Serie 3 , Pulje 4

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
327680
to17-08 2023
19:00 Glostrup Idrætspark Kunstgræs
2
-
2
17. aug 2023
19:00
VEPI
2
Ejby IF 1968
2
327678
fr18-08 2023
18:30 Elverroad Kunstgræs
1
-
2
18. aug 2023
18:30
B. 1973, Herlev
1
Virum-Sorgenfri BK (1)
2
327675
19-08 2023
10:30
BSF
Ballerup Idrætspark
0
-
3
19. aug 2023
10:30
BSF
0
Torslunde-Ishøj IF (1)
3
327676
19-08 2023
13:30 Herstedøster Stadion
2
-
2
19. aug 2023
13:30
Herstedøster IC
2
Avedøre IF
2
327679
19-08 2023
14:00 Grønnemose Sportshal
2
-
1
19. aug 2023
14:00
Høje Gladsaxe IF
2
B. 77, Rødovre
1
327677
ma21-08 2023
19:00 Gungehusskolen
5
-
3
21. aug 2023
19:00
Lejerbo BK
5
BK Friheden
3
327685
on23-08 2023
18:30 Ishøj Idrætsplads
2
-
3
23. aug 2023
18:30
Torslunde-Ishøj IF (1)
2
VEPI
3
327682
fr25-08 2023
18:00 Avedøre Stadion
3
-
0
25. aug 2023
18:00
Avedøre IF
3
Lejerbo BK
0
327686
26-08 2023
12:00
BSF
Strandmarkens Fritidscenter
5
-
2
26. aug 2023
12:00
BK Friheden
5
BSF
2
327681
26-08 2023
13:00 Ejby Friluftscenter
1
-
1
26. aug 2023
13:00
Ejby IF 1968
1
Høje Gladsaxe IF
1
327684
26-08 2023
13:00 Valhøj Skole
5
-
1
26. aug 2023
13:00
B. 77, Rødovre
5
B. 1973, Herlev
1
327683
27-08 2023
13:00 Virum Stadion
1
-
1
27. aug 2023
13:00
Virum-Sorgenfri BK (1)
1
Herstedøster IC
1
327692
to31-08 2023
19:00 Glostrup Idrætspark Kunstgræs
4
-
4
31. aug 2023
19:00
VEPI
4
BK Friheden
4
327689
fr01-09 2023
18:00 Avedøre Stadion
4
-
2
01. sep 2023
18:00
Avedøre IF
4
Virum-Sorgenfri BK (1)
2
327690
fr01-09 2023
18:30 Elverroad Kunstgræs
0
-
0
01. sep 2023
18:30
B. 1973, Herlev
0
Ejby IF 1968
0
327687
02-09 2023
13:30 Herstedøster Stadion
1
-
2
02. sep 2023
13:30
Herstedøster IC
1
B. 77, Rødovre
2
327691
02-09 2023
14:00 Grønnemose Sportshal
1
-
3
02. sep 2023
14:00
Høje Gladsaxe IF
1
Torslunde-Ishøj IF (1)
3
327688
02-09 2023
15:30
BSF
Gungehusskolen
2
-
1
02. sep 2023
15:30
Lejerbo BK
2
BSF
1
327695
ti05-09 2023
18:30 Virum Stadion
1
-
1
05. sep 2023
18:30
Virum-Sorgenfri BK (1)
1
Lejerbo BK
1
327694
09-09 2023
11:00
BSF
Ballerup Idrætspark
1
-
5
09. sep 2023
11:00
BSF
1
VEPI
5
327697
09-09 2023
11:00 Ishøj Idrætsplads
2
-
2
09. sep 2023
11:00
Torslunde-Ishøj IF (1)
2
B. 1973, Herlev
2
327698
09-09 2023
12:00 Strandmarkens Fritidscenter
0
-
1
09. sep 2023
12:00
BK Friheden
0
Høje Gladsaxe IF
1
327696
09-09 2023
13:00 Valhøj Skole
2
-
6
09. sep 2023
13:00
B. 77, Rødovre
2
Avedøre IF
6
327693
09-09 2023
13:00 Ejby Friluftscenter
1
-
1
09. sep 2023
13:00
Ejby IF 1968
1
Herstedøster IC
1
327702
fr15-09 2023
18:30 Elverroad Kunstgræs
1
-
1
15. sep 2023
18:30
B. 1973, Herlev
1
BK Friheden
1
327701
16-09 2023
10:30 Avedøre Stadion
2
-
0
16. sep 2023
10:30
Avedøre IF
2
Ejby IF 1968
0
327699
