MENU

Fælledparken //

Vis
Kampnr Runde Dato/Tid Række/Pulje Hjemme Ude Resultat
799464 1
20-08 2022
Kl. 11:15
U13 Drenge 3 (10) 8:8 Efterår - Dommerløs række P3A Skjold 2 Østerbro IF 2
421331
21-08 2022
Kl. 11:00
Træningskamp U16 Drenge 2 Pulje 1 Skjold B 1903
355372 1 ti
23-08 2022
Kl. 19:15
Kvinde Senior 1 7M Efterår P1 Østerbro IF Sundby 2
357158 1 on
24-08 2022
Kl. 19:30
Kvinde Senior 3 7M Efterår Pulje 1 HB 3 Tårnby FF
317207 1 to
25-08 2022
Kl. 18:00
Herre Senior 1 7M Efterår P2 Viktoria KB
317310 1 to
25-08 2022
Kl. 18:00
Herre Senior 2 7M Efterår P1 Viktoria 2 FB 6
317624 1 to
25-08 2022
Kl. 18:00
Herre Senior 2 7M Efterår P3 Østerbro IF 3 FB 9
355320 1 to
25-08 2022
Kl. 18:00
Kvinde Senior M 7M Efterår P1 Heimdal Amalie
355322 1 to
25-08 2022
Kl. 18:00
Kvinde Senior M 7M Efterår P1 HB Brønshøj
911856 1 to
25-08 2022
Kl. 18:00
M+60 7M Efterår Pulje 2 Viktoria AB Tårnby 3
999901 2
27-08 2022
Kl. 10:00
U13 Drenge 4 (10) 8:8 Efterår - Dommerløs række P4B Østerbro IF 3 Oversidder
731203 1
27-08 2022
Kl. 10:00
U14 Drenge 3 (09) Efterår P3B Skjold 2 Sundby 2
314675 1
27-08 2022
Kl. 10:00
Herre Senior 3 7M Efterår P5 HB 5 PI Fodbold
310176 1
27-08 2022
Kl. 10:00
U9 Drenge (14) 5v5 3 Efterår Pulje 2 Bk. Union 1 GVI 4
310177 1
27-08 2022
Kl. 10:00
U9 Drenge (14) 5v5 3 Efterår Pulje 2 Skovshoved IF 2 Husum BK 2
310185 2
27-08 2022
Kl. 10:00
U9 Drenge (14) 5v5 3 Efterår Pulje 2 BK Skjold 3 Oversidder
310186 2
27-08 2022
Kl. 10:00
U9 Drenge (14) 5v5 3 Efterår Pulje 2 Oversidder Bispebjerg BK 1
260108 2
27-08 2022
Kl. 10:00
U5 Drenge (18) 3v3 Efterår Pulje 1 B 93 2 BK Skjold 1
260109 2
27-08 2022
Kl. 10:00
U5 Drenge (18) 3v3 Efterår Pulje 1 Hvidovre IF (2) BK Frem 1
273827 3
27-08 2022
Kl. 10:00
U7 Drenge (16) Øvet 3v3 Efterår Pulje 2 KB 8 BK Skjold 1
273828 3
27-08 2022
Kl. 10:00
U7 Drenge (16) Øvet 3v3 Efterår Pulje 2 FA 2000 3 FB 1
273829 3
27-08 2022
Kl. 10:20
U7 Drenge (16) Øvet 3v3 Efterår Pulje 2 KB 8 B.1908 2
273830 3
27-08 2022
Kl. 10:20
U7 Drenge (16) Øvet 3v3 Efterår Pulje 2 FB 1 Oversidder
260110 2
27-08 2022
Kl. 10:20
U5 Drenge (18) 3v3 Efterår Pulje 1 B 93 2 Hvidovre IF (1)
260111 2
27-08 2022
Kl. 10:20
U5 Drenge (18) 3v3 Efterår Pulje 1 BK Frem 1 Oversidder
310197 2
27-08 2022
Kl. 10:25
U9 Drenge (14) 5v5 3 Efterår Pulje 2 BK Skjold 3 BK Fix 2
310198 2
27-08 2022
Kl. 10:25
U9 Drenge (14) 5v5 3 Efterår Pulje 2 Bispebjerg BK 1 B 1903 3
310178 1
27-08 2022
Kl. 10:25
U9 Drenge (14) 5v5 3 Efterår Pulje 2 Bk. Union 1 Aakanden GF 2
310179 1
27-08 2022
Kl. 10:25
U9 Drenge (14) 5v5 3 Efterår Pulje 2 Husum BK 2 BK Skjold 4
260112 2
27-08 2022
Kl. 10:40
U5 Drenge (18) 3v3 Efterår Pulje 1 Hvidovre IF (1) Hvidovre IF (2)
260113 2
27-08 2022
Kl. 10:40
U5 Drenge (18) 3v3 Efterår Pulje 1 Oversidder BK Skjold 1
273831 3
27-08 2022
Kl. 10:40
U7 Drenge (16) Øvet 3v3 Efterår Pulje 2 B.1908 2 FA 2000 3
273832 3
27-08 2022
Kl. 10:40
U7 Drenge (16) Øvet 3v3 Efterår Pulje 2 Oversidder BK Skjold 1
310180 1
27-08 2022
Kl. 10:50
U9 Drenge (14) 5v5 3 Efterår Pulje 2 Aakanden GF 2 Skovshoved IF 2
310181 1
27-08 2022
Kl. 10:50
U9 Drenge (14) 5v5 3 Efterår Pulje 2 BK Skjold 4 GVI 4
310199 2
27-08 2022
Kl. 10:50
U9 Drenge (14) 5v5 3 Efterår Pulje 2 BK Fix 2 Oversidder
310200 2
27-08 2022
Kl. 10:50
U9 Drenge (14) 5v5 3 Efterår Pulje 2 B 1903 3 Oversidder
273833 3
27-08 2022
Kl. 11:00
U7 Drenge (16) Øvet 3v3 Efterår Pulje 2 FA 2000 3 KB 8
273834 3
27-08 2022
Kl. 11:00
U7 Drenge (16) Øvet 3v3 Efterår Pulje 2 BK Skjold 1 FB 1
260114 2
27-08 2022
Kl. 11:00
U5 Drenge (18) 3v3 Efterår Pulje 1 Hvidovre IF (2) B 93 2
260115 2
27-08 2022
Kl. 11:00
U5 Drenge (18) 3v3 Efterår Pulje 1 BK Skjold 1 BK Frem 1
266751 1
27-08 2022
Kl. 11:15
U11 Drenge (12) 8v8 2 Efterår Pulje 2 BK Skjold 1 GVI 2
310201 2
27-08 2022
Kl. 11:15
U9 Drenge (14) 5v5 3 Efterår Pulje 2 Oversidder BK Skjold 3
310202 2
27-08 2022
Kl. 11:15
U9 Drenge (14) 5v5 3 Efterår Pulje 2 Oversidder Bispebjerg BK 1
310182 1
27-08 2022
Kl. 11:15
U9 Drenge (14) 5v5 3 Efterår Pulje 2 Skovshoved IF 2 Bk. Union 1
310183 1
27-08 2022
Kl. 11:15
U9 Drenge (14) 5v5 3 Efterår Pulje 2 GVI 4 Husum BK 2
335385 1
27-08 2022
Kl. 11:15
Herre Senior 1 7M Efterår P1 HB 2 FC Sukkerbold
332950 1
27-08 2022
Kl. 11:15
