Kampnr | Dato | Tid | Række/Pulje | Hjemme | Ude | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
31. aug
12:00
Farum BK
2
Espergærde IF
3
Serie 3 Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
01. sep
12:00
Farum BK
BSF
U13 Piger Liga 1 8:8 (12) efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
03. sep
20:00
Farum BK
Allerød Fodbold Klub
M+32 1 - 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
07. sep
12:00
Farum BK
Herlufsholm GF
U14 Piger Liga 1/2 (11) efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
08. sep
10:00
IF Skjold Birkerød
Lyngby Boldklub 1921
U10 piger 5:5 (15) 2 - 8. september Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
08. sep
10:00
Allerød Fodbold Klub
Farum BK
U10 piger 5:5 (15) 2 - 8. september Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
08. sep
10:00
Farum BK (2)
LSF
U12 Drenge SU 8:8 (13) Efterår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
08. sep
10:00
Orient GI
Herstedøster IC
U10 piger 5:5 (15) begynder - 8. september Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
08. sep
10:00
Farum BK
Bagsværd BK
U10 piger 5:5 (15) begynder - 8. september Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
08. sep
10:20
Ejby IF 1968
Lynge-Uggeløse IF
U10 piger 5:5 (15) begynder - 8. september Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
08. sep
10:20
Vindinge IF
Orient GI
U10 piger 5:5 (15) begynder - 8. september Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
08. sep
10:20
Snekkersten IF
Nødebo IF
U10 piger 5:5 (15) 2 - 8. september Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
08. sep
10:20
Hørsholm-Usserød IK
IF Skjold Birkerød
U10 piger 5:5 (15) 2 - 8. september Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
08. sep
10:40
Farum BK
Snekkersten IF
U10 piger 5:5 (15) 2 - 8. september Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
08. sep
10:40
Lyngby Boldklub 1921
Allerød Fodbold Klub
U10 piger 5:5 (15) 2 - 8. september Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
08. sep
10:40
Bagsværd BK
Ejby IF 1968
U10 piger 5:5 (15) begynder - 8. september Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
08. sep
10:40
Herstedøster IC
Farum BK
U10 piger 5:5 (15) begynder - 8. september Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
08. sep
11:00
Lynge-Uggeløse IF
Vindinge IF
U10 piger 5:5 (15) begynder - 8. september Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
08. sep
11:00
Orient GI
Farum BK
U10 piger 5:5 (15) begynder - 8. september Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
08. sep
11:00
Nødebo IF
Hørsholm-Usserød IK
U10 piger 5:5 (15) 2 - 8. september Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
08. sep
11:00
IF Skjold Birkerød
Allerød Fodbold Klub
U10 piger 5:5 (15) 2 - 8. september Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
08. sep
11:20
Snekkersten IF
Hørsholm-Usserød IK
U10 piger 5:5 (15) 2 - 8. september Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
08. sep
11:20
Lyngby Boldklub 1921
Farum BK
U10 piger 5:5 (15) 2 - 8. september Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
08. sep
11:20
Ejby IF 1968
Vindinge IF
U10 piger 5:5 (15) begynder - 8. september Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
08. sep
11:20
Herstedøster IC
Bagsværd BK
U10 piger 5:5 (15) begynder - 8. september Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
08. sep
11:40
Farum BK
Lynge-Uggeløse IF
U10 piger 5:5 (15) begynder - 8. september Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
08. sep
11:40
Ejby IF 1968
Orient GI
U10 piger 5:5 (15) begynder - 8. september Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
08. sep
11:40
Allerød Fodbold Klub
Nødebo IF
U10 piger 5:5 (15) 2 - 8. september Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
08. sep
11:40
Snekkersten IF
IF Skjold Birkerød
U10 piger 5:5 (15) 2 - 8. september Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
08. sep
12:00
Farum BK
Nødebo IF
U10 piger 5:5 (15) 2 - 8. september Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
08. sep
12:00
Hørsholm-Usserød IK
Lyngby Boldklub 1921
U10 piger 5:5 (15) 2 - 8. september Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
08. sep
12:00
Bagsværd BK
Lynge-Uggeløse IF
U10 piger 5:5 (15) begynder - 8. september Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
08. sep
12:00
Vindinge IF
Herstedøster IC
U10 piger 5:5 (15) begynder - 8. september Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
09. sep
20:00
Farum BK
Måløv BK
M+55 11:11 - 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
10. sep
20:00
Farum BK
Skjold Birkerød
M+40 - 2024 - Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
12. sep
20:00
Farum BK
Hornbæk IF
M+32 1 - 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
16. sep
20:00
Farum BK
Lyngby Boldklub 1921
M+55 11:11 - 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
21. sep
12:00
Farum BK
Snekkersten IF
Serie 3 Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
22. sep
10:00
Farum BK (2)
AB
U12 Drenge SU 8:8 (13) Efterår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
24. sep
20:00
Farum BK
Stenløse BK
M+40 - 2024 - Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
26. sep
20:00
Farum BK
Espergærde IF
M+32 1 - 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
28. sep
14:00
Farum BK
Oversidder
U15 Drenge 1 (10) Efterår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
29. sep
10:00
Farum BK (2)
Hareskov IF
U12 Drenge SU 8:8 (13) Efterår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
29. sep
12:00
Farum BK
Oversidder
U14 Piger Liga 1/2 (11) efterår Pulje 1
|