MENU

Mejdal Hallen //

Vis
Kampnr Runde Dato/Tid Række/Pulje Hjemme Ude Resultat
510068 3 ma
03-10 2022
Kl. 17:45
U13 Piger Liga 1 (2010) 8M - efterår 2022 ombryd Pulje 986 Mejdal-Halgård Fodbold Team Viborg
817752 9 ma
03-10 2022
Kl. 19:00
U15 Drenge Liga 5 (2008) 11M/9M - efterår 2022 Pulje 557 Mejdal-Halgård Fodbold Aulum IF
421415 9 ti
04-10 2022
Kl. 17:45
U16 Drenge C (07) 8M Kortbane - efterår 2022 Pulje 11 Mejdal-Halgård Fodbold NUGF Viborg
629128 4 ti
04-10 2022
Kl. 18:00
U10 Drenge A1 (13) 5M - ombrydning - efterår 2022 Pulje 23 Mejdal-Halgård Fodbold Ringkøbing IF
649028 3 on
05-10 2022
Kl. 17:30
U11 Piger B (12) 8M - ombrydning - efterår 2022 Pulje 172 Mejdal-Halgård Fodbold Lem B
805672 1 on
05-10 2022
Kl. 17:30
U6 Piger (17) 3M Onsdag 5. oktober Pulje 98 Mejdal-Halgård Fodbold Tangsø fS
704421 6 on
05-10 2022
Kl. 17:30
U8 Drenge C (15) 5M - ombrydning - efterår 2022 Pulje 113 Mejdal-Halgård Fodbold (U7) (2) Borbjerg Skave Fodbold
704422 6 on
05-10 2022
Kl. 17:30
U8 Drenge C (15) 5M - ombrydning - efterår 2022 Pulje 113 Aulum IF (2) Feldborg/Haderup IF
704423 6 on
05-10 2022
Kl. 18:00
U8 Drenge C (15) 5M - ombrydning - efterår 2022 Pulje 113 Borbjerg Skave Fodbold Aulum IF (2)
704424 6 on
05-10 2022
Kl. 18:00
U8 Drenge C (15) 5M - ombrydning - efterår 2022 Pulje 113 Feldborg/Haderup IF Mejdal-Halgård Fodbold (U7) (2)
268593 6 on
05-10 2022
Kl. 18:30
U15 Drenge Liga 3 (2008) 11M - efterår 2022 Pulje 523 Mejdal-Halgård Fodbold Hammerum IF
701426 6 to
06-10 2022
Kl. 17:15
U9 Piger C (14) 5M - ombrydning - efterår 2022 Pulje 135 Mejdal-Halgård Fodbold RLK
806164 1 to
06-10 2022
Kl. 17:30
U7 Drenge (16) 3M Torsdag 6. oktober Pulje 17 Mejdal-Halgård Fodbold (1) Mejrup GU (1)
806165 1 to
06-10 2022
Kl. 17:30
U7 Drenge (16) 3M Torsdag 6. oktober Pulje 17 Mejdal-Halgård Fodbold (3) Vinderup IK (1)
806166 1 to
06-10 2022
Kl. 17:30
U7 Drenge (16) 3M Torsdag 6. oktober Pulje 17 Hjerm FIF Vinderup IK (2)
806167 1 to
06-10 2022
Kl. 17:30
U7 Drenge (16) 3M Torsdag 6. oktober Pulje 17 Mejdal-Halgård Fodbold (2) Mejrup GU (2)
637676 3 to
06-10 2022
Kl. 17:30
U12 Drenge A2 (11) 8M - ombrydning - efterår 2022 Pulje 51 Mejdal-Halgård Fodbold Skive IK (E)
638231 3 to
06-10 2022
Kl. 17:30
U12 Drenge C (11) 8M - ombrydning - efterår 2022 Pulje 62 Mejdal-Halgård Fodbold (2) Resen/Humlum IF
809539 1 to
06-10 2022
Kl. 17:45
U7 Drenge (16) 3M Torsdag 6. oktober Pulje 17 Mejrup GU (2) Hjerm FIF
809540 1 to
06-10 2022
Kl. 17:45
U7 Drenge (16) 3M Torsdag 6. oktober Pulje 17 Vinderup IK (1) Mejdal-Halgård Fodbold (1)
809541 1 to
06-10 2022
Kl. 17:45
U7 Drenge (16) 3M Torsdag 6. oktober Pulje 17 Vinderup IK (2) Mejdal-Halgård Fodbold (2)
809542 1 to
06-10 2022
Kl. 17:45
U7 Drenge (16) 3M Torsdag 6. oktober Pulje 17 Mejrup GU (1) Mejdal-Halgård Fodbold (3)
