B 93 Svanemølleanlæg.

Vis
Kampnr Dato Tid Række/Pulje Hjemme Ude Resultat
173304
02-03 2024
10:00 Træningskamp U11 Drenge Pulje 1 B.93 KB
02. mar
10:00
B.93
KB
618202
02-03 2024
10:00 VinterBold U8 Drenge 1 (16) 5:5 Pulje 1 B.93 Fredensborg BI
02. mar
10:00
B.93
Fredensborg BI
618203
02-03 2024
10:00 VinterBold U8 Drenge 1 (16) 5:5 Pulje 1 Haslev FC Hørsholm-Usserød IK
02. mar
10:00
Haslev FC
Hørsholm-Usserød IK
618204
02-03 2024
10:25 VinterBold U8 Drenge 1 (16) 5:5 Pulje 1 Fredensborg BI Hørsholm-Usserød IK
02. mar
10:25
Fredensborg BI
Hørsholm-Usserød IK
618205
02-03 2024
10:25 VinterBold U8 Drenge 1 (16) 5:5 Pulje 1 B.93 Haslev FC
02. mar
10:25
B.93
Haslev FC
618206
02-03 2024
10:50 VinterBold U8 Drenge 1 (16) 5:5 Pulje 1 B.93 Hørsholm-Usserød IK
02. mar
10:50
B.93
Hørsholm-Usserød IK
618207
02-03 2024
10:50 VinterBold U8 Drenge 1 (16) 5:5 Pulje 1 Fredensborg BI Haslev FC
02. mar
10:50
Fredensborg BI
Haslev FC
173031
02-03 2024
12:00 Træningskamp U12 Drenge Pulje 1 B.93 Lyngby Boldklub 1921
02. mar
12:00
B.93
Lyngby Boldklub 1921
951624
02-03 2024
12:00 Træningskamp U13 Drenge Liga 1 Pulje 1 B.93 (7) FC Helsingør
02. mar
12:00
B.93 (7)
FC Helsingør
952155
02-03 2024
12:00 VinterBOLD U-14 drenge 4 Pulje 2 B.93 (1) Køge BK
02. mar
12:00
B.93 (1)
Køge BK
846222
02-03 2024
14:00 Træningskamp U14 Drenge Liga 1 Pulje 1 B.93 (5) Næstved I.F. (2)
02. mar
14:00
B.93 (5)
Næstved I.F. (2)
583154
02-03 2024
14:00 VinterBOLD U-17 Drenge Øst Pulje 1 B.93 Brønshøj BK
02. mar
14:00
B.93
Brønshøj BK
471226
02-03 2024
14:30 Træningskamp U12 Drenge Pulje 1 B.93 Hvidovre IF
02. mar
14:30
B.93
Hvidovre IF
225925
02-03 2024
16:00 Træningskamp U14 Drenge 2 Pulje 1 B.93 (2) Vallensbæk IF
02. mar
16:00
B.93 (2)
Vallensbæk IF
717129
03-03 2024
10:00 VinterBold U10 Drenge 3 (14) 5:5 Pulje 8 FB B.93 6
03. mar
10:00
FB
B.93 6
717130
03-03 2024
10:00 VinterBold U10 Drenge 3 (14) 5:5 Pulje 8 B.93 5 Skjold
03. mar
10:00
B.93 5
Skjold
966494
03-03 2024
10:00 VinterBOLD U-16 piger 1 Pulje 1 B.93 (1) Snekkersten IF
HHT
03. mar
10:00
B.93 (1)
Snekkersten IF
HHT
710626
03-03 2024
10:00 VinterBold U10 Drenge 4 (14) 5:5 Pulje 3 Oversidder B. 82, Virum
03. mar
10:00
Oversidder
B. 82, Virum
710627
03-03 2024
10:00 VinterBold U10 Drenge 4 (14) 5:5 Pulje 3 B.93 7 B.93 8
03. mar
10:00
B.93 7
B.93 8
710628
03-03 2024
10:25 VinterBold U10 Drenge 4 (14) 5:5 Pulje 3 B. 82, Virum B.93 8
03. mar
10:25
B. 82, Virum
B.93 8
710629
03-03 2024
10:25 VinterBold U10 Drenge 4 (14) 5:5 Pulje 3 Oversidder B.93 7
03. mar
10:25
Oversidder
B.93 7
717495
03-03 2024
10:25 VinterBold U10 Drenge 3 (14) 5:5 Pulje 8 B.93 6 Skjold
03. mar
10:25
B.93 6
Skjold
717496
03-03 2024
10:25 VinterBold U10 Drenge 3 (14) 5:5 Pulje 8 FB B.93 5
03. mar
10:25
FB
B.93 5
717497
03-03 2024
10:50 VinterBold U10 Drenge 3 (14) 5:5 Pulje 8 FB Skjold
03. mar
10:50
FB
Skjold
717498
03-03 2024
10:50 VinterBold U10 Drenge 3 (14) 5:5 Pulje 8 B.93 6 B.93 5
03. mar
10:50
B.93 6
B.93 5
710630
03-03 2024
10:50 VinterBold U10 Drenge 4 (14) 5:5 Pulje 3 Oversidder B.93 8
03. mar
10:50
Oversidder
B.93 8
710631
03-03 2024
10:50 VinterBold U10 Drenge 4 (14) 5:5 Pulje 3 B. 82, Virum B.93 7
03. mar
10:50
B. 82, Virum
B.93 7
712673
03-03 2024
11:30 VinterBold U10 Drenge 2 (14) 5:5 Pulje 5 B.93 3 Orient GI
03. mar
11:30
B.93 3
Orient GI
712674
03-03 2024
11:30 VinterBold U10 Drenge 2 (14) 5:5 Pulje 5 Lyngby Boldklub 1921 Gladsaxe-Hero BK
03. mar
11:30
Lyngby Boldklub 1921
Gladsaxe-Hero BK
716766
03-03 2024
11:30 VinterBold U10 Drenge 3 (14) 5:5 Pulje 6 Union B.93 3
03. mar
11:30
Union
B.93 3
716767
03-03 2024
11:30 VinterBold U10 Drenge 3 (14) 5:5 Pulje 6 B 1903 3 Bispebjerg Bk.