U12 Drenge (11) 8v8 1 Efterår Pulje 2 BK Skjold 1 B 1903 1
260116 2
27-08 2022
Kl. 11:20
U5 Drenge (18) 3v3 Efterår Pulje 1 Hvidovre IF (1) Oversidder
273837 3
27-08 2022
Kl. 11:20
U7 Drenge (16) Øvet 3v3 Efterår Pulje 2 B.1908 2 Oversidder
310184 1
27-08 2022
Kl. 11:40
U9 Drenge (14) 5v5 3 Efterår Pulje 2 Aakanden GF 2 BK Skjold 4
310203 2
27-08 2022
Kl. 11:40
U9 Drenge (14) 5v5 3 Efterår Pulje 2 BK Fix 2 B 1903 3
283536 2
27-08 2022
Kl. 12:00
U7 Drenge (16) Uøvet 3v3 Efterår Pulje 3 BK Skjold 2 GVI 2
283546 2
27-08 2022
Kl. 12:00
U7 Drenge (16) Uøvet 3v3 Efterår Pulje 3 Nørrebro United 1 Brønshøj BK 2
283764 2
27-08 2022
Kl. 12:00
U7 Drenge (16) Uøvet 3v3 Efterår Pulje 4 BK Skjold 3 GVI 3
283765 2
27-08 2022
Kl. 12:00
U7 Drenge (16) Uøvet 3v3 Efterår Pulje 4 Nørrebro United 2 B 1903 5
307300 2
27-08 2022
Kl. 12:15
U9 Drenge (14) 5v5 3 Efterår Pulje 3 Vanløse IF 4 BK Skjold 6
307405 2
27-08 2022
Kl. 12:15
U9 Drenge (14) 5v5 3 Efterår Pulje 3 BK Skjold 5 FB 4
303303 1
27-08 2022
Kl. 12:15
U9 Drenge (14) 5v5 1 Efterår Pulje 2 Aakanden GF 1 GVI 1
303304 1
27-08 2022
Kl. 12:15
U9 Drenge (14) 5v5 1 Efterår Pulje 2 HIK 1 KB 4
283766 2
27-08 2022
Kl. 12:20
U7 Drenge (16) Uøvet 3v3 Efterår Pulje 4 BK Skjold 3 BK Fix 3
283767 2
27-08 2022
Kl. 12:20
U7 Drenge (16) Uøvet 3v3 Efterår Pulje 4 B 1903 5 BK Union 1
283547 2
27-08 2022
Kl. 12:20
U7 Drenge (16) Uøvet 3v3 Efterår Pulje 3 BK Skjold 2 BK Fix 2
283548 2
27-08 2022
Kl. 12:20
U7 Drenge (16) Uøvet 3v3 Efterår Pulje 3 Brønshøj BK 2 Jægersborg BK 1
267042 1
27-08 2022
Kl. 12:30
U11 Drenge (12) 8v8 4 Efterår Pulje 2 BK Skjold 3 GVI 4
340495 1
27-08 2022
Kl. 12:30
Herre Senior 3 7M Efterår P1 HB 6 Skjold 6
999899 2
27-08 2022
Kl. 12:30
U13 Drenge 4 (10) 8:8 Efterår - Dommerløs række P4B Skjold 3 HIK 3
303305 1
27-08 2022
Kl. 12:40
U9 Drenge (14) 5v5 1 Efterår Pulje 2 Aakanden GF 1 BK Fix 1
303306 1
27-08 2022
Kl. 12:40
U9 Drenge (14) 5v5 1 Efterår Pulje 2 KB 4 BK Skjold 1
307406 2
27-08 2022
Kl. 12:40
U9 Drenge (14) 5v5 3 Efterår Pulje 3 Vanløse IF 4 B 93 4
307407 2
27-08 2022
Kl. 12:40
U9 Drenge (14) 5v5 3 Efterår Pulje 3 FB 4 BK Frem 3
283549 2
27-08 2022
Kl. 12:40
U7 Drenge (16) Uøvet 3v3 Efterår Pulje 3 BK Fix 2 Nørrebro United 1
283550 2
27-08 2022
Kl. 12:40
U7 Drenge (16) Uøvet 3v3 Efterår Pulje 3 Jægersborg BK 1 GVI 2
283768 2
27-08 2022
Kl. 12:40
U7 Drenge (16) Uøvet 3v3 Efterår Pulje 4 BK Fix 3 Nørrebro United 2
283769 2
27-08 2022
Kl. 12:40
U7 Drenge (16) Uøvet 3v3 Efterår Pulje 4 BK Union 1 GVI 3
283770 2
27-08 2022
Kl. 13:00
U7 Drenge (16) Uøvet 3v3 Efterår Pulje 4 Nørrebro United 2 BK Skjold 3
283771 2
27-08 2022
Kl. 13:00
U7 Drenge (16) Uøvet 3v3 Efterår Pulje 4 GVI 3 B 1903 5
283551 2
27-08 2022
Kl. 13:00
U7 Drenge (16) Uøvet 3v3 Efterår Pulje 3 Nørrebro United 1 BK Skjold 2
283552 2
27-08 2022
Kl. 13:00
U7 Drenge (16) Uøvet 3v3 Efterår Pulje 3 GVI 2 Brønshøj BK 2
356458 1
27-08 2022
Kl. 13:00
Herre Senior 5 7M Efterår P5 Østerbro IF 11 CBS Sport
307408 2
27-08 2022
Kl. 13:05
U9 Drenge (14) 5v5 3 Efterår Pulje 3 B 93 4 BK Skjold 5
307409 2
27-08 2022
Kl. 13:05
U9 Drenge (14) 5v5 3 Efterår Pulje 3 BK Frem 3 BK Skjold 6
303307 1
27-08 2022
Kl. 13:05
U9 Drenge (14) 5v5 1 Efterår Pulje 2 BK Fix 1 HIK 1
303308 1
27-08 2022
Kl. 13:05
U9 Drenge (14) 5v5 1 Efterår Pulje 2 BK Skjold 1 GVI 1
283553 2
27-08 2022
Kl. 13:20
U7 Drenge (16) Uøvet 3v3 Efterår Pulje 3 BK Fix 2 Jægersborg BK 1
283772 2
27-08 2022
Kl. 13:20
U7 Drenge (16) Uøvet 3v3 Efterår Pulje 4 BK Fix 3 BK Union 1
303309 1
27-08 2022
Kl. 13:30
U9 Drenge (14) 5v5 1 Efterår Pulje 2 HIK 1 Aakanden GF 1
303310 1
27-08 2022
Kl. 13:30
U9 Drenge (14) 5v5 1 Efterår Pulje 2 GVI 1 KB 4
307410 2
27-08 2022
Kl. 13:30
U9 Drenge (14) 5v5 3 Efterår Pulje 3 BK Skjold 5 Vanløse IF 4
307411 2
27-08 2022
Kl. 13:30
U9 Drenge (14) 5v5 3 Efterår Pulje 3 BK Skjold 6 FB 4
355103 1
27-08 2022
Kl. 13:45
Herre Senior 3 7M Efterår P4 HB 8 Skjold 11
307412 2
27-08 2022
Kl. 13:55
U9 Drenge (14) 5v5 3 Efterår Pulje 3 B 93 4 BK Frem 3
303312 1
27-08 2022
Kl. 13:55
U9 Drenge (14) 5v5 1 Efterår Pulje 2 BK Fix 1 BK Skjold 1
356187 1
27-08 2022
Kl. 14:15
Herre Senior 4 7M Efterår P8 Østerbro IF 8 Nørrebro United 6
265568 1
27-08 2022
Kl. 14:30
