MENU

Solrød Idrætscenter //

Vis
Kampnr Runde Dato/Tid Række/Pulje Hjemme Ude Resultat
671888 1
13-08 2022
Kl. 10:00
U15 Drenge 3 (08) Efterår Pulje 3 Solrød FC AIK 65 Strøby Fodbold
422664
13-08 2022
Kl. 11:00
Træningskamp U14 Drenge Mester Pulje 1 Solrød FC Hørsholm-Usserød IK
822757
13-08 2022
Kl. 12:00
Træningskamp Kvinde 1. div Pulje 1 Solrød FC Fremad Valby
651801 1
13-08 2022
Kl. 14:00
Sjællandsserien Pulje 2 Solrød FC Vordingborg IF
668457 1
14-08 2022
Kl. 11:00
Serie 5 - Efterår Pulje 9 Solrød FC Ringsted IF
669797 1
14-08 2022
Kl. 14:00
U17 Drenge Mester (06) Efterår Pulje 1 Solrød FC Vordingborg IF
643061 1
14-08 2022
Kl. 14:30
U12 Drenge 4 8-mands (11) Efterår Pulje 4 Solrød FC Herfølge BK
717276 2 ma
15-08 2022
Kl. 20:15
8-M+40 2 - Efterår Pulje 5 Solrød FC Torpedo Vestegnen
721840 2 on
17-08 2022
Kl. 18:30
U13 Drenge 8-mands 2 (10) Efterår Pulje 3 Solrød FC Havdrup Fodbold
696250 2 on
17-08 2022
Kl. 19:00
U11 Drenge 2 8-mands (12) Efterår Pulje 4 Solrød FC AIK 65 Strøby Fodbold
637059 2 on
17-08 2022
Kl. 19:00
U12 Drenge 3 8-mands (11) Efterår Pulje 5 Solrød FC Team AS Fodbold
717366 2 on
17-08 2022
Kl. 20:15
8-M+40 2 - Efterår Pulje 6 Solrød FC Ishøj IF
393971 1
20-08 2022
Kl. 10:00
U8 drenge 5-mands (15) 1 - 20. august Pulje 1 Solrød FC Oversidder
393972 1
20-08 2022
Kl. 10:00
U8 drenge 5-mands (15) 1 - 20. august Pulje 1 Fløng-Hedehusene Fodbold Haslev FC
393973 1
20-08 2022
Kl. 10:20
U8 drenge 5-mands (15) 1 - 20. august Pulje 1 Karlslunde IF RBK
393974 1
20-08 2022
Kl. 10:20
U8 drenge 5-mands (15) 1 - 20. august Pulje 1 Oversidder Solrød FC
393975 1
20-08 2022
Kl. 10:40
U8 drenge 5-mands (15) 1 - 20. august Pulje 1 Haslev FC Karlslunde IF
393976 1
20-08 2022
Kl. 10:40
U8 drenge 5-mands (15) 1 - 20. august Pulje 1 Oversidder Fløng-Hedehusene Fodbold
393977 1
20-08 2022
Kl. 11:00
U8 drenge 5-mands (15) 1 - 20. august Pulje 1 RBK Oversidder
393978 1
20-08 2022
Kl. 11:00
U8 drenge 5-mands (15) 1 - 20. august Pulje 1 Solrød FC Fløng-Hedehusene Fodbold
393979 1
20-08 2022
Kl. 11:20
U8 drenge 5-mands (15) 1 - 20. august Pulje 1 Karlslunde IF Oversidder
393980 1
20-08 2022
Kl. 11:20
U8 drenge 5-mands (15) 1 - 20. august Pulje 1 Oversidder Haslev FC
649296 2
20-08 2022
Kl. 11:30
Kv. 2. Division 2022/23 Pulje 1 Solrød FC Oversidder
393981 1
20-08 2022
Kl. 11:40
U8 drenge 5-mands (15) 1 - 20. august Pulje 1 Fløng-Hedehusene Fodbold RBK
393982 1
20-08 2022
Kl. 11:40
U8 drenge 5-mands (15) 1 - 20. august Pulje 1 Karlslunde IF Solrød FC
393983 1
20-08 2022
Kl. 12:00
U8 drenge 5-mands (15) 1 - 20. august Pulje 1 Haslev FC RBK
393984 1
20-08 2022
Kl. 12:00
