MENU

Allerød FK //

Serie 2 , Pulje 1

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
917085
14-08 2021
Kl. 13:30
Fredensborg BI Allerød FK Fredensborg Stadion
Udehold taberdømt
917099
21-08 2021
Kl. 15:00
Allerød FK Brødeskov IF Allerød Idrætspark
3
-
2
917105
28-08 2021
Kl. 12:00
Bagsværd BK Allerød FK Bagsværd Stadion
1
-
1
917111
04-09 2021
Kl. 15:00
Allerød FK Frederiksværk FK Allerød Idrætspark
0
-
1
917114
11-09 2021
Kl. 14:30
Jyllinge FC Allerød FK Spraglehøj Idrætsanlæg
3
-
1
917124
18-09 2021
Kl. 15:00
Allerød FK Frederikssund IK Allerød Idrætspark
0
-
2
917130
25-09 2021
Kl. 13:00
Lynge-Uggeløse IF Allerød FK Lyngehallen
2
-
0
917136
02-10 2021
Kl. 15:00
Allerød FK Helsinge Fodbold Allerød Idrætspark
1
-
0
917138
09-10 2021
Kl. 13:00
Græsted IF Allerød FK Græsted Stadion
6
-
0
919484
16-10 2021
Kl. 13:00
Virum-Sorgenfri Allerød FK Virum Stadion
3
-
0
919494
23-10 2021
Kl. 15:00
Allerød FK Hareskov IF Allerød Idrætspark
0
-
5
919499
02-04 2022
Kl. 14:00
Allerød FK Fredensborg BI Allerød Idrætspark
0
-
0
919575
09-04 2022
Kl. 15:00
Brødeskov IF Allerød FK Brødeskov Stadion Kunst
6
-
2
919580
ti
19-04 2022
Kl. 20:15
Allerød FK Bagsværd BK Allerød Idrætspark Kunstgræs
7
-
3
919618
23-04 2022
Kl. 13:30
Frederiksværk FK Allerød FK Frederiksværk Stadion
5
-
0
919641
30-04 2022
Kl. 14:00
Allerød FK Jyllinge FC Allerød Idrætspark
1
-
2
919645
07-05 2022
Kl. 13:00
Frederikssund IK Allerød FK Frederikssund Stadion
Udehold taberdømt
921934
14-05 2022
Kl. 14:00
Allerød FK Lynge-Uggeløse IF Allerød Idrætspark
1
-
5
922215
21-05 2022
Kl. 14:00
Helsinge Fodbold Allerød FK Helsinge Stadion
2
-
1
922224
28-05 2022
Kl. 14:00
Allerød FK Græsted IF Allerød Idrætspark
5
-
2
922248
04-06 2022
Kl. 14:00
Allerød FK Virum-Sorgenfri Allerød Idrætspark
2
-
8
922254
11-06 2022
Kl. 13:00
Hareskov IF Allerød FK Birkevang
5
-
3
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366

Turneringsafslutning:

Kvalkampe til finalen tirsdag den 14. juni kl. 19.00.
Semifinale 1: Vinder pulje 2 - Vinder pulje 1
Semifinale 2: Vinder pulje 3 - Vinder pulje 4

Vinderne går videre til finalen Tirsdag den 21. juni kl. 19.00: Vinder semifinale 2 - Vinder semifinale 1.

Log ind