MENU

Birkerød Stadion //

Vis
Kampnr Runde Dato/Tid Række/Pulje Hjemme Ude Resultat
826209 15 ma
03-10 2022
Kl. 20:00
M+40 - 2022 Pulje 1 Skjold Birkerød Albertslund IF
669746 8 ti
04-10 2022
Kl. 19:30
U19 Drenge 2 (04-05) Efterår Pulje 2 IF Skjold Birkerød VB 1968
590280 22 ti
04-10 2022
Kl. 20:00
M+50 2 11-mands - 2022 Pulje 1 IF Skjold Birkerød ORI-Fodbold
651678 9 to
06-10 2022
Kl. 19:00
Sjællandsserien Pulje 1 IF Skjold Birkerød Snekkersten IF
827767 22 to
06-10 2022
Kl. 20:00
8-mands +55 2 - 2022 Pulje 1 IF Skjold Birkerød Gundsømagle IF
669388 9 fr
07-10 2022
Kl. 18:00
U19 Drenge 1 (04-05) Efterår Pulje 1 IF Skjold Birkerød Virum-Sorgenfri BK
960852 1
08-10 2022
Kl. 10:00
U9 drenge 5-mands (14) 3 - 8.oktober Medaljestævne Pulje 13 IF Skjold Birkerød LSF
962344 1
08-10 2022
Kl. 10:00
U9 drenge 5-mands (14) 3 - 8.oktober Medaljestævne Pulje 13 Bagsværd BK Farum BK
620090 9
08-10 2022
Kl. 10:00
U12 Piger 3 8-mands (11) Efterår Pulje 1 IF Skjold Birkerød IF Bytoften
169085 1
08-10 2022
Kl. 10:00
U8 drenge 5-mands (15) 2 - 8.oktober Medaljestævne Pulje 5 Stenløse BK (2) Ølstykke FC (1)
169097 1
08-10 2022
Kl. 10:00
U8 drenge 5-mands (15) 2 - 8.oktober Medaljestævne Pulje 5 Farum BK IF Skjold Birkerød (2)
193008 1
08-10 2022
Kl. 10:00
U8 drenge 5-mands (15) 2 - 8.oktober Medaljestævne Pulje 6 IF Skjold Birkerød (1) Hareskov IF (2)
193120 1
08-10 2022
Kl. 10:00
U8 drenge 5-mands (15) 2 - 8.oktober Medaljestævne Pulje 6 Ølstykke FC (2) Nivå-Kokkedal FK (1)
682601 9
08-10 2022
Kl. 10:00
U11 Drenge 2 8-mands (12) Efterår Pulje 1 IF Skjold Birkerød Hornbæk IF
696024 9
08-10 2022
Kl. 10:00
U14 Piger (09) Efterår Pulje 1 IF Skjold Birkerød Lyngby Boldklub 1921
194849 1
08-10 2022
Kl. 10:20
U8 drenge 5-mands (15) 2 - 8.oktober Medaljestævne Pulje 6 Virum-Sorgenfri BK IF Skjold Birkerød (3)
195412 1
08-10 2022
Kl. 10:20
U8 drenge 5-mands (15) 2 - 8.oktober Medaljestævne Pulje 6 Stenløse BK (1) IF Skjold Birkerød (1)
169359 1
08-10 2022
Kl. 10:20
U8 drenge 5-mands (15) 2 - 8.oktober Medaljestævne Pulje 5 Virum-Sorgenfri BK Hareskov IF (1)
170831 1
08-10 2022
Kl. 10:20
U8 drenge 5-mands (15) 2 - 8.oktober Medaljestævne Pulje 5 Nivå-Kokkedal FK (2) Stenløse BK (2)
962345 1
08-10 2022
Kl. 10:25
U9 drenge 5-mands (14) 3 - 8.oktober Medaljestævne Pulje 13 AB IF Skjold Birkerød
962346 1
08-10 2022
Kl. 10:25
U9 drenge 5-mands (14) 3 - 8.oktober Medaljestævne Pulje 13 LSF Bagsværd BK
187188 1
08-10 2022
Kl. 10:40
U8 drenge 5-mands (15) 2 - 8.oktober Medaljestævne Pulje 5 IF Skjold Birkerød (2) Virum-Sorgenfri BK