U8 drenge 5-mands (15) 1 - 20. august Pulje 1 Oversidder Oversidder
662823 2
20-08 2022
Kl. 13:30
Serie 3 Pulje 7 Solrød FC (1) Kværkeby IF
337975 2
21-08 2022
Kl. 10:00
U11 Drenge 4 8-mands (12) Efterår Pulje 5 Solrød FC FC Lejre
325769 1
21-08 2022
Kl. 10:00
U13 Drenge Liga 3 8M (10) efterår Pulje B Solrød FC Vanløse
693732 2
21-08 2022
Kl. 11:00
U14 Drenge 4 (09) Efterår Pulje 4 Solrød FC Benløse IF
602767 2
21-08 2022
Kl. 11:30
U12 Drenge SU 8-mands (11) Efterår Pulje 3 Solrød FC FFB
671054 2
21-08 2022
Kl. 13:00
U15 Drenge Mester (08) Efterår Pulje 1 Solrød FC Tuse IF
660932 2 ti
23-08 2022
Kl. 18:30
Serie 3 Pulje 5 Solrød FC (2) Lejerbo BK
903542 1 ti
23-08 2022
Kl. 18:30
Ungdomspokalen U15 Drenge (08) 22/23 Pulje 1 Solrød FC (M) HVB/Gundsølille (Liga 3)
106269 1 on
24-08 2022
Kl. 18:30
Ungdomspokalen U15 Drenge B (08) 22/23 Pulje 1 Solrød FC (rk. 3) HVB/Gundsølille (rk. 2)
696255 3 on
24-08 2022
Kl. 18:30
U11 Drenge 2 8-mands (12) Efterår Pulje 4 Solrød FC Køge BK
822977 1 to
25-08 2022
Kl. 10:00
Ultra Skolepokalen Piger Grp 1 Sjælland Midt Pulje 10 Krogårdskolen Munkekærskolen
822978 1 to
25-08 2022
Kl. 10:00
Ultra Skolepokalen Piger Grp 1 Sjælland Midt Pulje 10 Asgård Skole Uglegårdsskolen
822979 1 to
25-08 2022
Kl. 11:00
Ultra Skolepokalen Piger Grp 1 Sjælland Midt Pulje 10 Krogårdskolen Asgård Skole
822980 1 to
25-08 2022
Kl. 11:00
Ultra Skolepokalen Piger Grp 1 Sjælland Midt Pulje 10 Munkekærskolen Uglegårdsskolen
822981 1 to
25-08 2022
Kl. 12:00
Ultra Skolepokalen Piger Grp 1 Sjælland Midt Pulje 10 Uglegårdsskolen Krogårdskolen
822982 1 to
25-08 2022
Kl. 12:00
Ultra Skolepokalen Piger Grp 1 Sjælland Midt Pulje 10 Munkekærskolen Asgård Skole
722690 3
27-08 2022
Kl. 12:00
U13 Drenge 8-mands 4 (10) Efterår Pulje 6 Solrød FC Holmegaard GB (2)
651909 3
27-08 2022
Kl. 14:00
Sjællandsserien Pulje 2 Solrød FC B. Frem
880904 1
28-08 2022
Kl. 10:00
U10 drenge 5-mands (13) 2-Efterårsserie 28/8 Pulje 3 Køge BK Albertslund IF
880905 1
28-08 2022
Kl. 10:00
U10 drenge 5-mands (13) 2-Efterårsserie 28/8 Pulje 3 Brøndbyernes IF Glostrup
880928 1
28-08 2022
Kl. 10:00
U10 drenge 5-mands (13) 1-Efterårsserie 28/8 Pulje 1 Solrød FC Oversidder
880929 1
28-08 2022
Kl. 10:00
U10 drenge 5-mands (13) 1-Efterårsserie 28/8 Pulje 1 Hørsholm-Usserød IK FC Rudersdal
880930 1
28-08 2022
Kl. 10:25
U10 drenge 5-mands (13) 1-Efterårsserie 28/8 Pulje 1 RBK Solrød FC
880931 1
28-08 2022
Kl. 10:25
U10 drenge 5-mands (13) 1-Efterårsserie 28/8 Pulje 1 Oversidder Hørsholm-Usserød IK
880906 1
28-08 2022
Kl. 10:25
U10 drenge 5-mands (13) 2-Efterårsserie 28/8 Pulje 3 Rosenhøj BK Solrød FC
880907 1
28-08 2022
