Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
917090 |
lø14-08 2021
|
12:00 | Bagsværd Stadion |
1
-
1
|
14. aug 2021
12:00
Bagsværd BK
1
Helsinge Fodbold
1
|
||||||||||||||
917087 |
lø14-08 2021
|
13:00 | Virum Stadion |
2
-
0
|
14. aug 2021
13:00
Virum-Sorgenfri
2
Hareskov IF
0
|
||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
917088 |
lø14-08 2021
|
13:30 | Frederiksværk Stadion |
4
-
0
|
14. aug 2021
13:30
Frederiksværk FK
4
Lynge-Uggeløse IF
0
|
||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
917085 |
lø14-08 2021
|
13:30 | Fredensborg Stadion |
UHT
|
14. aug 2021
13:30
Fredensborg BI
Allerød FK
UHT
|
||||||||||||||
917086 |
lø14-08 2021
|
14:30 | Spraglehøj Idrætsanlæg |
4
-
0
|
14. aug 2021
14:30
Jyllinge FC
4
Frederikssund IK
0
|
||||||||||||||
917097 |
lø21-08 2021
|
11:30 | Helsinge Stadion |
1
-
1
|
21. aug 2021
11:30
Helsinge Fodbold
1
Frederiksværk FK
1
|
||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
917100 |
lø21-08 2021
|
13:00 | Birkevang |
3
-
2
|
21. aug 2021
13:00
Hareskov IF
3
Fredensborg BI
2
|
||||||||||||||
917093 |
lø21-08 2021
|
13:00 | Græsted Stadion |
1
-
0
|
21. aug 2021
13:00
Græsted IF
1
Bagsværd BK
0
|
||||||||||||||
917094 |
lø21-08 2021
|
13:00 | Frederikssund Stadion |
0
-
1
|
21. aug 2021
13:00
Frederikssund IK
0
Virum-Sorgenfri
1
|
||||||||||||||
917096 |
lø21-08 2021
|
13:00 | Lynge Idrætsanlæg |
3
-
3
|
21. aug 2021
13:00
Lynge-Uggeløse IF
3
Jyllinge FC
3
|
||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
917099 |
lø21-08 2021
|
15:00 | Allerød Idrætspark |
3
-
2
|
21. aug 2021
15:00
Allerød FK
3
Brødeskov IF
2
|
||||||||||||||
917106 |
to26-08 2021
|
19:30 | Brødeskov Stadion Kunst |
3
-
1
|
26. aug 2021
19:30
Brødeskov IF
3
Hareskov IF
1
|
||||||||||||||
917105 |
lø28-08 2021
|
12:00 | Bagsværd Stadion |
1
-
1
|
28. aug 2021
12:00
Bagsværd BK
1
Allerød FK
1
|
||||||||||||||
917102 |
lø28-08 2021
|
13:00 | Virum Stadion |
3
-
1
|
28. aug 2021
13:00
Virum-Sorgenfri
3
Fredensborg BI
1
|
||||||||||||||
917104 |
lø28-08 2021
|
13:30 | Frederiksværk Stadion |
2
-
1
|
28. aug 2021
13:30
Frederiksværk FK
2
Græsted IF
1
|
||||||||||||||
917101 |
lø28-08 2021
|
14:30 | Spraglehøj Idrætsanlæg |
2
-
2
|
28. aug 2021
14:30
Jyllinge FC
2
Helsinge Fodbold
2
|
||||||||||||||
917103 |
lø28-08 2021
|
15:00 | Frederikssund Stadion |
2
-
2
|
28. aug 2021
15:00
Frederikssund IK
2
Lynge-Uggeløse IF
2
|
||||||||||||||
917110 |
lø04-09 2021
|
11:30 | Helsinge Stadion |
2
-
4
|
04. sep 2021
11:30
