Birkerød Stadion

Vis
Kampnr Dato Tid Række/Pulje Hjemme Ude Resultat
603639
20-04 2024
12:00 Sjællandsserien Pulje 1
2
-
0
20. apr
12:00
IF Skjold Birkerød
2
Herstedøster IC
0
Sjællandsserien Pulje 1
359729
20-04 2024
13:00 U12 Drenge 3 8:8 (12) Forår Pulje 1
20. apr
13:00
IF Skjold Birkerød
Snekkersten IF
U12 Drenge 3 8:8 (12) Forår Pulje 1
585300
20-04 2024
13:00 U11 Drenge 2 8:8 (13) Forår Pulje 1
20. apr
13:00
IF Skjold Birkerød
Hillerød Fodbold (1)
U11 Drenge 2 8:8 (13) Forår Pulje 1
195370
20-04 2024
14:00 U16 Drenge 3 (08) Forår Pulje 1
UDS
20. apr
14:00
IF Skjold Birkerød
Slangerup & Omegn IF
UDS
U16 Drenge 3 (08) Forår Pulje 1
700981
20-04 2024
14:05 Træningskamp U11 SU - Drenge Pulje 1
ANN
20. apr
14:05
IF Skjold Birkerød U11A (1)
FA 2000 U12A
ANN
Træningskamp U11 SU - Drenge Pulje 1
585304
20-04 2024
16:00 U11 Drenge 4 8:8 (13) Forår Pulje 2
20. apr
16:00
IF Skjold Birkerød (3)
Humlebæk BK
U11 Drenge 4 8:8 (13) Forår Pulje 2
152537
21-04 2024
10:00 U17 Drenge 1 (07) Forår Pulje 1
21. apr
10:00
IF Skjold Birkerød
Frederiksværk Fodbold Klub
U17 Drenge 1 (07) Forår Pulje 1
955183
21-04 2024
11:00 U13 Drenge Liga Øst 3 (11) forår Pulje B
21. apr
11:00
IF Skjold Birkerød
B.93 (2)
U13 Drenge Liga Øst 3 (11) forår Pulje B
364847
21-04 2024
14:00 U13 Drenge 8:8 3 (11) Forår Pulje 1
21. apr
14:00
IF Skjold Birkerød
FC Holte
U13 Drenge 8:8 3 (11) Forår Pulje 1
840195
21-04 2024
14:00 Træningskamp U11 SU - Drenge Pulje 1
21. apr
14:00
IF Skjold Birkerød (1) (3)
LSF (1)
Træningskamp U11 SU - Drenge Pulje 1
526601
on24-04 2024
18:30 U15 Piger 8:8 (09) Forår Pulje 1
24. apr
18:30
IF Skjold Birkerød
Melby-Liseleje IF
U15 Piger 8:8 (09) Forår Pulje 1
386919
on24-04 2024
19:00 M+55 2 8:8 - 2024 Pulje 1
24. apr
19:00
IF Skjold Birkerød
Melby-Liseleje IF
M+55 2 8:8 - 2024 Pulje 1
184301
to25-04 2024
19:00 Serie 3 Pulje 2
25. apr
19:00
IF Skjold Birkerød (1)
Farum BK (1)
Serie 3 Pulje 2
120719
fr26-04 2024
18:00 Serie 5 - Forår Pulje 2
26. apr
18:00
IF Skjold Birkerød
Tikøb IF
Serie 5 - Forår Pulje 2
305463
27-04 2024
10:00 U12 Drenge 1 8:8 (12) Forår Pulje 1
27. apr
10:00
IF Skjold Birkerød
Virum-Sorgenfri BK
U12 Drenge 1 8:8 (12) Forår Pulje 1
829977
27-04 2024
10:00 U7 drenge 3:3 (17) - 27. april Pulje 12
27. apr
10:00
Ålholm IF (2)
BSF (3)
U7 drenge 3:3 (17) - 27. april Pulje 12
829978
27-04 2024
10:00 U7 drenge 3:3 (17) - 27. april Pulje 12
27. apr
10:00
Jyllinge FC (3)
IF Skjold Birkerød (3)
U7 drenge 3:3 (17) - 27. april Pulje 12
827794
27-04 2024
10:00 U7 drenge 3:3 (17) - 27. april Pulje 10
27. apr
10:00
BSF (1)
Ølstykke FC (1)
U7 drenge 3:3 (17) - 27. april Pulje 10
827795
27-04 2024
10:00 U7 drenge 3:3 (17) - 27. april Pulje 10
27. apr
10:00
Jyllinge FC (1)
BSF (4)
U7 drenge 3:3 (17) - 27. april Pulje 10
827808
27-04 2024
10:00 U7 drenge 3:3 (17) - 27. april Pulje 11
27. apr
10:00
Ølstykke FC (5)
BSF (5)
U7 drenge 3:3 (17) - 27. april Pulje 11
827940
27-04 2024
10:00 U7 drenge 3:3 (17) - 27. april Pulje 11
27. apr
10:00
Jyllinge FC (2)
Ølstykke FC (2)
U7 drenge 3:3 (17) - 27. april Pulje 11
798266
27-04 2024
10:00 U8 drenge 5:5 (16) 2 - 27. april Pulje 7