16-09 2023
13:30 Herstedøster Stadion
3
-
3
16. sep 2023
13:30
Herstedøster IC
3
Torslunde-Ishøj IF (1)
3
327704
16-09 2023
14:00
BSF
Grønnemose Sportshal
5
-
1
16. sep 2023
14:00
Høje Gladsaxe IF
5
BSF
1
327703
16-09 2023
15:00 Virum Stadion
0
-
3
16. sep 2023
15:00
Virum-Sorgenfri BK (1)
0
B. 77, Rødovre
3
327700
16-09 2023
15:30 Avedøre Stadion
2
-
3
16. sep 2023
15:30
Lejerbo BK
2
VEPI
3
327714
to21-09 2023
19:00 Glostrup Idrætspark Kunstgræs
0
-
1
21. sep 2023
19:00
VEPI
0
Høje Gladsaxe IF
1
110822
23-09 2023
11:00 Ishøj Idrætsplads
2
-
2
23. sep 2023
11:00
Torslunde-Ishøj IF (1)
2
Avedøre IF
2
327710
23-09 2023
11:00
BSF
Ballerup Idrætspark
4
-
2
23. sep 2023
11:00
BSF
4
B. 1973, Herlev
2
110824
23-09 2023
12:00 Strandmarkens Fritidscenter
0
-
3
23. sep 2023
12:00
BK Friheden
0
Herstedøster IC
3
327709
23-09 2023
13:00 Ejby Friluftscenter
5
-
1
23. sep 2023
13:00
Ejby IF 1968
5
Virum-Sorgenfri BK (1)
1
327713
23-09 2023
13:00 Valhøj Skole
3
-
2
23. sep 2023
13:00
B. 77, Rødovre
3
Lejerbo BK
2
110870
fr29-09 2023
18:15 Elverroad Kunstgræs
1
-
3
29. sep 2023
18:15
B. 1973, Herlev
1
VEPI
3
110868
fr29-09 2023
19:00 Avedøre Stadion
2
-
1
29. sep 2023
19:00
Lejerbo BK
2
Høje Gladsaxe IF
1
110869
30-09 2023
10:30 Avedøre Stadion
5
-
2
30. sep 2023
10:30
Avedøre IF
5
BK Friheden
2
110872
30-09 2023
13:00 Valhøj Skole
0
-
0
30. sep 2023
13:00
B. 77, Rødovre
0
Ejby IF 1968
0
110871
30-09 2023
15:00 Virum Stadion
1
-
4
30. sep 2023
15:00
Virum-Sorgenfri BK (1)
1
Torslunde-Ishøj IF (1)
4
110848
30-09 2023
15:30
BSF
Herstedøster Stadion
3
-
1
30. sep 2023
15:30
Herstedøster IC
3
BSF
1
110876
to05-10 2023
19:00 Glostrup Idrætspark Kunstgræs
3
-
6
05. okt 2023
19:00
VEPI
3
Herstedøster IC
6
110874
07-10 2023
11:00
BSF
Ballerup Idrætspark
HHT
07. okt 2023
11:00
BSF
Avedøre IF
HHT
327720
07-10 2023
11:00 Ishøj Idrætsplads
0
-
0
07. okt 2023
11:00
Torslunde-Ishøj IF (1)
0
B. 77, Rødovre
0
327721
07-10 2023
12:00 Strandmarkens Fritidscenter
UHT
07. okt 2023
12:00
BK Friheden
Virum-Sorgenfri BK (1)
UHT
110873
07-10 2023
13:00 Ejby Friluftscenter
0
-
1
07. okt 2023
13:00
Ejby IF 1968
0
Lejerbo BK
1
110875
07-10 2023
14:00 Grønnemose Sportshal
2
-
2
07. okt 2023
14:00
Høje Gladsaxe IF
2
B. 1973, Herlev
2
327725
14-10 2023
10:30 Avedøre Stadion
7
-
1
14. okt 2023
10:30
Avedøre IF
7
VEPI
1
327727
14-10 2023
13:00 Valhøj Skole
4
-
1
14. okt 2023
13:00
B. 77, Rødovre
4
BK Friheden
1
327722
14-10 2023
13:00 Ejby Friluftscenter
2
-
2
14. okt 2023
13:00
Ejby IF 1968
2
Torslunde-Ishøj IF (1)
2
327726
14-10 2023
15:00
BSF
Virumgård kunstgræsbane
8
-
5
14. okt 2023
15:00
Virum-Sorgenfri BK (1)
8
BSF
5
327723
14-10 2023
15:30 Herstedøster Stadion
4
-
0
14. okt 2023
15:30
Herstedøster IC
4
