Valby Idrætspark

Vis
Kampnr Dato Tid Række/Pulje Hjemme Ude Resultat
337172
ti05-03 2024
18:30 Træningskamp Kvinder Serie Øst Pulje 1 Fremad Valby (5) Sundby Bk.
05. mar
18:30
Fremad Valby (5)
Sundby Bk.
224795
ti05-03 2024
20:15 Træningskamp M+32 7M Pulje 1 Fremad Valby BK 10 (2)
05. mar
20:15
Fremad Valby
BK 10 (2)
307366
ti05-03 2024
20:30 VinterBOLD 7/8-mands M+55 Pulje 1 Valby Allerød Fodbold Klub
05. mar
20:30
Valby
Allerød Fodbold Klub
308523
on06-03 2024
23:59 VinterBOLD 7/8-mands M+40 1 Pulje 1 FC Knöedel Oversidder
06. mar
23:59
FC Knöedel
Oversidder
309322
on06-03 2024
23:59 VinterBOLD 7/8-mands Herresenior 1 Pulje 2 Deportivo Cobayas Oversidder
06. mar
23:59
Deportivo Cobayas
Oversidder
304900
on06-03 2024
23:59 VinterBOLD 5-mands M+70 Pulje 1 Frem Oversidder
06. mar
23:59
Frem
Oversidder
932093
to07-03 2024
11:00 VinterBOLD 7-mands M+65 Pulje 1 Frem Oversidder
07. mar
11:00
Frem
Oversidder
317387
to07-03 2024
19:00 VinterBOLD 7/8-mands Herresenior 2 Pulje 4 Frem (1) Vestia (2)
UHT
07. mar
19:00
Frem (1)
Vestia (2)
UHT
937412
to07-03 2024
20:00 Træningskamp Herre Serie 2 Pulje 1 Fremad Valby (11) Folehaven (2)
07. mar
20:00
Fremad Valby (11)
Folehaven (2)
759921
to07-03 2024
20:30 VinterBOLD 7/8-mands Kvindesenior 2 Pulje 2 Borghaven IF Hellas
07. mar
20:30
Borghaven IF
Hellas
307367
to07-03 2024
20:30 VinterBOLD 7/8-mands M+55 Pulje 1 Copenhagen Celtic Hørsholm-Usserød IK
07. mar
20:30
Copenhagen Celtic
Hørsholm-Usserød IK
566875
to07-03 2024
20:45 VinterBOLD M+40 1 Pulje 1 Pioneren B.93
07. mar
20:45
Pioneren
B.93
309315
to07-03 2024
21:00 VinterBOLD 7/8-mands Herresenior 1 Pulje 2 Frederiksberg Rangers Deportivo Cobayas
07. mar
21:00
Frederiksberg Rangers
Deportivo Cobayas
685103
fr08-03 2024
18:00 Træningskamp U19 Drenge Øst 1 Pulje 1 Frem Team U19, Sverige
08. mar
18:00
Frem
Team U19, Sverige
855112
fr08-03 2024
19:00 Træningskamp Herre KS Pulje 1 Fremad Valby (10) Avedøre IF (2)
08. mar
19:00
Fremad Valby (10)
Avedøre IF (2)
956806
fr08-03 2024
19:00 VinterBOLD Kvindesenior 1 Pulje 1 Valby Melby-Liseleje IF
08. mar
19:00
Valby
Melby-Liseleje IF
861783
09-03 2024
09:00 VinterBold U11 Drenge 4 (13) 8:8 Pulje 5 Pioneren B 1908
09. mar
09:00
Pioneren
B 1908
428629
09-03 2024
10:00 VinterBOLD U-14 drenge 1-2 Pulje 3 Hellas Greve Fodbold
09. mar
10:00
Hellas
Greve Fodbold
107685
09-03 2024
11:15 VinterBOLD 8-mands U-14 piger 2-3 Pulje 2 Fremad Valby Vestia
09. mar
11:15
Fremad Valby
Vestia
299388
09-03 2024
11:15 VinterBOLD 8-mands U-13 piger 3 Pulje 2 Fremad Valby Herstedøster IC (2)
09. mar
11:15
Fremad Valby
Herstedøster IC (2)
268724
09-03 2024
11:15 VinterBold U12 Piger 3 (12) 8:8 Pulje 2 Fremad Valby Hekla
UDS
09. mar
11:15
Fremad Valby
Hekla
UDS
786363
09-03 2024
12:00 VinterBOLD U-16 drenge 1-2 Pulje 2 Hellas Østerbro IF
09. mar
12:00
Hellas
Østerbro IF
104568
09-03 2024
12:30 VinterBOLD 8-mands U-13 drenge 4 Pulje 5 Fremad Valby (2) KFUM
09. mar
12:30
Fremad Valby (2)
KFUM
584605
09-03 2024
14:00 VinterBOLD U-15 drenge 1-2 Pulje 3 Valby Dragør BK
09. mar
14:00
Valby
Dragør BK
602134
09-03 2024
14:00 Træningskamp U14 Drenge Liga 1 Pulje 1 Frem (9) Hvidovre IF (5)
09. mar
14:00
Frem (9)
Hvidovre IF (5)
251557
09-03 2024
14:00 3. Division - Grundspil 2023/24 Pulje 1 Frem Avarta
09. mar
14:00
Frem
Avarta
454021
09-03 2024
16:00 Træningskamp Herre Serie 2 Pulje 1 ESPM (4) Amandas Sønner (1)
09. mar
16:00
ESPM (4)
Amandas Sønner (1)
848790
09-03 2024
16:00 Træningskamp Herre Serie 3 Pulje 1 Watan FC Dankurd IF
09. mar
16:00
Watan FC
Dankurd IF
387175
10-03 2024
Futsal Herresenior C-Niveau Pulje 1 Valby Steiner
HHT
10. mar
Valby
Steiner
HHT
398661
10-03 2024
10:00 VinterBOLD U-14 Drenge M Pulje 3 Fremad Valby Sundby Bk.
