MENU

Bavnehøj Idrætsanlæg //

Vis
Kampnr Runde Dato/Tid Række/Pulje Hjemme Ude Resultat
838761 6 fr
24-09 2021
Kl. 18:00
Serie 4, P13/16 Efterår P14 Vestia 5 Sundby 3
684294 4
25-09 2021
Kl. 10:00
U6 Piger (16) 3v3 Efterår Pulje 1 Oversidder FA 2000 2
684295 4
25-09 2021
Kl. 10:00
U6 Piger (16) 3v3 Efterår Pulje 1 Oversidder FA 2000 1
684296 4
25-09 2021
Kl. 10:00
U6 Piger (16) 3v3 Efterår Pulje 1 KB 1 BK Vestia 1
684297 4
25-09 2021
Kl. 10:00
U6 Piger (16) 3v3 Efterår Pulje 1 BK Vestia 2 Oversidder
261170 5
25-09 2021
Kl. 10:00
U14 Drenge 1 (08) Efterår P1 Vestia Vanløse
379015 4
25-09 2021
Kl. 10:00
U13 Piger Mester (09) 8M Efterår P1 Vestia Vestamager 2
684298 4
25-09 2021
Kl. 10:20
U6 Piger (16) 3v3 Efterår Pulje 1 FA 2000 1 KB 1
684299 4
25-09 2021
Kl. 10:20
U6 Piger (16) 3v3 Efterår Pulje 1 Oversidder Oversidder
684300 4
25-09 2021
Kl. 10:20
U6 Piger (16) 3v3 Efterår Pulje 1 FA 2000 2 BK Vestia 2
684301 4
25-09 2021
Kl. 10:20
U6 Piger (16) 3v3 Efterår Pulje 1 BK Vestia 1 Oversidder
199288 5
25-09 2021
Kl. 10:30
U11 Piger (11) 3 8v8 Efterår Pulje 1 BK Vestia 1 Hvidovre IF
684302 4
25-09 2021
Kl. 10:40
U6 Piger (16) 3v3 Efterår Pulje 1 FA 2000 1 FA 2000 2
684303 4
25-09 2021
Kl. 10:40
U6 Piger (16) 3v3 Efterår Pulje 1 Oversidder KB 1
684304 4
25-09 2021
Kl. 10:40
U6 Piger (16) 3v3 Efterår Pulje 1 Oversidder BK Vestia 1
684305 4
25-09 2021
Kl. 10:40
U6 Piger (16) 3v3 Efterår Pulje 1 Oversidder BK Vestia 2
906624 8
25-09 2021
Kl. 11:15
U7 Piger (15) 3v3 Efterår Pulje 1 KB 1 BK Vestia 1
906625 8
25-09 2021
Kl. 11:15
U7 Piger (15) 3v3 Efterår Pulje 1 FA 2000 2 FC Damsø
906626 8
25-09 2021
Kl. 11:15
U7 Piger (15) 3v3 Efterår Pulje 1 Oversidder B 93 1
906627 8
25-09 2021
Kl. 11:35
U7 Piger (15) 3v3 Efterår Pulje 1 Pioneren 1 BK Hellas 1
906628 8
25-09 2021
Kl. 11:35
U7 Piger (15) 3v3 Efterår Pulje 1 FA 2000 2 KB 1
906629 8
25-09 2021
Kl. 11:35
U7 Piger (15) 3v3 Efterår Pulje 1 BK Vestia 1 FC Damsø
906630 8
25-09 2021
Kl. 11:35
U7 Piger (15) 3v3 Efterår Pulje 1 Pioneren 1 Oversidder
906631 8
25-09 2021
Kl. 11:35
U7 Piger (15) 3v3 Efterår Pulje 1 B 93 1 BK Hellas 1
906632 8
25-09 2021
Kl. 11:55
U7 Piger (15) 3v3 Efterår Pulje 1 KB 1 FC Damsø
906633 8
