jernløse BK
1
Svinninge IF
3
335481
18-05 2024
11:30 Røsnæshallen
2
-
3
18. maj
11:30
Raklev GI
2
Nykøbing IF
3
335480
18-05 2024
13:00 Vipperødhallen
4
-
0
18. maj
13:00
Vipperød BK
4
Kalundborg GB
0
335483
18-05 2024
14:30 Hvalsø ny Idrætsplads
8
-
1
18. maj
14:30
Hvalsø IF
8
TFC Odsherred
1
335484
18-05 2024
15:00 Gislinge Stadion
0
-
1
18. maj
15:00
Gislinge BK
0
Kr. Helsinge IF
1
335487
ti21-05 2024
18:30 Svebølle Stadion
2
-
1
21. maj
18:30
Svebølle BI 2016
2
Vipperød BK
1
335490
fr24-05 2024
19:00 Kirke Helsinge Sportsplads
0
-
1
24. maj
19:00
Kr. Helsinge IF
0
Jernløse BK
1
335491
25-05 2024
12:00 Munkesø Stadion
1
-
4
25. maj
12:00
Kalundborg GB
1
Gislinge BK
4
335489
25-05 2024
13:30 Vig Idrætscenter
0
-
5
25. maj
13:30
TFC Odsherred
0
Rørby-Værslev IF
5
335486
25-05 2024
15:30 Kongeengen
1
-
1
25. maj
15:30
Nykøbing IF
1
Hvalsø IF
1
335488
25-05 2024
15:30 Svinninge Sportscenter
6
-
0
25. maj
15:30
Svinninge IF
6
Raklev GI
0
335497
fr31-05 2024
18:30 Jernløse Hallen
1
-
1
31. maj
18:30
Jernløse BK
1
Kalundborg GB
1
335492
01-06 2024
14:15 Røsnæshallen
6
-
0
01. jun
14:15
Raklev GI
6
Kr. Helsinge IF
0
335495
01-06 2024
14:30 Hvalsø ny Idrætsplads
1
-
2
01. jun
14:30
Hvalsø IF
1
Svinninge IF
2
335496
01-06 2024
15:00 Gislinge Stadion
1
-
0
01. jun
15:00
Gislinge BK
1
Vipperød BK
0
335494
01-06 2024
15:30 Rørby Stadion
5
-
0
01. jun
15:30
Rørby-Værslev IF
5
Nykøbing IF
0
335493
to06-06 2024
18:30 Vig Idrætscenter
1
-
3
06. jun
18:30
TFC Odsherred
1
Svebølle BI 2016
3
335501
fr07-06 2024
19:00 Kirke Helsinge Sportsplads
1
-
3
07. jun
19:00
Kr. Helsinge IF
1
Hvalsø IF
3
335502
08-06 2024
12:00 Munkesø Stadion
3
-
5
08. jun
12:00
Kalundborg GB
3
Raklev GI
5
335498
08-06 2024
14:00 Vipperødhallen
4
-
1
08. jun
14:00
Vipperød BK
4
Jernløse BK
1
335503
08-06 2024
15:00 Gislinge Stadion
2
-
3
08. jun
15:00
Gislinge BK
2
Svebølle BI 2016
3
335499
08-06 2024
15:30 Kongeengen
1
-
3
08. jun
15:30
Nykøbing IF
1
TFC Odsherred
3
335500
08-06 2024
15:30 Svinninge Sportscenter
4
-
0
08. jun
15:30
Svinninge IF
4
Rørby-Værslev IF
0
335590
fr14-06 2024
18:15 Jernløse Hallen
1
-
4
14. jun
18:15
Jernløse BK
1
Gislinge BK
4
335585
fr14-06 2024
19:00 Røsnæshallen
5
-
0
14. jun
19:00
Raklev GI
5
Vipperød BK
0
335589
15-06 2024
11:00 Hvalsø ny Idrætsplads
7
-
0
15. jun
11:00
Hvalsø IF
7
Kalundborg GB
0
335588
15-06 2024
12:00 Rørby Stadion
0
-
1
15. jun
12:00
Rørby-Værslev IF
0
Kr. Helsinge IF
1
335587
15-06 2024
14:00 Vig Idrætscenter
2
-
10
15. jun
14:00
TFC Odsherred
2
Svinninge IF
10
335586
15-06 2024
16:00 Svebølle Stadion
6
-
5
15. jun
16:00
Svebølle BI 2016
6
Nykøbing IF
5
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366
Turneringsafslutning: 

Kvartfinaler tirsdag den 18. juni kl. 19.00.
kamp 1 Vinder pulje 2 - Vinder pulje 3
kamp 2 Vinder pulje 4 - Vinder pulje 1
kamp 3 Vinder pulje 6 - Vinder pulje 8
kamp 4 Vinder pulje 7 - Vinder pulje 5

Semifinaler lørdag den 22. juni kl. 13.00
Semifinale 1: Vinder kamp 1 - Vinder kamp 3
Semifinale 2: Vinder kamp 4 - Vinder kamp 2

Vinderne af semifinalerne spiller finale onsdag den 26. juni kl. 19.00: Vinder semifinale 2 - Vinder semifinale 1

Log ind