Helsinge Fodbold
2
Frederikssund IK
4
|
||||||||||||||
917109 |
lø04-09 2021
|
13:00 | Lynge Idrætsanlæg |
2
-
2
|
04. sep 2021
13:00
Lynge-Uggeløse IF
2
Virum-Sorgenfri
2
|
||||||||||||||
917112 |
lø04-09 2021
|
13:00 | Birkevang |
6
-
2
|
04. sep 2021
13:00
Hareskov IF
6
Bagsværd BK
2
|
||||||||||||||
917107 |
lø04-09 2021
|
13:00 | Græsted Stadion |
0
-
3
|
04. sep 2021
13:00
Græsted IF
0
Jyllinge FC
3
|
||||||||||||||
917108 |
lø04-09 2021
|
13:30 | Fredensborg Stadion |
2
-
2
|
04. sep 2021
13:30
Fredensborg BI
2
Brødeskov IF
2
|
||||||||||||||
917111 |
lø04-09 2021
|
15:00 | Allerød Idrætspark |
0
-
1
|
04. sep 2021
15:00
Allerød FK
0
Frederiksværk FK
1
|
||||||||||||||
917115 |
lø11-09 2021
|
13:00 | Virum Stadion |
7
-
3
|
11. sep 2021
13:00
Virum-Sorgenfri
7
Brødeskov IF
3
|
||||||||||||||
917118 |
lø11-09 2021
|
13:00 | Lynge Idrætsanlæg |
2
-
3
|
11. sep 2021
13:00
Lynge-Uggeløse IF
2
Helsinge Fodbold
3
|
||||||||||||||
917117 |
lø11-09 2021
|
13:30 | Frederiksværk Stadion |
5
-
1
|
11. sep 2021
13:30
Frederiksværk FK
5
Hareskov IF
1
|
||||||||||||||
917114 |
lø11-09 2021
|
14:30 | Spraglehøj Idrætsanlæg |
3
-
1
|
11. sep 2021
14:30
Jyllinge FC
3
Allerød FK
1
|
||||||||||||||
917116 |
lø11-09 2021
|
15:00 | Frederikssund Stadion |
2
-
1
|
11. sep 2021
15:00
Frederikssund IK
2
Græsted IF
1
|
||||||||||||||
917123 |
to16-09 2021
|
19:30 | Brødeskov Stadion Kunst |
2
-
2
|
16. sep 2021
19:30
Brødeskov IF
2
Bagsværd BK
2
|
||||||||||||||
917122 |
lø18-09 2021
|
11:30 | Helsinge Stadion |
2
-
1
|
18. sep 2021
11:30
Helsinge Fodbold
2
Virum-Sorgenfri
1
|
||||||||||||||
917125 |
lø18-09 2021
|
13:00 | Birkevang |
2
-
2
|
18. sep 2021
13:00
Hareskov IF
2
Jyllinge FC
2
|
||||||||||||||
917120 |
lø18-09 2021
|
13:00 | Græsted Stadion |
1
-
6
|
18. sep 2021
13:00
Græsted IF
1
Lynge-Uggeløse IF
6
|
||||||||||||||
917121 |
lø18-09 2021
|
13:00 | Fredensborg Stadion |
3
-
1
|
18. sep 2021
13:00
Fredensborg BI
3
Frederiksværk FK
1
|
||||||||||||||
917124 |
lø18-09 2021
|
15:00 | Allerød Idrætspark |
0
-
2
|
18. sep 2021
15:00
Allerød FK
0
Frederikssund IK
2
|
||||||||||||||
917131 |
lø25-09 2021
|
11:30 | Helsinge Stadion |
4
-
0
|
25. sep 2021
11:30
Helsinge Fodbold
4
Græsted IF
0
|
||||||||||||||
917127 |
lø25-09 2021
|
13:00 | Virum Stadion |
3
-
1
|
25. sep 2021
13:00
Virum-Sorgenfri
3
Bagsværd BK
1
|
||||||||||||||
917130 |
lø25-09 2021
|
13:00 | Lynge Idrætsanlæg |
2
-
0
|
25. sep 2021
13:00
Lynge-Uggeløse IF
2
Allerød FK
0
|
||||||||||||||
917129 |
lø25-09 2021