U11 Piger (12) 3 5v5 Stævne Efterår Pulje 1 Fremad Valby 1 Kastrup BK 1
265569 1
27-08 2022
Kl. 14:30
U11 Piger (12) 3 5v5 Stævne Efterår Pulje 1 HIK 2 BK Vestia 1
265570 1
27-08 2022
Kl. 14:55
U11 Piger (12) 3 5v5 Stævne Efterår Pulje 1 Fremad Valby 1 BK Skjold 1
265571 1
27-08 2022
Kl. 14:55
U11 Piger (12) 3 5v5 Stævne Efterår Pulje 1 BK Vestia 1 FA 2000 1
265572 1
27-08 2022
Kl. 15:20
U11 Piger (12) 3 5v5 Stævne Efterår Pulje 1 BK Skjold 1 HIK 2
265573 1
27-08 2022
Kl. 15:20
U11 Piger (12) 3 5v5 Stævne Efterår Pulje 1 FA 2000 1 Kastrup BK 1
265574 1
27-08 2022
Kl. 15:45
U11 Piger (12) 3 5v5 Stævne Efterår Pulje 1 HIK 2 Fremad Valby 1
265575 1
27-08 2022
Kl. 15:45
U11 Piger (12) 3 5v5 Stævne Efterår Pulje 1 Kastrup BK 1 BK Vestia 1
265576 1
27-08 2022
Kl. 16:10
U11 Piger (12) 3 5v5 Stævne Efterår Pulje 1 BK Skjold 1 FA 2000 1
355907 1
28-08 2022
Kl. 10:00
Herre Senior 4 7M Efterår P4 HB 12 Laddersfield Town
731298 1
28-08 2022
Kl. 10:00
U14 Drenge 5 (09) Efterår Pulje 5 Skjold 4 Hvidovre IF 3
356330 1
28-08 2022
Kl. 12:30
Herre Senior 5 7M Efterår P3 HB 14 HIK 2
799894 1
28-08 2022
Kl. 14:00
U19 Drenge 1 (04) Efterår Pulje 1 Skjold 2 B 1903
266749 1
28-08 2022
Kl. 14:30
U11 Drenge (12) 8v8 2 Efterår Pulje 2 Østerbro IF 1 Fremad Valby 1
267041 1
28-08 2022
Kl. 15:45
U11 Drenge (12) 8v8 4 Efterår Pulje 2 Østerbro IF 2 B 93 4
760510 2 ma
29-08 2022
Kl. 18:00
M+50 1 7M Efterår Pulje 1 HB Dragør 2
784095 2 ma
29-08 2022
Kl. 22:00
M+45 1 7M Efterår Pulje 2 Heimdal Sønderbro Fight
841504 1 ti
30-08 2022
Kl. 10:00
Ultra Skolepokalen Drenge - Gruppespil 1 - Kbh Pulje 13 Guldberg Skole Nyboder Skole
841505 1 ti
30-08 2022
Kl. 10:00
Ultra Skolepokalen Drenge - Gruppespil 1 - Kbh Pulje 13 Hendriksholm Skole DFG Grundskole
841506 1 ti
30-08 2022
Kl. 11:00
Ultra Skolepokalen Drenge - Gruppespil 1 - Kbh Pulje 13 Guldberg Skole Hendriksholm Skole
841507 1 ti
30-08 2022
Kl. 11:00
Ultra Skolepokalen Drenge - Gruppespil 1 - Kbh Pulje 13 Nyboder Skole DFG Grundskole
841508 1 ti
30-08 2022
Kl. 12:00
Ultra Skolepokalen Drenge - Gruppespil 1 - Kbh Pulje 13 DFG Grundskole Guldberg Skole
841509 1 ti
30-08 2022
Kl. 12:00
Ultra Skolepokalen Drenge - Gruppespil 1 - Kbh Pulje 13 Nyboder Skole Hendriksholm Skole
618597 1 ti
30-08 2022
Kl. 18:00
Serie 1, Kvinder Efterår Pulje 2 Viktoria Nørrebro United
355421 2 ti
30-08 2022
Kl. 18:00
Kvinde Senior 1 7M Efterår P2 Østerbro IF 2 Fremad Valby
357160 2 ti
30-08 2022
Kl. 19:15
Kvinde Senior 3 7M Efterår Pulje 1 Østerbro IF 5 Oversidder
475062 3 ti
30-08 2022
Kl. 19:30
Serie 2, P2/3 Efterår Pulje 2 HB 3 FB 4
357162 2 on
31-08 2022
Kl. 18:00
Kvinde Senior 3 7M Efterår Pulje 1 Østerbro IF 4 ØKF
356408 2 to
01-09 2022
Kl. 18:00
Herre Senior 5 7M Efterår P4 HB 13 Skjold 17
355373 2 to
01-09 2022
Kl. 18:00
Kvinde Senior 1 7M Efterår P1 Heimdal 2 Østerbro IF
314386 2 to
01-09 2022
Kl. 18:00
Herre Senior 3 7M Efterår P3 Viktoria 3 FA 2000 4
374637 2 to
01-09 2022
Kl. 18:30
M+32 1 Efterår - Dommerløs række Pulje 1 Viktoria Rødovre
810120 1 fr
02-09 2022
Kl. 18:00
Serie 4, P2/9 Efterår Pulje 4 HB 7 Skjold 7
810219 1
03-09 2022
Kl. 10:00
Serie 4, P2/9 Efterår Pulje 5 Skjold 12 Heimdal 3
731303 2
03-09 2022
Kl. 10:00
U14 Drenge 5 (09) Efterår Pulje 5 Skjold 3 FB 3
312666 2
03-09 2022
Kl. 10:00
Herre Senior 3 7M Efterår P2 HB 7 Valby 5
320811 2
03-09 2022
Kl. 10:00
U12 Drenge (11) 8v8 4 Efterår Pulje 4 BK Skjold 3 Brønshøj BK 2
266991 2
03-09 2022
Kl. 10:00
U11 Drenge (12) 8v8 3 Efterår Pulje 4 BK Skjold 2 Vanløse IF 3
320765 2
03-09 2022
Kl. 11:15
U12 Drenge (11) 8v8 4 Efterår Pulje 3 BK Skjold 4 BK Vestia 4
314389 2
03-09 2022
Kl. 11:15
Herre Senior 3 7M Efterår P3 HB 9 Valby 3
799476 3
03-09 2022
Kl. 11:15
U13 Drenge 3 (10) 8:8 Efterår - Dommerløs række P3A Skjold 2 B93 5
793728 2
03-09 2022
Kl. 12:30
U13 Drenge 2 (10) 8:8 Efterår - Dommerløs række Pulje 1 Skjold Vestia 2
314824 2
03-09 2022
Kl. 12:30
Herre Senior 3 7M Efterår P6 HB 4 Østerbro IF 5
318793 2
03-09 2022
Kl. 12:30
U12 Drenge (11) 8v8 4 Efterår Pulje 2 BK Skjold 2 Skovshoved IF 2
317738 2
03-09 2022
Kl. 13:00
Herre Senior 2 7M Efterår P4 Østerbro IF 4 FC Newborn
317513 2
03-09 2022
Kl. 13:45
Herre Senior 2 7M Efterår P2 HB 3 Valby
312611 2
03-09 2022
Kl. 14:15