27. apr
10:00
Ishøj IF (1)
Værløse BK
U8 drenge 5:5 (16) 2 - 27. april Pulje 7
798267
27-04 2024
10:00 U8 drenge 5:5 (16) 2 - 27. april Pulje 7
BSF
27. apr
10:00
IF Bytoften
BSF
U8 drenge 5:5 (16) 2 - 27. april Pulje 7
798280
27-04 2024
10:00 U8 drenge 5:5 (16) 2 - 27. april Pulje 8
27. apr
10:00
Virum-Sorgenfri BK (2)
Bagsværd BK
U8 drenge 5:5 (16) 2 - 27. april Pulje 8
798281
27-04 2024
10:00 U8 drenge 5:5 (16) 2 - 27. april Pulje 8
27. apr
10:00
B. 1973, Herlev (1)
B. 82, Virum
U8 drenge 5:5 (16) 2 - 27. april Pulje 8
824013
27-04 2024
10:00 U8 piger 5:5 (16) 2 - 27. april Pulje 2
BSF
27. apr
10:00
Humlebæk BK
BSF
U8 piger 5:5 (16) 2 - 27. april Pulje 2
824014
27-04 2024
10:00 U8 piger 5:5 (16) 2 - 27. april Pulje 2
27. apr
10:00
IF Bytoften
IF Skjold Birkerød
U8 piger 5:5 (16) 2 - 27. april Pulje 2
798282
27-04 2024
10:20 U8 drenge 5:5 (16) 2 - 27. april Pulje 8
27. apr
10:20
FC Holte
Ishøj IF (3)
U8 drenge 5:5 (16) 2 - 27. april Pulje 8
798283
27-04 2024
10:20 U8 drenge 5:5 (16) 2 - 27. april Pulje 8
27. apr
10:20
IF Skjold Birkerød (2)
Virum-Sorgenfri BK (2)
U8 drenge 5:5 (16) 2 - 27. april Pulje 8
798268
27-04 2024
10:20 U8 drenge 5:5 (16) 2 - 27. april Pulje 7
27. apr
10:20
Virum-Sorgenfri BK (1)
Rosenhøj BK
U8 drenge 5:5 (16) 2 - 27. april Pulje 7
798269
27-04 2024
10:20 U8 drenge 5:5 (16) 2 - 27. april Pulje 7
27. apr
10:20
IF Skjold Birkerød (1)
Ishøj IF (1)
U8 drenge 5:5 (16) 2 - 27. april Pulje 7
827941
27-04 2024
10:20 U7 drenge 3:3 (17) - 27. april Pulje 11
27. apr
10:20
BSF (2)
Ålholm IF (1)
U7 drenge 3:3 (17) - 27. april Pulje 11
827942
27-04 2024
10:20 U7 drenge 3:3 (17) - 27. april Pulje 11
27. apr
10:20
IF Skjold Birkerød (2)
Ølstykke FC (5)
U7 drenge 3:3 (17) - 27. april Pulje 11
827796
27-04 2024
10:20 U7 drenge 3:3 (17) - 27. april Pulje 10
27. apr
10:20
Ølstykke FC (4)
IF Skjold Birkerød (1)
U7 drenge 3:3 (17) - 27. april Pulje 10
827797
27-04 2024
10:20 U7 drenge 3:3 (17) - 27. april Pulje 10
Oversidder
27. apr
10:20
Oversidder
BSF (1)
U7 drenge 3:3 (17) - 27. april Pulje 10
829979
27-04 2024
10:20 U7 drenge 3:3 (17) - 27. april Pulje 12
AB
27. apr
10:20
AB
Ølstykke FC (3)
U7 drenge 3:3 (17) - 27. april Pulje 12
829980
27-04 2024
10:20 U7 drenge 3:3 (17) - 27. april Pulje 12
27. apr
10:20
IF Skjold Birkerød (3)
Ålholm IF (2)
U7 drenge 3:3 (17) - 27. april Pulje 12
824015
27-04 2024
10:25 U8 piger 5:5 (16) 2 - 27. april Pulje 2
LSF
27. apr
10:25
IF Skjold Birkerød
LSF
U8 piger 5:5 (16) 2 - 27. april Pulje 2
824016
27-04 2024
10:25 U8 piger 5:5 (16) 2 - 27. april Pulje 2
27. apr
10:25
Humlebæk BK
IF Bytoften
U8 piger 5:5 (16) 2 - 27. april Pulje 2
798540
27-04 2024
10:40 U8 drenge 5:5 (16) 2 - 27. april Pulje 8
27. apr
10:40
B. 82, Virum
FC Holte
U8 drenge 5:5 (16) 2 - 27. april Pulje 8
798541
27-04 2024
10:40 U8 drenge 5:5 (16) 2 - 27. april Pulje 8
27. apr
10:40
Bagsværd BK
B. 1973, Herlev (1)
U8 drenge 5:5 (16) 2 - 27. april Pulje 8
798270
27-04 2024
10:40 U8 drenge 5:5 (16) 2 - 27. april Pulje 7
BSF
27. apr
10:40
BSF
Virum-Sorgenfri BK (1)
U8 drenge 5:5 (16) 2 - 27. april Pulje 7
798271
27-04 2024