|
13:30 | Frederiksværk Stadion |
5
-
1
|
25. sep 2021
13:30
Frederiksværk FK
5
Brødeskov IF
1
|
||||||||||||||
917126 |
lø25-09 2021
|
14:30 | Spraglehøj Idrætsanlæg |
2
-
2
|
25. sep 2021
14:30
Jyllinge FC
2
Fredensborg BI
2
|
||||||||||||||
917128 |
lø25-09 2021
|
15:00 | Frederikssund Stadion |
3
-
4
|
25. sep 2021
15:00
Frederikssund IK
3
Hareskov IF
4
|
||||||||||||||
917135 |
to30-09 2021
|
19:30 | Brødeskov Stadion Kunst |
2
-
6
|
30. sep 2021
19:30
Brødeskov IF
2
Jyllinge FC
6
|
||||||||||||||
917134 |
lø02-10 2021
|
12:00 | Bagsværd Stadion |
0
-
2
|
02. okt 2021
12:00
Bagsværd BK
0
Frederiksværk FK
2
|
||||||||||||||
917137 |
lø02-10 2021
|
13:00 | Birkevang |
0
-
8
|
02. okt 2021
13:00
Hareskov IF
0
Lynge-Uggeløse IF
8
|
||||||||||||||
917132 |
lø02-10 2021
|
13:00 | Græsted Stadion |
3
-
2
|
02. okt 2021
13:00
Græsted IF
3
Virum-Sorgenfri
2
|
||||||||||||||
917133 |
lø02-10 2021
|
13:00 | Fredensborg Stadion |
5
-
1
|
02. okt 2021
13:00
Fredensborg BI
5
Frederikssund IK
1
|
||||||||||||||
917136 |
lø02-10 2021
|
15:00 | Allerød Idrætspark |
1
-
0
|
02. okt 2021
15:00
Allerød FK
1
Helsinge Fodbold
0
|
||||||||||||||
917143 |
lø09-10 2021
|
11:30 | Helsinge Stadion |
4
-
1
|
09. okt 2021
11:30
Helsinge Fodbold
4
Hareskov IF
1
|
||||||||||||||
917138 |
lø09-10 2021
|
13:00 | Græsted Stadion |
6
-
0
|
09. okt 2021
13:00
Græsted IF
6
Allerød FK
0
|
||||||||||||||
917140 |
lø09-10 2021
|
13:00 | Virum Stadion |
2
-
2
|
09. okt 2021
13:00
Virum-Sorgenfri
2
Frederiksværk FK
2
|
||||||||||||||
917141 |
lø09-10 2021
|
13:00 | Frederikssund Stadion |
2
-
0
|
09. okt 2021
13:00
Frederikssund IK
2
Brødeskov IF
0
|
||||||||||||||
917142 |
lø09-10 2021
|
13:00 | Lynge Idrætsanlæg |
3
-
3
|
09. okt 2021
13:00
Lynge-Uggeløse IF
3
Fredensborg BI
3
|
||||||||||||||
917139 |
lø09-10 2021
|
14:30 | Spraglehøj Idrætsanlæg |
3
-
4
|
09. okt 2021
14:30
Jyllinge FC
3
Bagsværd BK
4
|
||||||||||||||
919487 |
to14-10 2021
|
19:30 | Brødeskov Stadion Kunst |
1
-
0
|
14. okt 2021
19:30
Brødeskov IF
1
Lynge-Uggeløse IF
0
|
||||||||||||||
919486 |
lø16-10 2021
|
12:00 | Bagsværd Stadion |
1
-
2
|
16. okt 2021
12:00
Bagsværd BK
1
Frederikssund IK
2
|
||||||||||||||
919488 |
lø16-10 2021
|
13:00 | Birkevang |
3
-
2
|
16. okt 2021
13:00
Hareskov IF
3
Græsted IF
2
|
||||||||||||||
917144 |
lø16-10 2021
|
13:00 | Fredensborg Stadion |
2
-
1
|
16. okt 2021
13:00
Fredensborg BI
2
Helsinge Fodbold
1
|
||||||||||||||
919484 |
lø16-10 2021
|
13:00 | Virum Stadion |
3
-
0
|
16. okt 2021
