MENU

S.f.B. Hellegårdsvej //

Vis
Kampnr Runde Dato/Tid Række/Pulje Hjemme Ude Resultat
207728 8 on
22-09 2021
Kl. 18:00
Super Masters - Efterår 2021 Pulje 1 S.f.B. Årslev BK
462571 5 on
22-09 2021
Kl. 19:00
U14 drenge Liga 4 (2008) 11M - efterår 2021 Pulje 1 S.f.B. Marienlyst
306047 6 fr
24-09 2021
Kl. 17:30
U13 Drenge Liga 3/4 (M/A)(2009) 8M - efterår 2021 Pulje 1 S.f.B. Stjernen BK
785521 1
25-09 2021
Kl. 10:00
U11/U12 piger (2011-2010) 5M - 25/9 Pulje 2 OKS (1) Hessselager Fodbold
785522 1
25-09 2021
Kl. 10:00
U11/U12 piger (2011-2010) 5M - 25/9 Pulje 2 Fortuna Svendborg (1) Thurø BK af 1920
785523 1
25-09 2021
Kl. 10:00
U11/U12 piger (2011-2010) 5M - 25/9 Pulje 2 Fortuna Svendborg (2) OKS (2)
785524 1
25-09 2021
Kl. 10:30
U11/U12 piger (2011-2010) 5M - 25/9 Pulje 2 Thurø BK af 1920 OKS (1)
785525 1
25-09 2021
Kl. 10:30
U11/U12 piger (2011-2010) 5M - 25/9 Pulje 2 Hessselager Fodbold Fortuna Svendborg (2)
785526 1
25-09 2021
Kl. 10:30
U11/U12 piger (2011-2010) 5M - 25/9 Pulje 2 Fortuna Svendborg (1) OKS (2)
785527 1
25-09 2021
Kl. 11:00
U11/U12 piger (2011-2010) 5M - 25/9 Pulje 2 OKS (1) Fortuna Svendborg (1)
785528 1
25-09 2021
Kl. 11:00
U11/U12 piger (2011-2010) 5M - 25/9 Pulje 2 Hessselager Fodbold OKS (2)
785529 1
25-09 2021
Kl. 11:00
U11/U12 piger (2011-2010) 5M - 25/9 Pulje 2 Thurø BK af 1920 Fortuna Svendborg (2)
785530 1
25-09 2021
Kl. 11:30
U11/U12 piger (2011-2010) 5M - 25/9 Pulje 2 Hessselager Fodbold Fortuna Svendborg (1)
785531 1
25-09 2021
Kl. 11:30
U11/U12 piger (2011-2010) 5M - 25/9 Pulje 2 OKS (1) Fortuna Svendborg (2)
785532 1
25-09 2021
Kl. 11:30
U11/U12 piger (2011-2010) 5M - 25/9 Pulje 2 Thurø BK af 1920 OKS (2)
298465 6
25-09 2021
Kl. 14:00
Kvinde S2 - Efterår 2021 Pulje 1 Fortuna Svendborg (U18) Krarup Espe Fodbold
UHT

