|
412502
|
lø13-08 2022
|
16:00
|
|
|
Ballerup Idrætspark
|
|
|
|
412510
|
sø21-08 2022
|
13:00
|
|
|
Vildbjerg Sports- & Kulturcenter
|
|
|
|
|
412515
|
fr26-08 2022
|
18:30
|
|
|
Vildbjerg Sports- & Kulturcenter
|
|
|
|
|
412524
|
sø04-09 2022
|
13:00
|
|
|
Vildbjerg Sports- & Kulturcenter
|
|
|
|
412532
|
sø25-09 2022
|
15:00
|
|
|
Marienlystcentret - kunstgræs, bane 1
|
|
|
|
412568
|
sø16-10 2022
|
13:00
|
|
|
Vildbjerg Sports- & Kulturcenter
|
|
|
|
|
412573
|
sø30-10 2022
|
13:00
|
|
|
Vildbjerg Sports- & Kulturcenter
|
|
|
|
412582
|
sø06-11 2022
|
13:00
|
|
|
Dana Cup Kunstgræs (Fortuna)
|
|
|
|
412592
|
sø20-11 2022
|
13:00
|
|
|
Vildbjerg Sports- & Kulturcenter
|
1
-
1
Straffesparkskonkurrence
4 - 5
|
|
|
412541
|
lø03-12 2022
|
12:45
|
|
|
Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
|
|
|
|
|
412598
|
lø10-12 2022
|
12:00
|
|
|
Lyseng Kunstgræs
|
|
|
|
412606
|
sø05-03 2023
|
13:00
|
|
|
Vildbjerg Sports- & Kulturcenter
|
|
|
|
412620
|
sø02-04 2023
|
13:00
|
|
|
Vildbjerg Sports- & Kulturcenter
|
|
|
|
412633
|
lø08-04 2023
|
15:30
|
|
|
Fynske Bank Arena (kunst)
|
|
|
|
412645
|
sø23-04 2023
|
15:15
|
|
|
AaB's Anlæg
|
|
|
|
412654
|
sø30-04 2023
|
13:00
|
|
|
Vildbjerg Sports- & Kulturcenter
|
UHT
|
|
|
412663
|
sø07-05 2023
|
13:00
|
|
|
Brøndby Stadion
|
|
|
|
412640
|
sø28-05 2023
|
13:00
|
|
|
Vildbjerg Sports- & Kulturcenter
|
|
|
|
412674
|
sø04-06 2023
|
13:00
|
|
|
Vildbjerg Sports- & Kulturcenter
|
4
-
4
Straffesparkskonkurrence
7 - 8
|
|
|
412692
|
lø10-06 2023
|
13:00
|
|
|
Right to Dream Park
|
2
-
2
Straffesparkskonkurrence
5 - 6
|
|
|
412609
|
on14-06 2023
|
18:00
|
|
|
B 93 Svanemølleanlæg.
|
|
|
|
412701
|
sø18-06 2023
|
13:00
|
|
|
Vildbjerg Sports- & Kulturcenter
|
|
|
Alle uafgjorte kampe i U18 DM i sæsonen 2022/2023 afgøres i straffesparkskonkurrence. Holdene er selv ansvarlige for at registrere deres egne spark.
Bemærk at vinderen af straffesparkskonkurrence ved uafgjort får et ekstra point jvf. paragraf 9.1 i propositionerne for Ungdoms-DM.