13:00
Virum-Sorgenfri
3
Allerød FK
0
|
||||||||||||||
919485 |
lø16-10 2021
|
13:30 | Frederiksværk Stadion |
3
-
1
|
16. okt 2021
13:30
Frederiksværk FK
3
Jyllinge FC
1
|
||||||||||||||
919493 |
lø23-10 2021
|
11:30 | Helsinge Stadion |
3
-
2
|
23. okt 2021
11:30
Helsinge Fodbold
3
Brødeskov IF
2
|
||||||||||||||
919489 |
lø23-10 2021
|
13:00 | Græsted Stadion |
0
-
2
|
23. okt 2021
13:00
Græsted IF
0
Fredensborg BI
2
|
||||||||||||||
919492 |
lø23-10 2021
|
13:00 | Lynge Idrætsanlæg |
4
-
3
|
23. okt 2021
13:00
Lynge-Uggeløse IF
4
Bagsværd BK
3
|
||||||||||||||
919490 |
lø23-10 2021
|
14:30 | Spraglehøj Idrætsanlæg |
3
-
2
|
23. okt 2021
14:30
Jyllinge FC
3
Virum-Sorgenfri
2
|
||||||||||||||
919491 |
lø23-10 2021
|
15:00 | Frederikssund Stadion |
1
-
3
|
23. okt 2021
15:00
Frederikssund IK
1
Frederiksværk FK
3
|
||||||||||||||
919494 |
lø23-10 2021
|
15:00 | Allerød Idrætspark |
0
-
5
|
23. okt 2021
15:00
Allerød FK
0
Hareskov IF
5
|
||||||||||||||
917119 |
lø30-10 2021
|
12:00 | Bagsværd Stadion |
1
-
2
|
30. okt 2021
12:00
Bagsværd BK
1
Fredensborg BI
2
|
||||||||||||||
917092 |
lø30-10 2021
|
14:00 | Brødeskov Stadion Kunst |
5
-
3
|
30. okt 2021
14:00
Brødeskov IF
5
Græsted IF
3
|
||||||||||||||
919495 |
lø02-04 2022
|
13:00 | Græsted Stadion |
1
-
4
|
02. apr 2022
13:00
Græsted IF
1
Brødeskov IF
4
|
||||||||||||||
919497 |
lø02-04 2022
|
13:00 | Lynge Idrætsanlæg |
2
-
2
|
02. apr 2022
13:00
Lynge-Uggeløse IF
2
Frederiksværk FK
2
|
||||||||||||||
919500 |
lø02-04 2022
|
13:00 | Birkevang |
1
-
0
|
02. apr 2022
13:00
Hareskov IF
1
Virum-Sorgenfri
0
|
||||||||||||||
919499 |
lø02-04 2022
|
14:00 | Allerød Idrætspark |
0
-
0
|
02. apr 2022
14:00
Allerød FK
0
Fredensborg BI
0
|
||||||||||||||
919498 |
lø02-04 2022
|
15:00 | Helsinge Stadion Kunstgræs |
1
-
0
|
02. apr 2022
15:00
Helsinge Fodbold
1
Bagsværd BK
0
|
||||||||||||||
919496 |
lø02-04 2022
|
15:30 | Frederikssund Stadion |
1
-
5
|
02. apr 2022
15:30
Frederikssund IK
1
Jyllinge FC
5
|
||||||||||||||
919501 |
lø09-04 2022
|
12:00 | Fredensborg Stadion |
4
-
1
|
09. apr 2022
12:00
Fredensborg BI
4
Hareskov IF
1
|
||||||||||||||
919574 |
lø09-04 2022
|
12:00 | Bagsværd Stadion |
3
-
1
|
09. apr 2022
12:00
Bagsværd BK
3
Græsted IF
1
|
||||||||||||||
919572 |
lø09-04 2022
|
13:00 | Virumgård kunstgræsbane |
3
-
0
|
09. apr 2022
13:00
Virum-Sorgenfri
3
Frederikssund IK
0
|
||||||||||||||
919573 |
lø09-04 2022
|
13:30 | Frederiksværk Stadion |
4
-
1
|
09. apr 2022
13:30
Frederiksværk FK
4
Helsinge Fodbold
