Allerød Idrætspark

Vis
Kampnr Dato Tid Række/Pulje Hjemme Ude Resultat
294171
27-07 2024
12:00 Træningskamp Danmarksserie Pulje 1
27. jul
12:00
Allerød Fodbold Klub (18)
Karlslunde IF (12)
Træningskamp Danmarksserie Pulje 1
294172
03-08 2024
11:00 Træningskamp Danmarksserie Pulje 1
03. aug
11:00
Allerød Fodbold Klub (19)
Fredensborg BI (5)
Træningskamp Danmarksserie Pulje 1
182840
10-08 2024
11:00 Kv. 2. Division 2024/25 Pulje 1
BSF
10. aug
11:00
Allerød Fodbold Klub
BSF
Kv. 2. Division 2024/25 Pulje 1
327665
11-08 2024
12:00 Træningskamp U16 Pige Pulje 1
HIK
11. aug
12:00
Allerød Fodbold Klub
HIK
Træningskamp U16 Pige Pulje 1
327661
11-08 2024
14:00 Træningskamp U16 Pige Øst Pulje 1
11. aug
14:00
Allerød Fodbold Klub
Sundby Bk.
Træningskamp U16 Pige Øst Pulje 1
847366
ma12-08 2024
20:15 M+55 11:11 - 2024 Pulje 1
12. aug
20:15
Allerød FK
Lyngby Boldklub 1921
M+55 11:11 - 2024 Pulje 1
426777
ti13-08 2024
18:00 U12 Piger 1 8:8 (13) Efterår Pulje 1
13. aug
18:00
Allerød Fodbold Klub
Roskilde Boldklub
U12 Piger 1 8:8 (13) Efterår Pulje 1
391313
ti13-08 2024
19:00 M+60 8:8 - 2024 Pulje 1
13. aug
19:00
Allerød FK
Hareskov IF
M+60 8:8 - 2024 Pulje 1
846986
ti13-08 2024
20:15 M+50 11:11 - 2024 Pulje 1
13. aug
20:15
Allerød Fodbold Klub (2)
Allerød Fodbold Klub (1)
M+50 11:11 - 2024 Pulje 1
426805
on14-08 2024
17:30 U12 Piger 2 8:8 (13) Efterår Pulje 1
14. aug
17:30
Allerød Fodbold Klub
Farum BK
U12 Piger 2 8:8 (13) Efterår Pulje 1
401823
on14-08 2024
18:00 8:8 U16 Piger (09) Efterår Pulje 1
14. aug
18:00
Allerød Fodbold Klub
Stenløse BK
8:8 U16 Piger (09) Efterår Pulje 1
181995
to15-08 2024
18:30 Drenge u14 liga 1 Træningskamp Pulje 1
15. aug
18:30
Allerød Fodbold Klub (3)
B 1903 (9)
Drenge u14 liga 1 Træningskamp Pulje 1
229927
to15-08 2024
18:30 Træningskamp U15 Drenge Mester Pulje 1
15. aug
18:30
Allerød Fodbold Klub (10)
FC Holte
Træningskamp U15 Drenge Mester Pulje 1
251519
to15-08 2024
20:15 M+55 1 8:8 - 2024 Pulje 1
15. aug
20:15
Allerød Fodbold Klub
Hørsholm-Usserød IK
M+55 1 8:8 - 2024 Pulje 1
381269
17-08 2024
11:00 8:8 U13 Drenge 1 (12) Efterår Pulje 1
AB
17. aug
11:00
Allerød Fodbold Klub
AB
8:8 U13 Drenge 1 (12) Efterår Pulje 1
182725
17-08 2024
12:00 U14 Drenge 4 (11) Efterår Pulje 1
17. aug
12:00
Allerød Fodbold Klub
Annisse IF
U14 Drenge 4 (11) Efterår Pulje 1
520149
17-08 2024
13:00 Herre-DS 2024-25 Pulje 2
17. aug
13:00
Allerød FK
Gørslev IF
Herre-DS 2024-25 Pulje 2
897445
17-08 2024
13:30 U17 Drenge Mester (08) Efterår Pulje 1
17. aug
13:30
Allerød Fodbold Klub
Vallensbæk IF
U17 Drenge Mester (08) Efterår Pulje 1
887215
17-08 2024
14:00 Serie 3 Pulje 1
17. aug
14:00
Allerød FK
Frederikssund IK
Serie 3 Pulje 1
938289
18-08 2024
10:00 U16 Piger 1 (09) Efterår Pulje 1
18. aug
10:00
Allerød Fodbold Klub
Hareskov IF / Farum BK
U16 Piger 1 (09) Efterår Pulje 1
897669
18-08 2024
11:00 U17 Drenge 2 (08) Efterår Pulje 1
18. aug
