OKSON-Park

Vis
Kampnr Dato Tid Række/Pulje Hjemme Ude Resultat
401837
20-04 2024
10:00 HORST WEIN-Stævne: U7 blandet (17) 3:3 - 20/4 Lør. I OKS - 2 baner - 1x10 min
OKS
20. apr
10:00
Kerteminde BK (1)
OKS
HORST WEIN-Stævne: U7 blandet (17) 3:3 - 20/4 Lør. I OKS - 2 baner - 1x10 min
401838
20-04 2024
10:00 HORST WEIN-Stævne: U7 blandet (17) 3:3 - 20/4 Lør. I OKS - 2 baner - 1x10 min
20. apr
10:00
S.f.B.
Dalum IF (4)
HORST WEIN-Stævne: U7 blandet (17) 3:3 - 20/4 Lør. I OKS - 2 baner - 1x10 min
827874
20-04 2024
10:00 U11 dr. 8:8 B (2013) - 9-11 kampe - forår 2024 Pulje 2
OKS
20. apr
10:00
OKS
Brylle-Verninge
U11 dr. 8:8 B (2013) - 9-11 kampe - forår 2024 Pulje 2
401839
20-04 2024
10:12 HORST WEIN-Stævne: U7 blandet (17) 3:3 - 20/4 Lør. I OKS - 2 baner - 1x10 min
20. apr
10:12
Kerteminde BK (2)
Dalum IF (3)
HORST WEIN-Stævne: U7 blandet (17) 3:3 - 20/4 Lør. I OKS - 2 baner - 1x10 min
401840
20-04 2024
10:12 HORST WEIN-Stævne: U7 blandet (17) 3:3 - 20/4 Lør. I OKS - 2 baner - 1x10 min
20. apr
10:12
B1913
Kerteminde BK (1)
HORST WEIN-Stævne: U7 blandet (17) 3:3 - 20/4 Lør. I OKS - 2 baner - 1x10 min
401841
20-04 2024
10:24 HORST WEIN-Stævne: U7 blandet (17) 3:3 - 20/4 Lør. I OKS - 2 baner - 1x10 min
OKS
20. apr
10:24
OKS
S.f.B.
HORST WEIN-Stævne: U7 blandet (17) 3:3 - 20/4 Lør. I OKS - 2 baner - 1x10 min
401842
20-04 2024
10:24 HORST WEIN-Stævne: U7 blandet (17) 3:3 - 20/4 Lør. I OKS - 2 baner - 1x10 min
20. apr
10:24
Dalum IF (4)
Kerteminde BK (2)
HORST WEIN-Stævne: U7 blandet (17) 3:3 - 20/4 Lør. I OKS - 2 baner - 1x10 min
401843
20-04 2024
10:36 HORST WEIN-Stævne: U7 blandet (17) 3:3 - 20/4 Lør. I OKS - 2 baner - 1x10 min
20. apr
10:36
Dalum IF (3)
B1913
HORST WEIN-Stævne: U7 blandet (17) 3:3 - 20/4 Lør. I OKS - 2 baner - 1x10 min
401844
20-04 2024
10:36 HORST WEIN-Stævne: U7 blandet (17) 3:3 - 20/4 Lør. I OKS - 2 baner - 1x10 min
20. apr
10:36
S.f.B.
Kerteminde BK (1)
HORST WEIN-Stævne: U7 blandet (17) 3:3 - 20/4 Lør. I OKS - 2 baner - 1x10 min
401845
20-04 2024
10:48 HORST WEIN-Stævne: U7 blandet (17) 3:3 - 20/4 Lør. I OKS - 2 baner - 1x10 min
OKS
20. apr
10:48
Dalum IF (4)
OKS
HORST WEIN-Stævne: U7 blandet (17) 3:3 - 20/4 Lør. I OKS - 2 baner - 1x10 min
401846
20-04 2024
10:48 HORST WEIN-Stævne: U7 blandet (17) 3:3 - 20/4 Lør. I OKS - 2 baner - 1x10 min
20. apr
10:48
Kerteminde BK (2)
B1913
HORST WEIN-Stævne: U7 blandet (17) 3:3 - 20/4 Lør. I OKS - 2 baner - 1x10 min
401847
20-04 2024
11:00 HORST WEIN-Stævne: U7 blandet (17) 3:3 - 20/4 Lør. I OKS - 2 baner - 1x10 min
20. apr
11:00
Dalum IF (3)
Dalum IF (4)
HORST WEIN-Stævne: U7 blandet (17) 3:3 - 20/4 Lør. I OKS - 2 baner - 1x10 min
401848
20-04 2024
11:00 HORST WEIN-Stævne: U7 blandet (17) 3:3 - 20/4 Lør. I OKS - 2 baner - 1x10 min
20. apr
11:00
S.f.B.
