MENU

Herstedøster Stadion //

Vis
Kampnr Runde Dato/Tid Række/Pulje Hjemme Ude Resultat
722595 1 fr
12-08 2022
Kl. 17:45
U13 Drenge 8-mands 4 (10) Efterår Pulje 4 Herstedøster IC BK Friheden
Udehold taberdømt
693339 1
13-08 2022
Kl. 10:00
U14 Drenge 4 (09) Efterår Pulje 2 Herstedøster IC Brøndbyernes IF (2)
659596 1
13-08 2022
Kl. 15:00
Serie 3 Pulje 4 Herstedøster IC BSF
703470 1
14-08 2022
Kl. 10:00
U11 Drenge 3 8-mands (12) Efterår Pulje 3 Herstedøster IC Brøndbyernes IF
690105 1 ma
15-08 2022
Kl. 17:45
U11 Drenge 2 8-mands (12) Efterår Pulje 3 Herstedøster IC Stenløse BK
693131 1 ma
15-08 2022
Kl. 18:30
U14 Drenge 3 (09) Efterår Pulje 2 Herstedøster IC Herlev IF
629378 2 ti
16-08 2022
Kl. 17:45
U12 Piger 3 8-mands (11) Efterår Pulje 2 Herstedøster IC Albertslund IF
342531 3 on
17-08 2022
Kl. 18:30
Herre-DS 2022-23 Pulje 1 Herstedøster IC B 1908
718263 2 on
17-08 2022
Kl. 18:30
8-M+45 2 - Efterår Pulje 2 Herstedøster IC Oversidder
725443 2 to
18-08 2022
Kl. 18:00
U14 Piger 8-mands 2 (09) Efterår lukket pulje Herstedøster IC Virum-Sorgenfri BK
693800 2 to
18-08 2022
Kl. 18:45
Kvindesjællandsserien - Efterår Pulje 1 Herstedøster IC Vallensbæk IF
670423 2 fr
19-08 2022
Kl. 18:30
U17 Drenge 3 (06) Efterår Pulje 2 Herstedøster IC Oversidder
393126 1
20-08 2022
Kl. 10:00
U8 drenge 3-mands (15) - 20. august Pulje 1 IF Bytoften (1) Virum-Sorgenfri BK (2)
393138 1
20-08 2022
Kl. 10:00
U8 drenge 3-mands (15) - 20. august Pulje 1 SBV 09 Virum-Sorgenfri BK (1)
393188 1
20-08 2022
Kl. 10:20
U8 drenge 3-mands (15) - 20. august Pulje 1 Oversidder Tune IF
393189 1
20-08 2022
Kl. 10:20
U8 drenge 3-mands (15) - 20. august Pulje 1 Herstedøster IC IF Bytoften (2)
393190 1
20-08 2022
Kl. 10:40
U8 drenge 3-mands (15) - 20. august Pulje 1 Virum-Sorgenfri BK (2) SBV 09
393196 1
20-08 2022
Kl. 10:40
U8 drenge 3-mands (15) - 20. august Pulje 1 Virum-Sorgenfri BK (1) Oversidder
393197 1
20-08 2022
Kl. 11:00
U8 drenge 3-mands (15) - 20. august Pulje 1 IF Bytoften (2) IF Bytoften (1)
393195 1
20-08 2022
Kl. 11:00
U8 drenge 3-mands (15) - 20. august Pulje 1 Tune IF Herstedøster IC
393206 1
20-08 2022
Kl. 11:20
U8 drenge 3-mands (15) - 20. august Pulje 1 IF Bytoften (1) SBV 09
393207 1
20-08 2022
Kl. 11:20
U8 drenge 3-mands (15) - 20. august Pulje 1 Virum-Sorgenfri BK (2) Virum-Sorgenfri BK (1)
393208 1
20-08 2022
Kl. 11:40
U8 drenge 3-mands (15) - 20. august Pulje 1 Oversidder Herstedøster IC
393209 1
20-08 2022
Kl. 11:40
U8 drenge 3-mands (15) - 20. august Pulje 1 Tune IF IF Bytoften (2)
393210 1
20-08 2022
Kl. 12:00
U8 drenge 3-mands (15) - 20. august Pulje 1 IF Bytoften (1) Oversidder
393211 1
20-08 2022
Kl. 12:00
U8 drenge 3-mands (15) - 20. august Pulje 1 Virum-Sorgenfri BK (2) Tune IF
695776 2
20-08 2022
Kl. 12:00
U15 Piger 2 (08) Efterår Pulje 1 Herstedøster IC Taastrup FC
393212 1
20-08 2022
Kl. 12:20
U8 drenge 3-mands (15) - 20. august Pulje 1 SBV 09 Herstedøster IC
393213 1
20-08 2022
Kl. 12:20
U8 drenge 3-mands (15) - 20. august Pulje 1 Virum-Sorgenfri BK (1) IF Bytoften (2)
721707 2
20-08 2022
Kl. 14:00
U13 Drenge 8-mands 1 (10) Efterår Pulje 3 Herstedøster IC Næstved IF
671849 2
21-08 2022
Kl. 10:00
U15 Drenge 3 (08) Efterår Pulje 2 Herstedøster IC Svebølle BI 2016
695217 2
21-08 2022
Kl. 11:30
U16 Piger 2 (07) Efterår Pulje 1 Herstedøster IC Snekkersten IF
667844 2
21-08 2022
Kl. 13:30
