Kampnr | Dato | Tid | Række/Pulje | Hjemme | Ude | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
08. maj
19:00
Brødeskov IF
Lundtofte Boldklub
8:8 U19/U17 Drenge (05-06-07) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
11. maj
10:30
Brødeskov IF
Blistrup SI
U11 Drenge 4 8:8 (13) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
11. maj
11:00
Brødeskov IF
Frederikssund FB
8:8 U15 Drenge (09) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
12. maj
13:00
Brødeskov IF (2)
FIF, Hillerød
Træningskamp U14 Drenge 4 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
14. maj
17:45
Brødeskov IF
Allerød Fodbold Klub
8:8 U13 Drenge 4 (11) Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
15. maj
19:00
Brødeskov IF
Fredensborg BI
8:8 U15 Drenge (09) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
15. maj
19:00
Brødeskov IF (S3)
Virum-Sorgenfri BK (S2)
Pokalen 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
18. maj
13:00
Brødeskov IF
IF Bytoften
8:8 Kvindesenior 2 - Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
18. maj
15:00
Brødeskov IF
Tikøb IF
Serie 5 - Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
21. maj
17:45
Brødeskov IF
Herstedøster IC
8:8 U15 Drenge (09) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
22. maj
17:15
Brødeskov IF
Slagslunde-Ganløse IF
U11 Drenge 4 8:8 (13) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
22. maj
19:30
Brødeskov IF
Frem Hellebæk
8:8 U19/U17 Drenge (05-06-07) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
23. maj
18:00
Brødeskov IF
Hareskov IF
U14 Drenge 4 (10) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
28. maj
17:45
Brødeskov IF
Bagsværd BK
8:8 U13 Drenge 4 (11) Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
28. maj
19:00
Brødeskov IF
Frederikssund FB
8:8 U15 Drenge (09) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
01. jun
11:00
Brødeskov IF
Hørsholm-Usserød IK
U14 Drenge 4 (10) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
01. jun
13:00
Brødeskov IF
Hareskov IF
8:8 Kvindesenior 2 - Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
01. jun
15:00
Brødeskov IF
Nødebo IF
Serie 5 - Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
02. jun
11:00
Brødeskov IF
Oversidder
U19 Drenge 1 (05-06) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
03. jun
19:00
Brødeskov IF
Vor Frue IF
8:8 U19/U17 Drenge (05-06-07) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
08. jun
10:00
Brødeskov IF
Frederikssund FB
U11 Drenge 4 8:8 (13) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
08. jun
15:00
Brødeskov IF
Snekkersten IF (2)
Serie 5 - Forår Pulje 2
|