B1913
HORST WEIN-Stævne: U7 blandet (17) 3:3 - 20/4 Lør. I OKS - 2 baner - 1x10 min
401849
20-04 2024
11:12 HORST WEIN-Stævne: U7 blandet (17) 3:3 - 20/4 Lør. I OKS - 2 baner - 1x10 min
20. apr
11:12
Kerteminde BK (1)
Dalum IF (3)
HORST WEIN-Stævne: U7 blandet (17) 3:3 - 20/4 Lør. I OKS - 2 baner - 1x10 min
401850
20-04 2024
11:12 HORST WEIN-Stævne: U7 blandet (17) 3:3 - 20/4 Lør. I OKS - 2 baner - 1x10 min
OKS
20. apr
11:12
OKS
Kerteminde BK (2)
HORST WEIN-Stævne: U7 blandet (17) 3:3 - 20/4 Lør. I OKS - 2 baner - 1x10 min
401851
20-04 2024
11:24 HORST WEIN-Stævne: U7 blandet (17) 3:3 - 20/4 Lør. I OKS - 2 baner - 1x10 min
20. apr
11:24
Dalum IF (4)
Kerteminde BK (1)
HORST WEIN-Stævne: U7 blandet (17) 3:3 - 20/4 Lør. I OKS - 2 baner - 1x10 min
401852
20-04 2024
11:24 HORST WEIN-Stævne: U7 blandet (17) 3:3 - 20/4 Lør. I OKS - 2 baner - 1x10 min
20. apr
11:24
Dalum IF (3)
S.f.B.
HORST WEIN-Stævne: U7 blandet (17) 3:3 - 20/4 Lør. I OKS - 2 baner - 1x10 min
401853
20-04 2024
11:36 HORST WEIN-Stævne: U7 blandet (17) 3:3 - 20/4 Lør. I OKS - 2 baner - 1x10 min
20. apr
11:36
Kerteminde BK (2)
Kerteminde BK (1)
HORST WEIN-Stævne: U7 blandet (17) 3:3 - 20/4 Lør. I OKS - 2 baner - 1x10 min
401854
20-04 2024
11:36 HORST WEIN-Stævne: U7 blandet (17) 3:3 - 20/4 Lør. I OKS - 2 baner - 1x10 min
OKS
20. apr
11:36
B1913
OKS
HORST WEIN-Stævne: U7 blandet (17) 3:3 - 20/4 Lør. I OKS - 2 baner - 1x10 min
172149
20-04 2024
12:45 Albaniserien Herrer - 2023/2024 Pulje 1
OKS
1
-
0
20. apr
12:45
OKS
1
Marstal/Rise
0
Albaniserien Herrer - 2023/2024 Pulje 1
865860
20-04 2024
13:00 Herre-DS 2023-24 Oprykningsspil Pulje 2
OKS
1
-
0
20. apr
13:00
OKS
1
Nørresundby FB
0
Herre-DS 2023-24 Oprykningsspil Pulje 2
586730
20-04 2024
15:00 Herre S3-kval - Forår 2024 Pulje 2
1
-
1
20. apr
15:00
OKS (1)
1
Bogense G & IF
1
Herre S3-kval - Forår 2024 Pulje 2
904752
21-04 2024
10:00 HORST WEIN-Stævne: U10 C (14) 5:5 - 21/4 I OKS - 2 baner - 2x10 min
21. apr
10:00
Allesø GF
Tarup/Paarup IF
HORST WEIN-Stævne: U10 C (14) 5:5 - 21/4 I OKS - 2 baner - 2x10 min
904753
21-04 2024
10:00 HORST WEIN-Stævne: U10 C (14) 5:5 - 21/4 I OKS - 2 baner - 2x10 min
OKS
BBB
21. apr
10:00
OKS
BBB
HORST WEIN-Stævne: U10 C (14) 5:5 - 21/4 I OKS - 2 baner - 2x10 min
904755
21-04 2024
10:30 HORST WEIN-Stævne: U10 C (14) 5:5 - 21/4 I OKS - 2 baner - 2x10 min
BBB
21. apr
10:30
BBB
Allesø GF
HORST WEIN-Stævne: U10 C (14) 5:5 - 21/4 I OKS - 2 baner - 2x10 min
904766
21-04 2024