187252 1
08-10 2022
Kl. 10:40
U8 drenge 5-mands (15) 2 - 8.oktober Medaljestævne Pulje 5 Ølstykke FC (1) Farum BK
195832 1
08-10 2022
Kl. 10:40
U8 drenge 5-mands (15) 2 - 8.oktober Medaljestævne Pulje 6 Nivå-Kokkedal FK (1) Virum-Sorgenfri BK
195833 1
08-10 2022
Kl. 10:40
U8 drenge 5-mands (15) 2 - 8.oktober Medaljestævne Pulje 6 Hareskov IF (2) Ølstykke FC (2)
962355 1
08-10 2022
Kl. 10:50
U9 drenge 5-mands (14) 3 - 8.oktober Medaljestævne Pulje 13 Farum BK AB
962356 1
08-10 2022
Kl. 10:50
U9 drenge 5-mands (14) 3 - 8.oktober Medaljestævne Pulje 13 IF Skjold Birkerød Bagsværd BK
196926 1
08-10 2022
Kl. 11:00
U8 drenge 5-mands (15) 2 - 8.oktober Medaljestævne Pulje 6 IF Skjold Birkerød (3) Stenløse BK (1)
196927 1
08-10 2022
Kl. 11:00
U8 drenge 5-mands (15) 2 - 8.oktober Medaljestævne Pulje 6 IF Skjold Birkerød (1) Ølstykke FC (2)
188596 1
08-10 2022
Kl. 11:00
U8 drenge 5-mands (15) 2 - 8.oktober Medaljestævne Pulje 5 Hareskov IF (1) Nivå-Kokkedal FK (2)
188981 1
08-10 2022
Kl. 11:00
U8 drenge 5-mands (15) 2 - 8.oktober Medaljestævne Pulje 5 Stenløse BK (2) Farum BK
962357 1
08-10 2022
Kl. 11:15
U9 drenge 5-mands (14) 3 - 8.oktober Medaljestævne Pulje 13 AB LSF
962976 1
08-10 2022
Kl. 11:15
U9 drenge 5-mands (14) 3 - 8.oktober Medaljestævne Pulje 13 Farum BK IF Skjold Birkerød
188982 1
08-10 2022
Kl. 11:20
U8 drenge 5-mands (15) 2 - 8.oktober Medaljestævne Pulje 5 Virum-Sorgenfri BK Nivå-Kokkedal FK (2)
191274 1
08-10 2022
Kl. 11:20
U8 drenge 5-mands (15) 2 - 8.oktober Medaljestævne Pulje 5 Ølstykke FC (1) IF Skjold Birkerød (2)
196928 1
08-10 2022
Kl. 11:20
U8 drenge 5-mands (15) 2 - 8.oktober Medaljestævne Pulje 6 Virum-Sorgenfri BK Stenløse BK (1)
200689 1
08-10 2022
Kl. 11:20
U8 drenge 5-mands (15) 2 - 8.oktober Medaljestævne Pulje 6 Hareskov IF (2) Nivå-Kokkedal FK (1)
202125 1
08-10 2022
Kl. 11:40
U8 drenge 5-mands (15) 2 - 8.oktober Medaljestævne Pulje 6 Ølstykke FC (2) IF Skjold Birkerød (3)
202718 1
08-10 2022
Kl. 11:40
U8 drenge 5-mands (15) 2 - 8.oktober Medaljestævne Pulje 6 Virum-Sorgenfri BK IF Skjold Birkerød (1)
192980 1
08-10 2022
Kl. 11:40
U8 drenge 5-mands (15) 2 - 8.oktober Medaljestævne Pulje 5 Farum BK Hareskov IF (1)
192981 1
08-10 2022
Kl. 11:40
U8 drenge 5-mands (15) 2 - 8.oktober Medaljestævne Pulje 5 Virum-Sorgenfri BK Stenløse BK (2)
962977 1
08-10 2022
Kl. 11:40
U9 drenge 5-mands (14) 3 - 8.oktober Medaljestævne Pulje 13 Bagsværd BK AB
962978 1
08-10 2022
Kl. 11:40
U9 drenge 5-mands (14) 3 - 8.oktober Medaljestævne Pulje 13 LSF Farum BK
633132 9
08-10 2022
Kl. 12:00
