Solrød FC

Serie 3 , Pulje 5

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
328764
19-08 2023
10:30 Taastrup FC Solrød FC Tåstrup Idrætspark
1
-
1
19. aug 2023
10:30
Taastrup FC
1
Solrød FC
1
328770
26-08 2023
14:00 Solrød FC FC Ishøj Solrød Idrætscenter
1
-
1
26. aug 2023
14:00
Solrød FC
1
FC Ishøj
1
328773
02-09 2023
11:30 Røde Stjerne BK Solrød FC Roskilde IC (Darup)
3
-
1
02. sep 2023
11:30
Røde Stjerne BK
3
Solrød FC
1
328782
09-09 2023
14:00 Solrød FC Vestegnen FK Solrød Idrætscenter
9
-
2
09. sep 2023
14:00
Solrød FC
9
Vestegnen FK
2
334104
ma18-09 2023
19:30 Roskilde Boldklub Solrød FC Roskilde Idrætspark Kunstgræs
3
-
2
18. sep 2023
19:30
Roskilde Boldklub
3
Solrød FC
2
306666
30-09 2023
14:00 Solrød FC Fløng-Hedehusene Solrød Idrætscenter
0
-
2
30. sep 2023
14:00
Solrød FC
0
Fløng-Hedehusene
2
306671
07-10 2023
13:00 Torslunde-Ishøj IF (2) Solrød FC Ishøj Idrætsplads
4
-
2
07. okt 2023
13:00
Torslunde-Ishøj IF (2)
4
Solrød FC
2
306346
ti10-10 2023
18:45 Solrød FC Mosede BK Solrød Idrætscenter
0
-
1
10. okt 2023
18:45
Solrød FC
0
Mosede BK
1
306678
14-10 2023
14:00 Solrød FC Albertslund BS 72 Solrød Idrætscenter
2
-
1
14. okt 2023
14:00
Solrød FC
2
Albertslund BS 72
1
306679
22-10 2023
12:00 Køge BK (2) Solrød FC Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
0
-
0
22. okt 2023
12:00
Køge BK (2)
0
Solrød FC
0
306689
28-10 2023
14:00 Solrød FC Karlslunde IF Solrød Idrætscenter
3
-
3
28. okt 2023
14:00
Solrød FC
3
Karlslunde IF
3
306694
06-04 2024
15:30 Solrød FC Taastrup FC Solrød Idrætscenter
06. apr
15:30
Solrød FC
Taastrup FC
306700
13-04 2024
12:00 FC Ishøj Solrød FC Ishøj Idrætscenter Kunstgræs
13. apr
12:00
FC Ishøj
Solrød FC
306706
20-04 2024
15:30 Solrød FC Røde Stjerne BK Solrød Idrætscenter
20. apr
15:30
Solrød FC
Røde Stjerne BK
306760
28-04 2024
14:45 Vestegnen FK Solrød FC Vallensbæk Idrætscenter
28. apr
14:45
Vestegnen FK
Solrød FC
306766
04-05 2024
15:30 Solrød FC Roskilde Boldklub Solrød Idrætscenter
04. maj
15:30
Solrød FC
Roskilde Boldklub
306771
11-05 2024
13:30 Mosede BK Solrød FC Mosede-skolen
11. maj
13:30
Mosede BK
Solrød FC
306776
18-05 2024
12:00 Fløng-Hedehusene Solrød FC Hedehusene Idrætspark
18. maj
12:00
Fløng-Hedehusene
Solrød FC
306787
25-05 2024
15:30 Solrød FC Torslunde-Ishøj IF (2) Solrød Idrætscenter
25. maj
15:30
Solrød FC
Torslunde-Ishøj IF (2)
306793
01-06 2024
11:00 Albertslund BS 72 Solrød FC Sportspladsen i Syd
01. jun
11:00
Albertslund BS 72
Solrød FC
306798
08-06 2024
15:30 Solrød FC Køge BK (2) Solrød Idrætscenter
08. jun
15:30
Solrød FC
Køge BK (2)
306806
15-06 2024
12:00 Karlslunde IF Solrød FC Karlslunde Stadion
HHT
15. jun
12:00
Karlslunde IF
Solrød FC
HHT
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366
Turneringsafslutning: 

Kvartfinaler tirsdag den 18. juni kl. 19.00.
kamp 1 Vinder pulje 2 - Vinder pulje 3
kamp 2 Vinder pulje 4 - Vinder pulje 1
kamp 3 Vinder pulje 6 - Vinder pulje 8
kamp 4 Vinder pulje 7 - Vinder pulje 5

Semifinaler lørdag den 22. juni kl. 13.00
Semifinale 1: Vinder kamp 1 - Vinder kamp 3
Semifinale 2: Vinder kamp 4 - Vinder kamp 2

Vinderne af semifinalerne spiller finale tirsdag den 25. juni kl. 19.00: Vinder semifinale 2 - Vinder semifinale 1

Log ind