10. mar
10:00
Fremad Valby
Sundby Bk.
298810
10-03 2024
10:00 VinterBOLD 8-mands U-13 piger 2 Pulje 2 Hellas Husum Bk
10. mar
10:00
Hellas
Husum Bk
747033
10-03 2024
10:00 VinterBOLD 8-mands U-13 drenge 1 Pulje 3 Hellas Glostrup
10. mar
10:00
Hellas
Glostrup
854318
10-03 2024
10:00 VinterBOLD 8-mands U-13 drenge 2 Pulje 4 Frem Stefan
10. mar
10:00
Frem
Stefan
900778
10-03 2024
10:00 VinterBOLD 8-mands U-13 drenge 3 Pulje 3 Frem FB
10. mar
10:00
Frem
FB
584102
10-03 2024
12:00 VinterBOLD U15 Drenge Mester Pulje 2 Frem Raklev GI
10. mar
12:00
Frem
Raklev GI
551606
10-03 2024
12:00 Træningskamp U17 Drenge Øst 1 Pulje 1 Frem (2) Karlslunde IF
10. mar
12:00
Frem (2)
Karlslunde IF
787087
10-03 2024
12:00 VinterBold U11 Drenge 1 (13) 8:8 Pulje 4 Fremad Valby Stefan
10. mar
12:00
Fremad Valby
Stefan
566970
10-03 2024
13:00 VinterBOLD M+32 1 Pulje 2 Copenhagen Celtic Ishøj IF
10. mar
13:00
Copenhagen Celtic
Ishøj IF
337119
10-03 2024
14:00 Træningskamp U19 Drenge Øst 1 Pulje 1 Frem (3) Bagsværd BK
10. mar
14:00
Frem (3)
Bagsværd BK
308520
10-03 2024
14:00 VinterBOLD 7/8-mands M+40 1 Pulje 1 Fremad Valby BK Friheden
10. mar
14:00
Fremad Valby
BK Friheden
309323
10-03 2024
14:00 VinterBOLD 7/8-mands Herresenior 1 Pulje 2 Frem Copenhagen Celtic
10. mar
14:00
Frem
Copenhagen Celtic
567974
10-03 2024
16:00 VinterBOLD Herresenior S4-S6 Pulje 6 Blue Star Academy AB Tårnby
10. mar
16:00
Blue Star Academy
AB Tårnby
486086
10-03 2024
16:00 Træningskamp U13 Drenge Liga 1 Pulje 1 Frem (10) Vanløse (5)
10. mar
16:00
Frem (10)
Vanløse (5)
935120
10-03 2024
16:00 VinterBOLD Herresenior S2-S3 Pulje 5 Frem Gladsaxe-Hero BK
10. mar
16:00
Frem
Gladsaxe-Hero BK
420299
10-03 2024
16:30 Træningskamp Herre Serie 5 Pulje 1 Sydkysten BK (3) FC Whop en Dei
10. mar
16:30
Sydkysten BK (3)
FC Whop en Dei
567973
10-03 2024
18:00 VinterBOLD Herresenior S4-S6 Pulje 6 Borghaven IF KB
10. mar
18:00
Borghaven IF
KB
837184
10-03 2024
18:30 Træningskamp Herre Serie 5 Pulje 1 Ørestad IF (2) KP Zebras (3)
10. mar
18:30
Ørestad IF (2)
KP Zebras (3)
759928
ma11-03 2024
20:15 VinterBOLD 7/8-mands Kvindesenior 2 Pulje 2 Valby Sundby Bk.
11. mar
20:15
Valby
Sundby Bk.
