Tuse IF

Serie 2 , Pulje 3

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
128190
19-08 2023
12:00 Jyderup Stadion
3
-
2
19. aug 2023
12:00
Jyderup BK
3
Tuse IF
2
128197
fr25-08 2023
18:00 Tuse Kunstgræs 2020
0
-
3
25. aug 2023
18:00
Tuse IF
0
Roskilde United
3
131472
02-09 2023
12:45 Tusehallen
0
-
0
02. sep 2023
12:45
Tuse IF
0
Hundige BK
0
134178
09-09 2023
11:00 Osted Stadion
2
-
2
09. sep 2023
11:00
FC Lejre
2
Tuse IF
2
134183
16-09 2023
12:45 Tusehallen
0
-
3
16. sep 2023
12:45
Tuse IF
0
FC Hornsherred
3
134191
to21-09 2023
19:30 Greve Idræts Center Kunstgræs
2
-
0
21. sep 2023
19:30
Greve Fodbold
2
Tuse IF
0
134195
30-09 2023
12:45 Tusehallen
2
-
2
30. sep 2023
12:45
Tuse IF
2
Undløse BK
2
134200
07-10 2023
14:00 Svogerslev Idrætspark
7
-
0
07. okt 2023
14:00
Svogerslev BK
7
Tuse IF
0
134208
14-10 2023
12:45 Tusehallen
2
-
1
14. okt 2023
12:45
Tuse IF
2
Holbæk B&I
1
134214
fr20-10 2023
18:30 Holberg Arena Kunst
5
-
1
20. okt 2023
18:30
Dianalund IF
5
Tuse IF
1
134219
28-10 2023
12:45 Tusehallen
0
-
2
28. okt 2023
12:45
Tuse IF
0
TFC Odsherred
2
134224
06-04 2024
12:45 Tuse Kunstgræs 2020
1
-
0
06. apr
12:45
Tuse IF
1
Jyderup BK
0
134231
14-04 2024
15:00 Roskilde Idrætspark Kunstgræs
3
-
1
14. apr
15:00
Roskilde United
3
Tuse IF
1
134237
21-04 2024
13:00 Hundige Boldfælled Kunst
3
-
2
21. apr
13:00
Hundige BK
3
Tuse IF
2
134247
27-04 2024
12:45 Tusehallen
27. apr
12:45
Tuse IF
FC Lejre
134251
04-05 2024
13:00 Møllegårdhallen
04. maj
13:00
FC Hornsherred
Tuse IF
134259
11-05 2024
12:45 Tusehallen
11. maj
12:45
Tuse IF
Greve Fodbold
134268
18-05 2024
12:00 Undløse Stadion
18. maj
12:00
Undløse BK
Tuse IF
134307
25-05 2024
12:45 Tusehallen
25. maj
12:45
Tuse IF
Svogerslev BK
134314
02-06 2024
13:00 Holbæk Sportsby
02. jun
13:00
Holbæk B&I
Tuse IF
134319
08-06 2024
12:45 Tusehallen
08. jun
12:45
Tuse IF
Dianalund IF
134325
15-06 2024
12:00 Vig Idrætscenter
15. jun
12:00
TFC Odsherred
Tuse IF
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366

Turneringsafslutning:

Kvalkampe til finalen onsdag den 19. juni kl. 19.00.
Semifinale 1: Vinder pulje 2 - Vinder pulje 1
Semifinale 2: Vinder pulje 3 - Vinder pulje 4

Vinderne går videre til finalen onsdag den 26. juni kl. 19.00: Vinder semifinale 1 - Vinder semifinale 2.

Log ind