Kampnr | Dato | Tid | Række/Pulje | Hjemme | Ude | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
05. maj
10:00
Lynge-Broby IF
FC Storebælt
U14 Drenge 3 (10) Forår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
06. maj
18:30
Lynge-Broby IF
Greve Fodbold
U17 Drenge 3 (07) Forår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
07. maj
17:30
Lynge-Broby IF
Slagelse B&I
U12 Drenge 1 8:8 (12) Forår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
08. maj
17:00
Lynge-Broby IF
IF Frem Bjæverskov
U11 Drenge 3 8:8 (13) Forår Pulje 6
|
|||||||||||||||||||
08. maj
18:15
Lynge-Broby IF
Oversidder
8:8 U13 Drenge 3 (11) Forår Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
15. maj
19:15
Lynge-Broby IF
Eggeslevmagle FK
Serie 4B - Forår Pulje 5
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
16. maj
19:00
Lynge-Broby IF
AIK 65 Strøby Fodbold
Kvindeserie 2 - Forår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
21. maj
19:00
Lynge-Broby IF
Holmegaard GB
Kvindeserie 2 - Forår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
22. maj
17:00
Lynge-Broby IF
Herfølge BK
U11 Drenge 3 8:8 (13) Forår Pulje 6
|
|||||||||||||||||||
22. maj
18:15
Lynge-Broby IF
Borup IF Fodbold
8:8 U13 Drenge 3 (11) Forår Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
22. maj
19:00
Lynge-Broby IF
Oversidder
U19 Drenge Mester (05-06) Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
23. maj
18:00
Lynge-Broby IF
KFUM BK, Roskilde
U12 Drenge 3 8:8 (12) Forår Pulje 5
|
|||||||||||||||||||
24. maj
17:30
Lynge-Broby IF
Sorø Freja
U15 Drenge 3 (09) Forår Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
25. maj
10:30
Lynge-Broby IF
FC Nakskov
U12 Drenge 1 8:8 (12) Forår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
26. maj
11:00
Lynge-Broby IF
Dianalund IF
U14 Drenge 3 (10) Forår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
27. maj
18:00
Lynge-Broby IF
Taastrup FC
8:8 U13 Piger 3 (11) Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
27. maj
18:30
Lynge-Broby IF
Oversidder
U17 Drenge 3 (07) Forår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
29. maj
17:00
Lynge-Broby IF
AIK 65 Strøby Fodbold
U11 Drenge 3 8:8 (13) Forår Pulje 6
|
|||||||||||||||||||
29. maj
17:30
Lynge-Broby IF
AIK 65 Strøby Fodbold
8:8 U13 Piger 3 (11) Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
29. maj
19:15
Lynge-Broby IF
Hårlev BK
Serie 4B - Forår Pulje 5
|
|||||||||||||||||||
31. maj
17:30
Lynge-Broby IF
Oversidder
U12 Drenge 1 8:8 (12) Forår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
03. jun
18:30
Lynge-Broby IF
FC Storebælt
U17 Drenge 3 (07) Forår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
04. jun
19:00
Lynge-Broby IF
Oversidder
Kvindeserie 2 - Forår Pulje 3
|