03. mar
11:30
B 1903 3
Bispebjerg Bk.
716768
03-03 2024
11:55 VinterBold U10 Drenge 3 (14) 5:5 Pulje 6 B.93 3 Bispebjerg Bk.
03. mar
11:55
B.93 3
Bispebjerg Bk.
716770
03-03 2024
11:55 VinterBold U10 Drenge 3 (14) 5:5 Pulje 6 Union B 1903 3
03. mar
11:55
Union
B 1903 3
712675
03-03 2024
11:55 VinterBold U10 Drenge 2 (14) 5:5 Pulje 5 Orient GI Gladsaxe-Hero BK
03. mar
11:55
Orient GI
Gladsaxe-Hero BK
712676
03-03 2024
11:55 VinterBold U10 Drenge 2 (14) 5:5 Pulje 5 B.93 3 Lyngby Boldklub 1921
03. mar
11:55
B.93 3
Lyngby Boldklub 1921
581740
03-03 2024
12:00 Træningskamp U13 Piger Øst Pulje 1 B.93 (10) Køge BK
03. mar
12:00
B.93 (10)
Køge BK
975995
03-03 2024
12:00 VinterBOLD U-16 piger 1 Pulje 2 B.93 (2) Sundby Bk.
03. mar
12:00
B.93 (2)
Sundby Bk.
935350
03-03 2024
12:00 Træningskamp U12 Drenge Pulje 1 B.93 Ringsted IF
03. mar
12:00
B.93
Ringsted IF
712677
03-03 2024
12:20 VinterBold U10 Drenge 2 (14) 5:5 Pulje 5 B.93 3 Gladsaxe-Hero BK
03. mar
12:20
B.93 3
Gladsaxe-Hero BK
712678
03-03 2024
12:20 VinterBold U10 Drenge 2 (14) 5:5 Pulje 5 Orient GI Lyngby Boldklub 1921
03. mar
12:20
Orient GI
Lyngby Boldklub 1921
716771
03-03 2024
12:20 VinterBold U10 Drenge 3 (14) 5:5 Pulje 6 Union Bispebjerg Bk.
03. mar
12:20
Union
Bispebjerg Bk.
716772
03-03 2024
12:20 VinterBold U10 Drenge 3 (14) 5:5 Pulje 6 B.93 3 B 1903 3
03. mar
12:20
B.93 3
B 1903 3
711787
03-03 2024
13:00 VinterBold U10 Drenge 1 (14) 5:5 Pulje 3 KB B.93
03. mar
13:00
KB
B.93
711788
03-03 2024
13:00 VinterBold U10 Drenge 1 (14) 5:5 Pulje 3 B.93 2 Dragør BK
03. mar
13:00
B.93 2
Dragør BK
620561
03-03 2024
13:00 VinterBold U9 Drenge 4 (15) 5:5 Pulje 1 B.93 7 AB
03. mar
13:00
B.93 7
AB
620562
03-03 2024
13:00 VinterBold U9 Drenge 4 (15) 5:5 Pulje 1 B 1903 AB Tårnby
03. mar
13:00
B 1903
AB Tårnby
620563
03-03 2024
13:25 VinterBold U9 Drenge 4 (15) 5:5 Pulje 1 AB AB Tårnby
03. mar
13:25
AB
AB Tårnby
620566
03-03 2024
13:25 VinterBold U9 Drenge 4 (15) 5:5 Pulje 1 B.93 7 B 1903
03. mar
13:25
B.93 7
B 1903
711789
03-03 2024
13:25 VinterBold U10 Drenge 1 (14) 5:5 Pulje 3 B.93 Dragør BK
03. mar
13:25
B.93
Dragør BK
711790
03-03 2024
13:25 VinterBold U10 Drenge 1 (14) 5:5 Pulje 3 KB B.93 2
03. mar
13:25
KB
B.93 2
471736
03-03 2024
13:30 Træningskamp U14 Piger Øst Pulje 1 B.93 AaB
03. mar
13:30
B.93
AaB
620567
03-03 2024
13:50 VinterBold U9 Drenge 4 (15) 5:5 Pulje 1 B.93 7 AB Tårnby
03. mar
13:50
B.93 7
AB Tårnby
620568
03-03 2024
13:50 VinterBold U9 Drenge 4 (15) 5:5 Pulje 1 AB B 1903
03. mar
13:50
AB
B 1903
711791
03-03 2024
13:50 VinterBold U10 Drenge 1 (14) 5:5 Pulje 3 KB Dragør BK
03. mar
13:50
KB
Dragør BK
711792
03-03 2024
13:50 VinterBold U10 Drenge 1 (14) 5:5 Pulje 3 B.93 B.93 2
03. mar
13:50
B.93
B.93 2
584014
03-03 2024
14:00 VinterBOLD U15 Drenge Mester Pulje 1 B.93 IF Skjold Birkerød
03. mar
14:00
B.93
IF Skjold Birkerød
642618
03-03 2024
14:30 VinterBold U9 Drenge 3 (15) 5:5 Pulje 5 B.93 5 BK Vest, Rødovre