25-09 2021
Kl. 11:55
U7 Piger (15) 3v3 Efterår Pulje 1 BK Vestia 1 FA 2000 2
906634 8
25-09 2021
Kl. 11:55
U7 Piger (15) 3v3 Efterår Pulje 1 Oversidder BK Hellas 1
906635 8
25-09 2021
Kl. 11:55
U7 Piger (15) 3v3 Efterår Pulje 1 B 93 1 Pioneren 1
370499 5
25-09 2021
Kl. 12:00
U17 Drenge 3 (05) Efterår P3 Vestia 2 Skjold 4
566148 5
25-09 2021
Kl. 12:00
U11 Drenge (11) 8v8 2 Efterår Pulje 1 BK Vestia 1 HIK 3
535534 5
25-09 2021
Kl. 12:00
U11 Drenge (11) 8v8 4 Efterår Pulje 1 BK Vestia 2 FA 2000 4
224603 6
25-09 2021
Kl. 14:00
Serie 2, P4 21/22 P4 Bk. Vestia Amager FF
931687 7
25-09 2021
Kl. 14:00
U18 Piger Øst (04-05) efterår Pulje 1 Fremad Valby / BK vestia BSF
980175 6
25-09 2021
Kl. 16:00
U19 Drenge M (03/04) Efterår Mester Vestia HIK 2
753090 5
25-09 2021
Kl. 16:00
Kvinde Senior 1 7M Efterår P2 Vestia Nørrebro United 2
493653 5
25-09 2021
Kl. 16:00
Herre Senior 5 7M Efterår P4 Vestia (2) Rødovre
152896 5
26-09 2021
Kl. 10:30
U15/U14 Drenge (07-08) 7M Efterår P1 Vestia 2 B 1908
261534 5
26-09 2021
Kl. 12:00
U17 Drenge 1 (05) Efterår P1 Vestia KFUM
416979 6
26-09 2021
Kl. 12:30
M+55 M 7M Efterår P1 SSB B 1908
149667 6
26-09 2021
Kl. 14:00
M+45 1 7M Efterår Pulje 1 Vestia Vanløse
917288 5
26-09 2021
Kl. 14:00
Herre Senior 5 7M Efterår P1 Vestia (1) De Tunge Drenge FC
500870 6
26-09 2021
Kl. 16:00
Serie 3, P8/11 Efterår P8 Vestia 2 FB 7
831594 6
26-09 2021
Kl. 16:00
Serie 4, P13/16 Efterår P13 Vestia 3 CSC 2
279814 7 on
29-09 2021
Kl. 18:00
U13 Piger 2 (09) 8M Efterår P2 Vestia 2 Brønshøj 2
794305 6 fr
01-10 2021
Kl. 19:30
Herre Senior 5 7M Efterår P7 SSB Østerbro IF 8
152899 6
02-10 2021
Kl. 10:30
U15/U14 Drenge (07-08) 7M Efterår P1 Vestia 2 Vestia
539562 6
02-10 2021
Kl. 10:30
U12 Drenge (10) 8v8 2 Efterår Pulje 3 BK Vestia 1 BK Skjold 1
540212 6
02-10 2021
Kl. 10:30
U12 Drenge (10) 8v8 3 Efterår Pulje 3 BK Vestia 3 Brønshøj BK 1
365085 6
02-10 2021
Kl. 12:00
U19 Drenge 2 (03/04) Efterår P2 Vestia 2 Oversidder
498772 6
02-10 2021
Kl. 12:00
U17 Drenge 3 (05) Efterår P3 Vestia 2 B.1908 2
199291 6
02-10 2021
Kl. 14:00
U11 Piger (11) 3 8v8 Efterår Pulje 1 BK Vestia 1 B 93 1
185819 6
02-10 2021
Kl. 14:00
U14 Piger 1 (08) 7M Efterår Pulje 1 Vestia Sundby Bk.