Serie 5 - Efterår Pulje 4 Herstedøster IC Oversidder
423480 ti
23-08 2022
Kl. 19:00
De Seks - 7-mands Pulje 1 Herstedøster IC Avedøre IF
774047 1 ti
23-08 2022
Kl. 19:00
Ungdomspokalen U13 Drenge 8:8 (10) 22/23 Pulje 1 Herstedøster IC (1) LSF (Liga 3)
357202 1 ti
23-08 2022
Kl. 19:00
U21 A, 2022 efterår (2001 og yngre) Pulje 1 Herstedøster IC Skjold
703480 3 on
24-08 2022
Kl. 17:45
U11 Drenge 3 8-mands (12) Efterår Pulje 3 Herstedøster IC Lyngby Boldklub 1921
826018 13 on
24-08 2022
Kl. 18:30
M+32 2 - 2022 Pulje 2 Herstedøster IC Farum BK
690118 3 to
25-08 2022
Kl. 17:45
U11 Drenge 2 8-mands (12) Efterår Pulje 3 Herstedøster IC B. 1973, Herlev
722606 3 fr
26-08 2022
Kl. 17:45
U13 Drenge 8-mands 4 (10) Efterår Pulje 4 Herstedøster IC Rosenhøj BK
693345 3
27-08 2022
Kl. 09:30
U14 Drenge 4 (09) Efterår Pulje 2 Herstedøster IC Greve Fodbold
722124 3
27-08 2022
Kl. 10:00
U13 Drenge 8-mands 3 (10) Efterår Pulje 3 Herstedøster IC Albertslund BS 72
693137 3
27-08 2022
Kl. 11:30
U14 Drenge 3 (09) Efterår Pulje 2 Herstedøster IC Rosenhøj BK
659719 3
27-08 2022
Kl. 13:30
Serie 3 Pulje 4 Herstedøster IC Ishøj IF
342541 5
28-08 2022
Kl. 12:00
Herre-DS 2022-23 Pulje 1 Herstedøster IC Holbæk B&I
217062 1 on
31-08 2022
Kl. 18:30
Ungdomspokalen U16 Piger (07) 22/23 Pulje 1 Herstedøster IC (2) Fremad Valby (1)
718282 4 on
31-08 2022
Kl. 18:30
8-M+45 2 - Efterår Pulje 2 Herstedøster IC Hareskov IF
725450 4 to
01-09 2022
Kl. 17:30
U14 Piger 8-mands 2 (09) Efterår lukket pulje Herstedøster IC Oversidder
693826 4 to
01-09 2022
Kl. 18:00
Kvindesjællandsserien - Efterår Pulje 1 Herstedøster IC Ringsted Pigefodbold
670433 4 fr
02-09 2022
Kl. 17:45
U17 Drenge 3 (06) Efterår Pulje 2 Herstedøster IC T.G. 80 IF
671859 4
03-09 2022
Kl. 10:00
U15 Drenge 3 (08) Efterår Pulje 2 Herstedøster IC Albertslund BS 72
695227 4
03-09 2022
Kl. 11:30
U16 Piger 2 (07) Efterår Pulje 1 Herstedøster IC Oversidder
721717 4
03-09 2022
Kl. 13:30
U13 Drenge 8-mands 1 (10) Efterår Pulje 3 Herstedøster IC Albertslund IF
648152 4
04-09 2022
Kl. 10:00
U12 Piger 3 8-mands (11) Efterår Pulje 2 Herstedøster IC Greve Fodbold
695786 4
04-09 2022
Kl. 11:30
U15 Piger 2 (08) Efterår Pulje 1 Herstedøster IC Bramsnæs FB
667856 4
04-09 2022
Kl. 13:00
Serie 5 - Efterår Pulje 4 Herstedøster IC Oversidder
423481 ti
06-09 2022
Kl. 18:30
De Seks - 7-mands Pulje 1 Herstedøster IC Islev BK
690177 5 on
07-09 2022
Kl. 17:45
U11 Drenge 2 8-mands (12) Efterår Pulje 3 Herstedøster IC Måløv BK
268947 2 on
07-09 2022
Kl. 18:15
Ungdomspokalen U14 Drenge B (09) 22/23 Pulje 1 Herstedøster IC (rk. 3) Hørsholm-Usserød IK (rk. 2)
722134 5 on
07-09 2022
Kl. 18:30
U13 Drenge 8-mands 3 (10) Efterår Pulje 3 Herstedøster IC Oversidder
826028 15 on
07-09 2022
Kl. 18:30
M+32 2 - 2022 Pulje 2 Herstedøster IC Brøndbyernes IF
342551 7 fr
09-09 2022
Kl. 17:30
Herre-DS 2022-23 Pulje 1 Herstedøster IC Greve
722616 5 fr
09-09 2022
Kl. 17:45
U13 Drenge 8-mands 4 (10) Efterår Pulje 4 Herstedøster IC Såby Fodbold
693350 5
10-09 2022
Kl. 10:00
U14 Drenge 4 (09) Efterår Pulje 2 Herstedøster IC Karlslunde IF
659733 5
10-09 2022
Kl. 13:30
Serie 3 Pulje 4 Herstedøster IC BK Vest, Rødovre
703490 5
11-09 2022
Kl. 10:00
U11 Drenge 3 8-mands (12) Efterår Pulje 3 Herstedøster IC Køge BK
693142 5
11-09 2022
Kl. 13:30
U14 Drenge 3 (09) Efterår Pulje 2 Herstedøster IC B. 1973, Herlev

Log ind