10:40 U8 drenge 5:5 (16) 2 - 27. april Pulje 7
27. apr
10:40
Værløse BK
IF Bytoften
U8 drenge 5:5 (16) 2 - 27. april Pulje 7
829981
27-04 2024
10:40 U7 drenge 3:3 (17) - 27. april Pulje 12
27. apr
10:40
BSF (3)
Ølstykke FC (3)
U7 drenge 3:3 (17) - 27. april Pulje 12
829982
27-04 2024
10:40 U7 drenge 3:3 (17) - 27. april Pulje 12
AB
27. apr
10:40
AB
Jyllinge FC (3)
U7 drenge 3:3 (17) - 27. april Pulje 12
827798
27-04 2024
10:40 U7 drenge 3:3 (17) - 27. april Pulje 10
27. apr
10:40
BSF (4)
Ølstykke FC (4)
U7 drenge 3:3 (17) - 27. april Pulje 10
827799
27-04 2024
10:40 U7 drenge 3:3 (17) - 27. april Pulje 10
27. apr
10:40
Ølstykke FC (1)
Jyllinge FC (1)
U7 drenge 3:3 (17) - 27. april Pulje 10
827943
27-04 2024
10:40 U7 drenge 3:3 (17) - 27. april Pulje 11
27. apr
10:40
Ølstykke FC (2)
BSF (2)
U7 drenge 3:3 (17) - 27. april Pulje 11
827944
27-04 2024
10:40 U7 drenge 3:3 (17) - 27. april Pulje 11
27. apr
10:40
BSF (5)
Jyllinge FC (2)
U7 drenge 3:3 (17) - 27. april Pulje 11
824017
27-04 2024
10:50 U8 piger 5:5 (16) 2 - 27. april Pulje 2
BSF
27. apr
10:50
BSF
IF Skjold Birkerød
U8 piger 5:5 (16) 2 - 27. april Pulje 2
824018
27-04 2024
10:50 U8 piger 5:5 (16) 2 - 27. april Pulje 2
LSF
27. apr
10:50
LSF
IF Bytoften
U8 piger 5:5 (16) 2 - 27. april Pulje 2
798542
27-04 2024
11:00 U8 drenge 5:5 (16) 2 - 27. april Pulje 8
27. apr
11:00
Ishøj IF (3)
IF Skjold Birkerød (2)
U8 drenge 5:5 (16) 2 - 27. april Pulje 8
798543
27-04 2024
11:00 U8 drenge 5:5 (16) 2 - 27. april Pulje 8
27. apr
11:00
Virum-Sorgenfri BK (2)
B. 1973, Herlev (1)
U8 drenge 5:5 (16) 2 - 27. april Pulje 8
798272
27-04 2024
11:00 U8 drenge 5:5 (16) 2 - 27. april Pulje 7
27. apr
11:00
Rosenhøj BK
IF Skjold Birkerød (1)
U8 drenge 5:5 (16) 2 - 27. april Pulje 7
798273
27-04 2024
11:00 U8 drenge 5:5 (16) 2 - 27. april Pulje 7
27. apr
11:00
Ishøj IF (1)
IF Bytoften
U8 drenge 5:5 (16) 2 - 27. april Pulje 7
827945
27-04 2024
11:00 U7 drenge 3:3 (17) - 27. april Pulje 11
27. apr
11:00
Ålholm IF (1)
IF Skjold Birkerød (2)
U7 drenge 3:3 (17) - 27. april Pulje 11
827946
27-04 2024
11:00 U7 drenge 3:3 (17) - 27. april Pulje 11
27. apr
11:00
Ølstykke FC (5)
Jyllinge FC (2)
U7 drenge 3:3 (17) - 27. april Pulje 11
827800
27-04 2024
11:00 U7 drenge 3:3 (17) - 27. april Pulje 10
Oversidder
27. apr
11:00
IF Skjold Birkerød (1)
Oversidder
U7 drenge 3:3 (17) - 27. april Pulje 10
827801
27-04 2024
11:00 U7 drenge 3:3 (17) - 27. april Pulje 10
27. apr
11:00
BSF (1)
Jyllinge FC (1)
U7 drenge 3:3 (17) - 27. april Pulje 10
829983
27-04 2024
11:00 U7 drenge 3:3 (17) - 27. april Pulje 12
27. apr
11:00
IF Skjold Birkerød (3)
BSF (3)
U7 drenge 3:3 (17) - 27. april Pulje 12
829984
27-04 2024
11:00 U7 drenge 3:3 (17) - 27. april Pulje 12
AB
27. apr
11:00
Ålholm IF (2)
AB
U7 drenge 3:3 (17) - 27. april Pulje 12
700543
27-04 2024
11:00 Træningskamp U11 SU - Drenge Pulje 1
27. apr
11:00
IF Skjold Birkerød (1)
Ringsted IF (1)
Træningskamp U11 SU - Drenge Pulje 1
824055
27-04 2024
11:15 U8 piger 5:5 (16) 2 - 27. april Pulje 2
27. apr
11:15
IF Skjold Birkerød
Humlebæk BK
U8 piger 5:5 (16) 2 - 27. april Pulje 2
824056
27-04 2024