Udehold taberdømt

250176 6
25-09 2021
Kl. 15:00
Herre S2 - Efterår 2021 Pulje 1 S.f.B. Egebjerg Fodbold
462578 6
26-09 2021
Kl. 13:00
U14 drenge Liga 4 (2008) 11M - efterår 2021 Pulje 1 S.f.B. Fjordager IF
767148 6
26-09 2021
Kl. 15:00
U15 Drenge Liga 3 (2007) 11M - efterår 2021 Pulje 1 S.f.B. Tarup/Paarup IF
208525 9 on
29-09 2021
Kl. 17:45
Super Masters - Efterår 2021 Pulje 1 S.f.B. Langeskov IF
613397 7 fr
01-10 2021
Kl. 19:00
U19 Drenge Liga 2 (2003 - 04) 11M - efterår 2021 Pulje 1 S.f.B. Tarup/Paarup IF
678011 5
02-10 2021
Kl. 10:00
U12 pige 8M A/B (2010) - efterår 2021 Pulje 1 Fortuna Svendborg Dalum IF
775778 7
02-10 2021
Kl. 11:00
U15 Drenge Liga 2B (2007) 11M - efterår 2021 Pulje 517 S.f.B. SGI/SSK
775837 7
02-10 2021
Kl. 11:00
U14 Drenge Liga 2A (2008) 11M - efterår 2021 Pulje 612 S.f.B-Oure Dalum IF
677083 7
02-10 2021
Kl. 11:30
U14 Piger 8M (2008) - efterår 2021 Pulje 1 Fortuna Svendborg Allesø GF
666777 9
02-10 2021
Kl. 13:00
Herre-DS 2021-22 Pulje 3 S.f.B.-Oure FA Varde
345025 7
02-10 2021
Kl. 13:00
U15 Drenge Liga 1 (2007) 11M - efterår 2021 Pulje 511 S.f.B.-Oure FA Ringkøbing IF
462581 7
03-10 2021
Kl. 11:00
U14 drenge Liga 4 (2008) 11M - efterår 2021 Pulje 1 S.f.B. Nyborg G & IF
775331 7
03-10 2021
Kl. 11:00
U11 drenge 8M A (2011) - efterår 2021-Turnering Pulje 1 S.f.B. OB
802994 7
03-10 2021
Kl. 11:00
U10 drenge 5M A (2012) - efterår 2021-Turnering Pulje 1 S.f.B. (1) OB
938932 9
03-10 2021
Kl. 11:00
Albaniserien Herrer - 2021/2022 Pulje 1 S.f.B.- Oure FA Dalum IF
766545 7
03-10 2021
Kl. 12:30
U11 drenge 8M M (2011) - efterår 2021-Turnering Pulje 1 S.f.B. Tarup/Paarup IF
775838 8
09-10 2021
Kl. 11:00
U14 Drenge Liga 2A (2008) 11M - efterår 2021 Pulje 612 S.f.B-Oure FC Sønderborg
775785 8
09-10 2021
Kl. 11:00
U15 Drenge Liga 2B (2007) 11M - efterår 2021 Pulje 517 S.f.B. Spangsbjerg IF
678087 6
09-10 2021
Kl. 11:00
U12 pige 8M A/B (2010) - efterår 2021 Pulje 1 Fortuna Svendborg MG & BK
666834 10
09-10 2021
Kl. 13:00
Herre-DS 2021-22 Pulje 3 S.f.B.-Oure FA Tarup/Paarup IF
677294 8
10-10 2021
Kl. 10:00
U13 Piger Liga 2 (2009) 8M - efterår 2021 Pulje 1 Fortuna Svendborg Nr. Aaby IK
890876 10
10-10 2021
Kl. 10:30
U12 drenge 8M M (2010) - efterår 2021 Pulje 2 S.f.B. B1913
250185 8
10-10 2021
Kl. 11:00
Herre S2 - Efterår 2021 Pulje 1 S.f.B. Thurø BK af 1920
103200 8
10-10 2021
Kl. 12:00
U13 Drenge Liga 3/4 (M/A)(2009) 8M - efterår 2021 Pulje 1 S.f.B. Dalum IF
404260 7
10-10 2021
Kl. 13:00
U16 Drenge Liga 1 (2006) 11M - efterår 2021 Pulje 452 S.f.B-Oure FA Herning Fremad
298491 8
10-10 2021
Kl. 14:00
Kvinde S2 - Efterår 2021 Pulje 1 Fortuna Svendborg (U18) Højby S & G
767313 8
10-10 2021
Kl. 14:00
U15 Drenge Liga 3 (2007) 11M - efterår 2021 Pulje 1 S.f.B. Aarslev BK
614720 9 on
13-10 2021
Kl. 19:00
U19 Drenge Liga 2 (2003 - 04) 11M - efterår 2021 Pulje 1 S.f.B. Næsby BK
345164 9
16-10 2021
Kl. 11:00
U15 Drenge Liga 1 (2007) 11M - efterår 2021 Pulje 511 S.f.B.-Oure FA Hobro IK
677171 9
16-10 2021
Kl. 11:00
U14 Piger 8M (2008) - efterår 2021 Pulje 1 Fortuna Svendborg EGB
297980 4
16-10 2021
Kl. 13:00
U13 Drenge Liga 1B (2009) 8M - efterår 2021 ombryd Pulje 762 S.f.B. Aarslev BK
479833 11
17-10 2021
Kl. 11:00
Albaniserien Herrer - 2021/2022 Pulje 1 S.f.B.- Oure FA Kildemosens BK
803813 9
17-10 2021
Kl. 11:00
U10 drenge 5M A (2012) - efterår 2021-Turnering Pulje 1 S.f.B. (1) Marienlyst (1)
782103 9
17-10 2021
Kl. 11:00
U11 drenge 8M A (2011) - efterår 2021-Turnering Pulje 1 S.f.B. Kerteminde BK
462590 9
17-10 2021
Kl. 12:00
U14 drenge Liga 4 (2008) 11M - efterår 2021 Pulje 1 S.f.B. Dalum IF
768419 9
17-10 2021
Kl. 12:30
U11 drenge 8M M (2011) - efterår 2021-Turnering Pulje 1 S.f.B. Oversidder

Log ind