311957
ma11-03 2024
20:45 VinterBOLD 7/8-mands Herresenior 2 Pulje 3 Copenhagen Celtic Frem (2)
11. mar
20:45
Copenhagen Celtic
Frem (2)
327711
on13-03 2024
19:00 Træningskamp Kvinde KS Pulje 1 PI Fodbold (4) Nørrebro United (4)
13. mar
19:00
PI Fodbold (4)
Nørrebro United (4)
956869
on13-03 2024
23:59 VinterBOLD Kvindesenior 2 Pulje 2 FC Culpa Svogerslev BK
13. mar
23:59
FC Culpa
Svogerslev BK
307608
to14-03 2024
19:00 VinterBOLD 7/8-mands M+45 1 Pulje 1 Frem Brøndbyernes IF
14. mar
19:00
Frem
Brøndbyernes IF
879812
to14-03 2024
20:00 Træningskamp Herre Serie 2 Pulje 1 Fremad Valby (9) KFB (3)
14. mar
20:00
Fremad Valby (9)
KFB (3)
307420
to14-03 2024
20:30 VinterBOLD 7/8-mands M+55 Pulje 1 Copenhagen Celtic Vanløse
14. mar
20:30
Copenhagen Celtic
Vanløse
956815
fr15-03 2024
18:30 VinterBOLD Kvindesenior 1 Pulje 1 Fremad Valby TGB
15. mar
18:30
Fremad Valby
TGB
336858
fr15-03 2024
19:00 Træningskamp Herre KS Pulje 1 Fremad Valby (12) Vestia (3)
15. mar
19:00
Fremad Valby (12)
Vestia (3)
567074
fr15-03 2024
19:00 VinterBOLD Herresenior S2-S3 Pulje 2 Valby Amager FF
15. mar
19:00
Valby
Amager FF
588477
16-03 2024
10:00 VinterBOLD U-14 piger 1-2 Pulje 4 Hellas Brønshøj/Fix
16. mar
10:00
Hellas
Brønshøj/Fix
861431
16-03 2024
10:30 VinterBold U11 Drenge 3 (13) 8:8 Pulje 8 Valby Tårnby FF
16. mar
10:30
Valby
Tårnby FF
785683
16-03 2024
10:30 VinterBold U12 Drenge 1 (12) 8:8 Pulje 5 Valby Frederikssund FB
16. mar
10:30
Valby
Frederikssund FB
957006
16-03 2024
12:00 Træningskamp Herre KS Pulje 1 Frem (1) LSF (2)
16. mar
12:00
Frem (1)
LSF (2)
337120
16-03 2024
12:00 Træningskamp U19 Drenge Øst 1 Pulje 1 Frem (4) LSF (2)
16. mar
12:00
Frem (4)
LSF (2)
104411
16-03 2024
12:00 VinterBOLD 8-mands U-13 drenge 4 Pulje 4 Fremad Valby (1) Skjold (2)
16. mar
12:00
Fremad Valby (1)
Skjold (2)
584107
16-03 2024
12:00 VinterBOLD U15 Drenge Mester Pulje 2 Hellas Herstedøster IC
16. mar
12:00
Hellas
Herstedøster IC
309329
16-03 2024
12:00 VinterBOLD 7/8-mands Herresenior 1 Pulje 2 Copenhagen Celtic Køge BK
16. mar
12:00
Copenhagen Celtic
Køge BK
309325
16-03 2024
13:00 VinterBOLD 7/8-mands Herresenior 1 Pulje 2 Frederiksberg Rangers Ishøj IF
16. mar
13:00
Frederiksberg Rangers
Ishøj IF
309539
16-03 2024
14:00 VinterBOLD 7/8-mands Herresenior 2 Pulje 2 Frem (5) Vanløse (3)
16. mar
14:00
Frem (5)
Vanløse (3)
311959
16-03 2024
14:00 VinterBOLD 7/8-mands Herresenior 2 Pulje 3 Fremad Valby Vestia (1)
16. mar
14:00
Fremad Valby
Vestia (1)
568160
16-03 2024
16:00 VinterBOLD Herresenior S4-S6 Pulje 6 KodaSyd FC Borghaven IF
16. mar
16:00
KodaSyd FC
Borghaven IF
851124
16-03 2024
16:00 Træningskamp U17 Drenge Øst 1 Pulje 1 Frem (4) Ringsted IF
16. mar
16:00
Frem (4)
Ringsted IF
454022
16-03 2024
16:00 Træningskamp Herre Serie 2 Pulje 1 ESPM (5) FC Nordhavn (2)
16. mar
16:00
ESPM (5)
FC Nordhavn (2)
951601
16-03 2024
16:00 Træningskamp Herre KS Pulje 1 PI Fodbold (4) Østerbro IF (2)
16. mar
16:00
PI Fodbold (4)
Østerbro IF (2)
509141
16-03 2024
17:30 Træningskamp Herre Serie 1 Pulje 1 FC Culpa (3) CSC (3)
16. mar
17:30
FC Culpa (3)
CSC (3)
935122
16-03 2024
18:00 VinterBOLD Herresenior S2-S3 Pulje 5 Olympiakos København Frem
16. mar
18:00
Olympiakos København
Frem
684269
17-03 2024
10:00 Træningskamp U14 Drenge Liga 1 Pulje 1 Frem Hørsholm-Usserød IK
17. mar
10:00
Frem
Hørsholm-Usserød IK
952694
17-03 2024
10:00 VinterBOLD U-14 drenge 4 Pulje 3 Hellas Brøndbyernes IF
17. mar
10:00
Hellas
Brøndbyernes IF
747038
17-03 2024
10:00 VinterBOLD 8-mands U-13 drenge 1 Pulje 3 Fremad Valby Hellas
17. mar
10:00
Fremad Valby
Hellas
309327
17-03 2024
10:00 VinterBOLD 7/8-mands Herresenior 1 Pulje 2 Fremad Valby Deportivo Cobayas
17. mar
10:00
Fremad Valby
Deportivo Cobayas
311963
17-03 2024
14:00 VinterBOLD 7/8-mands Herresenior 2 Pulje 3 Frem (2) Vanløse (2)
17. mar
14:00
Frem (2)
Vanløse (2)
583854
17-03 2024
16:00 VinterBOLD U-17 Drenge 3-4 Pulje 2 Folehaven B 1908
17. mar
16:00
Folehaven
B 1908
452854
17-03 2024
16:30 Træningskamp Herre Serie 3 Pulje 1 Sydkysten BK Sundby Bk.
17. mar
16:30
Sydkysten BK
Sundby Bk.