03. mar
14:30
B.93 5
BK Vest, Rødovre
642619
03-03 2024
14:30 VinterBold U9 Drenge 3 (15) 5:5 Pulje 5 Oversidder Stefan
03. mar
14:30
Oversidder
Stefan
668583
03-03 2024
14:30 VinterBold U9 Drenge 3 (15) 5:5 Pulje 6 B.93 6 Bagsværd BK
03. mar
14:30
B.93 6
Bagsværd BK
668584
03-03 2024
14:30 VinterBold U9 Drenge 3 (15) 5:5 Pulje 6 Jægersborg BK (1) FC Holte (1)
03. mar
14:30
Jægersborg BK (1)
FC Holte (1)
668585
03-03 2024
14:55 VinterBold U9 Drenge 3 (15) 5:5 Pulje 6 Bagsværd BK FC Holte (1)
03. mar
14:55
Bagsværd BK
FC Holte (1)
668586
03-03 2024
14:55 VinterBold U9 Drenge 3 (15) 5:5 Pulje 6 B.93 6 Jægersborg BK (1)
03. mar
14:55
B.93 6
Jægersborg BK (1)
642620
03-03 2024
14:55 VinterBold U9 Drenge 3 (15) 5:5 Pulje 5 BK Vest, Rødovre Stefan
03. mar
14:55
BK Vest, Rødovre
Stefan
642621
03-03 2024
14:55 VinterBold U9 Drenge 3 (15) 5:5 Pulje 5 B.93 5 Oversidder
03. mar
14:55
B.93 5
Oversidder
642622
03-03 2024
15:20 VinterBold U9 Drenge 3 (15) 5:5 Pulje 5 B.93 5 Stefan
03. mar
15:20
B.93 5
Stefan
642623
03-03 2024
15:20 VinterBold U9 Drenge 3 (15) 5:5 Pulje 5 BK Vest, Rødovre Oversidder
03. mar
15:20
BK Vest, Rødovre
Oversidder
668587
03-03 2024
15:20 VinterBold U9 Drenge 3 (15) 5:5 Pulje 6 B.93 6 FC Holte (1)
03. mar
15:20
B.93 6
FC Holte (1)
668588
03-03 2024
15:20 VinterBold U9 Drenge 3 (15) 5:5 Pulje 6 Bagsværd BK Jægersborg BK (1)
03. mar
15:20
Bagsværd BK
Jægersborg BK (1)
708451
03-03 2024
16:00 VinterBold U9 Drenge 1 (15) 5:5 Pulje 2 Hørsholm-Usserød IK (2) Orient GI
03. mar
16:00
Hørsholm-Usserød IK (2)
Orient GI
708452
03-03 2024
16:00 VinterBold U9 Drenge 1 (15) 5:5 Pulje 2 B.93 (1) B.93 (2)
03. mar
16:00
B.93 (1)
B.93 (2)
530865
03-03 2024
16:00 Træningskamp Herre Serie 4 Pulje 1 TEAM Jannick Liburd (3) TEAM Sebastian Beck (3)
03. mar
16:00
TEAM Jannick Liburd (3)
TEAM Sebastian Beck (3)
709859
03-03 2024
16:00 VinterBold U9 Drenge 1 (15) 5:5 Pulje 5 B.93 (4) Dragør BK (1)
03. mar
16:00
B.93 (4)
Dragør BK (1)
709860
03-03 2024
16:00 VinterBold U9 Drenge 1 (15) 5:5 Pulje 5 Oversidder Oversidder
03. mar
16:00
Oversidder
Oversidder
842570
03-03 2024
16:00 Træningskamp Herre Serie 3 Pulje 1 TEAM Lau, Martin og Matias (2) TEAM Bo/Niels (3)
03. mar
16:00
TEAM Lau, Martin og Matias (2)
TEAM Bo/Niels (3)
709861
03-03 2024
16:25 VinterBold U9 Drenge 1 (15) 5:5 Pulje 5 Dragør BK (1) Oversidder
03. mar
16:25
Dragør BK (1)
Oversidder
709862
03-03 2024
16:25 VinterBold U9 Drenge 1 (15) 5:5 Pulje 5 B.93 (4) Oversidder
03. mar
16:25
B.93 (4)
Oversidder
708453
03-03 2024
16:25 VinterBold U9 Drenge 1 (15) 5:5 Pulje 2 Orient GI B.93 (2)
03. mar
16:25
Orient GI
B.93 (2)
708454
03-03 2024
16:25 VinterBold U9 Drenge 1 (15) 5:5 Pulje 2 Hørsholm-Usserød IK (2) B.93 (1)
03. mar
16:25
Hørsholm-Usserød IK (2)
B.93 (1)
708455
03-03 2024
16:50 VinterBold U9 Drenge 1 (15) 5:5 Pulje 2 Hørsholm-Usserød IK (2) B.93 (2)
03. mar
16:50
Hørsholm-Usserød IK (2)
B.93 (2)
708456
