Kampnr | Dato | Tid | Række/Pulje | Hjemme | Ude | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
24. apr
18:30
GVI
KFUM
U16 Piger 1 (08/09) Forår 2024 P1
|
|||||||||||||||||||
24. apr
20:15
GVI
Østerbro IF
M+32 1 Forår - Dommerløs række P1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
27. apr
10:00
GVI 3
Stefan 2
U11 Drenge 3 (13) 8:8 Forår Grøn
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
27. apr
10:00
GVI
Oversidder
U13 Piger 1 (11) 8:8 Forår dommerløs P1
|
|||||||||||||||||||
27. apr
12:00
GVI 2
Østerbro IF
U16 Drenge 2 (08) Forår P2
|
|||||||||||||||||||
27. apr
12:00
GVI
KB
U11 Piger 3 (13) 8:8 Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
27. apr
14:00
GVI 2
FA 2000 5
Serie 2, P2/3 Forår P3
|
|||||||||||||||||||
27. apr
15:30
GVI
NB Bornholm
KS Herre 23/24 P1
|
|||||||||||||||||||
28. apr
10:00
GVI 2
B 1908 (1)
U11 Drenge 2 (13) 8:8 Forår Hvid
|
|||||||||||||||||||
28. apr
12:00
GVI
Fremad Amager
Serie 1, Kvinder Forår P1
|
|||||||||||||||||||
28. apr
14:00
GVI
LSF
U16 Drenge Øst 1 Forår (08) 2024 Øst 1
|
|||||||||||||||||||
29. apr
20:15
GVI/Jægersborg BK
Bispebjerg Bk.
M+45 M 7:7 Forår - Dommerløs Mester
|
|||||||||||||||||||
29. apr
20:15
GVI/Jægersborg
BSF
Veteran-LP Øst
|
|||||||||||||||||||
30. apr
20:15
GVI (S2P3)
Union (S4P5)
Hovedstads Pokalen 11:11 Herre Senior Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
01. maj
18:30
GVI
B.93
U14 Piger 1 (10) 7:7 Forår 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
01. maj
20:15
GVI
Skovshoved IF
M+32 1 Forår - Dommerløs række P1
|
|||||||||||||||||||
04. maj
10:00
GVI 1
Oversidder
U11 Drenge 1 (13) 8:8 Forår Blå
|
|||||||||||||||||||
04. maj
10:00
GVI 3
Sundby 3
U15 Drenge 4 (09) Forår P4
|
|||||||||||||||||||
04. maj
10:00
GVI 4
Oversidder
U15 Drenge 5 (09) Forår 2024 Pulje 5
|
|||||||||||||||||||
04. maj
12:00
GVI 3
Jægersborg BK 2
U12 Drenge 3 (12) 8:8 Forår Sort
|
|||||||||||||||||||
04. maj
12:00
GVI 3
Vanløse 5
U14 Drenge 5 (10) Forår 2024 Pulje 5
|
|||||||||||||||||||
04. maj
14:00
GVI 2
Hekla 2
U13 Drenge 2 (11) 8:8 Forår dommerløs Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
04. maj
14:00
GVI 2
Hvidovre IF 2
U15 Drenge 1 (09) Forår P1
|
|||||||||||||||||||
04. maj
14:00
GVI 2
Hellas 2
U12 Drenge 2 (12) 8:8 Forår Sort
|
|||||||||||||||||||
05. maj
10:00
GVI
Østerbro IF
U12 Piger 2 (12) 8:8 Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
05. maj
10:00
Nørrebro United 2
Skjold 1
U9 Drenge 2 (15) 5:5 Forår Grøn
|
|||||||||||||||||||
05. maj
10:00
Vanløse 3
KB 6
U9 Drenge 2 (15) 5:5 Forår Grøn
|
|||||||||||||||||||
05. maj
10:00
B 1903 1
Vanløse 1
U9 Drenge 1 (15) 5:5 Forår Hvid
|
|||||||||||||||||||
05. maj
10:00
Dragør BK 2
Oversidder
U9 Drenge 1 (15) 5:5 Forår Hvid
|
|||||||||||||||||||
05. maj
10:00
GVI
A27
U15 Drenge Liga Øst 3 (09) forår Pulje A
|
|||||||||||||||||||
05. maj
10:25
B 1903 1
GVI 1
U9 Drenge 1 (15) 5:5 Forår Hvid
|
|||||||||||||||||||
05. maj
10:25
Oversidder
B.93
U9 Drenge 1 (15) 5:5 Forår Hvid
|
|||||||||||||||||||
05. maj
10:25
Nørrebro United 2
GVI 2
U9 Drenge 2 (15) 5:5 Forår Grøn
|
|||||||||||||||||||
05. maj
10:25
KB 6
FB 2
U9 Drenge 2 (15) 5:5 Forår Grøn
|
|||||||||||||||||||
05. maj
10:50
GVI 2
Vanløse 3
U9 Drenge 2 (15) 5:5 Forår Grøn
|
|||||||||||||||||||
05. maj
10:50
FB 2
Skjold 1
U9 Drenge 2 (15) 5:5 Forår Grøn
|
|||||||||||||||||||
05. maj
10:50
GVI 1
Dragør BK 2
U9 Drenge 1 (15) 5:5 Forår Hvid
|
|||||||||||||||||||
05. maj
10:50
B.93
Vanløse 1