Herre Senior 3 7M Efterår P2 Østerbro IF 6 Skjold 5
267166 2
04-09 2022
Kl. 10:00
U12 Piger (11) 3 8v8 Efterår Pulje 1 Østerbro IF 1 HIK 2
626486 2
04-09 2022
Kl. 10:00
U15 Drenge 2 (08) Efterår Pulje 2 Skjold Østerbro IF
614539 1
04-09 2022
Kl. 10:00
Serie 5, P2/6 Efterår - Dommerløs række Pulje 5 Østerbro IF 6 Oversidder
614619 1
04-09 2022
Kl. 10:00
Serie 5, P2/6 Efterår - Dommerløs række Pulje 6 Østerbro IF 7 Skjold 17
448520 3
04-09 2022
Kl. 12:00
U16 Drenge 2 (07) Efterår Pulje 2 Skjold 2 Hvidovre IF 2
810047 1
04-09 2022
Kl. 12:00
Serie 4, P2/9 Efterår Pulje 3 Skjold 8 Nørrebro FF 2
355376 2
04-09 2022
Kl. 12:30
Kvinde Senior 1 7M Efterår P1 HB 2 Nørrebro FF
355683 2
04-09 2022
Kl. 13:45
Herre Senior 4 7M Efterår P1 HB 11 Oversidder
356239 2
04-09 2022
Kl. 15:15
Herre Senior 5 7M Efterår P1 Østerbro IF 10 Skjold 16
416476 3
04-09 2022
Kl. 16:00
U17 Drenge 2 (06) Efterår Pulje 2 Skjold 2 Oversidder
810332 1
04-09 2022
Kl. 16:00
Serie 4, P2/9 Efterår Pulje 6 Østerbro IF 4 Kastrup 4
841440 1 ma
05-09 2022
Kl. 10:00
Ultra Skolepokalen Drenge - Gruppespil 1 - Kbh Pulje 7 Tingbjerg Skole Vadgård Skole
841441 1 ma
05-09 2022
Kl. 10:00
Ultra Skolepokalen Drenge - Gruppespil 1 - Kbh Pulje 7 Ingrid Jespersens Gymnasieskole Dragør Skole
841442 1 ma
05-09 2022
Kl. 11:00
Ultra Skolepokalen Drenge - Gruppespil 1 - Kbh Pulje 7 Tingbjerg Skole Ingrid Jespersens Gymnasieskole
841443 1 ma
05-09 2022
Kl. 11:00
Ultra Skolepokalen Drenge - Gruppespil 1 - Kbh Pulje 7 Vadgård Skole Dragør Skole
841444 1 ma
05-09 2022
Kl. 12:00
Ultra Skolepokalen Drenge - Gruppespil 1 - Kbh Pulje 7 Dragør Skole Tingbjerg Skole
841445 1 ma
05-09 2022
Kl. 12:00
Ultra Skolepokalen Drenge - Gruppespil 1 - Kbh Pulje 7 Vadgård Skole Ingrid Jespersens Gymnasieskole
760513 3 ma
05-09 2022
Kl. 18:00
M+50 1 7M Efterår Pulje 1 HB Sundby Bk.
784098 3 ma
05-09 2022
Kl. 22:00
M+45 1 7M Efterår Pulje 2 Heimdal Nørrebro BK
314685 3 ma
05-09 2022
Kl. 22:00
Herre Senior 3 7M Efterår P5 HB 5 Oversidder
355382 3 ti
06-09 2022
Kl. 18:00
Kvinde Senior 1 7M Efterår P1 Østerbro IF Nørrebro United
355378 3 to
08-09 2022
Kl. 18:00
Kvinde Senior 1 7M Efterår P1 Heimdal 2 Valby
314391 3 to
08-09 2022
Kl. 18:00
Herre Senior 3 7M Efterår P3 Viktoria 3 Fremad Amager 2
317217 3 to
08-09 2022
Kl. 18:00
Herre Senior 1 7M Efterår P2 Viktoria Nørrebro United 3
355332 3 to
08-09 2022
Kl. 18:00
Kvinde Senior M 7M Efterår P1 HB Heimdal
618603 3 to
08-09 2022
Kl. 18:00
Serie 1, Kvinder Efterår Pulje 2 Viktoria VLI
911862 3 to
08-09 2022
Kl. 18:00
M+60 7M Efterår Pulje 2 Viktoria Oversidder
509226 3 fr
09-09 2022
Kl. 18:00
Serie 3, P2/5 Efterår Pulje 3 Østerbro IF 3 Hvidovre IF 3
516606 2 fr
09-09 2022
Kl. 18:00
Serie 4, P2/9 Efterår Pulje 7 Skjold 14 Oversidder
574591 2
10-09 2022
Kl. 10:00
Serie 4, P2/9 Efterår Pulje 9 Østerbro IF 5 GVI 3
335396 3
10-09 2022
Kl. 11:15
Herre Senior 1 7M Efterår P1 HB 2 FB 4
332963 3
10-09 2022
Kl. 11:15
U12 Drenge (11) 8v8 1 Efterår Pulje 2 BK Skjold 1 KB 4
266759 3
10-09 2022
Kl. 11:15
U11 Drenge (12) 8v8 2 Efterår Pulje 2 BK Skjold 1 Fremad Valby 1
610068 2
10-09 2022
Kl. 12:00
Serie 5, P2/6 Efterår - Dommerløs række Pulje 3 HB 10 FB 19
448529 4
10-09 2022
Kl. 12:00
U16 Drenge 2 (07) Efterår Pulje 2 Skjold 3 AB Tårnby 2
999911 4
10-09 2022
Kl. 12:30
U13 Drenge 4 (10) 8:8 Efterår - Dommerløs række P4B Skjold 3 KB 7
340505 3
10-09 2022
Kl. 12:30
Herre Senior 3 7M Efterår P1 HB 6 KFB 2
267053 3
10-09 2022
Kl. 12:30
U11 Drenge (12) 8v8 4 Efterår Pulje 2 BK Skjold 3 HIK 4
356468 3
10-09 2022
Kl. 13:00
Herre Senior 5 7M Efterår P5 Østerbro IF 11 Sundby 3
355114 3
10-09 2022
Kl. 13:45
Herre Senior 3 7M Efterår P4 HB 8 FB 16
355918 3
10-09 2022
Kl. 15:00
Herre Senior 4 7M Efterår P4 HB 12 FB 24
510746 3
10-09 2022
Kl. 16:00
Serie 3, P2/5 Efterår Pulje 4 HB 5 Skovshoved IF 4
810152 2
10-09 2022
Kl. 16:00
Serie 4, P2/9 Efterår Pulje 4 Skjold 13 FB 17
731309 3
11-09 2022
Kl. 10:00
U14 Drenge 5 (09) Efterår Pulje 5 Skjold 4 B93 4
576170 2
11-09 2022
Kl. 10:00
Serie 4, P2/9 Efterår Pulje 9 Skjold 10 Heimdal 4
614553 2
11-09 2022
Kl. 10:00
Serie 5, P2/6 Efterår - Dommerløs række Pulje 5 HB 11 FA 2000 13
614557 2
11-09 2022
Kl. 10:00
Serie 5, P2/6 Efterår - Dommerløs række Pulje 5 Skjold 16 Oversidder
