Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
17. aug
15:30
Store Heddinge BK
Karrebæk IF
|
|||||||||||||||||||
23. aug
18:30
Karrebæk IF
Karise IK
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
30. aug
18:30
Karrebæk IF
Faxe Ladeplads IF
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
05. sep
18:15
Førslev IF
Karrebæk IF
|
|||||||||||||||||||
13. sep
18:00
Karrebæk IF
Faxe BK
|
|||||||||||||||||||
19. sep
19:00
Næstved IF
Karrebæk IF
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
29. sep
11:00
Karrebæk IF
Vordingborg IF
|
|||||||||||||||||||
04. okt
19:00
Terslev G&IF
Karrebæk IF
|
|||||||||||||||||||
12. okt
11:00
Karrebæk IF
Næstved FC 77
|
|||||||||||||||||||
19. okt
14:00
Nyråd/Langebæk Alliancen.
Karrebæk IF
|
|||||||||||||||||||
26. okt
11:00
Karrebæk IF
AIK 65 Strøby Fodbold
|
|||||||||||||||||||
04. apr 2025
18:00
Karrebæk IF
Store Heddinge BK
|
|||||||||||||||||||
12. apr 2025
15:00
Karise IK
Karrebæk IF
|
|||||||||||||||||||
18. apr 2025
18:30
Faxe Ladeplads IF
Karrebæk IF
|
|||||||||||||||||||
25. apr 2025
18:30
Karrebæk IF
Førslev IF
|
|||||||||||||||||||
02. maj 2025
18:30
Faxe BK
Karrebæk IF
|
|||||||||||||||||||
09. maj 2025
18:30
Karrebæk IF
Næstved IF
|
|||||||||||||||||||
17. maj 2025
15:30
Vordingborg IF
Karrebæk IF
|
|||||||||||||||||||
23. maj 2025
18:30
Karrebæk IF
Terslev G&IF
|
|||||||||||||||||||
31. maj 2025
11:00
Næstved FC 77
Karrebæk IF
|
|||||||||||||||||||
06. jun 2025
18:30
Karrebæk IF
Nyråd/Langebæk Alliancen.
|
|||||||||||||||||||
14. jun 2025
14:00
AIK 65 Strøby Fodbold
Karrebæk IF
|
Kvartfinaler tirsdag den 17. juni kl. 19.00.
kamp 1 Vinder pulje 1 - Vinder pulje 4
kamp 2 Vinder pulje 3 - Vinder pulje 2
kamp 3 Vinder pulje 6 - Vinder pulje 8
kamp 4 Vinder pulje 7 - Vinder pulje 5
Semifinaler lørdag den 21. juni kl. 13.00
Semifinale 1: Vinder kamp 3 - Vinder kamp 1
Semifinale 2: Vinder kamp 4 - Vinder kamp 2
Vinderne af semifinalerne spiller finale onsdag den 25. juni kl. 19.00: Vinder semifinale 1 - Vinder semifinale 2