SfB Ryttervej

Vis
Kampnr Dato Tid Række/Pulje Hjemme Ude Resultat
826590
ma15-04 2024
18:00 U11 dr. 8:8 A (2013) - forår 2024 Pulje 1
15. apr
18:00
SfB (1)
MG & BK
U11 dr. 8:8 A (2013) - forår 2024 Pulje 1
959068
ti16-04 2024
18:30 U15 Pige (2009) 11:11/9:9 - Forår 2024 Pulje 1
16. apr
18:30
Fortuna Oure
OKS (2)
U15 Pige (2009) 11:11/9:9 - Forår 2024 Pulje 1
733330
on17-04 2024
19:00 U14 Pige (2010) 8:8 - Forår 2024 Pulje 1
17. apr
19:00
Fortuna Oure
Vindinge BK
U14 Pige (2010) 8:8 - Forår 2024 Pulje 1
827248
to18-04 2024
17:15 U11 dr. 8:8 A (2013) - forår 2024 Pulje 2
18. apr
17:15
SfB (2)
Højby S & G
U11 dr. 8:8 A (2013) - forår 2024 Pulje 2
733396
to18-04 2024
18:45 U13 Pige (2011) 8:8 - Forår 2024 Pulje 1
KUU
18. apr
18:45
Fortuna Oure
KUU
U13 Pige (2011) 8:8 - Forår 2024 Pulje 1
819621
fr19-04 2024
18:30 U14 Drenge Liga 3 (2010) 11:11 - Forår 2024 Pulje 1
SfB
OKS
19. apr
18:30
SfB
OKS
U14 Drenge Liga 3 (2010) 11:11 - Forår 2024 Pulje 1
692083
fr19-04 2024
18:45 Herre AS-kval - Forår 2024 Pulje 1
OKS
19. apr
18:45
SfB-Oure FA
OKS
Herre AS-kval - Forår 2024 Pulje 1
525473
20-04 2024
10:00 U15 Drenge Liga 1 (2009) 11:11 - forår 2024 Pulje 501
SfB
20. apr
10:00
SfB
Aarslev BK
U15 Drenge Liga 1 (2009) 11:11 - forår 2024 Pulje 501
429588
20-04 2024
11:00 U14 Drenge Liga 2 (2010) 11:11 - forår 2024 Pulje 613
SfB
20. apr
11:00
SfB
IF Lyseng
U14 Drenge Liga 2 (2010) 11:11 - forår 2024 Pulje 613
400105
20-04 2024
13:00 U13 Drenge Liga 2 (2011) 11:11 - forår 2024 Pulje 714
SfB
20. apr
13:00
SfB
Dalum IF
U13 Drenge Liga 2 (2011) 11:11 - forår 2024 Pulje 714
829290
21-04 2024
U12 pige 8:8 B (2012) - forår 2024 Pulje 1
Oversidder
21. apr
Fortuna Svendborg
Oversidder
U12 pige 8:8 B (2012) - forår 2024 Pulje 1
824557
21-04 2024
10:30 U12 dr. 8:8 B (2012) - 9-11 kampe - forår 2024 Pulje 1
SfB
21. apr
10:30
SfB
Marstal IF
U12 dr. 8:8 B (2012) - 9-11 kampe - forår 2024 Pulje 1
481521
21-04 2024
11:00 U19 Drenge Liga 2 (2005 - 06) 11:11 - Forår 2024 Pulje 1
SfB
21. apr
11:00
SfB
BBB/SB
U19 Drenge Liga 2 (2005 - 06) 11:11 - Forår 2024 Pulje 1
511992
21-04 2024
11:00 U15 drenge Liga 4 (2009) 11:11 - Forår 2024 Pulje 2
SfB
21. apr
11:00
SfB
SUB Ullerslev
U15 drenge Liga 4 (2009) 11:11 - Forår 2024 Pulje 2
823994
on24-04 2024
18:30 U12 dr. 8:8 M (2012) - forår 2024 Pulje 1
SfB
24. apr
18:30
SfB
Dalum IF
U12 dr. 8:8 M (2012) - forår 2024 Pulje 1
510769
to25-04 2024
18:30 U16 Drenge Liga 4/5 (2008) 11:11 - Forår 2024 Pulje 2
SfB
25. apr
18:30
SfB
Dalum IF (2)
U16 Drenge Liga 4/5 (2008) 11:11 - Forår 2024 Pulje 2
648832
to25-04 2024
18:30 DBU Fyns Ungdomspokal 2024 - U14 drenge Pulje 1
25. apr
18:30
SfB (2)
Dalum IF (1)
DBU Fyns Ungdomspokal 2024 - U14 drenge Pulje 1
959081
to25-04 2024
18:30 U15 Pige (2009) 11:11/9:9 - Forår 2024 Pulje 1
25. apr
18:30
Fortuna Oure
Nr. Lyndelse / Søby F.C.