999913 4
11-09 2022
Kl. 10:15
U13 Drenge 4 (10) 8:8 Efterår - Dommerløs række P4B Østerbro IF 3 Stefan 2
511357 3
11-09 2022
Kl. 12:00
Serie 3, P2/5 Efterår Pulje 5 HB 4 Valby 2
511358 3
11-09 2022
Kl. 12:00
Serie 3, P2/5 Efterår Pulje 5 Skjold 5 Frederiksholm Sydhavnen 2
810221 2
11-09 2022
Kl. 12:00
Serie 4, P2/9 Efterår Pulje 5 Heimdal 3 Union 7
356197 3
11-09 2022
Kl. 12:30
Herre Senior 4 7M Efterår P8 HB 10 ØKF
356340 3
11-09 2022
Kl. 13:45
Herre Senior 5 7M Efterår P3 HB 14 FC Babylon
355566 3
11-09 2022
Kl. 14:00
Kvinde Senior 2 7M Efterår P3 Østerbro IF 3 Nørrebro United 6
802045 4
11-09 2022
Kl. 14:00
U19 Drenge 1 (04) Efterår Pulje 1 Skjold 2 Sundby
266757 3
11-09 2022
Kl. 14:30
U11 Drenge (12) 8v8 2 Efterår Pulje 2 Østerbro IF 1 Tårnby FF 1
267052 3
11-09 2022
Kl. 15:45
U11 Drenge (12) 8v8 4 Efterår Pulje 2 Østerbro IF 2 HB 2
810124 2
11-09 2022
Kl. 16:00
Serie 4, P2/9 Efterår Pulje 4 Heimdal 5 KB 6
810126 2
11-09 2022
Kl. 16:00
Serie 4, P2/9 Efterår Pulje 4 Skjold 7 Hellas 2
527204 2
11-09 2022
Kl. 16:00
Serie 4, P2/9 Efterår Pulje 8 HB 9 Skjold 9
531676 2
11-09 2022
Kl. 16:00
Serie 2, Kvinder Efterår Pulje 1 Heimdal 2 AC Iben
355335 4 ma
12-09 2022
Kl. 18:00
Kvinde Senior M 7M Efterår P1 Heimdal CBS Sport
475074 5 ti
13-09 2022
Kl. 17:45
Serie 2, P2/3 Efterår Pulje 2 Viktoria 2 B 1903 3
614929 3 to
15-09 2022
Kl. 17:45
Serie 5, P2/6 Efterår - Dommerløs række Pulje 6 Heimdal 6 HIK 8
618606 4 to
15-09 2022
Kl. 17:45
Serie 1, Kvinder Efterår Pulje 2 Viktoria FC Damsø 2
375114 4 to
15-09 2022
Kl. 18:00
M+50 Efterår - Dommerløs række Pulje 1 Østerbro IF Oversidder
911865 4 to
15-09 2022
Kl. 18:00
M+60 7M Efterår Pulje 2 Viktoria Sundby Bk.
356417 4 to
15-09 2022
Kl. 18:00
Herre Senior 5 7M Efterår P4 HB 13 ØKF 4
374647 4 to
15-09 2022
Kl. 18:30
M+32 1 Efterår - Dommerløs række Pulje 1 Viktoria Østerbro IF
475076 5 fr
16-09 2022
Kl. 17:45
Serie 2, P2/3 Efterår Pulje 2 HB 3 B1908 3
810155 3 fr
16-09 2022
Kl. 17:45
Serie 4, P2/9 Efterår Pulje 4 HB 7 Skjold 13
810268 3
17-09 2022
Kl. 10:00
Serie 4, P2/9 Efterår Pulje 5 Skjold 12 Jægersborg 3
Udehold taberdømt
731312 4
17-09 2022
Kl. 10:00
U14 Drenge 5 (09) Efterår Pulje 5 Skjold 3 HIK 4
318820 4
17-09 2022
Kl. 10:00
U12 Drenge (11) 8v8 4 Efterår Pulje 2 BK Skjold 2 Østerbro IF 5
267174 4
17-09 2022
Kl. 10:00
U12 Piger (11) 3 8v8 Efterår Pulje 1 Østerbro IF 1 FA 2000 2
299671 7
17-09 2022
Kl. 10:00
U8 Drenge (15) 5v5 4 Efterår Pulje 2 BK Skjold 3 Oversidder
299672 7
17-09 2022
Kl. 10:00
U8 Drenge (15) 5v5 4 Efterår Pulje 2 HIK 3 Brønshøj BK 2
298871 5
17-09 2022
Kl. 10:00
U8 Drenge (15) 5v5 3 Efterår Pulje 2 BK Skjold 2 B 1903 3
298872 5
17-09 2022
Kl. 10:00
U8 Drenge (15) 5v5 3 Efterår Pulje 2 Vanløse IF 4 B 93 6
287234 6
17-09 2022
Kl. 10:00
U6 Drenge (17) 3v3 Efterår Pulje 5 BK Union 1 B 1903 3
287235 6
17-09 2022
Kl. 10:00
U6 Drenge (17) 3v3 Efterår Pulje 5 BK Skjold 3 KB 4
287079 6
17-09 2022
Kl. 10:00
U6 Drenge (17) 3v3 Efterår Pulje 4 B 93 4 B 1903 2
287080 6
17-09 2022
Kl. 10:00
U6 Drenge (17) 3v3 Efterår Pulje 4 BK Skjold 2 KB 5
287081 6
17-09 2022
Kl. 10:20
U6 Drenge (17) 3v3 Efterår Pulje 4 B 93 4 B 93 2
287082 6
17-09 2022
Kl. 10:20
U6 Drenge (17) 3v3 Efterår Pulje 4 KB 5 BK Fix 2
287236 6
17-09 2022
Kl. 10:20
U6 Drenge (17) 3v3 Efterår Pulje 5 BK Union 1 KB 2
287237 6
17-09 2022
Kl. 10:20
U6 Drenge (17) 3v3 Efterår Pulje 5 KB 4 B 93 5
298873 5
17-09 2022
Kl. 10:25
U8 Drenge (15) 5v5 3 Efterår Pulje 2 BK Skjold 2 Skovshoved IF 2
298874 5
17-09 2022
Kl. 10:25
U8 Drenge (15) 5v5 3 Efterår Pulje 2 B 93 6 Husum BK 2
299673 7
17-09 2022
Kl. 10:25
U8 Drenge (15) 5v5 4 Efterår Pulje 2 BK Skjold 3 BK Union 3
299674 7
17-09 2022
Kl. 10:25
U8 Drenge (15) 5v5 4 Efterår Pulje 2 Brønshøj BK 2 FB 4
287238 6
17-09 2022
Kl. 10:40
U6 Drenge (17) 3v3 Efterår Pulje 5 KB 2 BK Skjold 3
287239 6
17-09 2022
Kl. 10:40
U6 Drenge (17) 3v3 Efterår Pulje 5 B 93 5 B 1903 3
287083 6
17-09 2022
Kl. 10:40
U6 Drenge (17) 3v3 Efterår Pulje 4 B 93 2 BK Skjold 2
287084 6
17-09 2022
Kl. 10:40
U6 Drenge (17) 3v3 Efterår Pulje 4 BK Fix 2 B 1903 2
299675 7
17-09 2022
Kl. 10:50
U8 Drenge (15) 5v5 4 Efterår Pulje 2 BK Union 3 HIK 3
299676 7
17-09 2022
Kl. 10:50