701427 6 to
06-10 2022
Kl. 17:50
U9 Piger C (14) 5M - ombrydning - efterår 2022 Pulje 135 RLK Lemvig GF
809548 1 to
06-10 2022
Kl. 18:00
U7 Drenge (16) 3M Torsdag 6. oktober Pulje 17 Vinderup IK (1) Mejdal-Halgård Fodbold (2)
809549 1 to
06-10 2022
Kl. 18:00
U7 Drenge (16) 3M Torsdag 6. oktober Pulje 17 Hjerm FIF Mejrup GU (1)
809555 1 to
06-10 2022
Kl. 18:00
U7 Drenge (16) 3M Torsdag 6. oktober Pulje 17 Mejdal-Halgård Fodbold (1) Mejrup GU (2)
809564 1 to
06-10 2022
Kl. 18:00
U7 Drenge (16) 3M Torsdag 6. oktober Pulje 17 Vinderup IK (2) Mejdal-Halgård Fodbold (3)
701428 6 to
06-10 2022
Kl. 18:25
U9 Piger C (14) 5M - ombrydning - efterår 2022 Pulje 135 Lemvig GF Mejdal-Halgård Fodbold
640746 3
09-10 2022
Kl. 10:00
U11 Drenge B (12) 8M - ombrydning - efterår 2022 Pulje 85 Mejdal-Halgård Fodbold Lemvig GF
814437 9
09-10 2022
Kl. 11:00
U14 Drenge Liga 5 (2009) 11M/9M - efterår 2022 Pulje 666 Mejdal-Halgård Fodbold Lemvig GF
814030 9
09-10 2022
Kl. 13:00
U14 Drenge Liga 4 (2009) 11M - efterår 2022 Pulje 645 Mejdal-Halgård Fodbold Rindum SU
443002 4
09-10 2022
Kl. 18:00
U19 Drenge Liga 4(2004-05) 11/9M-efterår 22 ombryd Pulje 364 Mejdal-Halgård Fodbold Lemvig GF
638783 4 ma
10-10 2022
Kl. 17:15
U12 Piger B (11) 8M - ombrydning - efterår 2022 Pulje 162 Mejdal-Halgård Fodbold (U11PiA) (2) Spjald IF
268604 10 ma
10-10 2022
Kl. 18:00
U15 Drenge Liga 3 (2008) 11M - efterår 2022 Pulje 523 Mejdal-Halgård Fodbold Tjørring/Gullestrup
817750 8 ma
10-10 2022
Kl. 19:00
U15 Drenge Liga 5 (2008) 11M/9M - efterår 2022 Pulje 557 Mejdal-Halgård Fodbold DJB Videbæk
561101 5 ma
10-10 2022
Kl. 19:30
U13 Drenge C (10) 8M - ombrydning - efterår 2022 Pulje 42 Mejdal-Halgård Fodbold Vinding UIF
638781 4 ti
11-10 2022
Kl. 17:15
U12 Piger B (11) 8M - ombrydning - efterår 2022 Pulje 162 Mejdal-Halgård Fodbold (1) Hammerum IF
649147 4 on
12-10 2022
Kl. 17:15
U11 Piger C (12) 8M - ombrydning - efterår 2022 Pulje 176 Mejdal-Halgård Fodbold Holstebro B
628594 10 on
12-10 2022
Kl. 17:30
Kvinde C2 (+15) 7M Kortbane - efterår 2022 Pulje 116 Mejdal-Halgård Fodbold Karstoft IF
638234 4 to
13-10 2022
Kl. 17:15
U12 Drenge C (11) 8M - ombrydning - efterår 2022 Pulje 62 Mejdal-Halgård Fodbold (1) Linde B
491109 5
16-10 2022
Kl. 11:00
U13 Drenge Liga 3 (2010) 8M - efterår 2022 ombryd Pulje 773 Mejdal-Halgård Fodbold Løgstrup G&IF
767105 12
16-10 2022
Kl. 12:30
Herrer Serie 3 - Efterår 2022 Pulje 32 Mejdal-Halgård Fodbold Borbjerg Skave Fodbold
367310 5
16-10 2022
Kl. 15:00
Herrer Serie 5.1 - ombrydning - Efterår 2022 Pulje 218 Mejdal-Halgård Fodbold RLK
767109 13
23-10 2022
Kl. 12:30
Herrer Serie 3 - Efterår 2022 Pulje 32 Mejdal-Halgård Fodbold Måbjerg IF
348397 2 fr
28-10 2022
Kl. 19:00
Old Boys-LP Pulje 2 Mejdal-Halgård Fodbold MorsØ FC

Log ind