1
|
||||||||||||||
919568 |
lø09-04 2022
|
14:30 | Spraglehøj Idrætsanlæg |
4
-
3
|
09. apr 2022
14:30
Jyllinge FC
4
Lynge-Uggeløse IF
3
|
||||||||||||||
919575 |
lø09-04 2022
|
15:00 | Brødeskov Stadion Kunst |
6
-
2
|
09. apr 2022
15:00
Brødeskov IF
6
Allerød FK
2
|
||||||||||||||
919576 |
to14-04 2022
|
13:00 | Græsted Stadion |
0
-
2
|
14. apr 2022
13:00
Græsted IF
0
Frederiksværk FK
2
|
||||||||||||||
919578 |
lø16-04 2022
|
13:00 | Lynge Idrætsanlæg |
1
-
0
|
16. apr 2022
13:00
Lynge-Uggeløse IF
1
Frederikssund IK
0
|
||||||||||||||
919577 |
lø16-04 2022
|
13:30 | Fredensborg Stadion |
1
-
0
|
16. apr 2022
13:30
Fredensborg BI
1
Virum-Sorgenfri
0
|
||||||||||||||
919579 |
lø16-04 2022
|
14:00 | Helsinge Stadion |
0
-
4
|
16. apr 2022
14:00
Helsinge Fodbold
0
Jyllinge FC
4
|
||||||||||||||
919580 |
ti19-04 2022
|
20:15 | Allerød Idrætspark Kunstgræs |
7
-
3
|
19. apr 2022
20:15
Allerød FK
7
Bagsværd BK
3
|
||||||||||||||
919622 |
lø23-04 2022
|
12:00 | Bagsværd Stadion |
0
-
7
|
23. apr 2022
12:00
Bagsværd BK
0
Hareskov IF
7
|
||||||||||||||
919598 |
lø23-04 2022
|
13:00 | Virum Stadion |
0
-
1
|
23. apr 2022
13:00
Virum-Sorgenfri
0
Lynge-Uggeløse IF
1
|
||||||||||||||
919614 |
lø23-04 2022
|
13:00 | Frederikssund Stadion |
2
-
0
|
23. apr 2022
13:00
Frederikssund IK
2
Helsinge Fodbold
0
|
||||||||||||||
919618 |
lø23-04 2022
|
13:30 | Frederiksværk Stadion |
5
-
0
|
23. apr 2022
13:30
Frederiksværk FK
5
Allerød FK
0
|
||||||||||||||
919582 |
lø23-04 2022
|
14:30 | Spraglehøj Idrætsanlæg |
UHT
|
23. apr 2022
14:30
Jyllinge FC
Græsted IF
UHT
|
||||||||||||||
919623 |
lø23-04 2022
|
16:00 | Brødeskov Stadion Kunst |
1
-
5
|
23. apr 2022
16:00
Brødeskov IF
1
Fredensborg BI
5
|
||||||||||||||
919640 |
to28-04 2022
|
19:15 | Brødeskov Stadion Kunst |
1
-
4
|
28. apr 2022
19:15
Brødeskov IF
1
Virum-Sorgenfri
4
|
||||||||||||||
919624 |
lø30-04 2022
|
13:00 | Græsted Stadion |
1
-
2
|
30. apr 2022
13:00
Græsted IF
1
Frederikssund IK
2
|
||||||||||||||
919642 |
lø30-04 2022
|
13:00 | Birkevang |
0
-
1
|
30. apr 2022
13:00
Hareskov IF
0
Frederiksværk FK
1
|
||||||||||||||
919639 |
lø30-04 2022
|
14:00 | Helsinge Stadion |
1
-
2
|
30. apr 2022
14:00
Helsinge Fodbold
1
Lynge-Uggeløse IF
2
|
||||||||||||||
919641 |
lø30-04 2022
|
14:00 | Allerød Idrætspark |
1
-
2
|
30. apr 2022
14:00
Allerød FK
1
Jyllinge FC
2
|
||||||||||||||
919638 |
lø30-04 2022
|
15:00 | Fredensborg Stadion |
6
-
0
|
30. apr 2022
15:00
Fredensborg BI
6
Bagsværd BK
0
|
||||||||||||||
921698 |