03-03 2024
16:50 VinterBold U9 Drenge 1 (15) 5:5 Pulje 2 Orient GI B.93 (1)
03. mar
16:50
Orient GI
B.93 (1)
709863
03-03 2024
16:50 VinterBold U9 Drenge 1 (15) 5:5 Pulje 5 B.93 (4) Oversidder
03. mar
16:50
B.93 (4)
Oversidder
709864
03-03 2024
16:50 VinterBold U9 Drenge 1 (15) 5:5 Pulje 5 Dragør BK (1) Oversidder
03. mar
16:50
Dragør BK (1)
Oversidder
376316
03-03 2024
18:00 Træningskamp Herre Serie 2 Pulje 1 B.93 (3) GVI (5)
03. mar
18:00
B.93 (3)
GVI (5)
842569
03-03 2024
18:00 Træningskamp Herre Serie 3 Pulje 1 TEAM Harvey TEAM Oliver,Asgar og Torbjørn
ANN
03. mar
18:00
TEAM Harvey
TEAM Oliver,Asgar og Torbjørn
ANN
304901
ma04-03 2024
11:00 VinterBOLD 5-mands M+70 Pulje 1 B.93 SIF Oldboys/Girls
04. mar
11:00
B.93
SIF Oldboys/Girls
932092
to07-03 2024
11:00 VinterBOLD 7-mands M+65 Pulje 1 B.93 BK Rødovre
07. mar
11:00
B.93
BK Rødovre
920970
to07-03 2024
20:30 VinterBOLD M+55 Pulje 1 B.93 BK Avarta
07. mar
20:30
B.93
BK Avarta
785588
09-03 2024
10:00 VinterBold U12 Drenge 1 (12) 8:8 Pulje 3 B.93 Skovshoved IF
09. mar
10:00
B.93
Skovshoved IF
884036
09-03 2024
10:00 VinterBOLD 8-mands U-13 drenge 3 Pulje 4 B.93 CIK
09. mar
10:00
B.93
CIK
861145
09-03 2024
11:15 VinterBold U11 Drenge 3 (13) 8:8 Pulje 6 B.93 2 IF Bytoften
09. mar
11:15
B.93 2
IF Bytoften
854767
09-03 2024
12:00 Træningskamp U15 Drenge Liga 1 Pulje 1 B.93 (5) AB (3)
09. mar
12:00
B.93 (5)
AB (3)
574305
09-03 2024
12:00 Træningskamp U13 Drenge Liga 1 Pulje 1 B.93 (12) Roskilde Boldklub (2)
09. mar
12:00
B.93 (12)
Roskilde Boldklub (2)
583972
09-03 2024
14:00 VinterBOLD U-15 Drenge Liga Pulje 1 B.93 Brønshøj/Fix
09. mar
14:00
B.93
Brønshøj/Fix
583144
09-03 2024
16:00 VinterBOLD U-17 Drenge Øst Pulje 1 B.93 LSF
09. mar
16:00
B.93
LSF
583334
10-03 2024
10:00 VinterBold U17 Drenge Mester Pulje 2 B.93 FB
10. mar
10:00
B.93
FB
997229
10-03 2024
10:00 VinterBOLD U-16 piger 1 Pulje 2 B.93 (2) KFUM
10. mar
10:00
B.93 (2)
KFUM
584476
10-03 2024
12:00 VinterBOLD U-15 drenge 1-2 Pulje 2 B.93 Union
10. mar
12:00
B.93
Union
157508
10-03 2024
12:00 U19 Piger Division 2023/24 Pulje 1 B.93 BSF
10. mar
12:00
B.93
BSF
283508
10-03 2024
12:00 Træningskamp U14 Drenge Liga 1 Pulje 1 B.93 (3) Karlslunde IF (1)
10. mar
12:00
B.93 (3)
Karlslunde IF (1)
905348
10-03 2024
14:00 VinterBOLD U-14 drenge 1-2 Pulje 4 B.93 Fremad Amager
10. mar
14:00
B.93
Fremad Amager
952245
10-03 2024
14:00 VinterBOLD U-14 drenge 4 Pulje 2 B.93 (1) Union
10. mar
14:00
B.93 (1)
Union
952693
10-03 2024
14:00 VinterBOLD U-14 drenge 4 Pulje 3 B.93 (2) Hellas
10. mar
14:00
B.93 (2)
Hellas
968585
10-03 2024
16:00 Træningskamp U18 Piger Øst Pulje 1 B.93 (6) Bk. VLI (2)
10. mar
16:00
B.93 (6)
Bk. VLI (2)
842612
10-03 2024
16:00 Træningskamp Herre Serie 4 Pulje 1 TEAM Mark Schuster (4) TEAM Cornelius Krag (4)
10. mar
16:00
TEAM Mark Schuster (4)
TEAM Cornelius Krag (4)
842613
10-03 2024
16:00 Træningskamp Herre Serie 4 Pulje 1 TEAM Emil Persson TEAM Alexander Voss