Høje Gladsaxe IF
0
327724
14-10 2023
15:30 Gungehusskolen
2
-
1
14. okt 2023
15:30
Lejerbo BK
2
B. 1973, Herlev
1
327732
to19-10 2023
19:00 Glostrup Idrætspark Kunstgræs
3
-
3
19. okt 2023
19:00
VEPI
3
Virum-Sorgenfri BK (1)
3
327728
21-10 2023
11:00
BSF
Ballerup Idrætspark
1
-
2
21. okt 2023
11:00
BSF
1
B. 77, Rødovre
2
327733
21-10 2023
12:00 Strandmarkens Fritidscenter
1
-
1
21. okt 2023
12:00
BK Friheden
1
Ejby IF 1968
1
327730
21-10 2023
13:30 Elverroad Kunstgræs
0
-
0
21. okt 2023
13:30
B. 1973, Herlev
0
Herstedøster IC
0
327731
21-10 2023
14:00 Gladsaxe stadion Kunstgræs
3
-
6
21. okt 2023
14:00
Høje Gladsaxe IF
3
Avedøre IF
6
327729
21-10 2023
15:30 Gungehusskolen
1
-
2
21. okt 2023
15:30
Lejerbo BK
1
Torslunde-Ishøj IF (1)
2
327739
28-10 2023
11:00 Ishøj Idrætsplads
4
-
3
28. okt 2023
11:00
Torslunde-Ishøj IF (1)
4
BK Friheden
3
327736
28-10 2023
12:30 Avedøre Stadion
4
-
1
28. okt 2023
12:30
Avedøre IF
4
B. 1973, Herlev
1
327734
28-10 2023
13:00
BSF
Ejby Friluftscenter
6
-
1
28. okt 2023
13:00
Ejby IF 1968
6
BSF
1
327738
28-10 2023
13:00 Espelunden Kunstgræs
4
-
2
28. okt 2023
13:00
B. 77, Rødovre
4
VEPI
2
327735
28-10 2023
14:15 Herstedøster Stadion
5
-
1
28. okt 2023
14:15
Herstedøster IC
5
Lejerbo BK
1
327737
28-10 2023
17:00 Virumgård kunstgræsbane
3
-
4
28. okt 2023
17:00
Virum-Sorgenfri BK (1)
3
Høje Gladsaxe IF
4
327741
06-04 2024
10:30 Avedøre Stadion Kunstgræs
5
-
1
06. apr
10:30
Avedøre IF
5
Herstedøster IC
1
327740
06-04 2024
12:45 Glostrup Idrætspark Kunstgræs
5
-
2
06. apr
12:45
Ejby IF 1968
5
VEPI
2
327743
06-04 2024
13:00 Espelunden Kunstgræs
2
-
1
06. apr
13:00
B. 77, Rødovre
2
Høje Gladsaxe IF
1
327742
06-04 2024
15:00 Virumgård kunstgræsbane
2
-
1
06. apr
15:00
Virum-Sorgenfri BK (1)
2
B. 1973, Herlev
1
327751
to11-04 2024
19:00 Glostrup Idrætspark Kunstgræs
3
-
3
11. apr
19:00
VEPI
3
Torslunde-Ishøj IF (1)
3
327749
13-04 2024
11:00 Elverroad Kunstgræs
2
-
1
13. apr
11:00
B. 1973, Herlev
2
B. 77, Rødovre
1
327747
13-04 2024
13:30 Herstedøster Stadion
8
-
1
13. apr
13:30
Herstedøster IC
8
Virum-Sorgenfri BK (1)
1
327750
13-04 2024
14:00 Grønnemose Sportshal
0
-
2
13. apr
14:00
Høje Gladsaxe IF
0
Ejby IF 1968
2
327746
13-04 2024
15:15
BSF
Ballerup Idrætspark
4
-
2
13. apr
15:15
BSF
4
BK Friheden
2
327748
ti16-04 2024
18:30 Gungehusskolen
2
-
2
16. apr
18:30
Lejerbo BK
2
Avedøre IF
2
327756
20-04 2024
11:00 Ishøj Idrætsplads
5
-
3
20. apr
11:00
Torslunde-Ishøj IF (1)
5
Høje Gladsaxe IF
3
327757
20-04 2024
12:00 Strandmarkens Fritidscenter
2
-
4
20. apr
12:00
BK Friheden
2
VEPI
4
327755
20-04 2024
13:00 Espelundens Idrætsanlæg
1
-
1
20. apr
13:00
B. 77, Rødovre
1
Herstedøster IC
1
327752
20-04 2024
13:00 Ejby Friluftscenter
6
-
1
20. apr
13:00
