Kampnr | Dato | Tid | Række/Pulje | Hjemme | Ude | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
18. apr
20:00
Tårnby FF
Hellas
M+40 M 7:7 Forår - Dommerløs Mester
|
|||||||||||||||||||
19. apr
18:00
Tårnby FF
Bk. Skjold
Herre-DS 2023-24 Oprykningsspil Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
19. apr
18:30
A27
Frem
U19 Drenge Øst 2 Forår (05) 2024 Øst 2
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
20. apr
10:00
Tårnby FF
KFUM
U13 Drenge 5 (11) 8:8 Forår dommerløs P5
|
|||||||||||||||||||
20. apr
12:00
Tårnby FF
Skjold
U16 Drenge 2 (08) Forår P2
|
|||||||||||||||||||
21. apr
10:00
Tårnby FF 3
Ørestad IF 2
U11 Drenge 4 (13) 8:8 Forår Sort
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
21. apr
12:00
A27
Holbæk B&I
U15 Drenge Liga Øst 3 (09) forår Pulje A
|
|||||||||||||||||||
22. apr
18:30
Tårnby FF 3
Oversidder
Serie 5, P2/5 Forår - Dommerløs P4
|
|||||||||||||||||||
22. apr
22:00
Tårnby FF 1
Oversidder
U12 Drenge 2 (12) 8:8 Forår Grøn
|
|||||||||||||||||||
24. apr
18:30
Tårnby FF
Skjold 2
Kvinde Senior 3 7:7 Forår - Dommerløs P1
|
|||||||||||||||||||
25. apr
17:00
Tårnby FF
KB 6
U13 Drenge 3 (11) 8:8 Forår dommerløs Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
26. apr
18:30
Tårnby FF 2
B 1903 3
Serie 2, P2/3 Forår P2
|
|||||||||||||||||||
27. apr
10:00
Tårnby FF 2
Rødovre 3
U12 Drenge 3 (12) 8:8 Forår Orange
|
|||||||||||||||||||
27. apr
10:00
Tårnby FF
Bispebjerg Bk.
U13 Drenge 5 (11) 8:8 Forår dommerløs P5
|
|||||||||||||||||||
27. apr
10:00
Tårnby FF 2
Hvidovre IF 4
U11 Drenge 3 (13) 8:8 Forår Hvid
|
|||||||||||||||||||
27. apr
10:00
Tårnby FF
GVI
U12 Piger 2 (12) 8:8 Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
27. apr
10:00
Tårnby FF
Kastrup
U12 Piger 3 (12) 8:8 Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
27. apr
12:00
Tårnby FF
Hellas
U19 Drenge M (05/06) Forår Mester
|
|||||||||||||||||||
27. apr
14:00
A27
Lyngby 2
U17 Drenge Øst 1 Forår (07) 2024 Øst 1
|
|||||||||||||||||||
01. maj
18:00
Tårnby FF 2
Valby 1
U11 Drenge 3 (13) 8:8 Forår Hvid
|
|||||||||||||||||||
01. maj
18:45
AB Tårnby (2)
Sundby Bk.
M+60 1 7:7 Forår - Dommerløs Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
02. maj
20:00
Tårnby FF
Skovshoved IF
M+40 M 7:7 Forår - Dommerløs Mester
|
|||||||||||||||||||
03. maj
18:00
Tårnby FF
Frederikssund
Herre-DS 2023-24 Oprykningsspil Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
03. maj
18:30
A27
Virum-Sorgenfri BK
U19 Drenge Øst 2 Forår (05) 2024 Øst 2
|
|||||||||||||||||||
04. maj
10:00
Tårnby FF
Vestia
U12 Piger 3 (12) 8:8 Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
04. maj
12:00
Tårnby FF
HB
U16 Drenge 2 (08) Forår P2
|
|||||||||||||||||||
05. maj
10:00
Tårnby FF 1
Dragør BK 2
U11 Drenge 2 (13) 8:8 Forår Orange
|
|||||||||||||||||||
05. maj
10:00
Tårnby FF 3
FB 4
U11 Drenge 4 (13) 8:8 Forår Sort
|
|||||||||||||||||||
06. maj
18:30
Tårnby FF 3
FC Ryparken 2
Serie 5, P2/5 Forår - Dommerløs P4
|
|||||||||||||||||||
08. maj
18:30
Tårnby FF
Vigerslev
Kvinde Senior 3 7:7 Forår - Dommerløs P1
|
|||||||||||||||||||
09. maj
14:00
Tårnby FF
KB 3
U19 Drenge M (05/06) Forår Mester
|
|||||||||||||||||||
09. maj
17:00
Tårnby FF
Vestia 2
U13 Drenge 3 (11) 8:8 Forår dommerløs Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
10. maj
18:30
Tårnby FF 2
B.93 2
Serie 2, P2/3 Forår P2
|
|||||||||||||||||||
11. maj
10:00
Tårnby FF 2
AB Tårnby 4
U12 Drenge 3 (12) 8:8 Forår Orange
|
|||||||||||||||||||
11. maj
10:00
Tårnby FF
B.93
U12 Piger 2 (12) 8:8 Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
12. maj
14:00
A27
Glostrup
U15 Drenge Liga Øst 3 (09) forår Pulje A
|
|||||||||||||||||||
14. maj
17:30
Tårnby FF 1
Kastrup 1
U12 Drenge 2 (12) 8:8 Forår Grøn
|
|||||||||||||||||||
15. maj
18:45
AB Tårnby (2)
SSB
M+60 1 7:7 Forår - Dommerløs Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
16. maj
20:00
Tårnby FF
Amager FF
M+40 M 7:7 Forår - Dommerløs Mester
|
|||||||||||||||||||
17. maj
18:00
Tårnby FF
Karlslunde IF
Herre-DS 2023-24 Oprykningsspil Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
17. maj
18:30
A27
Humlebæk BK
U19 Drenge Øst 2 Forår (05) 2024 Øst 2
|
|||||||||||||||||||
18. maj
10:00
Tårnby FF
Vanløse
U13 Drenge 5 (11) 8:8 Forår dommerløs P5
|
|||||||||||||||||||
18. maj
12:00
Amager Pigefodbold 2
Kastrup
U13 Piger Mester (11) 8:8 Forår dommerløs Mester
|
|||||||||||||||||||
18. maj
12:00
Tårnby FF
HIK 2
U19 Drenge M (05/06) Forår Mester
|
|||||||||||||||||||
18. maj
12:00
Tårnby FF
GVI 2
U16 Drenge 2 (08) Forår P2
|