MENU

Skovshoved I P //

Vis
Kampnr Runde Dato/Tid Række/Pulje Hjemme Ude Resultat
837173 8 on
25-05 2022
Kl. 18:00
U15 Drenge M (07) Forår Mester Skovshoved IF B 1908 2
476517 7 to
26-05 2022
Kl. 19:30
U16 Drenge 1 (06) Forår Pulje 1 Skovshoved 2 KB 2
590981 2
28-05 2022
Kl. 12:00
U13 Drenge 4 (09) 8:8 Forår P4 Skovshoved HIK 4
389805 24
28-05 2022
Kl. 14:00
Herre-DS 2021-22 Pulje 2 Skovshoved IF AB Tårnby
984349 7
28-05 2022
Kl. 17:00
U17 Drenge 1 (05) Forår P1 Skovshoved IF KB 3
196426 7
29-05 2022
Kl. 10:00
U16 Drenge Øst 1 Forår (06) Øst 1 Skovshoved IF Virum-Sorgenfri
302618 9
29-05 2022
Kl. 12:00
Serie 3, P2/5 Forår P2 Skovshoved IF 4 Vanløse IF 3
Udehold taberdømt
476520 8
29-05 2022
Kl. 14:00
U16 Drenge 1 (06) Forår Pulje 1 Skovshoved 2 B 1903 2
591022 7
29-05 2022
Kl. 14:00
U13 Drenge 4 (09) 8:8 Forår P4 Skovshoved Kastrup 2
925932 9 ma
30-05 2022
Kl. 11:00
M+70 5M Forår Pulje 1 SIF/HIK KB
714392 7 ti
31-05 2022
Kl. 19:30
M+50 1 Forår P1 Skovshoved IF Oversidder
716758 5 ti
31-05 2022
Kl. 20:30
M+40 M 7M Forår Mester Skovshoved IF Hellas
251685 7 on
01-06 2022
Kl. 19:00
M+40 Øst 2022 Pulje 1 Skovshoved IF KB
489866 20 on
01-06 2022
Kl. 19:15
Serie 1, P2 21/22 P3 Skovshoved IF 2 KB 2
980899 10 fr
03-06 2022
Kl. 18:30
U19 Drenge 1 (03/04) Forår P1 Skovshoved IF Oversidder
389811 25
04-06 2022
Kl. 14:00
Herre-DS 2021-22 Pulje 2 Skovshoved IF B 1908
302626 10
05-06 2022
Kl. 10:00
Serie 3, P2/5 Forår P2 Skovshoved IF 4 Sundby BK 3
303255 10
05-06 2022
Kl. 12:00
Serie 3, P2/5 Forår P4 Skovshoved IF 3 Jægersborg 3
363872 6 ma
06-06 2022
Kl. 12:00
U12 Drenge (10) 8v8 4 Forår Pulje 3 Skovshoved IF 3 AB Tårnby 4
120044 6 ma
06-06 2022
Kl. 16:00
U12 Drenge (10) 8v8 3 Forår Pulje 2 Skovshoved IF 2 GVI 3
713860 8 ma
06-06 2022
Kl. 18:00
M+32 1 Forår P1 Skovshoved IF B 1903
174321 6 ma
06-06 2022
Kl. 22:00
U11 Drenge (11) 8v8 2 Forår Pulje 2 Skovshoved IF 1 Oversidder
921788 8 on
08-06 2022
Kl. 19:00
U14 Drenge 2 (08) Forår P2 Skovshoved IF Skjold
251689 8 on
08-06 2022
Kl. 19:30
M+40 Øst 2022 Pulje 1 Skovshoved IF B.93
476526 10 fr
10-06 2022
Kl. 18:00
U16 Drenge 1 (06) Forår Pulje 1 Skovshoved 2 Hekla
199900 6
11-06 2022
Kl. 12:00
U11 Drenge (11) 8v8 4 Forår Pulje 3 Skovshoved IF 2 BK Vestia 4
490437 8
12-06 2022
Kl. 10:00
U9 Drenge (13) 5v5 2 Forår Pulje 2 Skovshoved IF 1 AB Tårnby 1
490438 8
12-06 2022
Kl. 10:00
U9 Drenge (13) 5v5 2 Forår Pulje 2 Fremad Amager 1 KB 8
582754 8
12-06 2022
Kl. 10:00
U10 Drenge (12) 5v5 1 Forår Pulje 2 BK Hekla 1 Valby BK 1
582755 8
12-06 2022
Kl. 10:00
U10 Drenge (12) 5v5 1 Forår Pulje 2 Skovshoved IF 1 BK Fix 1
582757 8
12-06 2022
Kl. 10:25
U10 Drenge (12) 5v5 1 Forår Pulje 2 BK Hekla 1 FB 1