U15 Pige (2009) 11:11/9:9 - Forår 2024 Pulje 1
827933
fr26-04 2024
17:00 U11 dr. 8:8 B (2013) - 5-7 kampe - forår 2024 Pulje 1
SfB
26. apr
17:00
SfB
Thurø BK af 1920
U11 dr. 8:8 B (2013) - 5-7 kampe - forår 2024 Pulje 1
825928
27-04 2024
10:00 U12 dr. 8:8 C (2012) - 9-11 kampe - forår 2024 Pulje 1
SfB
27. apr
10:00
SfB
Skårup IF
U12 dr. 8:8 C (2012) - 9-11 kampe - forår 2024 Pulje 1
732150
27-04 2024
13:00 U13 Drenge Liga 3 (2011) 8:8 - Forår 2024 Pulje 1
27. apr
13:00
S.f.B.
Glamsbjerg IF
U13 Drenge Liga 3 (2011) 8:8 - Forår 2024 Pulje 1
512864
27-04 2024
15:00 Herre S1-kval - Forår 2024 Pulje 2
SfB
27. apr
15:00
SfB
Langeskov IF
Herre S1-kval - Forår 2024 Pulje 2
692090
28-04 2024
11:00 Herre AS-kval - Forår 2024 Pulje 1
28. apr
11:00
SfB-Oure FA
Ringe BK
Herre AS-kval - Forår 2024 Pulje 1
524578
28-04 2024
12:00 U15 Drenge Liga 1 (2009) 11:11 - forår 2024 Pulje 501
SfB
28. apr
12:00
SfB
Hobro IK
U15 Drenge Liga 1 (2009) 11:11 - forår 2024 Pulje 501
824378
28-04 2024
13:00 U12 dr. 8:8 A (2012) - forår 2024 Pulje 1
SfB
28. apr
13:00
SfB
Sanderum BK
U12 dr. 8:8 A (2012) - forår 2024 Pulje 1
828690
28-04 2024
14:00 U11 dr. 8:8 C (2013) - 5-7 kampe - forår 2024 Pulje 2
28. apr
14:00
SfB (2)
Nyborg G & IF
U11 dr. 8:8 C (2013) - 5-7 kampe - forår 2024 Pulje 2
950286
ma29-04 2024
18:45 Grand Old Masters (M+60) - 2024 (11:11/9:9) Pulje 1
SfB
29. apr
18:45
SfB
Langeskov IF
Grand Old Masters (M+60) - 2024 (11:11/9:9) Pulje 1
826595
ti30-04 2024
18:00 U11 dr. 8:8 A (2013) - forår 2024 Pulje 1
30. apr
18:00
SfB (1)
Dalum IF
U11 dr. 8:8 A (2013) - forår 2024 Pulje 1
429597
on01-05 2024
18:30 U14 Drenge Liga 2 (2010) 11:11 - forår 2024 Pulje 613
SfB
01. maj
18:30
SfB
Boldklubben Marienlyst
U14 Drenge Liga 2 (2010) 11:11 - forår 2024 Pulje 613
859487
on01-05 2024
18:30 DBU Fyns Ungdomspokal 2024 - U14 pige Pulje 1
01. maj
18:30
Fortuna Oure
O K S
DBU Fyns Ungdomspokal 2024 - U14 pige Pulje 1
733342
on01-05 2024
19:00 U14 Pige (2010) 8:8 - Forår 2024 Pulje 1
01. maj
19:00
Fortuna Oure
Glamsbjerg IF
U14 Pige (2010) 8:8 - Forår 2024 Pulje 1
857083
to02-05 2024
18:30 DBU Fyns Ungdomspokal 2024 - U13 pige 8:8 Pulje 1
02. maj
18:30
Fortuna Oure
Vinder B 1909 - Hesselager Fodbold
DBU Fyns Ungdomspokal 2024 - U13 pige 8:8 Pulje 1
828694
04-05 2024
10:00 U11 dr. 8:8 C (2013) - 5-7 kampe - forår 2024 Pulje 2
04. maj
10:00
SfB (2)
Ringe BK (2)
U11 dr. 8:8 C (2013) - 5-7 kampe - forår 2024 Pulje 2
828749
04-05 2024
10:00 U10 dr. 5:5 A (2014) - forår 2024 - Turnering Pulje 1
04. maj
10:00
S.f.B.