U9 Drenge 1 (15) 5:5 Forår Hvid
|
|||||||||||||||||||
05. maj
11:15
Dragør BK 2
B 1903 1
U9 Drenge 1 (15) 5:5 Forår Hvid
|
|||||||||||||||||||
05. maj
11:15
Vanløse 1
Oversidder
U9 Drenge 1 (15) 5:5 Forår Hvid
|
|||||||||||||||||||
05. maj
11:15
Vanløse 3
Nørrebro United 2
U9 Drenge 2 (15) 5:5 Forår Grøn
|
|||||||||||||||||||
05. maj
11:15
Skjold 1
KB 6
U9 Drenge 2 (15) 5:5 Forår Grøn
|
|||||||||||||||||||
05. maj
11:40
GVI 2
FB 2
U9 Drenge 2 (15) 5:5 Forår Grøn
|
|||||||||||||||||||
05. maj
11:40
GVI 1
B.93
U9 Drenge 1 (15) 5:5 Forår Hvid
|
|||||||||||||||||||
05. maj
12:00
GVI
Vanløse
U19 Drenge Øst 1 Forår (05) 2024 Øst 1
|
|||||||||||||||||||
05. maj
12:00
GVI 1
FB
U12 Drenge 2 (12) 8:8 Forår Blå
|
|||||||||||||||||||
05. maj
14:00
GVI 2
B 1903 3
U14 Drenge 2 (10) Forår P2
|
|||||||||||||||||||
05. maj
14:00
GVI 3
Nørrebro United 2
U13 Drenge 4 (11) 8:8 Forår dommerløs P4C
|
|||||||||||||||||||
05. maj
14:00
GVI
Lyngby 2
U17 Drenge Øst 1 Forår (07) 2024 Øst 1
|
|||||||||||||||||||
06. maj
20:15
GVI/Jægersborg
Albertslund IF
M+40 Øst 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
07. maj
18:30
GVI
Roskilde Pigefodbold
U14 Piger M (10) Forår Mester
|
|||||||||||||||||||
08. maj
18:30
GVI
Fremad Valby
U14 Piger 1 (10) 7:7 Forår 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
08. maj
20:15
GVI
Oversidder
M+32 1 Forår - Dommerløs række P1
|
|||||||||||||||||||
10. maj
18:30
GVI 3
B 1908 3
U15 Drenge 4 (09) Forår P4
|
|||||||||||||||||||
11. maj
10:00
GVI 3
HIK 3
U11 Drenge 3 (13) 8:8 Forår Grøn
|
|||||||||||||||||||
11. maj
10:00
GVI
FA 2000
U13 Drenge Liga Øst 3 (11) forår Pulje A
|
|||||||||||||||||||
11. maj
12:00
GVI
Husum Bk.
KS Herre 23/24 P1
|
|||||||||||||||||||
11. maj
12:00
GVI 3
B 1903 4
U14 Drenge 5 (10) Forår 2024 Pulje 5
|
|||||||||||||||||||
11. maj
14:00
GVI
BSF
U16 Drenge Øst 1 Forår (08) 2024 Øst 1
|
|||||||||||||||||||
11. maj
15:30
GVI
Elite Bornholm
U14 Drenge Liga Øst 3 (10) forår Pulje B
|
|||||||||||||||||||
12. maj
10:00
GVI
Fremad Valby 2
Serie 1, Kvinder Forår P1
|
|||||||||||||||||||
12. maj
10:00
GVI
KB
U13 Piger 1 (11) 8:8 Forår dommerløs P1
|
|||||||||||||||||||
12. maj
12:00
GVI
Amager Pigefodbold 3
U16 Piger 1 (08/09) Forår 2024 P1
|
|||||||||||||||||||
12. maj
12:00
GVI
Skjold
U11 Piger 3 (13) 8:8 Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
13. maj
17:15
GVI 3
Skovshoved IF 2
U12 Drenge 3 (12) 8:8 Forår Sort
|
|||||||||||||||||||
14. maj
17:15
GVI 2
KB 4
U11 Drenge 2 (13) 8:8 Forår Hvid
|
|||||||||||||||||||
15. maj
20:15
GVI (1)
Herstedøster IC (SS)
Gjensidige Kvindepokalen 2024/25 - Øst Pokal
|
|||||||||||||||||||
17. maj
17:15
GVI 2
Oversidder
U12 Drenge 2 (12) 8:8 Forår Sort
|
|||||||||||||||||||
17. maj
18:30
GVI
Dragør BK
U11 Piger 3 (13) 8:8 Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
17. maj
18:30
GVI 2
KB 2
Serie 2, P2/3 Forår P3
|
|||||||||||||||||||
17. maj
18:30
GVI 2
FA 2000 2
U13 Drenge 2 (11) 8:8 Forår dommerløs Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
17. maj
18:30
GVI 1
KB 2
U11 Drenge 1 (13) 8:8 Forår Blå
|
|||||||||||||||||||
17. maj
18:30
GVI 3
Oversidder
U13 Drenge 4 (11) 8:8 Forår dommerløs P4C
|
|||||||||||||||||||
20. maj
10:00
GVI 2
B.93 3
U15 Drenge 1 (09) Forår P1
|
|||||||||||||||||||
20. maj
12:00
GVI 2
Dragør 3
U14 Drenge 2 (10) Forår P2
|
|||||||||||||||||||
22. maj
18:30
GVI 3
Oversidder
U15 Drenge 4 (09) Forår P4
|
|||||||||||||||||||
22. maj
20:15
GVI
Kastrup
M+32 1 Forår - Dommerløs række P1
|