980206 7
02-10 2021
Kl. 16:00
U19 Drenge M (03/04) Efterår Mester Vestia FB
282476 6
03-10 2021
Kl. 10:30
U12 Drenge (10) 8v8 4 Efterår Pulje 1 BK Vestia 4 KB 7
539598 6
03-10 2021
Kl. 10:30
U12 Drenge (10) 8v8 3 Efterår Pulje 1 BK Vestia 2 BK Hellas 2
213864 6
03-10 2021
Kl. 14:00
M+32 2 7M Efterår P1 Vestia BK Geranium
785200 7 ti
05-10 2021
Kl. 19:00
M+50 2 Efterår Pulje 1 Vestia FB
795971 7 to
07-10 2021
Kl. 19:45
Herre Senior 5 7M Efterår P7 SSB Stefan 10
838775 8 fr
08-10 2021
Kl. 18:00
Serie 4, P13/16 Efterår P14 Vestia 5 Skjold 7
261180 7
09-10 2021
Kl. 10:00
U14 Drenge 1 (08) Efterår P1 Vestia Sundby 2
845021 10
09-10 2021
Kl. 11:15
U10 Drenge (12) 5v5 1 Efterår Pulje 1 AC Amager Academy BK Vestia 1
845022 10
09-10 2021
Kl. 11:15
U10 Drenge (12) 5v5 1 Efterår Pulje 1 CIK 1 BK Hekla 1
845023 10
09-10 2021
Kl. 11:15
U10 Drenge (12) 5v5 1 Efterår Pulje 1 BK Fix 1 KB 2
845024 10
09-10 2021
Kl. 11:15
U10 Drenge (12) 5v5 1 Efterår Pulje 1 Oversidder Oversidder
619449 7
09-10 2021
Kl. 11:30
U11 Drenge (11) 8v8 2 Efterår Pulje 1 BK Vestia 1 KB 5
282593 7
09-10 2021
Kl. 11:30
U12 Drenge (10) 8v8 4 Efterår Pulje 1 BK Vestia 4 Sundby BK 3
845025 10
09-10 2021
Kl. 11:35
U10 Drenge (12) 5v5 1 Efterår Pulje 1 CIK 1 AC Amager Academy
845026 10
09-10 2021
Kl. 11:35
U10 Drenge (12) 5v5 1 Efterår Pulje 1 BK Vestia 1 BK Hekla 1
845027 10
09-10 2021
Kl. 11:35
U10 Drenge (12) 5v5 1 Efterår Pulje 1 Oversidder BK Fix 1
845028 10
09-10 2021
Kl. 11:35
U10 Drenge (12) 5v5 1 Efterår Pulje 1 KB 2 Oversidder
845029 10
09-10 2021
Kl. 11:55
U10 Drenge (12) 5v5 1 Efterår Pulje 1 AC Amager Academy BK Hekla 1
845030 10
09-10 2021
Kl. 11:55
U10 Drenge (12) 5v5 1 Efterår Pulje 1 BK Vestia 1 CIK 1
845031 10
09-10 2021
Kl. 11:55
U10 Drenge (12) 5v5 1 Efterår Pulje 1 BK Fix 1 Oversidder
845032 10
09-10 2021
Kl. 11:55
U10 Drenge (12) 5v5 1 Efterår Pulje 1 KB 2 Oversidder
684595 5
09-10 2021
Kl. 12:30
U10 Drenge (12) 5v5 2 Efterår Pulje 1 Jægersborg BK 1 BK Fix 2
684598 5
09-10 2021
Kl. 12:30
U10 Drenge (12) 5v5 2 Efterår Pulje 1 BK Hellas 2 GVI 2
684599 5
09-10 2021
Kl. 12:30
U10 Drenge (12) 5v5 2 Efterår Pulje 1 B 1908 2 BK Vestia 2
684604 5
09-10 2021
Kl. 12:30
U10 Drenge (12) 5v5 2 Efterår Pulje 1 Skovshoved IF 2 HIK 3
149886 8
09-10 2021
Kl. 12:45
M+45 1 7M Efterår Pulje 1 Vestia Brønshøj BK
152900 7
09-10 2021
Kl. 12:45
U15/U14 Drenge (07-08) 7M Efterår P1 Vestia Østerbro IF
684608 5
09-10 2021
Kl. 12:50
U10 Drenge (12) 5v5 2 Efterår Pulje 1 HIK 3 GVI 2
684609 5
09-10 2021
Kl. 12:50
U10 Drenge (12) 5v5 2 Efterår Pulje 1 B 1908 2 Jægersborg BK 1
684610 5
09-10 2021
Kl. 12:50
U10 Drenge (12) 5v5 2 Efterår Pulje 1 Skovshoved IF 2 BK Hellas 2
684611 5
09-10 2021
Kl. 12:50
U10 Drenge (12) 5v5 2 Efterår Pulje 1 BK Fix 2 BK Vestia 2
684612 5
09-10 2021
Kl. 13:10
U10 Drenge (12) 5v5 2 Efterår Pulje 1 B 1908 2 Skovshoved IF 2