10. mar
16:00
TEAM Emil Persson
TEAM Alexander Voss
842610
10-03 2024
18:00 Træningskamp Herre Serie 4 Pulje 1 TEAM Niclas Haslund TEAM Anders Smidstrup
10. mar
18:00
TEAM Niclas Haslund
TEAM Anders Smidstrup
566879
on13-03 2024
20:30 VinterBOLD M+40 1 Pulje 1 B.93 KB
13. mar
20:30
B.93
KB
856729
to14-03 2024
11:00 VinterBOLD 5-mands M+75 Pulje 1 B.93 Brønshøj BK
14. mar
11:00
B.93
Brønshøj BK
932095
to14-03 2024
11:00 VinterBOLD 7-mands M+65 Pulje 1 B.93 Oversidder
14. mar
11:00
B.93
Oversidder
446086
fr15-03 2024
19:15 U19 Drenge Divisionen 2023/24 Div B.93 Roskilde
15. mar
19:15
B.93
Roskilde
446622
fr15-03 2024
19:15 U17 Drenge Divisionen 2023/24 Div B.93 Roskilde
15. mar
19:15
B.93
Roskilde
491424
fr15-03 2024
19:15 Træningskamp M+32 Pulje 1 B.93 Taastrup FC
15. mar
19:15
B.93
Taastrup FC
809492
16-03 2024
12:00 Træningskamp U13 Drenge Liga 1 Pulje 1 B.93 Holbæk B&I
16. mar
12:00
B.93
Holbæk B&I
854768
16-03 2024
12:00 Træningskamp U15 Drenge Liga 1 Pulje 1 B.93 Næstved I.F.
16. mar
12:00
B.93
Næstved I.F.
485789
16-03 2024
12:00 Træningskamp U11 Drenge Pulje 1 B.93 B 1903
16. mar
12:00
B.93
B 1903
486222
16-03 2024
14:00 Træningskamp U13 Piger Øst Pulje 1 B.93 Allerød Fodbold Klub
16. mar
14:00
B.93
Allerød Fodbold Klub
610443
16-03 2024
14:00 Træningskamp Kvinde KS Pulje 1 B.93 B. 1973, Herlev
16. mar
14:00
B.93
B. 1973, Herlev
905720
16-03 2024
14:00 Gjensidige Kvindeliga Kvalifikation Pulje 1 B.93 OB Q
16. mar
14:00
B.93
OB Q
154015
16-03 2024
14:00 Træningskamp U13 Drenge Liga 1 Pulje 1 B.93 Virum-Sorgenfri BK
16. mar
14:00
B.93
Virum-Sorgenfri BK
110012
17-03 2024
10:00 VinterBOLD 8-mands U-14 piger 2-3 Pulje 2 B.93 FA 2000
17. mar
10:00
B.93
FA 2000
486221
17-03 2024
10:00 Træningskamp U13 Drenge M Pulje 1 B.93 Vanløse
17. mar
10:00
B.93
Vanløse
583337
17-03 2024
10:00 VinterBold U17 Drenge Mester Pulje 2 B.93 Brøndbyernes IF
17. mar
10:00
B.93
Brøndbyernes IF
301648
17-03 2024
12:00 Træningskamp U13 Piger Øst Pulje 1 B.93 (8) Farum BK (1)
ANN
17. mar
12:00
B.93 (8)
Farum BK (1)
ANN
912793
17-03 2024
12:00 U14 Piger Liga 1 (10) forår Pulje 1 B.93 HB Køge
17. mar
12:00
B.93
HB Køge
952697
17-03 2024
12:00 VinterBOLD U-14 drenge 4 Pulje 3 B.93 (2) Fremad Amager
17. mar
12:00
B.93 (2)
Fremad Amager
966504
17-03 2024
14:00 VinterBOLD U-16 piger 1 Pulje 1 B.93 (1) Oversidder
17. mar
14:00
B.93 (1)
Oversidder
584024
17-03 2024
14:00 VinterBOLD U15 Drenge Mester Pulje 1 B.93 Virum-Sorgenfri BK
17. mar
14:00
B.93
Virum-Sorgenfri BK
226173
17-03 2024
14:00 Træningskamp U14 Drenge M Pulje 1 B.93 KB
17. mar
14:00
B.93
KB
842574
17-03 2024
16:00 Træningskamp Herre Serie 3 Pulje 1 TEAM Oliver, Asgar og Torbjørn (1) TEAM Lau, Martin og Matias
17. mar
16:00
TEAM Oliver, Asgar og Torbjørn (1)
TEAM Lau, Martin og Matias
530850
17-03 2024
16:00 Træningskamp Herre Serie 2 Pulje 1 TEAM Sebastian Beck TEAM Harvey
17. mar
16:00
TEAM Sebastian Beck