11:15 U8 piger 5:5 (16) 2 - 27. april Pulje 2
BSF
LSF
27. apr
11:15
BSF
LSF
U8 piger 5:5 (16) 2 - 27. april Pulje 2
798544
27-04 2024
11:20 U8 drenge 5:5 (16) 2 - 27. april Pulje 8
27. apr
11:20
FC Holte
IF Skjold Birkerød (2)
U8 drenge 5:5 (16) 2 - 27. april Pulje 8
798545
27-04 2024
11:20 U8 drenge 5:5 (16) 2 - 27. april Pulje 8
27. apr
11:20
Bagsværd BK
B. 82, Virum
U8 drenge 5:5 (16) 2 - 27. april Pulje 8
798274
27-04 2024
11:20 U8 drenge 5:5 (16) 2 - 27. april Pulje 7
27. apr
11:20
Virum-Sorgenfri BK (1)
IF Skjold Birkerød (1)
U8 drenge 5:5 (16) 2 - 27. april Pulje 7
798275
27-04 2024
11:20 U8 drenge 5:5 (16) 2 - 27. april Pulje 7
BSF
27. apr
11:20
Værløse BK
BSF
U8 drenge 5:5 (16) 2 - 27. april Pulje 7
829985
27-04 2024
11:20 U7 drenge 3:3 (17) - 27. april Pulje 12
27. apr
11:20
Ølstykke FC (3)
Jyllinge FC (3)
U7 drenge 3:3 (17) - 27. april Pulje 12
829986
27-04 2024
11:20 U7 drenge 3:3 (17) - 27. april Pulje 12
AB
27. apr
11:20
BSF (3)
AB
U7 drenge 3:3 (17) - 27. april Pulje 12
827802
27-04 2024
11:20 U7 drenge 3:3 (17) - 27. april Pulje 10
Oversidder
27. apr
11:20
Ølstykke FC (4)
Oversidder
U7 drenge 3:3 (17) - 27. april Pulje 10
827803
27-04 2024
11:20 U7 drenge 3:3 (17) - 27. april Pulje 10
27. apr
11:20
Ølstykke FC (1)
BSF (4)
U7 drenge 3:3 (17) - 27. april Pulje 10
827947
27-04 2024
11:20 U7 drenge 3:3 (17) - 27. april Pulje 11
27. apr
11:20
BSF (2)
IF Skjold Birkerød (2)
U7 drenge 3:3 (17) - 27. april Pulje 11
827948
27-04 2024
11:20 U7 drenge 3:3 (17) - 27. april Pulje 11
27. apr
11:20
BSF (5)
Ølstykke FC (2)
U7 drenge 3:3 (17) - 27. april Pulje 11
810618
27-04 2024
11:30 U11 Piger 3 8:8 (13) Forår Pulje 1
Oversidder
27. apr
11:30
IF Skjold Birkerød
Oversidder
U11 Piger 3 8:8 (13) Forår Pulje 1
829987
27-04 2024
11:40 U7 drenge 3:3 (17) - 27. april Pulje 12
27. apr
11:40
Ølstykke FC (3)
IF Skjold Birkerød (3)
U7 drenge 3:3 (17) - 27. april Pulje 12
829988
27-04 2024
11:40 U7 drenge 3:3 (17) - 27. april Pulje 12
27. apr
11:40
Jyllinge FC (3)
Ålholm IF (2)
U7 drenge 3:3 (17) - 27. april Pulje 12
827949
27-04 2024
11:40 U7 drenge 3:3 (17) - 27. april Pulje 11
27. apr
11:40
Jyllinge FC (2)
Ålholm IF (1)
U7 drenge 3:3 (17) - 27. april Pulje 11
827950
27-04 2024
11:40 U7 drenge 3:3 (17) - 27. april Pulje 11
27. apr
11:40
BSF (2)
Ølstykke FC (5)
U7 drenge 3:3 (17) - 27. april Pulje 11
827804
27-04 2024
11:40 U7 drenge 3:3 (17) - 27. april Pulje 10
27. apr
11:40
Jyllinge FC (1)
IF Skjold Birkerød (1)
U7 drenge 3:3 (17) - 27. april Pulje 10
827805
27-04 2024
11:40 U7 drenge 3:3 (17) - 27. april Pulje 10
27. apr
11:40
Ølstykke FC (4)
BSF (1)
U7 drenge 3:3 (17) - 27. april Pulje 10
798276
27-04 2024
11:40 U8 drenge 5:5 (16) 2 - 27. april Pulje 7
27. apr
11:40
IF Bytoften
Rosenhøj BK
U8 drenge 5:5 (16) 2 - 27. april Pulje 7
798277
27-04 2024
11:40 U8 drenge 5:5 (16) 2 - 27. april Pulje 7
27. apr
11:40
Virum-Sorgenfri BK (1)
Ishøj IF (1)
U8 drenge 5:5 (16) 2 - 27. april Pulje 7
798546
27-04 2024
11:40 U8 drenge 5:5 (16) 2 - 27. april Pulje 8
27. apr
11:40
B. 1973, Herlev (1)
Ishøj IF (3)
U8 drenge 5:5 (16) 2 - 27. april Pulje 8
798547
27-04 2024