Ejby IF 1968
6
B. 1973, Herlev
1
327753
20-04 2024
15:00
BSF
Ballerup Idrætspark
4
-
2
20. apr
15:00
BSF
4
Lejerbo BK
2
327754
20-04 2024
15:00 Virum Stadion
2
-
4
20. apr
15:00
Virum-Sorgenfri BK (1)
2
Avedøre IF
4
328074
to25-04 2024
19:00
BSF
Glostrup Idrætspark Kunstgræs
1
-
5
25. apr
19:00
VEPI
1
BSF
5
327761
fr26-04 2024
18:00 Avedøre Stadion
4
-
3
26. apr
18:00
Avedøre IF
4
B. 77, Rødovre
3
328072
27-04 2024
11:00 Elverroad Kunstgræs
2
-
2
27. apr
11:00
B. 1973, Herlev
2
Torslunde-Ishøj IF (1)
2
327758
27-04 2024
13:30 Herstedøster Stadion
3
-
1
27. apr
13:30
Herstedøster IC
3
Ejby IF 1968
1
328073
27-04 2024
14:00 Grønnemose Sportshal
2
-
2
27. apr
14:00
Høje Gladsaxe IF
2
BK Friheden
2
327760
27-04 2024
15:30 Gungehusskolen
4
-
4
27. apr
15:30
Lejerbo BK
4
Virum-Sorgenfri BK (1)
4
328108
to02-05 2024
19:00 Glostrup Idrætspark Kunstgræs
4
-
2
02. maj
19:00
VEPI
4
Lejerbo BK
2
328109
04-05 2024
11:00 Ishøj Idrætsplads
0
-
0
04. maj
11:00
Torslunde-Ishøj IF (1)
0
Herstedøster IC
0
328110
04-05 2024
12:00 Strandmarkens Fritidscenter
4
-
0
04. maj
12:00
BK Friheden
4
B. 1973, Herlev
0
328107
04-05 2024
13:00 Espelundens Idrætsanlæg
3
-
0
04. maj
13:00
B. 77, Rødovre
3
Virum-Sorgenfri BK (1)
0
328075
04-05 2024
13:00 Ejby Friluftscenter
2
-
1
04. maj
13:00
Ejby IF 1968
2
Avedøre IF
1
328076
04-05 2024
15:00
BSF
Ballerup Idrætspark
2
-
2
04. maj
15:00
BSF
2
Høje Gladsaxe IF
2
328113
fr10-05 2024
18:00 Avedøre Stadion
3
-
3
10. maj
18:00
Avedøre IF
3
Torslunde-Ishøj IF (1)
3
328114
11-05 2024
11:00
BSF
Elverroad Kunstgræs
2
-
3
11. maj
11:00
B. 1973, Herlev
2
BSF
3
328111
11-05 2024
13:30 Herstedøster Stadion
2
-
1
11. maj
13:30
Herstedøster IC
2
BK Friheden
1
328116
11-05 2024
14:00 Grønnemose Sportshal
1
-
2
11. maj
14:00
Høje Gladsaxe IF
1
VEPI
2
328115
11-05 2024
15:00 Virum Stadion
1
-
2
11. maj
15:00
Virum-Sorgenfri BK (1)
1
Ejby IF 1968
2
328112
11-05 2024
15:30 Gungehusskolen
0
-
3
11. maj
15:30
Lejerbo BK
0
B. 77, Rødovre
3
327745
ti14-05 2024
19:00 Strandmarkens Fritidscenter
2
-
2
14. maj
19:00
BK Friheden
2
Lejerbo BK
2
327744
on15-05 2024
19:00
BSF
Ishøj Idrætsplads
2
-
4
15. maj
19:00
Torslunde-Ishøj IF (1)
2
BSF
4
328120
to16-05 2024
19:00 Glostrup Idrætspark Kunstgræs
0
-
0
16. maj
19:00
VEPI
0
B. 1973, Herlev
0
328121
18-05 2024
11:00 Ishøj Idrætsplads
1
-
4
18. maj
11:00
Torslunde-Ishøj IF (1)
1
Virum-Sorgenfri BK (1)
4
328122
18-05 2024
12:00 Strandmarkens Fritidscenter
1
-
2
18. maj
12:00
BK Friheden
1
Avedøre IF
2
328117
18-05 2024
13:00 Ejby Friluftscenter
1
-
5
18. maj
13:00
Ejby IF 1968
1
B. 77, Rødovre
5
328119
18-05 2024
14:00 Grønnemose Sportshal
1
-
2
18. maj
14:00
Høje Gladsaxe IF
1
Lejerbo BK
2
328118
18-05 2024
15:00
BSF
Ballerup Idrætspark
3