582758 8
12-06 2022
Kl. 10:25
U10 Drenge (12) 5v5 1 Forår Pulje 2 BK Fix 1 KB 3
490439 8
12-06 2022
Kl. 10:25
U9 Drenge (13) 5v5 2 Forår Pulje 2 Skovshoved IF 1 KB 7
490440 8
12-06 2022
Kl. 10:25
U9 Drenge (13) 5v5 2 Forår Pulje 2 KB 8 GVI 1
491372 8
12-06 2022
Kl. 10:50
U9 Drenge (13) 5v5 2 Forår Pulje 2 KB 7 Fremad Amager 1
491373 8
12-06 2022
Kl. 10:50
U9 Drenge (13) 5v5 2 Forår Pulje 2 GVI 1 AB Tårnby 1
582759 8
12-06 2022
Kl. 10:50
U10 Drenge (12) 5v5 1 Forår Pulje 2 FB 1 Skovshoved IF 1
582760 8
12-06 2022
Kl. 10:50
U10 Drenge (12) 5v5 1 Forår Pulje 2 KB 3 Valby BK 1
582761 8
12-06 2022
Kl. 11:15
U10 Drenge (12) 5v5 1 Forår Pulje 2 Skovshoved IF 1 BK Hekla 1
582762 8
12-06 2022
Kl. 11:15
U10 Drenge (12) 5v5 1 Forår Pulje 2 Valby BK 1 BK Fix 1
491374 8
12-06 2022
Kl. 11:15
U9 Drenge (13) 5v5 2 Forår Pulje 2 Fremad Amager 1 Skovshoved IF 1
491375 8
12-06 2022
Kl. 11:15
U9 Drenge (13) 5v5 2 Forår Pulje 2 AB Tårnby 1 KB 8
491385 8
12-06 2022
Kl. 11:40
U9 Drenge (13) 5v5 2 Forår Pulje 2 KB 7 GVI 1
582763 8
12-06 2022
Kl. 11:40
U10 Drenge (12) 5v5 1 Forår Pulje 2 FB 1 KB 3
847358 5
12-06 2022
Kl. 12:00
U12 Drenge (10) 8v8 1 Forår Pulje 1 Skovshoved IF 1 HIK 1
583162 8
12-06 2022
Kl. 12:15
U10 Drenge (12) 5v5 2 Forår Pulje 2 Skovshoved IF 2 AB Tårnby 1
583163 8
12-06 2022
Kl. 12:15
U10 Drenge (12) 5v5 2 Forår Pulje 2 Østerbro IF 1 CIK 2
562627 12
12-06 2022
Kl. 12:15
U9 Drenge (13) 5v5 4 Forår Pulje 2 GVI 6 Skovshoved IF 3
562628 12
12-06 2022
Kl. 12:15
U9 Drenge (13) 5v5 4 Forår Pulje 2 Oversidder GVI 8
562639 12
12-06 2022
Kl. 12:40
U9 Drenge (13) 5v5 4 Forår Pulje 2 GVI 6 Tårnby FF 3
562640 12
12-06 2022
Kl. 12:40
U9 Drenge (13) 5v5 4 Forår Pulje 2 GVI 8 Oversidder
583164 8
12-06 2022
Kl. 12:40
U10 Drenge (12) 5v5 2 Forår Pulje 2 Skovshoved IF 2 HB 1
583165 8
12-06 2022
Kl. 12:40
U10 Drenge (12) 5v5 2 Forår Pulje 2 CIK 2 Husum BK 1
718403 8
12-06 2022
Kl. 13:00
M+45 1 7M Forår Pulje 1 Skovshoved IF Vestia
583166 8
12-06 2022
Kl. 13:05
U10 Drenge (12) 5v5 2 Forår Pulje 2 HB 1 Østerbro IF 1
583167 8
12-06 2022
Kl. 13:05
U10 Drenge (12) 5v5 2 Forår Pulje 2 Husum BK 1 AB Tårnby 1
562641 12
12-06 2022
Kl. 13:05
U9 Drenge (13) 5v5 4 Forår Pulje 2 Tårnby FF 3 Oversidder
562642 12
12-06 2022
Kl. 13:05
U9 Drenge (13) 5v5 4 Forår Pulje 2 Oversidder Skovshoved IF 3
562643 12
12-06 2022
Kl. 13:30
U9 Drenge (13) 5v5 4 Forår Pulje 2 Oversidder GVI 6
562644 12
12-06 2022
Kl. 13:30
U9 Drenge (13) 5v5 4 Forår Pulje 2 Skovshoved IF 3 GVI 8
583178 8
12-06 2022
Kl. 13:30
U10 Drenge (12) 5v5 2 Forår Pulje 2 Østerbro IF 1 Skovshoved IF 2
583179 8
12-06 2022
Kl. 13:30
U10 Drenge (12) 5v5 2 Forår Pulje 2 AB Tårnby 1 CIK 2
583180 8
12-06 2022