lø07-05 2022
|
12:00 | Bagsværd Stadion |
1
-
3
|
07. maj 2022
12:00
Bagsværd BK
1
Brødeskov IF
3
|
||||||||||||||
921697 |
lø07-05 2022
|
13:00 | Lynge Idrætsanlæg |
3
-
1
|
07. maj 2022
13:00
Lynge-Uggeløse IF
3
Græsted IF
1
|
||||||||||||||
919644 |
lø07-05 2022
|
13:00 | Virum Stadion |
0
-
0
|
07. maj 2022
13:00
Virum-Sorgenfri
0
Helsinge Fodbold
0
|
||||||||||||||
919645 |
lø07-05 2022
|
13:00 | Frederikssund Stadion |
UHT
|
07. maj 2022
13:00
Frederikssund IK
Allerød FK
UHT
|
||||||||||||||
919646 |
lø07-05 2022
|
13:30 | Frederiksværk Stadion |
2
-
1
|
07. maj 2022
13:30
Frederiksværk FK
2
Fredensborg BI
1
|
||||||||||||||
919643 |
lø07-05 2022
|
14:30 | Spraglehøj Idrætsanlæg |
2
-
2
|
07. maj 2022
14:30
Jyllinge FC
2
Hareskov IF
2
|
||||||||||||||
921702 |
to12-05 2022
|
19:15 | Brødeskov Stadion Kunst |
2
-
4
|
12. maj 2022
19:15
Brødeskov IF
2
Frederiksværk FK
4
|
||||||||||||||
921701 |
lø14-05 2022
|
12:00 | Bagsværd Stadion |
HHT
|
14. maj 2022
12:00
Bagsværd BK
Virum-Sorgenfri
HHT
|
||||||||||||||
921699 |
lø14-05 2022
|
13:00 | Græsted Stadion |
2
-
3
|
14. maj 2022
13:00
Græsted IF
2
Helsinge Fodbold
3
|
||||||||||||||
921941 |
lø14-05 2022
|
13:00 | Birkevang |
0
-
4
|
14. maj 2022
13:00
Hareskov IF
0
Frederikssund IK
4
|
||||||||||||||
921934 |
lø14-05 2022
|
14:00 | Allerød Idrætspark |
1
-
5
|
14. maj 2022
14:00
Allerød FK
1
Lynge-Uggeløse IF
5
|
||||||||||||||
919581 |
ti17-05 2022
|
18:30 | Birkevang |
6
-
2
|
17. maj 2022
18:30
Hareskov IF
6
Brødeskov IF
2
|
||||||||||||||
921943 |
lø21-05 2022
|
13:00 | Virum Stadion |
3
-
0
|
21. maj 2022
13:00
Virum-Sorgenfri
3
Græsted IF
0
|
||||||||||||||
922212 |
lø21-05 2022
|
13:00 | Frederikssund Stadion |
2
-
2
|
21. maj 2022
13:00
Frederikssund IK
2
Fredensborg BI
2
|
||||||||||||||
922214 |
lø21-05 2022
|
13:00 | Lynge Idrætsanlæg |
3
-
6
|
21. maj 2022
13:00
Lynge-Uggeløse IF
3
Hareskov IF
6
|
||||||||||||||
922213 |
lø21-05 2022
|
13:30 | Frederiksværk Stadion |
UHT
|
21. maj 2022
13:30
Frederiksværk FK
Bagsværd BK
UHT
|
||||||||||||||
922215 |
lø21-05 2022
|
14:00 | Helsinge Stadion |
2
-
1
|
21. maj 2022
14:00
Helsinge Fodbold
2
Allerød FK
1
|
||||||||||||||
921942 |
lø21-05 2022
|
14:30 | Spraglehøj Idrætsanlæg |
UHT
|
21. maj 2022
14:30
Jyllinge FC
Brødeskov IF
UHT
|
||||||||||||||
921700 |
ti24-05 2022
|
18:30 | Fredensborg Stadion |
1
-
2
|
24. maj 2022
18:30
Fredensborg BI
1
Jyllinge FC
2
|
||||||||||||||
922222 |
lø28-05 2022
|
12:00 | Bagsværd Stadion |
1
-
2
|
28. maj 2022
12:00
