Torslunde-Ishøj IF

Serie 3 , Pulje 4

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
327675
19-08 2023
10:30
BSF
Ballerup Idrætspark
0
-
3
19. aug 2023
10:30
BSF
0
Torslunde-Ishøj IF (1)
3
327685
on23-08 2023
18:30 Ishøj Idrætsplads
2
-
3
23. aug 2023
18:30
Torslunde-Ishøj IF (1)
2
VEPI
3
327691
02-09 2023
14:00 Grønnemose Sportshal
1
-
3
02. sep 2023
14:00
Høje Gladsaxe IF
1
Torslunde-Ishøj IF (1)
3
327697
09-09 2023
11:00 Ishøj Idrætsplads
2
-
2
09. sep 2023
11:00
Torslunde-Ishøj IF (1)
2
B. 1973, Herlev
2
327699
16-09 2023
13:30 Herstedøster Stadion
3
-
3
16. sep 2023
13:30
Herstedøster IC
3
Torslunde-Ishøj IF (1)
3
110822
23-09 2023
11:00 Ishøj Idrætsplads
2
-
2
23. sep 2023
11:00
Torslunde-Ishøj IF (1)
2
Avedøre IF
2
110871
30-09 2023
15:00 Virum Stadion
1
-
4
30. sep 2023
15:00
Virum-Sorgenfri BK (1)
1
Torslunde-Ishøj IF (1)
4
327720
07-10 2023
11:00 Ishøj Idrætsplads
0
-
0
07. okt 2023
11:00
Torslunde-Ishøj IF (1)
0
B. 77, Rødovre
0
327722
14-10 2023
13:00 Ejby Friluftscenter
2
-
2
14. okt 2023
13:00
Ejby IF 1968
2
Torslunde-Ishøj IF (1)
2
327729
21-10 2023
15:30 Gungehusskolen
1
-
2
21. okt 2023
15:30
Lejerbo BK
1
Torslunde-Ishøj IF (1)
2
327739
28-10 2023
11:00 Ishøj Idrætsplads
4
-
3
28. okt 2023
11:00
Torslunde-Ishøj IF (1)
4
BK Friheden
3
327751
to11-04 2024
19:00 Glostrup Idrætspark Kunstgræs
3
-
3
11. apr
19:00
VEPI
3
Torslunde-Ishøj IF (1)
3
327756
20-04 2024
11:00 Ishøj Idrætsplads
20. apr
11:00
Torslunde-Ishøj IF (1)
Høje Gladsaxe IF
328072
27-04 2024
11:00 Elverroad Kunstgræs
27. apr
11:00
B. 1973, Herlev
Torslunde-Ishøj IF (1)
328109
04-05 2024
11:00 Ishøj Idrætsplads
04. maj
11:00
Torslunde-Ishøj IF (1)
Herstedøster IC
328113
fr10-05 2024
18:00 Avedøre Stadion
10. maj
18:00
Avedøre IF
Torslunde-Ishøj IF (1)
327744
on15-05 2024
19:00
BSF
Ishøj Idrætsplads
15. maj
19:00
Torslunde-Ishøj IF (1)
BSF
328121
18-05 2024
11:00 Ishøj Idrætsplads
18. maj
11:00
Torslunde-Ishøj IF (1)
Virum-Sorgenfri BK (1)
328128
25-05 2024
13:00 Valhøj Skole
25. maj
13:00
B. 77, Rødovre
Torslunde-Ishøj IF (1)
328139
01-06 2024
11:00 Ishøj Idrætsplads
01. jun
11:00
Torslunde-Ishøj IF (1)
Ejby IF 1968
328186
08-06 2024
11:00 Ishøj Idrætsplads
08. jun
11:00
Torslunde-Ishøj IF (1)
Lejerbo BK
328757
15-06 2024
12:00 Strandmarkens Fritidscenter
15. jun
12:00
BK Friheden
Torslunde-Ishøj IF (1)
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366
Turneringsafslutning: 

Kvartfinaler tirsdag den 18. juni kl. 19.00.
kamp 1 Vinder pulje 2 - Vinder pulje 3
kamp 2 Vinder pulje 4 - Vinder pulje 1
kamp 3 Vinder pulje 6 - Vinder pulje 8
kamp 4 Vinder pulje 7 - Vinder pulje 5

Semifinaler lørdag den 22. juni kl. 13.00
Semifinale 1: Vinder kamp 1 - Vinder kamp 3
Semifinale 2: Vinder kamp 4 - Vinder kamp 2

Vinderne af semifinalerne spiller finale onsdag den 26. juni kl. 19.00: Vinder semifinale 2 - Vinder semifinale 1

Log ind