567947
17-03 2024
17:00 VinterBOLD Herresenior S4-S6 Pulje 5 Vestergården FC Ryparken
17. mar
17:00
Vestergården
FC Ryparken
847793
17-03 2024
18:00 Træningskamp Herre Serie 3 Pulje 1 Watan FC B 1960 2
17. mar
18:00
Watan FC
B 1960 2
307423
ti19-03 2024
20:30 VinterBOLD 7/8-mands M+55 Pulje 1 Valby Copenhagen Celtic
19. mar
20:30
Valby
Copenhagen Celtic
861444
on20-03 2024
17:15 VinterBold U11 Drenge 3 (13) 8:8 Pulje 8 Valby Skjold 4
20. mar
17:15
Valby
Skjold 4
932099
to21-03 2024
10:30 VinterBOLD 7-mands M+65 Pulje 1 Frem BK Rødovre
21. mar
10:30
Frem
BK Rødovre
879813
to21-03 2024
20:00 Træningskamp Herre Serie 2 Pulje 1 Fremad Valby Fix
21. mar
20:00
Fremad Valby
Fix
398671
fr22-03 2024
17:30 VinterBOLD U-14 Drenge M Pulje 3 Fremad Valby B 1903
22. mar
17:30
Fremad Valby
B 1903
311532
fr22-03 2024
18:00 VinterBOLD 7/8-mands Herresenior 2 Pulje 3 Fremad Valby Frem (2)
22. mar
18:00
Fremad Valby
Frem (2)
956816
fr22-03 2024
19:00 VinterBOLD Kvindesenior 1 Pulje 1 Valby Ølstykke FC
22. mar
19:00
Valby
Ølstykke FC
786089
23-03 2024
09:15 VinterBold U12 Drenge 3 (12) 8:8 Pulje 3 Valby Fremad Amager 2
23. mar
09:15
Valby
Fremad Amager 2
813004
23-03 2024
10:00 VinterBold U11 Drenge 2 (13) 8:8 Pulje 6 Fremad Valby BK Friheden
23. mar
10:00
Fremad Valby
BK Friheden
861220
23-03 2024
10:00 VinterBold U11 Drenge 3 (13) 8:8 Pulje 7 Fremad Valby KB 5
23. mar
10:00
Fremad Valby
KB 5
512532
23-03 2024
10:00 VinterBold U11 Piger 2 (13) 8:8 Pulje 2 Fremad Valby Farum BK
23. mar
10:00
Fremad Valby
Farum BK
702814
23-03 2024
10:00 VinterBold U9 Drenge 2 (15) 5:5 Pulje 8 Fremad Valby Frem
23. mar
10:00
Fremad Valby
Frem
702815
23-03 2024
10:00 VinterBold U9 Drenge 2 (15) 5:5 Pulje 8 FB (3) Fix
23. mar
10:00
FB (3)
Fix
623821
23-03 2024
10:00 VinterBold U9 Drenge 4 (15) 5:5 Pulje 2 Frem Østerbro IF
23. mar
10:00
Frem
Østerbro IF
623823
23-03 2024
10:00 VinterBold U9 Drenge 4 (15) 5:5 Pulje 2 HIK Oversidder
23. mar
10:00
HIK
Oversidder
889371
23-03 2024
10:00 VinterBOLD U-14 drenge 1-2 Pulje 3 Hellas Brøndbyernes IF
23. mar
10:00
Hellas
Brøndbyernes IF
269476
23-03 2024
10:00 VinterBold U12 Piger 3 (12) 8:8 Pulje 2 Hellas Albertslund IF
23. mar
10:00
Hellas
Albertslund IF
623824
23-03 2024
10:25 VinterBold U9 Drenge 4 (15) 5:5 Pulje 2 Østerbro IF Oversidder
23. mar
10:25
Østerbro IF
Oversidder
623825
23-03 2024
10:25 VinterBold U9 Drenge 4 (15) 5:5 Pulje 2 Frem HIK
23. mar
10:25
Frem
HIK
702816
23-03 2024
10:25 VinterBold U9 Drenge 2 (15) 5:5 Pulje 8 Frem Fix
23. mar
10:25
Frem
Fix
702817
23-03 2024
10:25 VinterBold U9 Drenge 2 (15) 5:5 Pulje 8 Fremad Valby FB (3)
23. mar
10:25
Fremad Valby
FB (3)
551257
23-03 2024
10:30 VinterBold U8 Piger 2 (16) 5:5 Pulje 1 Hvidovre IF Valby
23. mar
10:30
Hvidovre IF
Valby
551757
23-03 2024
10:30 VinterBold U8 Piger 2 (16) 5:5 Pulje 1 Fremad Valby Oversidder
23. mar
10:30
Fremad Valby
Oversidder
618487
23-03 2024
10:30 VinterBold U8 Drenge 2 (16) 5:5 Pulje 1 Holbæk B&I 2 Fremad Valby (1)
23. mar
10:30
Holbæk B&I 2
Fremad Valby (1)
618488
23-03 2024
10:30 VinterBold U8 Drenge 2 (16) 5:5 Pulje 1 Valby GVI
23. mar
10:30
Valby
GVI
702818
23-03 2024
10:50 VinterBold U9 Drenge 2 (15) 5:5 Pulje 8 Fremad Valby Fix
23. mar
10:50
Fremad Valby
Fix
702819
23-03 2024