U12 Drenge 2 8-mands (11) Efterår Pulje 1 IF Skjold Birkerød Hørsholm-Usserød IK
192993 1
08-10 2022
Kl. 12:00
U8 drenge 5-mands (15) 2 - 8.oktober Medaljestævne Pulje 5 IF Skjold Birkerød (2) Hareskov IF (1)
192995 1
08-10 2022
Kl. 12:00
U8 drenge 5-mands (15) 2 - 8.oktober Medaljestævne Pulje 5 Nivå-Kokkedal FK (2) Ølstykke FC (1)
203134 1
08-10 2022
Kl. 12:00
U8 drenge 5-mands (15) 2 - 8.oktober Medaljestævne Pulje 6 Nivå-Kokkedal FK (1) IF Skjold Birkerød (3)
203135 1
08-10 2022
Kl. 12:00
U8 drenge 5-mands (15) 2 - 8.oktober Medaljestævne Pulje 6 Stenløse BK (1) Hareskov IF (2)
669749 9
08-10 2022
Kl. 13:00
U19 Drenge 2 (04-05) Efterår Pulje 2 IF Skjold Birkerød BSF
697053 9
08-10 2022
Kl. 13:00
8-Herresenior 1 - Efterår Pulje 1 IF Skjold Birkerød Oversidder
640406 9
08-10 2022
Kl. 13:30
U12 Drenge 4 8-mands (11) Efterår Pulje 1 IF Skjold Birkerød BFC Lundegården
129595 1
09-10 2022
Kl. 10:00
U13 drenge 5-mands(10) begynder-9.oktober Medaljes Pulje 1 IF Skjold Birkerød Slangerup & Omegn IF
590977 1
09-10 2022
Kl. 10:00
U11 drenge 5-mands (12) beg-9.oktober Medaljestævn Pulje 2 IF Skjold Birkerød Ramløse IF
590978 1
09-10 2022
Kl. 10:00
U11 drenge 5-mands (12) beg-9.oktober Medaljestævn Pulje 2 Nivå-Kokkedal FK Herlev IF
515000 1
09-10 2022
Kl. 10:00
U10 drenge 5-mands (13) 2-Efterårsserie 9/10 Pulje 1 Hundested IK Ålholm IF
515001 1
09-10 2022
Kl. 10:00
U10 drenge 5-mands (13) 2-Efterårsserie 9/10 Pulje 1 Hørsholm-Usserød IK IS Skævinge (2)
589846 1
09-10 2022
Kl. 10:00
U10 piger 5-mands (13) begynder-9.oktober Medaljes Pulje 2 Nivå-Kokkedal FK IF Bytoften
589847 1
09-10 2022
Kl. 10:00
U10 piger 5-mands (13) begynder-9.oktober Medaljes Pulje 2 Hareskov IF Lyngby Boldklub 1921 (2)
515002 1
09-10 2022
Kl. 10:20
U10 drenge 5-mands (13) 2-Efterårsserie 9/10 Pulje 1 FC Rudersdal IF Skjold Birkerød
515003 1
09-10 2022
Kl. 10:20
U10 drenge 5-mands (13) 2-Efterårsserie 9/10 Pulje 1 IS Skævinge (1) Hundested IK
589848 1
09-10 2022
Kl. 10:25
U10 piger 5-mands (13) begynder-9.oktober Medaljes Pulje 2 Bagsværd BK IF Skjold Birkerød
589849 1
09-10 2022
Kl. 10:25
U10 piger 5-mands (13) begynder-9.oktober Medaljes Pulje 2 Lyngby Boldklub 1921 (2) Nivå-Kokkedal FK
590979 1
09-10 2022
Kl. 10:25
U11 drenge 5-mands (12) beg-9.oktober Medaljestævn Pulje 2 BFC Lundegården (1) IF Bytoften
591081 1
09-10 2022
Kl. 10:25
U11 drenge 5-mands (12) beg-9.oktober Medaljestævn Pulje 2 Herlev IF IF Skjold Birkerød
129596 1
09-10 2022
Kl. 10:25
U13 drenge 5-mands(10) begynder-9.oktober Medaljes Pulje 1 Humlebæk BK IF Skjold Birkerød