U8 Drenge (15) 5v5 4 Efterår Pulje 2 FB 4 Oversidder
298875 5
17-09 2022
Kl. 10:50
U8 Drenge (15) 5v5 3 Efterår Pulje 2 Skovshoved IF 2 Vanløse IF 4
298876 5
17-09 2022
Kl. 10:50
U8 Drenge (15) 5v5 3 Efterår Pulje 2 Husum BK 2 B 1903 3
287085 6
17-09 2022
Kl. 11:00
U6 Drenge (17) 3v3 Efterår Pulje 4 BK Skjold 2 B 93 4
287086 6
17-09 2022
Kl. 11:00
U6 Drenge (17) 3v3 Efterår Pulje 4 B 1903 2 KB 5
287240 6
17-09 2022
Kl. 11:00
U6 Drenge (17) 3v3 Efterår Pulje 5 BK Skjold 3 BK Union 1
287241 6
17-09 2022
Kl. 11:00
U6 Drenge (17) 3v3 Efterår Pulje 5 B 1903 3 KB 4
298877 5
17-09 2022
Kl. 11:15
U8 Drenge (15) 5v5 3 Efterår Pulje 2 Vanløse IF 4 BK Skjold 2
298878 5
17-09 2022
Kl. 11:15
U8 Drenge (15) 5v5 3 Efterår Pulje 2 B 1903 3 B 93 6
299677 7
17-09 2022
Kl. 11:15
U8 Drenge (15) 5v5 4 Efterår Pulje 2 HIK 3 BK Skjold 3
299678 7
17-09 2022
Kl. 11:15
U8 Drenge (15) 5v5 4 Efterår Pulje 2 Oversidder Brønshøj BK 2
320774 4
17-09 2022
Kl. 11:15
U12 Drenge (11) 8v8 4 Efterår Pulje 3 BK Skjold 4 Vanløse IF 5
287278 6
17-09 2022
Kl. 11:20
U6 Drenge (17) 3v3 Efterår Pulje 5 KB 2 B 93 5
287087 6
17-09 2022
Kl. 11:20
U6 Drenge (17) 3v3 Efterår Pulje 4 B 93 2 BK Fix 2
299679 7
17-09 2022
Kl. 11:40
U8 Drenge (15) 5v5 4 Efterår Pulje 2 BK Union 3 FB 4
298879 5
17-09 2022
Kl. 11:40
U8 Drenge (15) 5v5 3 Efterår Pulje 2 Skovshoved IF 2 Husum BK 2
285025 7
17-09 2022
Kl. 12:00
U6 Drenge (17) 3v3 Efterår Pulje 3 B 93 3 KB 7
285026 7
17-09 2022
Kl. 12:00
U6 Drenge (17) 3v3 Efterår Pulje 3 FB 1 B 1903 1
273901 9
17-09 2022
Kl. 12:00
U7 Drenge (16) Øvet 3v3 Efterår Pulje 2 KB 4 B.1908 2
273902 9
17-09 2022
Kl. 12:00
U7 Drenge (16) Øvet 3v3 Efterår Pulje 2 B 93 4 Vanløse IF 2
292402 6
17-09 2022
Kl. 12:15
U10 Drenge (13) 5v5 4 Efterår Pulje 2 KFUM 1 BK Skjold 7
292403 6
17-09 2022
Kl. 12:15
U10 Drenge (13) 5v5 4 Efterår Pulje 2 Østerbro IF 4 HIK 4
295794 5
17-09 2022
Kl. 12:15
U8 Drenge (15) 5v5 2 Efterår Pulje 2 BK Skjold 1 KB 6
295795 5
17-09 2022
Kl. 12:15
U8 Drenge (15) 5v5 2 Efterår Pulje 2 Vanløse IF 2 HIK 2
285027 7
17-09 2022
Kl. 12:20
U6 Drenge (17) 3v3 Efterår Pulje 3 B 93 3 BK Vestia 2
285028 7
17-09 2022
Kl. 12:20
U6 Drenge (17) 3v3 Efterår Pulje 3 B 1903 1 KB 1
273915 9
17-09 2022
Kl. 12:20
U7 Drenge (16) Øvet 3v3 Efterår Pulje 2 KB 4 B 93 2
273916 9
17-09 2022
Kl. 12:20
U7 Drenge (16) Øvet 3v3 Efterår Pulje 2 Vanløse IF 2 FB 1
266999 4
17-09 2022
Kl. 12:30
U11 Drenge (12) 8v8 3 Efterår Pulje 4 BK Skjold 2 B 1903 3
321323 4
17-09 2022
Kl. 12:30
U12 Drenge (11) 8v8 4 Efterår Pulje 4 BK Skjold 3 Nørrebro United 5
317518 3
17-09 2022
Kl. 12:30
Herre Senior 2 7M Efterår P2 HB 3 FB 7
295796 5
17-09 2022
Kl. 12:40
U8 Drenge (15) 5v5 2 Efterår Pulje 2 BK Skjold 1 B 1903 2
295797 5
17-09 2022
Kl. 12:40
U8 Drenge (15) 5v5 2 Efterår Pulje 2 HIK 2 Husum BK 1
285050 7
17-09 2022
Kl. 12:40
U6 Drenge (17) 3v3 Efterår Pulje 3 BK Vestia 2 FB 1
285051 7
17-09 2022
Kl. 12:40
U6 Drenge (17) 3v3 Efterår Pulje 3 KB 1 KB 7
292404 6
17-09 2022
Kl. 12:40
U10 Drenge (13) 5v5 4 Efterår Pulje 2 KFUM 1 GVI 7
292405 6
17-09 2022
Kl. 12:40
U10 Drenge (13) 5v5 4 Efterår Pulje 2 HIK 4 B 1903 3
273917 9
17-09 2022
Kl. 12:40
U7 Drenge (16) Øvet 3v3 Efterår Pulje 2 B 93 2 B 93 4
273918 9
17-09 2022
Kl. 12:40
U7 Drenge (16) Øvet 3v3 Efterår Pulje 2 FB 1 B.1908 2
273919 9
17-09 2022
Kl. 13:00
U7 Drenge (16) Øvet 3v3 Efterår Pulje 2 B 93 4 KB 4
273920 9
17-09 2022
Kl. 13:00
U7 Drenge (16) Øvet 3v3 Efterår Pulje 2 B.1908 2 Vanløse IF 2
285052 7
17-09 2022
Kl. 13:00
U6 Drenge (17) 3v3 Efterår Pulje 3 FB 1 B 93 3
285053 7
17-09 2022
Kl. 13:00
U6 Drenge (17) 3v3 Efterår Pulje 3 KB 7 B 1903 1
319446 3
17-09 2022
Kl. 13:00
Herre Senior 2 7M Efterår P4 Østerbro IF 4 FB 10
356202 4
17-09 2022
Kl. 13:00
Herre Senior 4 7M Efterår P8 Østerbro IF 8 HB 10
295798 5
17-09 2022
Kl. 13:05
U8 Drenge (15) 5v5 2 Efterår Pulje 2 B 1903 2 Vanløse IF 2
295799 5
17-09 2022
Kl. 13:05
U8 Drenge (15) 5v5 2 Efterår Pulje 2 Husum BK 1 KB 6
294149 6
17-09 2022
Kl. 13:05
U10 Drenge (13) 5v5 4 Efterår Pulje 2 GVI 7 Østerbro IF 4
294150 6
17-09 2022
Kl. 13:05
U10 Drenge (13) 5v5 4 Efterår Pulje 2 B 1903 3 BK Skjold 7
285054 7
17-09 2022
Kl. 13:20
U6 Drenge (17) 3v3 Efterår Pulje 3 BK Vestia 2 KB 1
273921 9