Kl. 13:55
U10 Drenge (12) 5v5 2 Forår Pulje 2 HB 1 Husum BK 1
562645 12
12-06 2022
Kl. 13:55
U9 Drenge (13) 5v5 4 Forår Pulje 2 Tårnby FF 3 Oversidder
591032 9
12-06 2022
Kl. 14:00
U13 Drenge 4 (09) 8:8 Forår P4 Skovshoved FB 3
584451 8
12-06 2022
Kl. 14:30
U10 Drenge (12) 5v5 3 Forår Pulje 3 Skovshoved IF 3 KB 11
584452 8
12-06 2022
Kl. 14:30
U10 Drenge (12) 5v5 3 Forår Pulje 3 B 1908 3 Sundby BK 3
584453 8
12-06 2022
Kl. 14:55
U10 Drenge (12) 5v5 3 Forår Pulje 3 Skovshoved IF 3 Valby BK 2
584454 8
12-06 2022
Kl. 14:55
U10 Drenge (12) 5v5 3 Forår Pulje 3 Sundby BK 3 Husum BK 2
584455 8
12-06 2022
Kl. 15:20
U10 Drenge (12) 5v5 3 Forår Pulje 3 Valby BK 2 B 1908 3
584456 8
12-06 2022
Kl. 15:20
U10 Drenge (12) 5v5 3 Forår Pulje 3 Husum BK 2 KB 11
584457 8
12-06 2022
Kl. 15:45
U10 Drenge (12) 5v5 3 Forår Pulje 3 B 1908 3 Skovshoved IF 3
584458 8
12-06 2022
Kl. 15:45
U10 Drenge (12) 5v5 3 Forår Pulje 3 KB 11 Sundby BK 3
984515 9
12-06 2022
Kl. 16:00
U17 Drenge 1 (05) Forår P1 Skovshoved IF Hellas
584459 8
12-06 2022
Kl. 16:10
U10 Drenge (12) 5v5 3 Forår Pulje 3 Valby BK 2 Husum BK 2
925994 11 ma
13-06 2022
Kl. 11:00
M+70 5M Forår Pulje 1 SIF/HIK Lyngby Bk
120058 7 ma
13-06 2022
Kl. 22:00
U12 Drenge (10) 8v8 3 Forår Pulje 2 Skovshoved IF 2 CIK 1
716667 4 to
16-06 2022
Kl. 20:00
M+40 M 7M Forår Mester Skovshoved IF Dragør
196485 9 fr
17-06 2022
Kl. 18:00
U16 Drenge Øst 1 Forår (06) Øst 1 Skovshoved IF KB
490139 22 fr
17-06 2022
Kl. 18:30
Serie 1, P2 21/22 P3 Skovshoved IF 2 KFUM 2
847365 7
18-06 2022
Kl. 11:30
U12 Drenge (10) 8v8 1 Forår Pulje 1 Skovshoved IF 1 B 93 1
389821 27
18-06 2022
Kl. 14:00
Herre-DS 2021-22 Pulje 2 Skovshoved IF Ringsted IF
214139 10
19-06 2022
Kl. 10:00
U8 Drenge (14) 5v5 2 Forår Pulje 2 FB 2 B 93 2
214140 10
19-06 2022
Kl. 10:00
U8 Drenge (14) 5v5 2 Forår Pulje 2 KB 7 Skovshoved IF 1
214141 10
19-06 2022
Kl. 10:25
U8 Drenge (14) 5v5 2 Forår Pulje 2 FB 2 Bk. Union (2)
214142 10
19-06 2022
Kl. 10:25
U8 Drenge (14) 5v5 2 Forår Pulje 2 Skovshoved IF 1 B.1908 3
214143 10
19-06 2022
Kl. 10:50
U8 Drenge (14) 5v5 2 Forår Pulje 2 Bk. Union (2) KB 7
214144 10
19-06 2022
Kl. 10:50
U8 Drenge (14) 5v5 2 Forår Pulje 2 B.1908 3 B 93 2
214145 10
19-06 2022
Kl. 11:15
U8 Drenge (14) 5v5 2 Forår Pulje 2 KB 7 FB 2
214146 10
19-06 2022
Kl. 11:15
U8 Drenge (14) 5v5 2 Forår Pulje 2 B 93 2 Skovshoved IF 1
214147 10
19-06 2022
Kl. 11:40
U8 Drenge (14) 5v5 2 Forår Pulje 2 Bk. Union (2) B.1908 3
715782 9
19-06 2022
Kl. 12:00
M+50 1 Forår P1 Skovshoved IF B93
436440
19-06 2022
Kl. 14:00
Træningskamp U13 Drenge 4 Pulje 1 Skovshoved Idrætsforening FA 2000
716827 9
19-06 2022
Kl. 16:00
M+40 M 7M Forår Mester Skovshoved IF Prespa

Log ind