684613 5
09-10 2021
Kl. 13:10
U10 Drenge (12) 5v5 2 Efterår Pulje 1 BK Fix 2 GVI 2
684614 5
09-10 2021
Kl. 13:10
U10 Drenge (12) 5v5 2 Efterår Pulje 1 Jægersborg BK 1 BK Hellas 2
684615 5
09-10 2021
Kl. 13:10
U10 Drenge (12) 5v5 2 Efterår Pulje 1 BK Vestia 2 HIK 3
688893 10
09-10 2021
Kl. 13:45
U10 Drenge (12) 5v5 3 Efterår Pulje 1 Fremad Amager 2 BK Vestia 3
688894 10
09-10 2021
Kl. 13:45
U10 Drenge (12) 5v5 3 Efterår Pulje 1 Jægersborg BK 2 BK Hekla 2
688895 10
09-10 2021
Kl. 13:45
U10 Drenge (12) 5v5 3 Efterår Pulje 1 BK Fix 3 KB 9
688896 10
09-10 2021
Kl. 13:45
U10 Drenge (12) 5v5 3 Efterår Pulje 1 JIF Hakoah 1 Oversidder
224641 8
09-10 2021
Kl. 14:00
Serie 2, P4 21/22 P4 Bk. Vestia FC Randoms
688897 10
09-10 2021
Kl. 14:05
U10 Drenge (12) 5v5 3 Efterår Pulje 1 Jægersborg BK 2 Fremad Amager 2
688898 10
09-10 2021
Kl. 14:05
U10 Drenge (12) 5v5 3 Efterår Pulje 1 BK Vestia 3 BK Hekla 2
688899 10
09-10 2021
Kl. 14:05
U10 Drenge (12) 5v5 3 Efterår Pulje 1 JIF Hakoah 1 BK Fix 3
700675 10
09-10 2021
Kl. 14:05
U10 Drenge (12) 5v5 3 Efterår Pulje 1 KB 9 Oversidder
700677 10
09-10 2021
Kl. 14:25
U10 Drenge (12) 5v5 3 Efterår Pulje 1 Fremad Amager 2 BK Hekla 2
700775 10
09-10 2021
Kl. 14:25
U10 Drenge (12) 5v5 3 Efterår Pulje 1 BK Vestia 3 Jægersborg BK 2
700777 10
09-10 2021
Kl. 14:25
U10 Drenge (12) 5v5 3 Efterår Pulje 1 BK Fix 3 Oversidder
701181 10
09-10 2021
Kl. 14:25
U10 Drenge (12) 5v5 3 Efterår Pulje 1 KB 9 JIF Hakoah 1
493744 7
09-10 2021
Kl. 16:00
Herre Senior 5 7M Efterår P4 Vestia (2) Fremad Valby 13
279850 9
10-10 2021
Kl. 10:00
U13 Piger 2 (09) 8M Efterår P2 Vestia 2 FC Damsø 2
183743 5
10-10 2021
Kl. 10:00
U16 Piger (06-07) 7M Efterår P1 Vestia Sundby BK
856015 6
10-10 2021
Kl. 10:00
U15 Drenge 3 (07) Efterår P3 Vestia Dragør 2
753419 7
10-10 2021
Kl. 11:30
Kvinde Senior 1 7M Efterår P2 Vestia Oversidder
996683 8
10-10 2021
Kl. 12:00
U16 Piger 1 (06/07) Efterår P1 Vestia Hellas - Damsø 3
262020 7
10-10 2021
Kl. 14:00
U17 Drenge 1 (05) Efterår P1 Vestia AB Tårnby 2
501760 8
10-10 2021
Kl. 16:00
Serie 3, P8/11 Efterår P8 Vestia 2 Vanløse IF 3
831966 8
10-10 2021
Kl. 16:00
Serie 4, P13/16 Efterår P13 Vestia 3 Skjold 6
838781 9 fr
15-10 2021
Kl. 18:00
Serie 4, P13/16 Efterår P14 Vestia 5 Kastrup 3
917900 8 fr
15-10 2021
Kl. 18:00
Herre Senior 5 7M Efterår P1 Vestia (1) Skjold 20
213876 8 fr
15-10 2021
Kl. 18:00
M+32 2 7M Efterår P1 Vestia PI Fodbold
980226 9 fr
15-10 2021
Kl. 19:30
U19 Drenge M (03/04) Efterår Mester Vestia Fremad Valby
753429 8
16-10 2021
Kl. 10:30
Kvinde Senior 1 7M Efterår P2 Vestia Oversidder
365095 8
16-10 2021
Kl. 12:00
U19 Drenge 2 (03/04) Efterår P2 Vestia 2 AB Tårnby 2
186032 8
16-10 2021
Kl. 12:00
U14 Piger 1 (08) 7M Efterår Pulje 1 Vestia HIK
417566 9
17-10 2021
Kl. 12:30
M+55 M 7M Efterår P1 SSB Fremad Amager

Log ind