17-09 2022
Kl. 13:20
U7 Drenge (16) Øvet 3v3 Efterår Pulje 2 B 93 2 FB 1
294151 6
17-09 2022
Kl. 13:30
U10 Drenge (13) 5v5 4 Efterår Pulje 2 Østerbro IF 4 KFUM 1
294152 6
17-09 2022
Kl. 13:30
U10 Drenge (13) 5v5 4 Efterår Pulje 2 BK Skjold 7 HIK 4
295810 5
17-09 2022
Kl. 13:30
U8 Drenge (15) 5v5 2 Efterår Pulje 2 Vanløse IF 2 BK Skjold 1
295811 5
17-09 2022
Kl. 13:30
U8 Drenge (15) 5v5 2 Efterår Pulje 2 KB 6 HIK 2
355386 4
17-09 2022
Kl. 13:45
Kvinde Senior 1 7M Efterår P1 HB 2 PI Fodbold
793738 4
17-09 2022
Kl. 13:45
U13 Drenge 2 (10) 8:8 Efterår - Dommerløs række Pulje 1 Skjold Fremad Amager 3
295812 5
17-09 2022
Kl. 13:55
U8 Drenge (15) 5v5 2 Efterår Pulje 2 B 1903 2 Husum BK 1
294153 6
17-09 2022
Kl. 13:55
U10 Drenge (13) 5v5 4 Efterår Pulje 2 GVI 7 B 1903 3
283820 6
17-09 2022
Kl. 14:00
U7 Drenge (16) Uøvet 3v3 Efterår Pulje 4 Husum BK 2 Nørrebro United 2
283821 6
17-09 2022
Kl. 14:00
U7 Drenge (16) Uøvet 3v3 Efterår Pulje 4 BK Skjold 3 HIK 2
283603 6
17-09 2022
Kl. 14:00
U7 Drenge (16) Uøvet 3v3 Efterår Pulje 3 Husum BK 1 Nørrebro United 1
283604 6
17-09 2022
Kl. 14:00
U7 Drenge (16) Uøvet 3v3 Efterår Pulje 3 BK Skjold 2 HIK 3
475247 5
17-09 2022
Kl. 14:00
Serie 2, P2/3 Efterår Pulje 3 HB 2 HIK 3
357164 3
17-09 2022
Kl. 14:15
Kvinde Senior 3 7M Efterår Pulje 1 Østerbro IF 5 HB 3
357167 3
17-09 2022
Kl. 14:15
Kvinde Senior 3 7M Efterår Pulje 1 Østerbro IF 4 Oversidder
283605 6
17-09 2022
Kl. 14:20
U7 Drenge (16) Uøvet 3v3 Efterår Pulje 3 Husum BK 1 Skovshoved IF 1
283606 6
17-09 2022
Kl. 14:20
U7 Drenge (16) Uøvet 3v3 Efterår Pulje 3 HIK 3 Brønshøj BK 2
283822 6
17-09 2022
Kl. 14:20
U7 Drenge (16) Uøvet 3v3 Efterår Pulje 4 Husum BK 2 Bispebjerg BK 1
283823 6
17-09 2022
Kl. 14:20
U7 Drenge (16) Uøvet 3v3 Efterår Pulje 4 HIK 2 B 1903 5
291610 7
17-09 2022
Kl. 14:30
U10 Drenge (13) 5v5 2 Efterår Pulje 2 FA 2000 4 KB 6
291611 7
17-09 2022
Kl. 14:30
U10 Drenge (13) 5v5 2 Efterår Pulje 2 BK Fix 2 BK Skjold 3
283824 6
17-09 2022
Kl. 14:40
U7 Drenge (16) Uøvet 3v3 Efterår Pulje 4 Bispebjerg BK 1 BK Skjold 3
283825 6
17-09 2022
Kl. 14:40
U7 Drenge (16) Uøvet 3v3 Efterår Pulje 4 B 1903 5 Nørrebro United 2
283607 6
17-09 2022
Kl. 14:40
U7 Drenge (16) Uøvet 3v3 Efterår Pulje 3 Skovshoved IF 1 BK Skjold 2
283608 6
17-09 2022
Kl. 14:40
U7 Drenge (16) Uøvet 3v3 Efterår Pulje 3 Brønshøj BK 2 Nørrebro United 1
291612 7
17-09 2022
Kl. 14:55
U10 Drenge (13) 5v5 2 Efterår Pulje 2 FA 2000 4 GVI 3
291613 7
17-09 2022
Kl. 14:55
U10 Drenge (13) 5v5 2 Efterår Pulje 2 BK Skjold 3 Hvidovre IF 2
283609 6
17-09 2022
Kl. 15:00
U7 Drenge (16) Uøvet 3v3 Efterår Pulje 3 BK Skjold 2 Husum BK 1
283610 6
17-09 2022
Kl. 15:00
U7 Drenge (16) Uøvet 3v3 Efterår Pulje 3 Nørrebro United 1 HIK 3
283826 6
17-09 2022
Kl. 15:00
U7 Drenge (16) Uøvet 3v3 Efterår Pulje 4 BK Skjold 3 Husum BK 2
283827 6
17-09 2022
Kl. 15:00
U7 Drenge (16) Uøvet 3v3 Efterår Pulje 4 Nørrebro United 2 HIK 2
283828 6
17-09 2022
Kl. 15:20
U7 Drenge (16) Uøvet 3v3 Efterår Pulje 4 Bispebjerg BK 1 B 1903 5
283611 6
17-09 2022
Kl. 15:20
U7 Drenge (16) Uøvet 3v3 Efterår Pulje 3 Skovshoved IF 1 Brønshøj BK 2
291614 7
17-09 2022
Kl. 15:20
U10 Drenge (13) 5v5 2 Efterår Pulje 2 GVI 3 BK Fix 2
291615 7
17-09 2022
Kl. 15:20
U10 Drenge (13) 5v5 2 Efterår Pulje 2 Hvidovre IF 2 KB 6
291616 7
17-09 2022
Kl. 15:45
U10 Drenge (13) 5v5 2 Efterår Pulje 2 BK Fix 2 FA 2000 4
291617 7
17-09 2022
Kl. 15:45
U10 Drenge (13) 5v5 2 Efterår Pulje 2 KB 6 BK Skjold 3
510824 5
17-09 2022
Kl. 16:00
Serie 3, P2/5 Efterår Pulje 4 HB 5 Tårnby FF 2
617903 4
17-09 2022
Kl. 16:00
Serie 1, Kvinder Efterår Pulje 1 Skjold 2 Fremad Valby 2
291618 7
17-09 2022
Kl. 16:10
U10 Drenge (13) 5v5 2 Efterår Pulje 2 GVI 3 Hvidovre IF 2
289901 8
18-09 2022
Kl. 10:00
U10 Drenge (13) 5v5 1 Efterår Pulje 2 KB 4 KB 3
289902 8
18-09 2022
Kl. 10:00
U10 Drenge (13) 5v5 1 Efterår Pulje 2 HIK 1 Østerbro IF 1
614930 3
18-09 2022
Kl. 10:00
Serie 5, P2/6 Efterår - Dommerløs række Pulje 6 Østerbro IF 7 Vanløse IF 4
614558 3
18-09 2022
Kl. 10:00
Serie 5, P2/6 Efterår - Dommerløs række Pulje 5 HB 11 Oversidder
614560 3
18-09 2022
Kl. 10:00
Serie 5, P2/6 Efterår - Dommerløs række Pulje 5 Østerbro IF 6 Skjold 16
626495 4
18-09 2022
Kl. 10:00