721532 9
09-10 2022
Kl. 10:30
U13 Drenge 8-mands M (10) Efterår Pulje 1 IF Skjold Birkerød FC Holte
694999 9
09-10 2022
Kl. 10:30
U16 Piger 1 (07) Efterår Pulje 1 IF Skjold Birkerød FC Helsingør
515004 1
09-10 2022
Kl. 10:40
U10 drenge 5-mands (13) 2-Efterårsserie 9/10 Pulje 1 IS Skævinge (2) FC Rudersdal
515005 1
09-10 2022
Kl. 10:40
U10 drenge 5-mands (13) 2-Efterårsserie 9/10 Pulje 1 Ålholm IF Hørsholm-Usserød IK
589850 1
09-10 2022
Kl. 10:50
U10 piger 5-mands (13) begynder-9.oktober Medaljes Pulje 2 IF Bytoften IF Skjold Birkerød
589851 1
09-10 2022
Kl. 10:50
U10 piger 5-mands (13) begynder-9.oktober Medaljes Pulje 2 Bagsværd BK Hareskov IF
129597 1
09-10 2022
Kl. 10:50
U13 drenge 5-mands(10) begynder-9.oktober Medaljes Pulje 1 Slangerup & Omegn IF Humlebæk BK
591082 1
09-10 2022
Kl. 10:50
U11 drenge 5-mands (12) beg-9.oktober Medaljestævn Pulje 2 Ramløse IF IF Bytoften
591083 1
09-10 2022
Kl. 10:50
U11 drenge 5-mands (12) beg-9.oktober Medaljestævn Pulje 2 BFC Lundegården (1) Nivå-Kokkedal FK
515006 1
09-10 2022
Kl. 11:00
U10 drenge 5-mands (13) 2-Efterårsserie 9/10 Pulje 1 IF Skjold Birkerød IS Skævinge (1)
515007 1
09-10 2022
Kl. 11:00
U10 drenge 5-mands (13) 2-Efterårsserie 9/10 Pulje 1 Hundested IK Hørsholm-Usserød IK
589852 1
09-10 2022
Kl. 11:15
U10 piger 5-mands (13) begynder-9.oktober Medaljes Pulje 2 Lyngby Boldklub 1921 (2) IF Bytoften
589853 1
09-10 2022
Kl. 11:15
U10 piger 5-mands (13) begynder-9.oktober Medaljes Pulje 2 Nivå-Kokkedal FK Bagsværd BK
591084 1
09-10 2022
Kl. 11:15
U11 drenge 5-mands (12) beg-9.oktober Medaljestævn Pulje 2 Herlev IF Ramløse IF
591085 1
09-10 2022
Kl. 11:15
U11 drenge 5-mands (12) beg-9.oktober Medaljestævn Pulje 2 IF Skjold Birkerød BFC Lundegården (1)
129598 1
09-10 2022
Kl. 11:15
U13 drenge 5-mands(10) begynder-9.oktober Medaljes Pulje 1 Slangerup & Omegn IF IF Skjold Birkerød
515008 1
09-10 2022
Kl. 11:20
U10 drenge 5-mands (13) 2-Efterårsserie 9/10 Pulje 1 FC Rudersdal IS Skævinge (1)
515009 1
09-10 2022
Kl. 11:20
U10 drenge 5-mands (13) 2-Efterårsserie 9/10 Pulje 1 Ålholm IF IS Skævinge (2)
515010 1
09-10 2022
Kl. 11:40
U10 drenge 5-mands (13) 2-Efterårsserie 9/10 Pulje 1 Hørsholm-Usserød IK IF Skjold Birkerød
515011 1
09-10 2022
Kl. 11:40
U10 drenge 5-mands (13) 2-Efterårsserie 9/10 Pulje 1 FC Rudersdal Hundested IK
589854 1
09-10 2022
Kl. 11:40
U10 piger 5-mands (13) begynder-9.oktober Medaljes Pulje 2 IF Skjold Birkerød Hareskov IF
590044 1
09-10 2022
Kl. 11:40
U10 piger 5-mands (13) begynder-9.oktober Medaljes Pulje 2 IF Bytoften Bagsværd BK