10:50 VinterBold U9 Drenge 2 (15) 5:5 Pulje 8 Frem FB (3)
23. mar
10:50
Frem
FB (3)
623826
23-03 2024
10:50 VinterBold U9 Drenge 4 (15) 5:5 Pulje 2 Frem Oversidder
23. mar
10:50
Frem
Oversidder
623827
23-03 2024
10:50 VinterBold U9 Drenge 4 (15) 5:5 Pulje 2 Østerbro IF HIK
23. mar
10:50
Østerbro IF
HIK
552103
23-03 2024
10:55 VinterBold U8 Piger 2 (16) 5:5 Pulje 1 Valby Oversidder
23. mar
10:55
Valby
Oversidder
552299
23-03 2024
10:55 VinterBold U8 Piger 2 (16) 5:5 Pulje 1 Hvidovre IF Fremad Valby
23. mar
10:55
Hvidovre IF
Fremad Valby
618489
23-03 2024
10:55 VinterBold U8 Drenge 2 (16) 5:5 Pulje 1 Fremad Valby (1) GVI
23. mar
10:55
Fremad Valby (1)
GVI
618490
23-03 2024
10:55 VinterBold U8 Drenge 2 (16) 5:5 Pulje 1 Holbæk B&I 2 Valby
23. mar
10:55
Holbæk B&I 2
Valby
618491
23-03 2024
11:20 VinterBold U8 Drenge 2 (16) 5:5 Pulje 1 Holbæk B&I 2 GVI
23. mar
11:20
Holbæk B&I 2
GVI
618492
23-03 2024
11:20 VinterBold U8 Drenge 2 (16) 5:5 Pulje 1 Fremad Valby (1) Valby
23. mar
11:20
Fremad Valby (1)
Valby
552346
23-03 2024
11:20 VinterBold U8 Piger 2 (16) 5:5 Pulje 1 Hvidovre IF Oversidder
23. mar
11:20
Hvidovre IF
Oversidder
552350
23-03 2024
11:20 VinterBold U8 Piger 2 (16) 5:5 Pulje 1 Valby Fremad Valby
23. mar
11:20
Valby
Fremad Valby
786131
23-03 2024
12:00 VinterBold U12 Drenge 3 (12) 8:8 Pulje 4 Fremad Valby Hareskov IF
23. mar
12:00
Fremad Valby
Hareskov IF
786762
23-03 2024
12:00 VinterBold U12 Drenge 4 (12) 8:8 Pulje 3 Fremad Valby Frem Hellebæk
23. mar
12:00
Fremad Valby
Frem Hellebæk
785953
23-03 2024
12:00 VinterBold U12 Drenge 2 (12) 8:8 Pulje 6 Fremad Valby BK Rødovre
23. mar
12:00
Fremad Valby
BK Rødovre
786373
23-03 2024
12:00 VinterBOLD U-16 drenge 1-2 Pulje 2 Hellas Tuse IF
23. mar
12:00
Hellas
Tuse IF
584615
23-03 2024
14:00 VinterBOLD U-15 drenge 1-2 Pulje 3 Valby FA 2000
23. mar
14:00
Valby
FA 2000
684271
23-03 2024
14:00 Træningskamp U14 Drenge Liga 1 Pulje 1 Frem Lyngby Boldklub 1921
23. mar
14:00
Frem
Lyngby Boldklub 1921
338719
23-03 2024
14:00 Træningskamp Herre Serie 3 Pulje 1 Fremad Valby Rosa La FC
23. mar
14:00
Fremad Valby
Rosa La FC
107995
23-03 2024
14:00 Træningskamp U19 Drenge Øst 1 Pulje 1 Hellas Hørsholm-Usserød IK
23. mar
14:00
Hellas
Hørsholm-Usserød IK
251598
23-03 2024
14:00 3. Division - Grundspil 2023/24 Pulje 1 Frem SfB-Oure FA
23. mar
14:00
Frem
SfB-Oure FA
162405
23-03 2024
16:00 Træningskamp U15 Drenge Liga 1 Pulje 1 Frem Slagelse B&I
23. mar
16:00
Frem
Slagelse B&I
265388
23-03 2024
16:00 Træningskamp Kvinde KS Pulje 1 PI Fodbold B. 1973, Herlev
23. mar
16:00
PI Fodbold
B. 1973, Herlev
454026
23-03 2024
16:00 Træningskamp Herre Serie 2 Pulje 1 ESPM Slægtens BK
23. mar
16:00
ESPM
Slægtens BK
570940
23-03 2024
16:00 VinterBOLD Herresenior S4-S6 Pulje 6 KodaSyd FC KB
23. mar
16:00
KodaSyd FC
KB
553253
24-03 2024
10:00 VinterBold U8 Piger 2 (16) 5:5 Pulje 1 Oversidder Dragør BK (2)
24. mar
10:00
Oversidder
Dragør BK (2)
553958
24-03 2024
10:00 VinterBold U8 Piger 2 (16) 5:5 Pulje 1 Oversidder Oversidder
24. mar
10:00
Oversidder
Oversidder
552357
24-03 2024
10:00 VinterBold U8 Piger 2 (16) 5:5 Pulje 1 Virum-Sorgenfri BK Vallensbæk IF
24. mar
10:00
Virum-Sorgenfri BK
Vallensbæk IF
553228
24-03 2024
10:00 VinterBold U8 Piger 2 (16) 5:5 Pulje 1 Oversidder Oversidder
