B. 77, Rødovre

Serie 3 , Pulje 4

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
327679
19-08 2023
14:00 Grønnemose Sportshal
2
-
1
19. aug 2023
14:00
Høje Gladsaxe IF
2
B. 77, Rødovre
1
327684
26-08 2023
13:00 Valhøj Skole
5
-
1
26. aug 2023
13:00
B. 77, Rødovre
5
B. 1973, Herlev
1
327687
02-09 2023
13:30 Herstedøster Stadion
1
-
2
02. sep 2023
13:30
Herstedøster IC
1
B. 77, Rødovre
2
327696
09-09 2023
13:00 Valhøj Skole
2
-
6
09. sep 2023
13:00
B. 77, Rødovre
2
Avedøre IF
6
327703
16-09 2023
15:00 Virum Stadion
0
-
3
16. sep 2023
15:00
Virum-Sorgenfri BK (1)
0
B. 77, Rødovre
3
327713
23-09 2023
13:00 Valhøj Skole
3
-
2
23. sep 2023
13:00
B. 77, Rødovre
3
Lejerbo BK
2
110872
30-09 2023
13:00 Valhøj Skole
0
-
0
30. sep 2023
13:00
B. 77, Rødovre
0
Ejby IF 1968
0
327720
07-10 2023
11:00 Ishøj Idrætsplads
0
-
0
07. okt 2023
11:00
Torslunde-Ishøj IF (1)
0
B. 77, Rødovre
0
327727
14-10 2023
13:00 Valhøj Skole
4
-
1
14. okt 2023
13:00
B. 77, Rødovre
4
BK Friheden
1
327728
21-10 2023
11:00
BSF
Ballerup Idrætspark
1
-
2
21. okt 2023
11:00
BSF
1
B. 77, Rødovre
2
327738
28-10 2023
13:00 Espelunden Kunstgræs
4
-
2
28. okt 2023
13:00
B. 77, Rødovre
4
VEPI
2
327743
06-04 2024
13:00 Espelunden Kunstgræs
2
-
1
06. apr
13:00
B. 77, Rødovre
2
Høje Gladsaxe IF
1
327749
13-04 2024
11:00 Elverroad Kunstgræs
2
-
1
13. apr
11:00
B. 1973, Herlev
2
B. 77, Rødovre
1
327755
20-04 2024
13:00 Espelundens Idrætsanlæg
1
-
1
20. apr
13:00
B. 77, Rødovre
1
Herstedøster IC
1
327761
fr26-04 2024
18:00 Avedøre Stadion
4
-
3
26. apr
18:00
Avedøre IF
4
B. 77, Rødovre
3
328107
04-05 2024
13:00 Espelundens Idrætsanlæg
3
-
0
04. maj
13:00
B. 77, Rødovre
3
Virum-Sorgenfri BK (1)
0
328112
11-05 2024
15:30 Gungehusskolen
0
-
3
11. maj
15:30
Lejerbo BK
0
B. 77, Rødovre
3
328117
18-05 2024
13:00 Ejby Friluftscenter
1
-
5
18. maj
13:00
Ejby IF 1968
1
B. 77, Rødovre
5
328140
01-06 2024
12:00 Strandmarkens Fritidscenter
1
-
0
01. jun
12:00
BK Friheden
1
B. 77, Rødovre
0
328128
ti04-06 2024
19:00 Espelundens Idrætsanlæg
4
-
3
04. jun
19:00
B. 77, Rødovre
4
Torslunde-Ishøj IF (1)
3
328185
08-06 2024
13:00
BSF
Espelundens Idrætsanlæg
1
-
1
08. jun
13:00
B. 77, Rødovre
1
BSF
1
328756
to13-06 2024
19:00 Glostrup Idrætspark Kunstgræs
13. jun
19:00
VEPI
B. 77, Rødovre
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366
Turneringsafslutning: 

Kvartfinaler tirsdag den 18. juni kl. 19.00.
kamp 1 Vinder pulje 2 - Vinder pulje 3
kamp 2 Vinder pulje 4 - Vinder pulje 1
kamp 3 Vinder pulje 6 - Vinder pulje 8
kamp 4 Vinder pulje 7 - Vinder pulje 5

Semifinaler lørdag den 22. juni kl. 13.00
Semifinale 1: Vinder kamp 1 - Vinder kamp 3
Semifinale 2: Vinder kamp 4 - Vinder kamp 2

Vinderne af semifinalerne spiller finale onsdag den 26. juni kl. 19.00: Vinder semifinale 2 - Vinder semifinale 1

Log ind