11:40 U8 drenge 5:5 (16) 2 - 27. april Pulje 8
27. apr
11:40
FC Holte
Virum-Sorgenfri BK (2)
U8 drenge 5:5 (16) 2 - 27. april Pulje 8
824057
27-04 2024
11:40 U8 piger 5:5 (16) 2 - 27. april Pulje 2
BSF
27. apr
11:40
IF Bytoften
BSF
U8 piger 5:5 (16) 2 - 27. april Pulje 2
824058
27-04 2024
11:40 U8 piger 5:5 (16) 2 - 27. april Pulje 2
LSF
27. apr
11:40
LSF
Humlebæk BK
U8 piger 5:5 (16) 2 - 27. april Pulje 2
798548
27-04 2024
12:00 U8 drenge 5:5 (16) 2 - 27. april Pulje 8
27. apr
12:00
B. 82, Virum
Ishøj IF (3)
U8 drenge 5:5 (16) 2 - 27. april Pulje 8
798549
27-04 2024
12:00 U8 drenge 5:5 (16) 2 - 27. april Pulje 8
27. apr
12:00
IF Skjold Birkerød (2)
Bagsværd BK
U8 drenge 5:5 (16) 2 - 27. april Pulje 8
798278
27-04 2024
12:00 U8 drenge 5:5 (16) 2 - 27. april Pulje 7
BSF
27. apr
12:00
BSF
Rosenhøj BK
U8 drenge 5:5 (16) 2 - 27. april Pulje 7
798279
27-04 2024
12:00 U8 drenge 5:5 (16) 2 - 27. april Pulje 7
27. apr
12:00
IF Skjold Birkerød (1)
Værløse BK
U8 drenge 5:5 (16) 2 - 27. april Pulje 7
827806
27-04 2024
12:00 U7 drenge 3:3 (17) - 27. april Pulje 10
27. apr
12:00
BSF (4)
IF Skjold Birkerød (1)
U7 drenge 3:3 (17) - 27. april Pulje 10
827807
27-04 2024
12:00 U7 drenge 3:3 (17) - 27. april Pulje 10
Oversidder
27. apr
12:00
Oversidder
Ølstykke FC (1)
U7 drenge 3:3 (17) - 27. april Pulje 10
827951
27-04 2024
12:00 U7 drenge 3:3 (17) - 27. april Pulje 11
27. apr
12:00
Ølstykke FC (2)
Ålholm IF (1)
U7 drenge 3:3 (17) - 27. april Pulje 11
827952
27-04 2024
12:00 U7 drenge 3:3 (17) - 27. april Pulje 11
27. apr
12:00
IF Skjold Birkerød (2)
BSF (5)
U7 drenge 3:3 (17) - 27. april Pulje 11
797026
27-04 2024
12:30 Træningskamp U11 SU - Drenge Pulje 1
27. apr
12:30
IF Skjold Birkerød U11A (2)
Ølstykke FC U12A
Træningskamp U11 SU - Drenge Pulje 1
775311
28-04 2024
11:00 U14 Drenge 2 (10) Forår Pulje 1
28. apr
11:00
IF Skjold Birkerød
Gilleleje FK
U14 Drenge 2 (10) Forår Pulje 1
708249
28-04 2024
11:30 U14 Drenge Mester (10) Forår Pulje 1
28. apr
11:30
IF Skjold Birkerød
Hundige BK
U14 Drenge Mester (10) Forår Pulje 1
975910
28-04 2024
12:00 U11 Drenge 1 8:8 (13) Forår Pulje 1
28. apr
12:00
IF Skjold Birkerød (2)
Lyngby Boldklub 1921
U11 Drenge 1 8:8 (13) Forår Pulje 1
962385
28-04 2024
12:30 U14 Piger 2 (10) Forår Pulje 1
28. apr
12:30
IF Skjold Birkerød
Allerød Fodbold Klub
U14 Piger 2 (10) Forår Pulje 1
531745
28-04 2024
13:00 U19 Drenge Mester (05-06) Forår Pulje 1
28. apr
13:00
IF Skjold Birkerød
Avarta
U19 Drenge Mester (05-06) Forår Pulje 1
287929
ma29-04 2024
19:45 M+40 1 Forår - Dommerløs række P1
Fix
29. apr
19:45
Skjold Birkerød
Fix
M+40 1 Forår - Dommerløs række P1
515462
ti30-04 2024
19:00 8:8 Kvindesenior 2 - Forår Pulje 2
30. apr
19:00
IF Skjold Birkerød
BSF (1)
8:8 Kvindesenior 2 - Forår Pulje 2
846738
ti30-04 2024
19:00 M+50 11:11 - 2024 Pulje 1
30. apr
19:00
IF Skjold Birkerød
Rørbæk FC
M+50 11:11 - 2024 Pulje 1
980414
ti30-04 2024
19:00 8:8 Herresenior 2 (motionsrækken) - Forår Pulje 2
30. apr
19:00
IF Skjold Birkerød
Fredensborg BI
8:8 Herresenior 2 (motionsrækken) - Forår Pulje 2
295540
to02-05 2024
19:00 Serie 3 Pulje 3
02. maj
19:00