129599 1
09-10 2022
Kl. 11:40
U13 drenge 5-mands(10) begynder-9.oktober Medaljes Pulje 1 IF Skjold Birkerød Humlebæk BK
591086 1
09-10 2022
Kl. 11:40
U11 drenge 5-mands (12) beg-9.oktober Medaljestævn Pulje 2 IF Bytoften Nivå-Kokkedal FK
591087 1
09-10 2022
Kl. 11:40
U11 drenge 5-mands (12) beg-9.oktober Medaljestævn Pulje 2 Ramløse IF BFC Lundegården (1)
515012 1
09-10 2022
Kl. 12:00
U10 drenge 5-mands (13) 2-Efterårsserie 9/10 Pulje 1 IS Skævinge (2) IF Skjold Birkerød
515013 1
09-10 2022
Kl. 12:00
U10 drenge 5-mands (13) 2-Efterårsserie 9/10 Pulje 1 IS Skævinge (1) Ålholm IF
590045 1
09-10 2022
Kl. 12:05
U10 piger 5-mands (13) begynder-9.oktober Medaljes Pulje 2 IF Skjold Birkerød Lyngby Boldklub 1921 (2)
590054 1
09-10 2022
Kl. 12:05
U10 piger 5-mands (13) begynder-9.oktober Medaljes Pulje 2 Hareskov IF Nivå-Kokkedal FK
591088 1
09-10 2022
Kl. 12:05
U11 drenge 5-mands (12) beg-9.oktober Medaljestævn Pulje 2 IF Bytoften Herlev IF
591089 1
09-10 2022
Kl. 12:05
U11 drenge 5-mands (12) beg-9.oktober Medaljestævn Pulje 2 Nivå-Kokkedal FK IF Skjold Birkerød
129600 1
09-10 2022
Kl. 12:05
U13 drenge 5-mands(10) begynder-9.oktober Medaljes Pulje 1 Humlebæk BK Slangerup & Omegn IF
669178 8
09-10 2022
Kl. 13:00
Serie 6 - Efterår Pulje 2 IF Skjold Birkerød Greve Fodbold
672912 9 ma
10-10 2022
Kl. 18:00
U14 Drenge Mester (09) Efterår Pulje 1 IF Skjold Birkerød Hillerød Fodbold
590149 10 ma
10-10 2022
Kl. 19:00
M+50 2 11-mands - 2022 Pulje 1 IF Skjold Birkerød BSF
Kamp annulleret
431390 1 ma
10-10 2022
Kl. 20:00
Veteran-LP Pulje 1 Skjold Birkerød Helsinge Fodbold
659095 10 to
13-10 2022
Kl. 19:00
Serie 3 Pulje 3 IF Skjold Birkerød Liria FK
615742 10 fr
14-10 2022
Kl. 19:00
U19 Drenge Øst 1 E 2022 (04) P1 Skjold Birkerød Frem
671837 10
15-10 2022
Kl. 12:00
U15 Drenge 3 (08) Efterår Pulje 1 IF Skjold Birkerød Frederiksværk Fodbold Klub
421384 10
16-10 2022
Kl. 10:30
U13 Piger 8-mands 2 (10) Efterår Pulje 1 IF Skjold Birkerød FC Rudersdal
651691 11 to
20-10 2022
Kl. 19:00
Sjællandsserien Pulje 1 IF Skjold Birkerød Espergærde IF
669143 1
23-10 2022
Kl. 13:00
Serie 6 - Efterår Pulje 2 IF Skjold Birkerød Havdrup Fodbold
673015 11
29-10 2022
Kl. 16:00
U14 Drenge Mester (09) Efterår Pulje 1 IF Skjold Birkerød Glostrup
325399 8
30-10 2022
Kl. 12:00
U15 Drenge Liga 3 (08) efterår Pulje A IF Skjold Birkerød GVI
669167 6
30-10 2022
Kl. 13:00
Serie 6 - Efterår Pulje 2 IF Skjold Birkerød Albertslund IF
651704 13 to
03-11 2022
Kl. 19:00
Sjællandsserien Pulje 1 IF Skjold Birkerød Hørsholm-Usserød IK

Log ind