Bagsværd BK
1
Jyllinge FC
2
|
||||||||||||||
922223 |
lø28-05 2022
|
12:00 | Brødeskov Stadion Kunst |
2
-
6
|
28. maj 2022
12:00
Brødeskov IF
2
Frederikssund IK
6
|
||||||||||||||
922225 |
lø28-05 2022
|
13:00 | Birkevang |
4
-
2
|
28. maj 2022
13:00
Hareskov IF
4
Helsinge Fodbold
2
|
||||||||||||||
922220 |
lø28-05 2022
|
13:30 | Frederiksværk Stadion |
2
-
4
|
28. maj 2022
13:30
Frederiksværk FK
2
Virum-Sorgenfri
4
|
||||||||||||||
922224 |
lø28-05 2022
|
14:00 | Allerød Idrætspark |
5
-
2
|
28. maj 2022
14:00
Allerød FK
5
Græsted IF
2
|
||||||||||||||
922219 |
lø28-05 2022
|
15:00 | Fredensborg Stadion |
5
-
3
|
28. maj 2022
15:00
Fredensborg BI
5
Lynge-Uggeløse IF
3
|
||||||||||||||
922238 |
lø04-06 2022
|
13:00 | Græsted Stadion |
2
-
3
|
04. jun 2022
13:00
Græsted IF
2
Hareskov IF
3
|
||||||||||||||
922244 |
lø04-06 2022
|
13:00 | Lynge Idrætsanlæg |
5
-
0
|
04. jun 2022
13:00
Lynge-Uggeløse IF
5
Brødeskov IF
0
|
||||||||||||||
922247 |
lø04-06 2022
|
14:00 | Helsinge Stadion |
1
-
0
|
04. jun 2022
14:00
Helsinge Fodbold
1
Fredensborg BI
0
|
||||||||||||||
922248 |
lø04-06 2022
|
14:00 | Allerød Idrætspark |
2
-
8
|
04. jun 2022
14:00
Allerød FK
2
Virum-Sorgenfri
8
|
||||||||||||||
922239 |
lø04-06 2022
|
14:30 | Spraglehøj Idrætsanlæg |
1
-
3
|
04. jun 2022
14:30
Jyllinge FC
1
Frederiksværk FK
3
|
||||||||||||||
922241 |
lø04-06 2022
|
15:00 | Frederikssund Stadion |
7
-
2
|
04. jun 2022
15:00
Frederikssund IK
7
Bagsværd BK
2
|
||||||||||||||
922252 |
lø11-06 2022
|
12:00 | Bagsværd Stadion |
2
-
4
|
11. jun 2022
12:00
Bagsværd BK
2
Lynge-Uggeløse IF
4
|
||||||||||||||
922254 |
lø11-06 2022
|
13:00 | Birkevang |
5
-
3
|
11. jun 2022
13:00
Hareskov IF
5
Allerød FK
3
|
||||||||||||||
922250 |
lø11-06 2022
|
13:00 | Virum Stadion |
4
-
1
|
11. jun 2022
13:00
Virum-Sorgenfri
4
Jyllinge FC
1
|
||||||||||||||
922251 |
lø11-06 2022
|
13:30 | Frederiksværk Stadion |
3
-
5
|
11. jun 2022
13:30
Frederiksværk FK
3
Frederikssund IK
5
|
||||||||||||||
922253 |
lø11-06 2022
|
14:00 | Brødeskov Stadion Kunst |
2
-
3
|
11. jun 2022
14:00
Brødeskov IF
2
Helsinge Fodbold
3
|
||||||||||||||
922249 |
lø11-06 2022
|
15:00 | Fredensborg Stadion |
2
-
2
|
11. jun 2022
15:00
Fredensborg BI
2
Græsted IF
2
|
Turneringsafslutning:
Kvalkampe til finalen tirsdag den 14. juni kl. 19.00.
Semifinale 1: Vinder pulje 2 - Vinder pulje 1
Semifinale 2: Vinder pulje 3 - Vinder pulje 4
Vinderne går videre til finalen Tirsdag den 21. juni kl. 19.00: Vinder semifinale 2 - Vinder semifinale 1.