24. mar
10:00
Oversidder
Oversidder
712911
24-03 2024
10:00 VinterBold U10 Drenge 2 (14) 5:5 Pulje 6 Vanløse (2) Skjold (2)
24. mar
10:00
Vanløse (2)
Skjold (2)
712912
24-03 2024
10:00 VinterBold U10 Drenge 2 (14) 5:5 Pulje 6 Fremad Valby (1) Hvidovre IF
24. mar
10:00
Fremad Valby (1)
Hvidovre IF
709518
24-03 2024
10:00 VinterBold U9 Drenge 1 (15) 5:5 Pulje 4 Fremad Valby (1) Fremad Valby (2)
24. mar
10:00
Fremad Valby (1)
Fremad Valby (2)
709519
24-03 2024
10:00 VinterBold U9 Drenge 1 (15) 5:5 Pulje 4 Hvidovre IF (1) Oversidder
24. mar
10:00
Hvidovre IF (1)
Oversidder
700363
24-03 2024
10:00 VinterBold U9 Drenge 2 (15) 5:5 Pulje 7 Rosenhøj BK (2) Brønshøj BK (1)
24. mar
10:00
Rosenhøj BK (2)
Brønshøj BK (1)
700364
24-03 2024
10:00 VinterBold U9 Drenge 2 (15) 5:5 Pulje 7 FB (1) Hellas (1)
24. mar
10:00
FB (1)
Hellas (1)
485787
24-03 2024
10:00 Træningskamp U13 Drenge Liga 1 Pulje 1 Frem GVI
24. mar
10:00
Frem
GVI
584112
24-03 2024
10:00 VinterBOLD U15 Drenge Mester Pulje 2 Frem Hellas
24. mar
10:00
Frem
Hellas
700365
24-03 2024
10:25 VinterBold U9 Drenge 2 (15) 5:5 Pulje 7 Brønshøj BK (1) Hellas (1)
24. mar
10:25
Brønshøj BK (1)
Hellas (1)
700366
24-03 2024
10:25 VinterBold U9 Drenge 2 (15) 5:5 Pulje 7 Rosenhøj BK (2) FB (1)
24. mar
10:25
Rosenhøj BK (2)
FB (1)
709520
24-03 2024
10:25 VinterBold U9 Drenge 1 (15) 5:5 Pulje 4 Fremad Valby (2) Oversidder
24. mar
10:25
Fremad Valby (2)
Oversidder
709521
24-03 2024
10:25 VinterBold U9 Drenge 1 (15) 5:5 Pulje 4 Fremad Valby (1) Hvidovre IF (1)
24. mar
10:25
Fremad Valby (1)
Hvidovre IF (1)
712913
24-03 2024
10:25 VinterBold U10 Drenge 2 (14) 5:5 Pulje 6 Skjold (2) Hvidovre IF
24. mar
10:25
Skjold (2)
Hvidovre IF
712914
24-03 2024
10:25 VinterBold U10 Drenge 2 (14) 5:5 Pulje 6 Vanløse (2) Fremad Valby (1)
24. mar
10:25
Vanløse (2)
Fremad Valby (1)
553230
24-03 2024
10:25 VinterBold U8 Piger 2 (16) 5:5 Pulje 1 Vallensbæk IF Oversidder
24. mar
10:25
Vallensbæk IF
Oversidder
553231
24-03 2024
10:25 VinterBold U8 Piger 2 (16) 5:5 Pulje 1 Virum-Sorgenfri BK Oversidder
24. mar
10:25
Virum-Sorgenfri BK
Oversidder
553959
24-03 2024
10:25 VinterBold U8 Piger 2 (16) 5:5 Pulje 1 Dragør BK (2) Oversidder
24. mar
10:25
Dragør BK (2)
Oversidder
553960
24-03 2024
10:25 VinterBold U8 Piger 2 (16) 5:5 Pulje 1 Oversidder Oversidder
24. mar
10:25
Oversidder
Oversidder
553961
24-03 2024
10:50 VinterBold U8 Piger 2 (16) 5:5 Pulje 1 Oversidder Oversidder
24. mar
10:50
Oversidder
Oversidder
553962
24-03 2024
10:50 VinterBold U8 Piger 2 (16) 5:5 Pulje 1 Dragør BK (2) Oversidder
24. mar
10:50
Dragør BK (2)
Oversidder
553233
24-03 2024
10:50 VinterBold U8 Piger 2 (16) 5:5 Pulje 1 Virum-Sorgenfri BK Oversidder
24. mar
10:50
Virum-Sorgenfri BK
Oversidder
553243
24-03 2024
10:50 VinterBold U8 Piger 2 (16) 5:5 Pulje 1 Vallensbæk IF Oversidder
24. mar
10:50
Vallensbæk IF
Oversidder
712915
24-03 2024
10:50 VinterBold U10 Drenge 2 (14) 5:5 Pulje 6 Vanløse (2) Hvidovre IF
24. mar
10:50
Vanløse (2)
Hvidovre IF
712916
24-03 2024
10:50 VinterBold U10 Drenge 2 (14) 5:5 Pulje 6 Skjold (2) Fremad Valby (1)
24. mar
10:50
Skjold (2)
Fremad Valby (1)
709522
24-03 2024
10:50 VinterBold U9 Drenge 1 (15) 5:5 Pulje 4 Fremad Valby (1) Oversidder
24. mar
10:50