TEAM Harvey
530863
17-03 2024
16:00 Træningskamp Herre Serie 4 Pulje 1 TEAM Jannick Liburd (2) TEAM Bo/Niels (2)
17. mar
16:00
TEAM Jannick Liburd (2)
TEAM Bo/Niels (2)
702979
ti19-03 2024
19:15 U16 Drenge Reservehold Øst Forår 2024 (08) P1 B93 Hvidovre IF
19. mar
19:15
B93
Hvidovre IF
566882
on20-03 2024
23:59 VinterBOLD M+40 1 Pulje 1 B.93 Oversidder
20. mar
23:59
B.93
Oversidder
920977
to21-03 2024
20:30 VinterBOLD M+55 Pulje 1 B.93 BSF
21. mar
20:30
B.93
BSF
502706
23-03 2024
10:00 Træningskamp U13 Drenge Liga 1 Pulje 1 B.93 Ørestad IF
23. mar
10:00
B.93
Ørestad IF
584486
23-03 2024
12:00 VinterBOLD U-15 drenge 1-2 Pulje 2 B.93 Virum-Sorgenfri BK
23. mar
12:00
B.93
Virum-Sorgenfri BK
893505
23-03 2024
12:00 U13 Piger Liga 1 8:8 (11) forår Pulje 2 B.93 Union
23. mar
12:00
B.93
Union
905358
23-03 2024
12:00 VinterBOLD U-14 drenge 1-2 Pulje 4 B.93 KB
23. mar
12:00
B.93
KB
952255
23-03 2024
14:00 VinterBOLD U-14 drenge 4 Pulje 2 B.93 (1) Skjold
23. mar
14:00
B.93 (1)
Skjold
997243
23-03 2024
14:00 VinterBOLD U-16 piger 1 Pulje 2 B.93 (2) Herstedøster IC (1)
23. mar
14:00
B.93 (2)
Herstedøster IC (1)
583376
23-03 2024
14:00 Træningskamp U13 Drenge Liga 1 Pulje 1 B.93 HIK
23. mar
14:00
B.93
HIK
160883
23-03 2024
16:00 Træningskamp U18 Piger Øst Pulje 1 B.93 Fremad Valby
23. mar
16:00
B.93
Fremad Valby
617987
24-03 2024
10:00 VinterBold U8 Drenge 4 (16) 5:5 Pulje 4 B.93 6 Fix
24. mar
10:00
B.93 6
Fix
617988
24-03 2024
10:00 VinterBold U8 Drenge 4 (16) 5:5 Pulje 4 Nørrebro United Oversidder
24. mar
10:00
Nørrebro United
Oversidder
485564
24-03 2024
10:00 Træningskamp U14 Drenge Liga 1 Pulje 1 B.93 Greve Fodbold
24. mar
10:00
B.93
Greve Fodbold
614234
24-03 2024
10:00 VinterBold U8 Drenge 4 (16) 5:5 Pulje 2 CIK B.93 4
24. mar
10:00
CIK
B.93 4
614267
24-03 2024
10:00 VinterBold U8 Drenge 4 (16) 5:5 Pulje 2 B 1908 (1) Oversidder
24. mar
10:00
B 1908 (1)
Oversidder
785907
24-03 2024
10:00 VinterBold U12 Drenge 2 (12) 8:8 Pulje 5 B.93 2 KB 3
24. mar
10:00
B.93 2
KB 3
614268
24-03 2024
10:25 VinterBold U8 Drenge 4 (16) 5:5 Pulje 2 B.93 4 Oversidder
24. mar
10:25
B.93 4
Oversidder
614269
24-03 2024
10:25 VinterBold U8 Drenge 4 (16) 5:5 Pulje 2 CIK B 1908 (1)
24. mar
10:25
CIK
B 1908 (1)
617989
24-03 2024
10:25 VinterBold U8 Drenge 4 (16) 5:5 Pulje 4 Fix Oversidder
24. mar
10:25
Fix
Oversidder
617990
24-03 2024
10:25 VinterBold U8 Drenge 4 (16) 5:5 Pulje 4 B.93 6 Nørrebro United
24. mar
10:25
B.93 6
Nørrebro United
617991
24-03 2024
10:50 VinterBold U8 Drenge 4 (16) 5:5 Pulje 4 B.93 6 Oversidder
24. mar
10:50
B.93 6
Oversidder
617992
24-03 2024
10:50 VinterBold U8 Drenge 4 (16) 5:5 Pulje 4 Fix Nørrebro United
24. mar
10:50
Fix
Nørrebro United
614270
24-03 2024
10:50 VinterBold U8 Drenge 4 (16) 5:5 Pulje 2 CIK Oversidder
24. mar
10:50
CIK
Oversidder
614271
24-03 2024
10:50 VinterBold U8 Drenge 4 (16) 5:5 Pulje 2 B.93 4 B 1908 (1)
24. mar
10:50
B.93 4
B 1908 (1)
786810