Kl. 10:25
U10 drenge 5-mands (13) 2-Efterårsserie 28/8 Pulje 3 Glostrup Køge BK
669098 2
28-08 2022
Kl. 10:30
U11 Drenge SU 8-mands (12) Efterår Pulje 3 Solrød FC LSF
880908 1
28-08 2022
Kl. 10:50
U10 drenge 5-mands (13) 2-Efterårsserie 28/8 Pulje 3 Albertslund IF Rosenhøj BK
880909 1
28-08 2022
Kl. 10:50
U10 drenge 5-mands (13) 2-Efterårsserie 28/8 Pulje 3 Solrød FC Brøndbyernes IF
880932 1
28-08 2022
Kl. 10:50
U10 drenge 5-mands (13) 1-Efterårsserie 28/8 Pulje 1 FC Rudersdal RBK
880933 1
28-08 2022
Kl. 10:50
U10 drenge 5-mands (13) 1-Efterårsserie 28/8 Pulje 1 Solrød FC Hørsholm-Usserød IK
668469 3
28-08 2022
Kl. 11:00
Serie 5 - Efterår Pulje 9 Solrød FC Kværkeby IF
880910 1
28-08 2022
Kl. 11:15
U10 drenge 5-mands (13) 2-Efterårsserie 28/8 Pulje 3 Glostrup Albertslund IF
880911 1
28-08 2022
Kl. 11:15
U10 drenge 5-mands (13) 2-Efterårsserie 28/8 Pulje 3 Køge BK Solrød FC
880934 1
28-08 2022
Kl. 11:15
U10 drenge 5-mands (13) 1-Efterårsserie 28/8 Pulje 1 RBK Oversidder
880935 1
28-08 2022
Kl. 11:15
U10 drenge 5-mands (13) 1-Efterårsserie 28/8 Pulje 1 FC Rudersdal Solrød FC
880975 1
28-08 2022
Kl. 11:40
U10 drenge 5-mands (13) 1-Efterårsserie 28/8 Pulje 1 Hørsholm-Usserød IK RBK
880976 1
28-08 2022
Kl. 11:40
U10 drenge 5-mands (13) 1-Efterårsserie 28/8 Pulje 1 Oversidder FC Rudersdal
880912 1
28-08 2022
Kl. 11:40
U10 drenge 5-mands (13) 2-Efterårsserie 28/8 Pulje 3 Brøndbyernes IF Rosenhøj BK
880913 1
28-08 2022
Kl. 11:40
U10 drenge 5-mands (13) 2-Efterårsserie 28/8 Pulje 3 Albertslund IF Solrød FC
672266 3
28-08 2022
Kl. 12:00
U15 Drenge 3 (08) Efterår Pulje 3 Solrød FC Herlufsholm GF
325730 2
28-08 2022
Kl. 12:00
U14 Drenge Liga 3 (09) efterår Pulje B Solrød FC GVI
880914 1
28-08 2022
Kl. 12:05
U10 drenge 5-mands (13) 2-Efterårsserie 28/8 Pulje 3 Rosenhøj BK Glostrup
880915 1
28-08 2022
Kl. 12:05
U10 drenge 5-mands (13) 2-Efterårsserie 28/8 Pulje 3 Brøndbyernes IF Køge BK
669810 3
28-08 2022
Kl. 14:00
U17 Drenge Mester (06) Efterår Pulje 1 Solrød FC Køge BK
639344 3
28-08 2022
Kl. 14:00
U19 Drenge Mester (04-05) Efterår Pulje 1 Solrød FC Rosenhøj BK
643071 3
28-08 2022
Kl. 14:30
U12 Drenge 4 8-mands (11) Efterår Pulje 4 Solrød FC Køge BK
717286 4 ma
29-08 2022
Kl. 20:15
8-M+40 2 - Efterår Pulje 5 Solrød FC Reerslev IF
721843 3 ti
30-08 2022
Kl. 17:30
U13 Drenge 8-mands 2 (10) Efterår Pulje 3 Solrød FC Vallensbæk IF
822637 1 on
31-08 2022
Kl. 10:00
Ultra Skolepokalen Drenge - Grp 1 Sjælland Midt Pulje 7 Gadstrup Skole Munkekærskolen
822638 1 on
31-08 2022
Kl. 10:00
Ultra Skolepokalen Drenge - Grp 1 Sjælland Midt Pulje 7 Asgård Skole Borup Skole (2)
822639 1 on
31-08 2022