IF Skjold Birkerød (2)
Lynge-Uggeløse IF
Serie 3 Pulje 3
188743
04-05 2024
10:00 U16 Drenge 2 (08) Forår Pulje 1
04. maj
10:00
IF Skjold Birkerød
Slagslunde-Ganløse IF
U16 Drenge 2 (08) Forår Pulje 1
603657
04-05 2024
12:00 Sjællandsserien Pulje 1
04. maj
12:00
IF Skjold Birkerød
Roskilde Boldklub
Sjællandsserien Pulje 1
359739
04-05 2024
13:00 U12 Drenge 3 8:8 (12) Forår Pulje 1
04. maj
13:00
IF Skjold Birkerød
Hornbæk IF
U12 Drenge 3 8:8 (12) Forår Pulje 1
132057
04-05 2024
13:00 U11 Drenge 2 8:8 (13) Forår Pulje 1
04. maj
13:00
IF Skjold Birkerød
Fredensborg BI
U11 Drenge 2 8:8 (13) Forår Pulje 1
195380
04-05 2024
14:00 U16 Drenge 3 (08) Forår Pulje 1
04. maj
14:00
IF Skjold Birkerød
Nødebo IF
U16 Drenge 3 (08) Forår Pulje 1
364857
04-05 2024
14:00 U13 Drenge 8:8 3 (11) Forår Pulje 1
Oversidder
04. maj
14:00
IF Skjold Birkerød
Oversidder
U13 Drenge 8:8 3 (11) Forår Pulje 1
361059
04-05 2024
14:30 U13 Drenge 8:8 1 (11) Forår Pulje 1
04. maj
14:30
IF Skjold Birkerød
Allerød Fodbold Klub
U13 Drenge 8:8 1 (11) Forår Pulje 1
152562
05-05 2024
10:00 U17 Drenge 1 (07) Forår Pulje 1
05. maj
10:00
IF Skjold Birkerød
B. 1973, Herlev
U17 Drenge 1 (07) Forår Pulje 1
480636
05-05 2024
10:00 U10 drenge 5:5 (14) 1 - FestLIGEval 5. maj Pulje 2
05. maj
10:00
IF Skjold Birkerød (1)
Hørsholm-Usserød IK (1)
U10 drenge 5:5 (14) 1 - FestLIGEval 5. maj Pulje 2
480637
05-05 2024
10:00 U10 drenge 5:5 (14) 1 - FestLIGEval 5. maj Pulje 2
05. maj
10:00
Hørsholm-Usserød IK (2)
Herlev IF
U10 drenge 5:5 (14) 1 - FestLIGEval 5. maj Pulje 2
484757
05-05 2024
10:00 U10 drenge 5:5 (14) beg. - FestLIGEval 5. maj Pulje 2
05. maj
10:00
Brødeskov IF
Brede IF
U10 drenge 5:5 (14) beg. - FestLIGEval 5. maj Pulje 2
484758
05-05 2024
10:00 U10 drenge 5:5 (14) beg. - FestLIGEval 5. maj Pulje 2
05. maj
10:00
IF Skjold Birkerød
Allerød Fodbold Klub
U10 drenge 5:5 (14) beg. - FestLIGEval 5. maj Pulje 2
484759
05-05 2024
10:20 U10 drenge 5:5 (14) beg. - FestLIGEval 5. maj Pulje 2
05. maj
10:20
Virum-Sorgenfri BK
Espergærde IF
U10 drenge 5:5 (14) beg. - FestLIGEval 5. maj Pulje 2
484760
05-05 2024
10:20 U10 drenge 5:5 (14) beg. - FestLIGEval 5. maj Pulje 2
05. maj
10:20
B. 1973, Herlev
Brødeskov IF
U10 drenge 5:5 (14) beg. - FestLIGEval 5. maj Pulje 2
480638
05-05 2024
10:20 U10 drenge 5:5 (14) 1 - FestLIGEval 5. maj Pulje 2
05. maj
10:20
Bagsværd BK
IF Skjold Birkerød (2)
U10 drenge 5:5 (14) 1 - FestLIGEval 5. maj Pulje 2
480639
05-05 2024
10:20 U10 drenge 5:5 (14) 1 - FestLIGEval 5. maj Pulje 2
05. maj
10:20
Herlev IF
IF Skjold Birkerød (1)
U10 drenge 5:5 (14) 1 - FestLIGEval 5. maj Pulje 2
480640
05-05 2024
10:40 U10 drenge 5:5 (14) 1 - FestLIGEval 5. maj Pulje 2
05. maj
10:40
Hørsholm-Usserød IK (1)
IF Skjold Birkerød (2)
U10 drenge 5:5 (14) 1 - FestLIGEval 5. maj Pulje 2
480641
05-05 2024
10:40 U10 drenge 5:5 (14) 1 - FestLIGEval 5. maj Pulje 2
05. maj
10:40
Bagsværd BK
Hørsholm-Usserød IK (2)
U10 drenge 5:5 (14) 1 - FestLIGEval 5. maj Pulje 2
484761
05-05 2024
10:40 U10 drenge 5:5 (14) beg. - FestLIGEval 5. maj Pulje 2
05. maj
10:40
Allerød Fodbold Klub
Virum-Sorgenfri BK