10:30 HORST WEIN-Stævne: U10 C (14) 5:5 - 21/4 I OKS - 2 baner - 2x10 min
OKS
21. apr
10:30
OKS
Tarup/Paarup IF
HORST WEIN-Stævne: U10 C (14) 5:5 - 21/4 I OKS - 2 baner - 2x10 min
904767
21-04 2024
11:00 HORST WEIN-Stævne: U10 C (14) 5:5 - 21/4 I OKS - 2 baner - 2x10 min
OKS
21. apr
11:00
Allesø GF
OKS
HORST WEIN-Stævne: U10 C (14) 5:5 - 21/4 I OKS - 2 baner - 2x10 min
904768
21-04 2024
11:00 HORST WEIN-Stævne: U10 C (14) 5:5 - 21/4 I OKS - 2 baner - 2x10 min
BBB
21. apr
11:00
Tarup/Paarup IF
BBB
HORST WEIN-Stævne: U10 C (14) 5:5 - 21/4 I OKS - 2 baner - 2x10 min
574834
21-04 2024
11:00 Herre S2-kval - Forår 2024 Pulje 3
OKS
UDS
21. apr
11:00
OKS
FC Odense (1)
UDS
Herre S2-kval - Forår 2024 Pulje 3
824374
21-04 2024
14:00 U12 dr. 8:8 A (2012) - forår 2024 Pulje 1
OKS
21. apr
14:00
OKS
Munkebo BK
U12 dr. 8:8 A (2012) - forår 2024 Pulje 1
830411
21-04 2024
15:00 Herre S4.2 - Forår 2024 (11:11/9:9) Pulje 2
21. apr
15:00
OKS (3)
Chang (2)
Herre S4.2 - Forår 2024 (11:11/9:9) Pulje 2
800985
ti23-04 2024
18:15 Albani Pokalen S3-S5 Herrer 2024 Pulje 1
OKS
23. apr
18:15
OKS
B1913 (7)
Albani Pokalen S3-S5 Herrer 2024 Pulje 1
390366
ti23-04 2024
18:45 U14 Drenge Liga 2 (2010) 11:11 - Forår 2024 Pulje 614
OKS
23. apr
18:45
OKS
Dalum IF (2)
U14 Drenge Liga 2 (2010) 11:11 - Forår 2024 Pulje 614
419861
ti23-04 2024
19:30 U17 Drenge (2007) 11:11/9:9 - Forår 2024 Pulje 1
OKS
23. apr
19:30
OKS
Aarup BK
U17 Drenge (2007) 11:11/9:9 - Forår 2024 Pulje 1
825173
fr26-04 2024
17:00 U12 dr. 8:8 B (2012) - 9-11 kampe - forår 2024 Pulje 2
OKS
26. apr
17:00
OKS
Glamsbjerg IF
U12 dr. 8:8 B (2012) - 9-11 kampe - forår 2024 Pulje 2
285731
fr26-04 2024
18:00 Herre S4.1 - Forår 2024 (11:11/9:9) Pulje 1
OKS
26. apr
18:00
OKS
FC Avrasya
Herre S4.1 - Forår 2024 (11:11/9:9) Pulje 1
574841
fr26-04 2024
18:45 Herre S2-kval - Forår 2024 Pulje 3
OKS
26. apr
18:45
OKS
Højby S & G
Herre S2-kval - Forår 2024 Pulje 3
826554
27-04 2024
10:00 U11 dr. 8:8 M (2013) - forår 2024 Pulje 1
OKS
27. apr
10:00
OKS
Dalum IF
U11 dr. 8:8 M (2013) - forår 2024 Pulje 1
390373
27-04 2024
12:00 U14 Drenge Liga 2 (2010) 11:11 - Forår 2024 Pulje 614
OKS
27. apr
12:00
OKS
Esbjerg fB
U14 Drenge Liga 2 (2010) 11:11 - Forår 2024 Pulje 614
692094
27-04 2024
15:00 Herre AS-kval - Forår 2024 Pulje 1
OKS
27. apr
15:00
OKS
FC Broby
Herre AS-kval - Forår 2024 Pulje 1
172163
28-04 2024
11:00 Albaniserien Herrer - 2023/2024 Pulje 1
OKS
28. apr
11:00
OKS
Tved BK
Albaniserien Herrer - 2023/2024 Pulje 1
288530
ti30-04 2024