24-03 2024
11:15 VinterBold U12 Drenge 4 (12) 8:8 Pulje 4 B.93 3 LSF
24. mar
11:15
B.93 3
LSF
786853
24-03 2024
11:15 VinterBold U12 Drenge 4 (12) 8:8 Pulje 5 B.93 4 Hellas
24. mar
11:15
B.93 4
Hellas
716791
24-03 2024
11:30 VinterBold U10 Drenge 3 (14) 5:5 Pulje 6 Gladsaxe-Hero BK B.93 3
24. mar
11:30
Gladsaxe-Hero BK
B.93 3
716792
24-03 2024
11:30 VinterBold U10 Drenge 3 (14) 5:5 Pulje 6 B 1903 3 Brønshøj BK
24. mar
11:30
B 1903 3
Brønshøj BK
717527
24-03 2024
11:30 VinterBold U10 Drenge 3 (14) 5:5 Pulje 8 Frem B.93 6
24. mar
11:30
Frem
B.93 6
717528
24-03 2024
11:30 VinterBold U10 Drenge 3 (14) 5:5 Pulje 8 B.93 5 Stefan
24. mar
11:30
B.93 5
Stefan
717529
24-03 2024
11:55 VinterBold U10 Drenge 3 (14) 5:5 Pulje 8 B.93 6 Stefan
24. mar
11:55
B.93 6
Stefan
717530
24-03 2024
11:55 VinterBold U10 Drenge 3 (14) 5:5 Pulje 8 Frem B.93 5
24. mar
11:55
Frem
B.93 5
716793
24-03 2024
11:55 VinterBold U10 Drenge 3 (14) 5:5 Pulje 6 B.93 3 Brønshøj BK
24. mar
11:55
B.93 3
Brønshøj BK
716794
24-03 2024
11:55 VinterBold U10 Drenge 3 (14) 5:5 Pulje 6 Gladsaxe-Hero BK B 1903 3
24. mar
11:55
Gladsaxe-Hero BK
B 1903 3
157655
24-03 2024
12:00 U19 Piger Division 2023/24 Pulje 1 B.93 Dalum/Næsby
24. mar
12:00
B.93
Dalum/Næsby
716795
24-03 2024
12:20 VinterBold U10 Drenge 3 (14) 5:5 Pulje 6 Gladsaxe-Hero BK Brønshøj BK
24. mar
12:20
Gladsaxe-Hero BK
Brønshøj BK
716796
24-03 2024
12:20 VinterBold U10 Drenge 3 (14) 5:5 Pulje 6 B.93 3 B 1903 3
24. mar
12:20
B.93 3
B 1903 3
717531
24-03 2024
12:20 VinterBold U10 Drenge 3 (14) 5:5 Pulje 8 Frem Stefan
24. mar
12:20
Frem
Stefan
717532
24-03 2024
12:20 VinterBold U10 Drenge 3 (14) 5:5 Pulje 8 B.93 6 B.93 5
24. mar
12:20
B.93 6
B.93 5
710644
24-03 2024
13:00 VinterBold U10 Drenge 4 (14) 5:5 Pulje 3 Brønshøj BK (1) JIF Hakoah (1)
24. mar
13:00
Brønshøj BK (1)
JIF Hakoah (1)
710645
24-03 2024
13:00 VinterBold U10 Drenge 4 (14) 5:5 Pulje 3 HIK B.93 8
24. mar
13:00
HIK
B.93 8
710650
24-03 2024
13:00 VinterBold U10 Drenge 4 (14) 5:5 Pulje 3 AB Oversidder
24. mar
13:00
AB
Oversidder
710651
24-03 2024
13:00 VinterBold U10 Drenge 4 (14) 5:5 Pulje 3 B. 82, Virum B.93 7
24. mar
13:00
B. 82, Virum
B.93 7
710652
24-03 2024
13:25 VinterBold U10 Drenge 4 (14) 5:5 Pulje 3 Oversidder B.93 7
24. mar
13:25
Oversidder
B.93 7
710653
24-03 2024
13:25 VinterBold U10 Drenge 4 (14) 5:5 Pulje 3 AB B. 82, Virum
24. mar
13:25
AB
B. 82, Virum
710646
24-03 2024
13:25 VinterBold U10 Drenge 4 (14) 5:5 Pulje 3 JIF Hakoah (1) B.93 8
24. mar
13:25
JIF Hakoah (1)
B.93 8
710647
24-03 2024
13:25 VinterBold U10 Drenge 4 (14) 5:5 Pulje 3 Brønshøj BK (1) HIK
24. mar
13:25
Brønshøj BK (1)
HIK
710648
24-03 2024
13:50 VinterBold U10 Drenge 4 (14) 5:5 Pulje 3 Brønshøj BK (1) B.93 8
24. mar
13:50
Brønshøj BK (1)
B.93 8
710649
24-03 2024
13:50 VinterBold U10 Drenge 4 (14) 5:5 Pulje 3 JIF Hakoah (1) HIK
24. mar
13:50
JIF Hakoah (1)
HIK
710654
24-03 2024
13:50 VinterBold U10 Drenge 4 (14) 5:5 Pulje 3 AB B.93 7
