MENU

Randers Stadion //

Vis
Kampnr Runde Dato/Tid Række/Pulje Hjemme Ude Resultat
118178 1
13-08 2022
Kl. 10:00
U12 Drenge B2 (2011) 8M - Efterår 2022 Pulje 70 Randers Freja Ommersyssel IF
649573 1
13-08 2022
Kl. 11:00
U12 Drenge A1 (2011) 8M - efterår 2022 Pulje 1 Randers Freja Oversidder
369182 1
13-08 2022
Kl. 13:00
U19 Drenge Ligaen 2022/23 Liga Randers Freja FC Silkeborg
374153 1
13-08 2022
Kl. 15:15
U17 Drenge Ligaen 2022/23 Liga Randers Freja FC Silkeborg
789319 1
14-08 2022
Kl. 12:00
U16 Drenge Liga 5 (2007) 11M/9M - efterår 2022 Pulje 487 Randers Freja Skødstrup SF
790016 1
14-08 2022
Kl. 12:00
U15 Drenge Liga 2B (2008) 11M - efterår 2022 Pulje 515 Randers Freja Støvring IF
863581 1
14-08 2022
Kl. 12:00
U13 Drenge Liga 3 (2010) 8M - efterår 2022 Pulje 737 Randers Freja Alliancen IF
354098 2 ma
15-08 2022
Kl. 19:00
ØOB Oldboys 60 år 7 mands Kreds 21 Freja Oldboys Oversidder
383029 2 on
17-08 2022
Kl. 18:00
U14 Drenge C2 (2009) 8M - Efterår 2022 Pulje 24 Randers Freja Hadsten SK
814725 2 fr
19-08 2022
Kl. 19:00
U14 Drenge Liga 5 (2009) 11M/9M - efterår 2022 Pulje 670 Randers Freja Bjerringbro IF
810820 2
20-08 2022
Kl. 14:00
U14 Drenge Liga 2B (2009) 11M - efterår 2022 Pulje 613 Randers Freja Team Horne-Hirtshals
791117 2
20-08 2022
Kl. 14:00
U15 Drenge Liga 4 (2008) 11M - efterår 2022 Pulje 535 Randers Freja Auning IF
532916 3 ma
22-08 2022
Kl. 19:00
ØOB Oldboys 45 år 7 mands Kreds 16 Freja Oldboys Hornslet IF
767363 4 ti
23-08 2022
Kl. 19:00
Herrer Serie 3 - Efterår 2022 Pulje 35 Randers Freja Hornbæk SF
863587 3 on
24-08 2022
Kl. 18:00
U13 Drenge Liga 3 (2010) 8M - efterår 2022 Pulje 737 Randers Freja Oversidder
383032 3 on
24-08 2022
Kl. 18:00
U14 Drenge C2 (2009) 8M - Efterår 2022 Pulje 24 Randers Freja IF Midtdjurs
109183 3 on
24-08 2022
Kl. 19:10
U19 Drenge Liga 3 (2004-05) 9M/11M - efterår 2022 Pulje 328 Randers Freja (L1/601) Helsted Fremad IF
118503 3 to
25-08 2022
Kl. 17:15
U12 Drenge C2 (2011) 8M - Efterår 2022 Pulje 90 Randers Freja Kristrup B
810826 3 to
25-08 2022
Kl. 19:00
U14 Drenge Liga 2B (2009) 11M - efterår 2022 Pulje 613 Randers Freja FC Salling
115010 4 fr
26-08 2022
Kl. 19:00
U13 Drenge Liga 4 (2010) 8M - efterår 2022 Pulje 761 Randers Freja Hornbæk SF
472118 2 fr
26-08 2022
Kl. 19:00
U11 Drenge C (2012) 8M - Efterår 2022 Pulje 30 Randers Freja Dronningborg B
472068 2
27-08 2022
Kl. 10:00
U11 Drenge B2 (2012) 8M - Efterår 2022 Pulje 20 Randers Freja Kristrup B
424684 1
27-08 2022
Kl. 10:00
U6 Drenge (2017) 3M - lørdag d. 27/8 Pulje 340 Randers Freja (1) Kristrup B (2)
424685 1
27-08 2022
Kl. 10:00
U6 Drenge (2017) 3M - lørdag d. 27/8 Pulje 340 Randers Freja (2) Randers Freja (3)
791120 3
27-08 2022
Kl. 10:00
U15 Drenge Liga 4 (2008) 11M - efterår 2022 Pulje 535 Randers Freja SIF Assentoft