18:30 Kvinde S2 - Forår 2024 (11:11/9:9) Pulje 1
OKS
30. apr
18:30
OKS
NØFF
Kvinde S2 - Forår 2024 (11:11/9:9) Pulje 1
859484
to02-05 2024
18:00 DBU Fyns Ungdomspokal 2024 - U17 drenge Pulje 1
02. maj
18:00
OKS (2)
Næsby BK (1)
DBU Fyns Ungdomspokal 2024 - U17 drenge Pulje 1
865130
to02-05 2024
18:30 DBU Fyns Ungdomspokal 2024 - U15 pige Pulje 1
OKS
02. maj
18:30
OKS
NIK/Strib
DBU Fyns Ungdomspokal 2024 - U15 pige Pulje 1
819638
fr03-05 2024
18:00 U14 Drenge Liga 3 (2010) 11:11 - Forår 2024 Pulje 1
OKS
03. maj
18:00
OKS
Tarup/Paarup IF (2)
U14 Drenge Liga 3 (2010) 11:11 - Forår 2024 Pulje 1
511313
fr03-05 2024
18:45 Kvinde Albaniserien - Forår 2024 Pulje 1
OKS
03. maj
18:45
OKS
MG & BK
Kvinde Albaniserien - Forår 2024 Pulje 1
587391
fr03-05 2024
18:45 Herre S3-kval - Forår 2024 Pulje 3
03. maj
18:45
OKS (4)
Nyborg G & IF
Herre S3-kval - Forår 2024 Pulje 3
827886
04-05 2024
10:00 U11 dr. 8:8 B (2013) - 9-11 kampe - forår 2024 Pulje 2
OKS
04. maj
10:00
OKS
Højby S & G
U11 dr. 8:8 B (2013) - 9-11 kampe - forår 2024 Pulje 2
510519
04-05 2024
10:00 U16 Drenge Liga 3 (2008) 11:11 - Forår 2024 Pulje 1
OKS
04. maj
10:00
OKS
Dalum IF
U16 Drenge Liga 3 (2008) 11:11 - Forår 2024 Pulje 1
865901
04-05 2024
13:00 Herre-DS 2023-24 Oprykningsspil Pulje 2
OKS
04. maj
13:00
OKS
Viby IF
Herre-DS 2023-24 Oprykningsspil Pulje 2
959085
04-05 2024
14:00 U15 Pige (2009) 11:11/9:9 - Forår 2024 Pulje 1
04. maj
14:00
OKS (2)
NØFF
U15 Pige (2009) 11:11/9:9 - Forår 2024 Pulje 1
575245
04-05 2024
15:00 Herre S3-kval - Forår 2024 Pulje 1
04. maj
15:00
OKS (2)
Tåsinge f. B.
Herre S3-kval - Forår 2024 Pulje 1
586741
05-05 2024
11:00 Herre S3-kval - Forår 2024 Pulje 2
05. maj
11:00
OKS (1)
Hospitalets FK
Herre S3-kval - Forår 2024 Pulje 2
968396
05-05 2024
13:00 U15 Pige (2009) 11:11/9:9 - Forår 2024 Pulje 1
05. maj
13:00
OKS (1)
F16-U15
U15 Pige (2009) 11:11/9:9 - Forår 2024 Pulje 1
990656
05-05 2024
13:00 Kvinde S1 - Forår 2024 Pulje 1
OKS
05. maj
13:00
OKS
Kildemosens BK
Kvinde S1 - Forår 2024 Pulje 1
290247
05-05 2024
15:00 Kvinde S3 - Forår 2024 (11:11/9:9) Pulje 1
OKS
05. maj
15:00
OKS
Marstal IF
Kvinde S3 - Forår 2024 (11:11/9:9) Pulje 1
455386
05-05 2024
17:00 Herre S4.2 - Forår 2024 (11:11/9:9) Pulje 1
05. maj
17:00
OKS (2)
BK Posten (1)
Herre S4.2 - Forår 2024 (11:11/9:9) Pulje 1
419870
ti07-05 2024
18:30 U17 Drenge (2007) 11:11/9:9 - Forår 2024 Pulje 1
OKS
07. maj
18:30
OKS
Tved BK
U17 Drenge (2007) 11:11/9:9 - Forår 2024 Pulje 1
562163
