Kampnr | Dato | Tid | Række/Pulje | Hjemme | Ude | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
27. apr
10:00
TGB (2)
Vallensbæk IF (2)
U12 Drenge SU 8:8 (12) Forår Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
28. apr
11:00
TGB (1)
Vallensbæk IF (1)
U12 Drenge SU 8:8 (12) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
29. apr
19:00
TGB
ØUB
M+40 Veteran 2023/24 p1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
30. apr
19:00
TGB
MB
8:8 U13 Piger 3 (11) Forår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
01. maj
18:00
TGB (1)
FC Helsingør (1)
U12 Drenge SU 8:8 (12) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
01. maj
19:00
TGB/DMI
LUIF
M+32 (Oldboys) 11:11 Forår 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
02. maj
18:00
TGB
MB
U11 Drenge 4 8:8 (13) Forår Pulje 8
|
|||||||||||||||||||
04. maj
13:30
TGB
Eskilstrup
Herre S1 2023/24 p1
|
|||||||||||||||||||
04. maj
15:30
TGB
Errindlev
Herre S2 forår 2024 Nedrykningsspil
|
|||||||||||||||||||
05. maj
12:00
TGB
FC Hornsherred
Kvindeserie 1 - Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
05. maj
13:00
TGB
FC Falster (1)
HS 8:8 Forår 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
07. maj
19:00
TGB (1)
Nykøbing FC (SS)
Gjensidige Kvindepokalen 2024/25 - Øst Pokal
|
|||||||||||||||||||
07. maj
19:00
TGB
SB
8:8 U16 Drenge (08) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
08. maj
19:00
TGB
NAB
8:8 Kvindesenior 2 - Forår Pulje 7
|
|||||||||||||||||||
14. maj
18:00
TGB
ØUB
U16 Drenge 2 (08) Forår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
14. maj
19:00
TGB
Vordingborg IF
8:8 U13 Piger 3 (11) Forår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
16. maj
19:00
TGB
Oversidder
M+50 Veteran Master 8-m 2023/24 p1
|
|||||||||||||||||||
16. maj
19:00
TGB
Horbelev
Herre S2 forår 2024 Nedrykningsspil
|
|||||||||||||||||||
21. maj
19:00
TGB
MB
8:8 U16 Drenge (08) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
22. maj
18:00
TGB
B. Frem
U11 Drenge 4 8:8 (13) Forår Pulje 8
|
|||||||||||||||||||
22. maj
19:00
TGB
MB
8:8 Kvindesenior 2 - Forår Pulje 7
|
|||||||||||||||||||
22. maj
19:00
TGB
Oversidder
Kvindeserie 1 - Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
22. maj
19:00
TGB/DMI
Væggerløse
M+32 (Oldboys) 11:11 Forår 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
25. maj
10:00
TGB
Ørslev GIF (V)
U16 Drenge 2 (08) Forår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
25. maj
13:00
TGB
Nykøbing FC
HS 8:8 Forår 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:45
TGB
Horslunde
Herre S1 2023/24 p1
|
|||||||||||||||||||
26. maj
12:45
TGB
MB
Herre S2 forår 2024 Nedrykningsspil
|
|||||||||||||||||||
27. maj
19:00
TGB
Væggerløse
M+40 Veteran 2023/24 p1
|