U10 drenge 5:5 (14) beg. - FestLIGEval 5. maj Pulje 2
484762
05-05 2024
10:40 U10 drenge 5:5 (14) beg. - FestLIGEval 5. maj Pulje 2
05. maj
10:40
Brede IF
IF Skjold Birkerød
U10 drenge 5:5 (14) beg. - FestLIGEval 5. maj Pulje 2
484763
05-05 2024
11:00 U10 drenge 5:5 (14) beg. - FestLIGEval 5. maj Pulje 2
05. maj
11:00
Espergærde IF
B. 1973, Herlev
U10 drenge 5:5 (14) beg. - FestLIGEval 5. maj Pulje 2
484764
05-05 2024
11:00 U10 drenge 5:5 (14) beg. - FestLIGEval 5. maj Pulje 2
05. maj
11:00
Brødeskov IF
IF Skjold Birkerød
U10 drenge 5:5 (14) beg. - FestLIGEval 5. maj Pulje 2
480642
05-05 2024
11:00 U10 drenge 5:5 (14) 1 - FestLIGEval 5. maj Pulje 2
05. maj
11:00
Herlev IF
Hørsholm-Usserød IK (1)
U10 drenge 5:5 (14) 1 - FestLIGEval 5. maj Pulje 2
480643
05-05 2024
11:00 U10 drenge 5:5 (14) 1 - FestLIGEval 5. maj Pulje 2
05. maj
11:00
IF Skjold Birkerød (1)
Bagsværd BK
U10 drenge 5:5 (14) 1 - FestLIGEval 5. maj Pulje 2
480682
05-05 2024
11:20 U10 drenge 5:5 (14) 1 - FestLIGEval 5. maj Pulje 2
05. maj
11:20
IF Skjold Birkerød (2)
Hørsholm-Usserød IK (2)
U10 drenge 5:5 (14) 1 - FestLIGEval 5. maj Pulje 2
480683
05-05 2024
11:20 U10 drenge 5:5 (14) 1 - FestLIGEval 5. maj Pulje 2
05. maj
11:20
Hørsholm-Usserød IK (1)
Bagsværd BK
U10 drenge 5:5 (14) 1 - FestLIGEval 5. maj Pulje 2
484765
05-05 2024
11:20 U10 drenge 5:5 (14) beg. - FestLIGEval 5. maj Pulje 2
05. maj
11:20
Virum-Sorgenfri BK
B. 1973, Herlev
U10 drenge 5:5 (14) beg. - FestLIGEval 5. maj Pulje 2
484766
05-05 2024
11:20 U10 drenge 5:5 (14) beg. - FestLIGEval 5. maj Pulje 2
05. maj
11:20
Brede IF
Allerød Fodbold Klub
U10 drenge 5:5 (14) beg. - FestLIGEval 5. maj Pulje 2
484769
05-05 2024
11:40 U10 drenge 5:5 (14) beg. - FestLIGEval 5. maj Pulje 2
05. maj
11:40
IF Skjold Birkerød
Espergærde IF
U10 drenge 5:5 (14) beg. - FestLIGEval 5. maj Pulje 2
484770
05-05 2024
11:40 U10 drenge 5:5 (14) beg. - FestLIGEval 5. maj Pulje 2
05. maj
11:40
Virum-Sorgenfri BK
Brødeskov IF
U10 drenge 5:5 (14) beg. - FestLIGEval 5. maj Pulje 2
480685
05-05 2024
11:40 U10 drenge 5:5 (14) 1 - FestLIGEval 5. maj Pulje 2
05. maj
11:40
IF Skjold Birkerød (2)
Herlev IF
U10 drenge 5:5 (14) 1 - FestLIGEval 5. maj Pulje 2
480687
05-05 2024
11:40 U10 drenge 5:5 (14) 1 - FestLIGEval 5. maj Pulje 2
05. maj
11:40
Hørsholm-Usserød IK (2)
IF Skjold Birkerød (1)
U10 drenge 5:5 (14) 1 - FestLIGEval 5. maj Pulje 2
484771
05-05 2024
12:00 U10 drenge 5:5 (14) beg. - FestLIGEval 5. maj Pulje 2
05. maj
12:00
Allerød Fodbold Klub
Espergærde IF
U10 drenge 5:5 (14) beg. - FestLIGEval 5. maj Pulje 2
484772
05-05 2024
12:00 U10 drenge 5:5 (14) beg. - FestLIGEval 5. maj Pulje 2
05. maj
12:00
B. 1973, Herlev
Brede IF
U10 drenge 5:5 (14) beg. - FestLIGEval 5. maj Pulje 2
844004
05-05 2024
14:00 Kvindeserie 2 - Forår Pulje 1
05. maj
14:00
IF Skjold Birkerød
Bagsværd BK
Kvindeserie 2 - Forår Pulje 1
918898
05-05 2024
16:00 U16 Piger 1 (08) Forår Pulje 1
05. maj
16:00
IF Skjold Birkerød
Herstedøster IC
U16 Piger 1 (08) Forår Pulje 1
184899
ti07-05 2024
19:00 Serie 3 Pulje 2
07. maj
19:00
IF Skjold Birkerød (1)
Brede IF
Serie 3 Pulje 2
386932
on08-05 2024