fr10-05 2024
18:45 Albaniserien Herrer - 2023/2024 Pulje 1
OKS
ØB
10. maj
18:45
OKS
ØB
Albaniserien Herrer - 2023/2024 Pulje 1
824394
11-05 2024
10:00 U12 dr. 8:8 A (2012) - forår 2024 Pulje 1
OKS
11. maj
10:00
OKS
Næsby BK
U12 dr. 8:8 A (2012) - forår 2024 Pulje 1
285743
11-05 2024
11:00 Herre S4.1 - Forår 2024 (11:11/9:9) Pulje 1
OKS
11. maj
11:00
OKS
Otterup Bold- og Idrætsklub
Herre S4.1 - Forår 2024 (11:11/9:9) Pulje 1
574863
11-05 2024
15:00 Herre S2-kval - Forår 2024 Pulje 3
OKS
11. maj
15:00
OKS
UCL FC
Herre S2-kval - Forår 2024 Pulje 3
830420
11-05 2024
15:00 Herre S4.2 - Forår 2024 (11:11/9:9) Pulje 2
11. maj
15:00
OKS (3)
FC Odense
Herre S4.2 - Forår 2024 (11:11/9:9) Pulje 2
695493
12-05 2024
11:00 Herre AS-kval - Forår 2024 Pulje 1
OKS
12. maj
11:00
OKS
Bogense G & IF
Herre AS-kval - Forår 2024 Pulje 1
586749
12-05 2024
16:00 Herre S3-kval - Forår 2024 Pulje 2
12. maj
16:00
OKS (1)
KRFK
Herre S3-kval - Forår 2024 Pulje 2
959074
ti14-05 2024
18:00 U15 Pige (2009) 11:11/9:9 - Forår 2024 Pulje 1
14. maj
18:00
OKS (1)
Fortuna Oure
U15 Pige (2009) 11:11/9:9 - Forår 2024 Pulje 1
918173
to16-05 2024
19:00 Albaniserien Herrer - 2023/2024 Pulje 1
OKS
16. maj
19:00
OKS
SFF 2015
Albaniserien Herrer - 2023/2024 Pulje 1
419876
fr17-05 2024
18:30 U17 Drenge (2007) 11:11/9:9 - Forår 2024 Pulje 1
OKS
Oversidder
17. maj
18:30
OKS
Oversidder
U17 Drenge (2007) 11:11/9:9 - Forår 2024 Pulje 1
286153
fr17-05 2024
19:00 Herre S4.2 - Forår 2024 (11:11/9:9) Pulje 3
17. maj
19:00
OKS (1)
Chang (3)
Herre S4.2 - Forår 2024 (11:11/9:9) Pulje 3
826559
19-05 2024
U11 dr. 8:8 M (2013) - forår 2024 Pulje 1
OKS
Oversidder
19. maj
OKS
Oversidder
U11 dr. 8:8 M (2013) - forår 2024 Pulje 1
825276
19-05 2024
11:30 U12 dr. 8:8 B (2012) - 9-11 kampe - forår 2024 Pulje 2
OKS
19. maj
11:30
OKS
Søndersø BK
U12 dr. 8:8 B (2012) - 9-11 kampe - forår 2024 Pulje 2
829304
19-05 2024
13:00 U12 pige 8:8 B (2012) - forår 2024 Pulje 1
OKS
19. maj
13:00
OKS
Dalum IF
U12 pige 8:8 B (2012) - forår 2024 Pulje 1
568601
19-05 2024
15:00 U17 Drenge Liga 2 (2007) 11:11 - forår 2024 Pulje 408
OKS
19. maj
15:00
OKS
MG&BK/Nr. Aaby IK
U17 Drenge Liga 2 (2007) 11:11 - forår 2024 Pulje 408
866449
ma20-05 2024
13:00 Herre-DS 2023-24 Oprykningsspil Pulje 2
OKS
20. maj
13:00
OKS
Kjellerup IF
Herre-DS 2023-24 Oprykningsspil Pulje 2
286102
ma20-05 2024
15:00 Herre S4.2 - Forår 2024 (11:11/9:9) Pulje 3
20. maj
15:00
OKS (1)
BK2020
Herre S4.2 - Forår 2024 (11:11/9:9) Pulje 3

Log ind