424686 1
27-08 2022
Kl. 10:15
U6 Drenge (2017) 3M - lørdag d. 27/8 Pulje 340 Kristrup B (1) Spentrup IF
424687 1
27-08 2022
Kl. 10:15
U6 Drenge (2017) 3M - lørdag d. 27/8 Pulje 340 Kristrup B (2) Randers Freja (2)
424688 1
27-08 2022
Kl. 10:30
U6 Drenge (2017) 3M - lørdag d. 27/8 Pulje 340 Randers Freja (3) Kristrup B (1)
424689 1
27-08 2022
Kl. 10:30
U6 Drenge (2017) 3M - lørdag d. 27/8 Pulje 340 Spentrup IF Randers Freja (1)
424690 1
27-08 2022
Kl. 10:45
U6 Drenge (2017) 3M - lørdag d. 27/8 Pulje 340 Randers Freja (2) Spentrup IF
424691 1
27-08 2022
Kl. 10:45
U6 Drenge (2017) 3M - lørdag d. 27/8 Pulje 340 Kristrup B (2) Randers Freja (3)
424692 1
27-08 2022
Kl. 11:00
U6 Drenge (2017) 3M - lørdag d. 27/8 Pulje 340 Randers Freja (1) Kristrup B (1)
789325 3
27-08 2022
Kl. 14:00
U16 Drenge Liga 5 (2007) 11M/9M - efterår 2022 Pulje 487 Randers Freja Helsted Fremad IF
163908 2
28-08 2022
Kl. 10:00
U10 Drenge C (2013) 5M - Efterår 2022 Pulje 536 Ommersyssel IF Bjerregrav B
163909 2
28-08 2022
Kl. 10:00
U10 Drenge C (2013) 5M - Efterår 2022 Pulje 536 Randers Freja Dronningborg B
163910 2
28-08 2022
Kl. 10:40
U10 Drenge C (2013) 5M - Efterår 2022 Pulje 536 Hornbæk SF Spentrup IF (1)
163911 2
28-08 2022
Kl. 10:40
U10 Drenge C (2013) 5M - Efterår 2022 Pulje 536 Dronningborg B Ommersyssel IF
163998 2
28-08 2022
Kl. 11:20
U10 Drenge C (2013) 5M - Efterår 2022 Pulje 536 Bjerregrav B Hornbæk SF
164000 2
28-08 2022
Kl. 11:20
U10 Drenge C (2013) 5M - Efterår 2022 Pulje 536 Spentrup IF (1) Randers Freja
354105 4 ma
29-08 2022
Kl. 19:00
ØOB Oldboys 60 år 7 mands Kreds 21 Freja Oldboys Fuglebakken KFUM
472071 3
03-09 2022
Kl. 10:00
U11 Drenge B2 (2012) 8M - Efterår 2022 Pulje 20 Randers Freja Helsted Fremad IF (U10) (2)
369205 4
03-09 2022
Kl. 13:00
U19 Drenge Ligaen 2022/23 Liga Randers Freja FC Lyngby
374172 4
03-09 2022
Kl. 15:15
U17 Drenge Ligaen 2022/23 Liga Randers Freja FC Lyngby
472121 3
04-09 2022
Kl. 10:00
U11 Drenge C (2012) 8M - Efterår 2022 Pulje 30 Randers Freja Ådalen IF
788518 5
04-09 2022
Kl. 12:00
U17 Drenge Liga 3 (2006) 9M/11M - efterår 2022 Pulje 414 Randers Freja Viborg FF
814732 4
04-09 2022
Kl. 12:00
U14 Drenge Liga 5 (2009) 11M/9M - efterår 2022 Pulje 670 Randers Freja NV Djurs
532924 5 ma
05-09 2022
Kl. 18:30
ØOB Oldboys 45 år 7 mands Kreds 16 Freja Oldboys Ulstrup IF
118211 5 ti
06-09 2022
Kl. 17:15
U12 Drenge B2 (2011) 8M - Efterår 2022 Pulje 70 Randers Freja SMIFF
383460 5 on
07-09 2022
Kl. 18:00
U14 Drenge C2 (2009) 8M - Efterår 2022 Pulje 24 Randers Freja Helsted Fremad IF
118507 5 to
08-09 2022
Kl. 17:15
U12 Drenge C2 (2011) 8M - Efterår 2022 Pulje 90 Randers Freja Nielstrup/Voldum IF
791126 5
10-09 2022
Kl. 10:00
U15 Drenge Liga 4 (2008) 11M - efterår 2022 Pulje 535 Randers Freja Hornbæk SF

Log ind