11:00
Allerød Fodbold Klub
Espergærde IF
U17 Drenge 2 (08) Efterår Pulje 1
935251
18-08 2024
12:00 U14 Drenge 2 (11) Efterår Pulje 1
18. aug
12:00
Allerød Fodbold Klub (2)
Hillerød Fodbold
U14 Drenge 2 (11) Efterår Pulje 1
390104
18-08 2024
12:00 U16 Piger Liga 1/2(09) efterår Pulje 1
18. aug
12:00
Allerød Fodbold Klub
Herlufsholm GF
U16 Piger Liga 1/2(09) efterår Pulje 1
862303
18-08 2024
13:00 Kvindeserie Kvalifikationsrækken 24-25 Pulje 1
18. aug
13:00
Allerød FK
Albertslund BS 72
Kvindeserie Kvalifikationsrækken 24-25 Pulje 1
990731
ma19-08 2024
20:15 8:8 M+45 2 - Efterår Pulje 1
19. aug
20:15
Allerød Fodbold Klub (1)
Glostrup (1)
8:8 M+45 2 - Efterår Pulje 1
399757
ti20-08 2024
19:00 8:8 Kvindesenior 1 - Efterår Pulje 1
20. aug
19:00
Allerød Fodbold Klub
Røde Stjerne BK
8:8 Kvindesenior 1 - Efterår Pulje 1
991035
ti20-08 2024
20:15 8:8 M+45 2 - Efterår Pulje 2
20. aug
20:15
Allerød Fodbold Klub (2)
Rønneholtparkens FK
8:8 M+45 2 - Efterår Pulje 2
427549
on21-08 2024
17:00 U11 Piger 2 8:8 (14) Efterår Pulje 1
21. aug
17:00
Allerød Fodbold Klub
Hornbæk IF
U11 Piger 2 8:8 (14) Efterår Pulje 1
389330
on21-08 2024
18:30 U14 Drenge Liga 3 (11) efterår Pulje 1
21. aug
18:30
Allerød Fodbold Klub (1)
Stenløse BK
U14 Drenge Liga 3 (11) efterår Pulje 1
989786
to22-08 2024
19:00 8:8 M+32 2 - Efterår Pulje 2
22. aug
19:00
Allerød Fodbold Klub
FIF, Hillerød
8:8 M+32 2 - Efterår Pulje 2
846989
to22-08 2024
20:15 M+50 11:11 - 2024 Pulje 1
22. aug
20:15
Allerød Fodbold Klub (1)
Ølstykke FC (1)
M+50 11:11 - 2024 Pulje 1
390259
fr23-08 2024
17:30 U13 Drenge Liga 3 8:8 (12) efterår Pulje A
23. aug
17:30
Allerød Fodbold Klub
Furesø Bold Akademi
U13 Drenge Liga 3 8:8 (12) efterår Pulje A
391193
24-08 2024
10:00 8:8 U13 Drenge 3 (12) Efterår Pulje 1
SSL
24. aug
10:00
Allerød Fodbold Klub
SSL
8:8 U13 Drenge 3 (12) Efterår Pulje 1
409998
24-08 2024
10:00 U12 Drenge 2 8:8 (13) Efterår Pulje 2
24. aug
10:00
Allerød Fodbold Klub
Værløse BK
U12 Drenge 2 8:8 (13) Efterår Pulje 2
414216
24-08 2024
10:00 U12 Drenge 4 8:8 (13) Efterår Pulje 1
Oversidder
24. aug
10:00
Allerød Fodbold Klub
Oversidder
U12 Drenge 4 8:8 (13) Efterår Pulje 1
182850
24-08 2024
11:00 Kv. 2. Division 2024/25 Pulje 1
24. aug
11:00
Allerød Fodbold Klub
FC København
Kv. 2. Division 2024/25 Pulje 1
931593
24-08 2024
11:00 U15 Drenge 2 (10) Efterår Pulje 1
24. aug
11:00
Allerød Fodbold Klub
IF Skjold Birkerød
U15 Drenge 2 (10) Efterår Pulje 1
959135
24-08 2024
11:00 U14 Piger 1 (11) Efterår Pulje 1
Oversidder
24. aug
11:00
Allerød Fodbold Klub
Oversidder
U14 Piger 1 (11) Efterår Pulje 1
381626
24-08 2024
11:30 8:8 U13 Drenge 2 (12) Efterår Pulje 1
24. aug
11:30
Allerød Fodbold Klub
Snekkersten IF
8:8 U13 Drenge 2 (12) Efterår Pulje 1
911728
24-08 2024
13:30 U15 Drenge Mester (10) Efterår Pulje 1
24. aug
13:30
Allerød Fodbold Klub
Solrød FC
U15 Drenge Mester (10) Efterår Pulje 1

Log ind