Kl. 11:00
Ultra Skolepokalen Drenge - Grp 1 Sjælland Midt Pulje 7 Gadstrup Skole Asgård Skole
822640 1 on
31-08 2022
Kl. 11:00
Ultra Skolepokalen Drenge - Grp 1 Sjælland Midt Pulje 7 Munkekærskolen Borup Skole (2)
822641 1 on
31-08 2022
Kl. 12:00
Ultra Skolepokalen Drenge - Grp 1 Sjælland Midt Pulje 7 Borup Skole (2) Gadstrup Skole
822642 1 on
31-08 2022
Kl. 12:00
Ultra Skolepokalen Drenge - Grp 1 Sjælland Midt Pulje 7 Munkekærskolen Asgård Skole
717376 4 on
31-08 2022
Kl. 18:45
8-M+40 2 - Efterår Pulje 6 Solrød FC AIK 65 Strøby Fodbold
609443 4
03-09 2022
Kl. 10:00
U12 Drenge SU 8-mands (11) Efterår Pulje 3 Solrød FC Albertslund IF
649303 4
03-09 2022
Kl. 11:30
Kv. 2. Division 2022/23 Pulje 1 Solrød FC BSF
662835 4
03-09 2022
Kl. 12:00
Serie 3 Pulje 7 Solrød FC (1) B. 73, Slagelse
660976 4
03-09 2022
Kl. 15:30
Serie 3 Pulje 5 Solrød FC (2) Vallensbæk IF
338024 4
04-09 2022
Kl. 10:00
U11 Drenge 4 8-mands (12) Efterår Pulje 5 Solrød FC KFUM BK, Roskilde
325779 3
04-09 2022
Kl. 10:00
U13 Drenge Liga 3 8M (10) efterår Pulje B Solrød FC KB (2)
637068 4
04-09 2022
Kl. 10:30
U12 Drenge 3 8-mands (11) Efterår Pulje 5 Solrød FC FK Sydsjælland 05 (2)
693739 4
04-09 2022
Kl. 11:30
U14 Drenge 4 (09) Efterår Pulje 4 Solrød FC Sorø Freja
671068 4
04-09 2022
Kl. 13:00
U15 Drenge Mester (08) Efterår Pulje 1 Solrød FC Virum-Sorgenfri BK
268943 2 on
07-09 2022
Kl. 18:15
Ungdomspokalen U14 Drenge B (09) 22/23 Pulje 1 Solrød FC (rk. 4) Suså IF (rk. 2)
672276 5
10-09 2022
Kl. 10:00
U15 Drenge 3 (08) Efterår Pulje 3 Solrød FC Høng GF
721849 5
10-09 2022
Kl. 10:00
U13 Drenge 8-mands 2 (10) Efterår Pulje 3 Solrød FC Tune IF
649308 5
10-09 2022
Kl. 11:30
Kv. 2. Division 2022/23 Pulje 1 Solrød FC Kolding IF
652002 5
10-09 2022
Kl. 14:00
Sjællandsserien Pulje 2 Solrød FC Såby Fodbold
661016 5
10-09 2022
Kl. 15:30
Serie 3 Pulje 5 Solrød FC (2) Avedøre IF (1)
344481 5
11-09 2022
Kl. 10:00
U11 Drenge 4 8-mands (12) Efterår Pulje 5 Solrød FC Ejby IF 1968
637075 5
11-09 2022
Kl. 10:30
U12 Drenge 3 8-mands (11) Efterår Pulje 5 Solrød FC Herlufsholm GF
668511 5
11-09 2022
Kl. 11:00
Serie 5 - Efterår Pulje 9 Solrød FC Hårlev BK
669106 4
11-09 2022
Kl. 11:00
U11 Drenge SU 8-mands (12) Efterår Pulje 3 Solrød FC Ringsted IF
698481 5
11-09 2022
Kl. 11:30
U11 Drenge 2 8-mands (12) Efterår Pulje 4 Solrød FC Lynge-Broby IF
669269 5
11-09 2022
Kl. 14:00
U19 Drenge Mester (04-05) Efterår Pulje 1 Solrød FC Herfølge BK
669823 5
11-09 2022
Kl. 14:00
U17 Drenge Mester (06) Efterår Pulje 1 Solrød FC Snekkersten IF
624693 5
11-09 2022
Kl. 14:30
U12 Drenge 4 8-mands (11) Efterår Pulje 4 Solrød FC Ringsted IF

Log ind