Fremad Valby (1)
Oversidder
709523
24-03 2024
10:50 VinterBold U9 Drenge 1 (15) 5:5 Pulje 4 Fremad Valby (2) Hvidovre IF (1)
24. mar
10:50
Fremad Valby (2)
Hvidovre IF (1)
701642
24-03 2024
10:50 VinterBold U9 Drenge 2 (15) 5:5 Pulje 7 Rosenhøj BK (2) Hellas (1)
24. mar
10:50
Rosenhøj BK (2)
Hellas (1)
701643
24-03 2024
10:50 VinterBold U9 Drenge 2 (15) 5:5 Pulje 7 Brønshøj BK (1) FB (1)
24. mar
10:50
Brønshøj BK (1)
FB (1)
711042
24-03 2024
11:30 VinterBold U10 Drenge 4 (14) 5:5 Pulje 4 Hellas Frem
24. mar
11:30
Hellas
Frem
711043
24-03 2024
11:30 VinterBold U10 Drenge 4 (14) 5:5 Pulje 4 FB Ørestad IF (2)
24. mar
11:30
FB
Ørestad IF (2)
711044
24-03 2024
11:55 VinterBold U10 Drenge 4 (14) 5:5 Pulje 4 Frem Ørestad IF (2)
24. mar
11:55
Frem
Ørestad IF (2)
711045
24-03 2024
11:55 VinterBold U10 Drenge 4 (14) 5:5 Pulje 4 Hellas FB
24. mar
11:55
Hellas
FB
711805
24-03 2024
12:00 VinterBold U10 Drenge 1 (14) 5:5 Pulje 3 Frem Vanløse
24. mar
12:00
Frem
Vanløse
711806
24-03 2024
12:00 VinterBold U10 Drenge 1 (14) 5:5 Pulje 3 Fix Dragør BK
24. mar
12:00
Fix
Dragør BK
551607
24-03 2024
12:00 Træningskamp U17 Drenge Øst 1 Pulje 1 Frem B. 1973, Herlev
24. mar
12:00
Frem
B. 1973, Herlev
582921
24-03 2024
12:00 VinterBOLD U-19 Drenge 1-2 Pulje 4 Hellas Fremad Amager
24. mar
12:00
Hellas
Fremad Amager
711046
24-03 2024
12:20 VinterBold U10 Drenge 4 (14) 5:5 Pulje 4 Hellas Ørestad IF (2)
24. mar
12:20
Hellas
Ørestad IF (2)
711047
24-03 2024
12:20 VinterBold U10 Drenge 4 (14) 5:5 Pulje 4 Frem FB
24. mar
12:20
Frem
FB
711807
24-03 2024
12:25 VinterBold U10 Drenge 1 (14) 5:5 Pulje 3 Vanløse Dragør BK
24. mar
12:25
Vanløse
Dragør BK
711808
24-03 2024
12:25 VinterBold U10 Drenge 1 (14) 5:5 Pulje 3 Frem Fix
24. mar
12:25
Frem
Fix
711809
24-03 2024
12:50 VinterBold U10 Drenge 1 (14) 5:5 Pulje 3 Frem Dragør BK
24. mar
12:50
Frem
Dragør BK
711810
24-03 2024
12:50 VinterBold U10 Drenge 1 (14) 5:5 Pulje 3 Vanløse Fix
24. mar
12:50
Vanløse
Fix
570938
24-03 2024
13:15 VinterBOLD Herresenior S4-S6 Pulje 6 Copenhagen Celtic Borghaven IF
24. mar
13:15
Copenhagen Celtic
Borghaven IF
935127
24-03 2024
16:00 VinterBOLD Herresenior S2-S3 Pulje 5 Frem Roskilde United
24. mar
16:00
Frem
Roskilde United
224782
24-03 2024
17:15 Træningskamp Herre Serie 5 Pulje 1 Nordvest FC Greve Fodbold
24. mar
17:15
Nordvest FC
Greve Fodbold
242878
to28-03 2024
10:00 Serie 2, P1 23/24 Pulje 1 FC Culpa Amalie
28. mar
10:00
FC Culpa
Amalie
281981
to28-03 2024
10:00 Serie 4, P1 23/24 Pulje 1 Olympique Odsherred Copenhagen Celtic
28. mar
10:00
Olympique Odsherred
Copenhagen Celtic
211741
to28-03 2024
10:00 Serie 3, P2/5 Forår P5 Frederiksholm Sydhavnen 3 FB 5
28. mar
10:00
Frederiksholm Sydhavnen 3
FB 5
947174
to28-03 2024
12:00 Serie 3, P1 23/24 Pulje 1 Copenhagen Calcio Dankurd IF
28. mar
12:00
Copenhagen Calcio
Dankurd IF
242882
to28-03 2024
12:00 Serie 2, P1 23/24 Pulje 1 Valby Bk. Amager FF
28. mar
12:00
Valby Bk.
Amager FF
242884
to28-03 2024
12:00 Serie 2, P1 23/24 Pulje 1 FC ESPM SC Amager
28. mar
12:00
FC ESPM
SC Amager
947172
to28-03 2024
14:00 Serie 3, P1 23/24 Pulje 1 Watan FC Sporting 43
28. mar
14:00
Watan FC
Sporting 43
769408
to28-03 2024
14:00 KS Herre 23/24 P1 Vigerslev Bk. Husum Bk.
28. mar
14:00
Vigerslev Bk.
Husum Bk.