-
0
18. maj
15:00
BSF
3
Herstedøster IC
0
328125
fr24-05 2024
18:00
BSF
Avedøre Stadion
4
-
1
24. maj
18:00
Avedøre IF
4
BSF
1
328126
25-05 2024
11:00 Elverroad Kunstgræs
2
-
1
25. maj
11:00
B. 1973, Herlev
2
Høje Gladsaxe IF
1
328123
25-05 2024
13:30 Herstedøster Stadion
0
-
0
25. maj
13:30
Herstedøster IC
0
VEPI
0
328127
25-05 2024
15:00 Virum Stadion
2
-
3
25. maj
15:00
Virum-Sorgenfri BK (1)
2
BK Friheden
3
328124
25-05 2024
15:30 Gungehusskolen
2
-
3
25. maj
15:30
Lejerbo BK
2
Ejby IF 1968
3
328138
to30-05 2024
19:00 Glostrup Idrætspark Kunstgræs
30. maj
19:00
VEPI
Avedøre IF
328139
01-06 2024
11:00 Ishøj Idrætsplads
01. jun
11:00
Torslunde-Ishøj IF (1)
Ejby IF 1968
328140
01-06 2024
12:00 Strandmarkens Fritidscenter
01. jun
12:00
BK Friheden
B. 77, Rødovre
328130
01-06 2024
12:00 Elverroad
01. jun
12:00
B. 1973, Herlev
Lejerbo BK
328131
01-06 2024
14:00 Grønnemose Sportshal
01. jun
14:00
Høje Gladsaxe IF
Herstedøster IC
328129
01-06 2024
15:00
BSF
Ballerup Idrætspark
01. jun
15:00
BSF
Virum-Sorgenfri BK (1)
328128
ti04-06 2024
19:00 Espelundens Idrætsanlæg
04. jun
19:00
B. 77, Rødovre
Torslunde-Ishøj IF (1)
328173
fr07-06 2024
18:00 Avedøre Stadion
07. jun
18:00
Avedøre IF
Høje Gladsaxe IF
328186
08-06 2024
11:00 Ishøj Idrætsplads
08. jun
11:00
Torslunde-Ishøj IF (1)
Lejerbo BK
328185
08-06 2024
13:00
BSF
Espelundens Idrætsanlæg
08. jun
13:00
B. 77, Rødovre
BSF
328141
08-06 2024
13:00 Ejby Friluftscenter
08. jun
13:00
Ejby IF 1968
BK Friheden
328152
08-06 2024
13:30 Herstedøster Stadion
08. jun
13:30
Herstedøster IC
B. 1973, Herlev
328178
08-06 2024
15:00 Virum Stadion
08. jun
15:00
Virum-Sorgenfri BK (1)
VEPI
328729
to13-06 2024
18:30
BSF
Ballerup Idrætspark
13. jun
18:30
BSF
Ejby IF 1968
328756
to13-06 2024
19:00 Glostrup Idrætspark Kunstgræs
13. jun
19:00
VEPI
B. 77, Rødovre
328755
fr14-06 2024
18:00 Grønnemose Sportshal
14. jun
18:00
Høje Gladsaxe IF
Virum-Sorgenfri BK (1)
328743
15-06 2024
11:00 Elverroad Kunstgræs
15. jun
11:00
B. 1973, Herlev
Avedøre IF
328757
15-06 2024
12:00 Strandmarkens Fritidscenter
15. jun
12:00
BK Friheden
Torslunde-Ishøj IF (1)
328741
15-06 2024
13:30 Gungehusskolen
15. jun
13:30
Lejerbo BK
Herstedøster IC
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366
Turneringsafslutning: 

Kvartfinaler tirsdag den 18. juni kl. 19.00.
kamp 1 Vinder pulje 2 - Vinder pulje 3
kamp 2 Vinder pulje 4 - Vinder pulje 1
kamp 3 Vinder pulje 6 - Vinder pulje 8
kamp 4 Vinder pulje 7 - Vinder pulje 5

Semifinaler lørdag den 22. juni kl. 13.00
Semifinale 1: Vinder kamp 1 - Vinder kamp 3
Semifinale 2: Vinder kamp 4 - Vinder kamp 2

Vinderne af semifinalerne spiller finale onsdag den 26. juni kl. 19.00: Vinder semifinale 2 - Vinder semifinale 1

Log ind