Næsby BK
U10 dr. 5:5 A (2014) - forår 2024 - Turnering Pulje 1
481534
05-05 2024
U19 Drenge Liga 2 (2005 - 06) 11:11 - Forår 2024 Pulje 1
SfB
Oversidder
05. maj
SfB
Oversidder
U19 Drenge Liga 2 (2005 - 06) 11:11 - Forår 2024 Pulje 1
510518
05-05 2024
U16 Drenge Liga 3 (2008) 11:11 - Forår 2024 Pulje 1
SfB
Oversidder
05. maj
SfB
Oversidder
U16 Drenge Liga 3 (2008) 11:11 - Forår 2024 Pulje 1
968398
ti07-05 2024
18:30 U15 Pige (2009) 11:11/9:9 - Forår 2024 Pulje 1
07. maj
18:30
Fortuna Oure
Næsby BK (1)
U15 Pige (2009) 11:11/9:9 - Forår 2024 Pulje 1
400898
on08-05 2024
18:30 U13 Drenge Liga 2 (2011) 11:11 - forår 2024 Pulje 714
SfB
08. maj
18:30
SfB
Otterup Bold- og Idrætsklub
U13 Drenge Liga 2 (2011) 11:11 - forår 2024 Pulje 714
827257
to09-05 2024
17:30 U11 dr. 8:8 A (2013) - forår 2024 Pulje 2
09. maj
17:30
SfB (2)
Nyborg G & IF (2)
U11 dr. 8:8 A (2013) - forår 2024 Pulje 2
696881
fr10-05 2024
18:30 U19 Drenge Liga 2 (2005 - 06) 11:11 - Forår 2024 Pulje 1
SfB
10. maj
18:30
SfB
Boldklubben Marienlyst
U19 Drenge Liga 2 (2005 - 06) 11:11 - Forår 2024 Pulje 1
482420
11-05 2024
13:00 U19 Drenge Liga 2 (2005 - 06) 11:11 - Forår 2024 Pulje 1
SfB
Oversidder
11. maj
13:00
SfB
Oversidder
U19 Drenge Liga 2 (2005 - 06) 11:11 - Forår 2024 Pulje 1
512876
12-05 2024
11:00 Herre S1-kval - Forår 2024 Pulje 2
SfB
12. maj
11:00
SfB
Holluf Pile/Fraugde GIF
Herre S1-kval - Forår 2024 Pulje 2
692102
12-05 2024
11:00 Herre AS-kval - Forår 2024 Pulje 1
12. maj
11:00
SfB-Oure FA
Glamsbjerg IF
Herre AS-kval - Forår 2024 Pulje 1
824093
12-05 2024
14:00 U12 dr. 8:8 M (2012) - forår 2024 Pulje 1
SfB
12. maj
14:00
SfB
Boldklubben Marienlyst (1)
U12 dr. 8:8 M (2012) - forår 2024 Pulje 1
826600
ma13-05 2024
18:30 U11 dr. 8:8 A (2013) - forår 2024 Pulje 1
13. maj
18:30
SfB (1)
Nyborg G & IF (1)
U11 dr. 8:8 A (2013) - forår 2024 Pulje 1
950298
ma13-05 2024
18:45 Grand Old Masters (M+60) - 2024 (11:11/9:9) Pulje 1
SfB
13. maj
18:45
SfB
Dalum IF
Grand Old Masters (M+60) - 2024 (11:11/9:9) Pulje 1
732155
ti14-05 2024
18:30 U13 Drenge Liga 3 (2011) 8:8 - Forår 2024 Pulje 1
14. maj
18:30
S.f.B.
Langeskov IF
U13 Drenge Liga 3 (2011) 8:8 - Forår 2024 Pulje 1
512083
on15-05 2024
18:30 U15 drenge Liga 4 (2009) 11:11 - Forår 2024 Pulje 2
SfB
ØB
15. maj
18:30
SfB
ØB
U15 drenge Liga 4 (2009) 11:11 - Forår 2024 Pulje 2
825933
on15-05 2024
18:30 U12 dr. 8:8 C (2012) - 9-11 kampe - forår 2024 Pulje 1
SfB
15. maj
18:30
SfB
Rudkøbing BK
U12 dr. 8:8 C (2012) - 9-11 kampe - forår 2024 Pulje 1
829307
on15-05 2024
19:00 U12 pige 8:8 B (2012) - forår 2024 Pulje 1
15. maj
19:00
Fortuna Svendborg
Strib IF
U12 pige 8:8 B (2012) - forår 2024 Pulje 1

Log ind