MENU

Allerød Idrætspark //

Vis
Kampnr Runde Dato/Tid Række/Pulje Hjemme Ude Resultat
629945 5
29-01 2022
Kl. 10:00
VinterBold U12 Piger 1 (10) 8v8 Pulje 1 Allerød Fodbold Klub Oversidder
914665 12
30-01 2022
Kl. 10:00
VinterBold U9 Drenge 3 (13) 5v5 Pulje 3 BSF Allerød Fodbold Klub 2
914666 12
30-01 2022
Kl. 10:00
VinterBold U9 Drenge 3 (13) 5v5 Pulje 3 Måløv BK 2 Hundested IK (2)
166252 14
30-01 2022
Kl. 10:00
VinterBold U9 Drenge 2 (13) 5v5 Pulje 3 Brøndbyernes IF 2 Vanløse IF 2
166253 14
30-01 2022
Kl. 10:00
VinterBold U9 Drenge 2 (13) 5v5 Pulje 3 Allerød Fodbold Klub 1 BK Fix 1
166254 14
30-01 2022
Kl. 10:25
VinterBold U9 Drenge 2 (13) 5v5 Pulje 3 BK Fix 1 Brøndbyernes IF 2
166255 14
30-01 2022
Kl. 10:25
VinterBold U9 Drenge 2 (13) 5v5 Pulje 3 Vanløse IF 2 Allerød Fodbold Klub 1
914667 12
30-01 2022
Kl. 10:25
VinterBold U9 Drenge 3 (13) 5v5 Pulje 3 Allerød Fodbold Klub 2 Hundested IK (2)
914668 12
30-01 2022
Kl. 10:25
VinterBold U9 Drenge 3 (13) 5v5 Pulje 3 BSF Måløv BK 2
914669 12
30-01 2022
Kl. 10:50
VinterBold U9 Drenge 3 (13) 5v5 Pulje 3 BSF Hundested IK (2)
914670 12
30-01 2022
Kl. 10:50
VinterBold U9 Drenge 3 (13) 5v5 Pulje 3 Allerød Fodbold Klub 2 Måløv BK 2
166256 14
30-01 2022
Kl. 10:50
VinterBold U9 Drenge 2 (13) 5v5 Pulje 3 Brøndbyernes IF 2 Allerød Fodbold Klub 1
166257 14
30-01 2022
Kl. 10:50
VinterBold U9 Drenge 2 (13) 5v5 Pulje 3 Vanløse IF 2 BK Fix 1
928902 13
06-02 2022
Kl. 10:00
VinterBold U10 Drenge 3 (12) 5v5 Pulje 3 Ølstykke FC 2 IF Skjold Birkerød 1
928903 13
06-02 2022
Kl. 10:00
VinterBold U10 Drenge 3 (12) 5v5 Pulje 3 Hundested IK Allerød Fodbold Klub 2
952547 15
06-02 2022
Kl. 10:00
VinterBold U10 Drenge 2 (12) 5v5 Pulje 3 Allerød Fodbold Klub Oversidder
952548 15
06-02 2022
Kl. 10:00
VinterBold U10 Drenge 2 (12) 5v5 Pulje 3 FC Holte 2 KB 3
952549 15
06-02 2022
Kl. 10:25
VinterBold U10 Drenge 2 (12) 5v5 Pulje 3 Oversidder KB 3
952550 15
06-02 2022
Kl. 10:25
VinterBold U10 Drenge 2 (12) 5v5 Pulje 3 Allerød Fodbold Klub FC Holte 2
929830 13
06-02 2022
Kl. 10:25
VinterBold U10 Drenge 3 (12) 5v5 Pulje 3 IF Skjold Birkerød 1 Allerød Fodbold Klub 2
929880 13
06-02 2022
Kl. 10:25
VinterBold U10 Drenge 3 (12) 5v5 Pulje 3 Ølstykke FC 2 Hundested IK
929881 13
06-02 2022
Kl. 10:50
VinterBold U10 Drenge 3 (12) 5v5 Pulje 3 Ølstykke FC 2 Allerød Fodbold Klub 2
929882 13
06-02 2022
Kl. 10:50
VinterBold U10 Drenge 3 (12) 5v5 Pulje 3 IF Skjold Birkerød 1 Hundested IK
952551 15
06-02 2022
Kl. 10:50
VinterBold U10 Drenge 2 (12) 5v5 Pulje 3 Allerød Fodbold Klub KB 3
952552 15
06-02 2022
Kl. 10:50
VinterBold U10 Drenge 2 (12) 5v5 Pulje 3 Oversidder FC Holte 2
290273 6 on
23-02 2022
Kl. 23:59
VinterBOLD M+50 Pulje 1 Allerød Fodbold Klub Oversidder

Log ind