U15 Drenge 2 (08) Efterår Pulje 2 Skjold FA 2000 3
730844 5
18-09 2022
Kl. 10:00
U14 Drenge 1 (09) Efterår Pulje 1 Skjold Fix 2
810057 3
18-09 2022
Kl. 10:00
Serie 4, P2/9 Efterår Pulje 3 Skjold 8 Frederiksholm Sydhavnen 4
810342 3
18-09 2022
Kl. 10:00
Serie 4, P2/9 Efterår Pulje 6 Østerbro IF 4 Vanløse IF 3
289913 8
18-09 2022
Kl. 10:25
U10 Drenge (13) 5v5 1 Efterår Pulje 2 HIK 1 KB 4
289914 8
18-09 2022
Kl. 10:25
U10 Drenge (13) 5v5 1 Efterår Pulje 2 GVI 1 Oversidder
289915 8
18-09 2022
Kl. 10:50
U10 Drenge (13) 5v5 1 Efterår Pulje 2 KB 4 GVI 1
289916 8
18-09 2022
Kl. 10:50
U10 Drenge (13) 5v5 1 Efterår Pulje 2 Østerbro IF 1 Oversidder
289917 8
18-09 2022
Kl. 11:15
U10 Drenge (13) 5v5 1 Efterår Pulje 2 GVI 1 HIK 1
289918 8
18-09 2022
Kl. 11:15
U10 Drenge (13) 5v5 1 Efterår Pulje 2 Oversidder KB 3
289919 8
18-09 2022
Kl. 11:40
U10 Drenge (13) 5v5 1 Efterår Pulje 2 KB 3 Østerbro IF 1
511370 5
18-09 2022
Kl. 12:00
Serie 3, P2/5 Efterår Pulje 5 HB 4 B93 4
511372 5
18-09 2022
Kl. 12:00
Serie 3, P2/5 Efterår Pulje 5 Skjold 5 Fremad Valby 4
510821 5
18-09 2022
Kl. 12:00
Serie 3, P2/5 Efterår Pulje 4 Heimdal 2 B 1903 5
310610 5
18-09 2022
Kl. 12:15
U10 Drenge (13) 5v5 3 Efterår Pulje 2 B 1903 2 Nørrebro United 4
310611 5
18-09 2022
Kl. 12:15
U10 Drenge (13) 5v5 3 Efterår Pulje 2 Oversidder Østerbro IF 3
310612 5
18-09 2022
Kl. 12:40
U10 Drenge (13) 5v5 3 Efterår Pulje 2 B 1903 2 Aakanden GF
310613 5
18-09 2022
Kl. 12:40
U10 Drenge (13) 5v5 3 Efterår Pulje 2 Østerbro IF 3 Nørrebro United 3
310614 5
18-09 2022
Kl. 13:05
U10 Drenge (13) 5v5 3 Efterår Pulje 2 Aakanden GF Oversidder
310615 5
18-09 2022
Kl. 13:05
U10 Drenge (13) 5v5 3 Efterår Pulje 2 Nørrebro United 3 Nørrebro United 4
310616 5
18-09 2022
Kl. 13:30
U10 Drenge (13) 5v5 3 Efterår Pulje 2 Oversidder B 1903 2
310617 5
18-09 2022
Kl. 13:30
U10 Drenge (13) 5v5 3 Efterår Pulje 2 Nørrebro United 4 Østerbro IF 3
310618 5
18-09 2022
Kl. 13:55
U10 Drenge (13) 5v5 3 Efterår Pulje 2 Aakanden GF Nørrebro United 3
810341 3
18-09 2022
Kl. 14:00
Serie 4, P2/9 Efterår Pulje 6 Skjold 11 HIK 5
355431 4
18-09 2022
Kl. 14:15
Kvinde Senior 1 7M Efterår P2 Østerbro IF 2 Skjold
294625 6
18-09 2022
Kl. 14:30
U8 Drenge (15) 5v5 1 Efterår Pulje 2 Østerbro IF 1 KB 3
294626 6
18-09 2022
Kl. 14:30
U8 Drenge (15) 5v5 1 Efterår Pulje 2 GFA BK Fix 1
294627 6
18-09 2022
Kl. 14:55
U8 Drenge (15) 5v5 1 Efterår Pulje 2 Østerbro IF 1 KB 4
294628 6
18-09 2022
Kl. 14:55
U8 Drenge (15) 5v5 1 Efterår Pulje 2 BK Fix 1 B 93 2
356249 4
18-09 2022
Kl. 15:15
Herre Senior 5 7M Efterår P1 Østerbro IF 10 FB 31
294653 6
18-09 2022
Kl. 15:20
U8 Drenge (15) 5v5 1 Efterår Pulje 2 KB 4 GFA
294654 6
18-09 2022
Kl. 15:20
U8 Drenge (15) 5v5 1 Efterår Pulje 2 B 93 2 KB 3
294656 6
18-09 2022
Kl. 15:45
U8 Drenge (15) 5v5 1 Efterår Pulje 2 GFA Østerbro IF 1
294703 6
18-09 2022
Kl. 15:45
U8 Drenge (15) 5v5 1 Efterår Pulje 2 KB 3 BK Fix 1
416790 5
18-09 2022
Kl. 16:00
U17 Drenge 2 (06) Efterår Pulje 2 Skjold 2 B 1908 3
810265 3
18-09 2022
Kl. 16:00
Serie 4, P2/9 Efterår Pulje 5 Heimdal 3 Amager FF 3
810153 3
18-09 2022
Kl. 16:00
Serie 4, P2/9 Efterår Pulje 4 Heimdal 5 FA 2000 9
294817 6
18-09 2022
Kl. 16:10
U8 Drenge (15) 5v5 1 Efterår Pulje 2 KB 4 B 93 2
893349 1 ma
19-09 2022
Kl. 10:00
Ultra Skolepokalen Piger - Gruppespil 2 - Kbh Pulje 5 Skolen ved Søerne Bakkegårdsskolen, Gentofte
893350 1 ma
19-09 2022
Kl. 10:00
Ultra Skolepokalen Piger - Gruppespil 2 - Kbh Pulje 5 Gasværksvejens Skole Vinder pulje 5
893357 1 ma
19-09 2022
Kl. 11:00
Ultra Skolepokalen Piger - Gruppespil 2 - Kbh Pulje 5 Skolen ved Søerne Vinder pulje 5
893358 1 ma
19-09 2022
Kl. 11:00
Ultra Skolepokalen Piger - Gruppespil 2 - Kbh Pulje 5 Bakkegårdsskolen, Gentofte Gasværksvejens Skole
893359 1 ma
19-09 2022
Kl. 12:00
Ultra Skolepokalen Piger - Gruppespil 2 - Kbh Pulje 5 Gasværksvejens Skole Skolen ved Søerne
893360 1 ma
19-09 2022
Kl. 12:00
Ultra Skolepokalen Piger - Gruppespil 2 - Kbh Pulje 5 Vinder pulje 5 Bakkegårdsskolen, Gentofte
760519 5 ma
19-09 2022
Kl. 18:00
M+50 1 7M Efterår Pulje 1 HB Oversidder
355388 5 ma
19-09 2022
Kl. 18:00
Kvinde Senior 1 7M Efterår P1 Heimdal 2 HB 2
356424 5 ma
19-09 2022
Kl. 22:00
Herre Senior 5 7M Efterår P4 HB 13 Jægersborg BK

Log ind