19:00 M+55 2 8:8 - 2024 Pulje 1
08. maj
19:00
IF Skjold Birkerød
Fredensborg BI
M+55 2 8:8 - 2024 Pulje 1
120731
fr10-05 2024
18:00 Serie 5 - Forår Pulje 2
10. maj
18:00
IF Skjold Birkerød
Gilleleje FK
Serie 5 - Forår Pulje 2
305472
11-05 2024
10:00 U12 Drenge 1 8:8 (12) Forår Pulje 1
11. maj
10:00
IF Skjold Birkerød
Hørsholm-Usserød IK
U12 Drenge 1 8:8 (12) Forår Pulje 1
810691
11-05 2024
11:30 U11 Piger 3 8:8 (13) Forår Pulje 1
11. maj
11:30
IF Skjold Birkerød
Måløv BK
U11 Piger 3 8:8 (13) Forår Pulje 1
782345
12-05 2024
11:00 U14 Drenge 2 (10) Forår Pulje 1
12. maj
11:00
IF Skjold Birkerød
Helsingør IF Fodbold
U14 Drenge 2 (10) Forår Pulje 1
955193
12-05 2024
11:00 U13 Drenge Liga Øst 3 (11) forår Pulje B
12. maj
11:00
IF Skjold Birkerød
Østerbro IF
U13 Drenge Liga Øst 3 (11) forår Pulje B
585017
12-05 2024
12:00 U11 Drenge 1 8:8 (13) Forår Pulje 1
12. maj
12:00
IF Skjold Birkerød (2)
Nivå-Kokkedal FK
U11 Drenge 1 8:8 (13) Forår Pulje 1
962395
12-05 2024
12:30 U14 Piger 2 (10) Forår Pulje 1
Oversidder
12. maj
12:30
IF Skjold Birkerød
Oversidder
U14 Piger 2 (10) Forår Pulje 1
533977
12-05 2024
13:00 U19 Drenge Mester (05-06) Forår Pulje 1
12. maj
13:00
IF Skjold Birkerød
FC Hornsherred
U19 Drenge Mester (05-06) Forår Pulje 1
918922
12-05 2024
16:00 U16 Piger 1 (08) Forår Pulje 1
12. maj
16:00
IF Skjold Birkerød
Kirke Helsinge IF
U16 Piger 1 (08) Forår Pulje 1
287939
ma13-05 2024
19:45 M+40 1 Forår - Dommerløs række P1
13. maj
19:45
Skjold Birkerød
Stenløse BK
M+40 1 Forår - Dommerløs række P1
520761
ti14-05 2024
19:00 8:8 Kvindesenior 2 - Forår Pulje 2
14. maj
19:00
IF Skjold Birkerød
Uvelse IF
8:8 Kvindesenior 2 - Forår Pulje 2
846927
ti14-05 2024
19:00 M+50 11:11 - 2024 Pulje 1
14. maj
19:00
IF Skjold Birkerød
Allerød Fodbold Klub (2)
M+50 11:11 - 2024 Pulje 1
980791
ti14-05 2024
19:00 8:8 Herresenior 2 (motionsrækken) - Forår Pulje 2
14. maj
19:00
IF Skjold Birkerød
VTF (Vejby/Tisvilde)
8:8 Herresenior 2 (motionsrækken) - Forår Pulje 2
962405
on15-05 2024
18:30 U14 Piger 2 (10) Forår Pulje 1
15. maj
18:30
IF Skjold Birkerød
Albertslund IF
U14 Piger 2 (10) Forår Pulje 1
411834
on15-05 2024
19:00 Gjensidige Kvindepokalen 2024/25 - Øst Pokal
15. maj
19:00
IF Skjold Birkerød (2)
Brødeskov IF (ss)
Gjensidige Kvindepokalen 2024/25 - Øst Pokal
308666
to16-05 2024
19:00 Serie 3 Pulje 3
16. maj
19:00
IF Skjold Birkerød (2)
Frederikssund IK
Serie 3 Pulje 3
305479
18-05 2024
10:00 U12 Drenge 1 8:8 (12) Forår Pulje 1
18. maj
10:00
IF Skjold Birkerød
Hillerød Fodbold
U12 Drenge 1 8:8 (12) Forår Pulje 1
359851
18-05 2024
13:00 U12 Drenge 3 8:8 (12) Forår Pulje 1
18. maj
13:00
IF Skjold Birkerød
Fredensborg BI
U12 Drenge 3 8:8 (12) Forår Pulje 1
132067
18-05 2024
13:00 U11 Drenge 2 8:8 (13) Forår Pulje 1
18. maj
13:00
IF Skjold Birkerød
Nivå-Kokkedal FK
U11 Drenge 2 8:8 (13) Forår Pulje 1
364873
19-05 2024
14:00 U13 Drenge 8:8 3 (11) Forår Pulje 1
19. maj
14:00
IF Skjold Birkerød
Humlebæk BK
U13 Drenge 8:8 3 (11) Forår Pulje 1
287945
ma20-05 2024
19:45 M+40 1 Forår - Dommerløs række P1
20. maj
19:45
Skjold Birkerød
Humlebæk BK
M+40 1 Forår - Dommerløs række P1

Log ind