24. mar
13:50
AB
B.93 7
710655
24-03 2024
13:50 VinterBold U10 Drenge 4 (14) 5:5 Pulje 3 Oversidder B. 82, Virum
24. mar
13:50
Oversidder
B. 82, Virum
990635
24-03 2024
13:59 Træningskamp U14 Drenge M Pulje 1 B.93 Hillerød Fodbold
24. mar
13:59
B.93
Hillerød Fodbold
386374
24-03 2024
14:00 U16 Piger Division 2023/24 Pulje 1 B.93 Dalum/Næsby
24. mar
14:00
B.93
Dalum/Næsby
711811
24-03 2024
14:30 VinterBold U10 Drenge 1 (14) 5:5 Pulje 3 Hellas KB
24. mar
14:30
Hellas
KB
711812
24-03 2024
14:30 VinterBold U10 Drenge 1 (14) 5:5 Pulje 3 B.93 B.93 2
24. mar
14:30
B.93
B.93 2
712703
24-03 2024
14:30 VinterBold U10 Drenge 2 (14) 5:5 Pulje 5 Vanløse (1) Hellas
24. mar
14:30
Vanløse (1)
Hellas
712704
24-03 2024
14:30 VinterBold U10 Drenge 2 (14) 5:5 Pulje 5 CIK B.93 3
24. mar
14:30
CIK
B.93 3
712705
24-03 2024
14:55 VinterBold U10 Drenge 2 (14) 5:5 Pulje 5 Hellas B.93 3
24. mar
14:55
Hellas
B.93 3
712706
24-03 2024
14:55 VinterBold U10 Drenge 2 (14) 5:5 Pulje 5 Vanløse (1) CIK
24. mar
14:55
Vanløse (1)
CIK
711813
24-03 2024
14:55 VinterBold U10 Drenge 1 (14) 5:5 Pulje 3 KB B.93 2
24. mar
14:55
KB
B.93 2
711814
24-03 2024
14:55 VinterBold U10 Drenge 1 (14) 5:5 Pulje 3 Hellas B.93
24. mar
14:55
Hellas
B.93
711815
24-03 2024
15:20 VinterBold U10 Drenge 1 (14) 5:5 Pulje 3 Hellas B.93 2
24. mar
15:20
Hellas
B.93 2
711816
24-03 2024
15:20 VinterBold U10 Drenge 1 (14) 5:5 Pulje 3 KB B.93
24. mar
15:20
KB
B.93
712707
24-03 2024
15:20 VinterBold U10 Drenge 2 (14) 5:5 Pulje 5 Vanløse (1) B.93 3
24. mar
15:20
Vanløse (1)
B.93 3
712708
24-03 2024
15:20 VinterBold U10 Drenge 2 (14) 5:5 Pulje 5 Hellas CIK
24. mar
15:20
Hellas
CIK
842614
24-03 2024
16:00 Træningskamp Herre Serie 4 Pulje 1 TEAM Alexander Voss TEAM Niclas Haslund
24. mar
16:00
TEAM Alexander Voss
TEAM Niclas Haslund
842615
24-03 2024
16:00 Træningskamp Herre Serie 4 Pulje 1 TEAM Anders Smidstrup TEAM Mark Schuster
24. mar
16:00
TEAM Anders Smidstrup
TEAM Mark Schuster
842617
24-03 2024
16:00 Træningskamp Herre Serie 4 Pulje 1 TEAM Emil Persson TEAM Cornelius Krag
24. mar
16:00
TEAM Emil Persson
TEAM Cornelius Krag
200957
ma25-03 2024
20:30 M+32 Øst 2024 Pulje 1 B.93 Hvidovre IF
25. mar
20:30
B.93
Hvidovre IF
183487
on27-03 2024
20:30 Serie 2, P2/3 Forår P2 B.93 2 B 1903 3
27. mar
20:30
B.93 2
B 1903 3
954227
to28-03 2024
10:00 U14 Drenge Liga Øst 1 (10) forår Pulje 1 B.93 Lyngby Boldklub 1921
28. mar
10:00
B.93
Lyngby Boldklub 1921
176707
31-03 2024
10:00 Træningskamp U11 Drenge Pulje 1 B.93 GFA
31. mar
10:00
B.93
GFA
209776
ma01-04 2024
12:00 Serie 3, P2/5 Forår P2 B.93 4 GVI 3
01. apr
12:00
B.93 4
GVI 3
209985
ma01-04 2024
12:00 Serie 3, P2/5 Forår P3 B.93 3 Valby 2
01. apr
12:00
B.93 3
Valby 2
471396
ma01-04 2024
22:00 M+32 M 7:7 Forår Pulje 1 B.93 Oversidder
01. apr
22:00
B.93
Oversidder
149007
ti02-04 2024
20:30 M+32 1 7:7 Forår Pulje 1 B.93 FC Ryparken
02. apr
20:30
B.93
FC Ryparken

Log ind