281976
to28-03 2024
14:00 Serie 4, P1 23/24 Pulje 1 Slægtens Bk Oversidder
28. mar
14:00
Slægtens Bk
Oversidder
769404
to28-03 2024
15:30 KS Herre 23/24 P1 Fremad Valby NB Bornholm
28. mar
15:30
Fremad Valby
NB Bornholm
281979
to28-03 2024
16:00 Serie 4, P1 23/24 Pulje 1 FC Newborn Bk. Sommersol
28. mar
16:00
FC Newborn
Bk. Sommersol
183496
to28-03 2024
16:00 Serie 2, P2/3 Forår P2 Fremad Valby 3 KB 3
28. mar
16:00
Fremad Valby 3
KB 3
666970
30-03 2024
12:00 Serie 1, P2 23/24 Pulje 2 Frem 2 Brønshøj 2
30. mar
12:00
Frem 2
Brønshøj 2
421659
31-03 2024
17:15 Træningskamp Herre Serie 5 Pulje 1 Ørestad IF Nordvest FC
31. mar
17:15
Ørestad IF
Nordvest FC
848807
31-03 2024
18:00 Træningskamp Herre Serie 3 Pulje 1 Watan FC CSC
31. mar
18:00
Watan FC
CSC
947175
ma01-04 2024
10:00 Serie 3, P1 23/24 Pulje 1 Olympiakos København Copenhagen Calcio
01. apr
10:00
Olympiakos København
Copenhagen Calcio
298261
ma01-04 2024
10:00 Serie 4, P1 23/24 Pulje 1 Copenhagen Celtic Slægtens Bk
01. apr
10:00
Copenhagen Celtic
Slægtens Bk
210014
ma01-04 2024
10:00 Serie 3, P2/5 Forår P3 Fremad Valby 4 Bispebjerg 2
01. apr
10:00
Fremad Valby 4
Bispebjerg 2
947374
ma01-04 2024
12:00 Serie 3, P1 23/24 Pulje 1 Dankurd IF Bk. Heimdal
01. apr
12:00
Dankurd IF
Bk. Heimdal
298262
ma01-04 2024
12:00 Serie 4, P1 23/24 Pulje 1 Panteras C.F. Olympique Odsherred
01. apr
12:00
Panteras C.F.
Olympique Odsherred
947207
ma01-04 2024
12:00 Serie 3, P1 23/24 Pulje 1 Sporting 43 JIF Hakoah
01. apr
12:00
Sporting 43
JIF Hakoah
947208
ma01-04 2024
14:00 Serie 3, P1 23/24 Pulje 1 Uganda Danish Cranes Watan FC
01. apr
14:00
Uganda Danish Cranes
Watan FC
298263
ma01-04 2024
14:00 Serie 4, P1 23/24 Pulje 1 Bk. Sommersol Oversidder
01. apr
14:00
Bk. Sommersol
Oversidder
348701
ma01-04 2024
14:00 Serie 1, P1 23/24 P1 Frederiksholm Sydhavnen Bk. Vestia
01. apr
14:00
Frederiksholm Sydhavnen
Bk. Vestia
298264
ma01-04 2024
16:00 Serie 4, P1 23/24 Pulje 1 Nøddealliancen FC Newborn
01. apr
16:00
Nøddealliancen
FC Newborn
298266
ma01-04 2024
16:00 Serie 4, P1 23/24 Pulje 1 Sporting Fønix CF Young Urbans FC
01. apr
16:00
Sporting Fønix CF
Young Urbans FC
148758
ti02-04 2024
19:30 M+32 1 7:7 Forår Pulje 1 FC Udfordringen Fix
02. apr
19:30
FC Udfordringen
Fix
462144
ti02-04 2024
19:30 Kvinde Senior 3 7:7 Forår P2 Sydhavn FF Skjold 3
02. apr
19:30
Sydhavn FF
Skjold 3
285352
ti02-04 2024
20:45 M+40 1 7:7 Forår Pulje 1 BK Jyden HIK
02. apr
20:45
BK Jyden
HIK
996627
on03-04 2024
18:00 U13 Piger 2 (11) 8:8 Forår 2024 dommerløs P2 Fremad Valby Vestia 2
03. apr
18:00
Fremad Valby
Vestia 2
397968
on03-04 2024
18:00 U14 Piger 1 (10) 7:7 Forår 2024 Pulje 1 Fremad Valby GVI
03. apr
18:00
Fremad Valby
GVI
235783
on03-04 2024
19:00 Serie 2, Kvinder Forår P2 Valby Fremad Valby 4
03. apr
19:00
Valby
Fremad Valby 4
914694
on03-04 2024
20:00 Kvindeserie Øst 23-24 Pulje 1 Fremad Valby Rødovre
03. apr
20:00
Fremad Valby
Rødovre
285349
on03-04 2024
20:30 M+40 1 7:7 Forår Pulje 1 Fremad Valby 2 Fix
03. apr
20:30
Fremad Valby 2
Fix
230388
to04-04 2024
18:30 Serie 1, Kvinder Forår P1 Fremad Valby 2 Oversidder
04. apr
18:30
Fremad Valby 2
Oversidder
206448
to04-04 2024
20:00 Serie 2, P2/3 Forår P3 Fremad Valby 2 HIK 2
04. apr
20:00
Fremad Valby 2
HIK 2
210027
to04-04 2024
20:00 Serie 3, P2/5 Forår P3 Vigerslev 2 Union 3
04. apr
20:00
Vigerslev 2
Union 3

Log ind