Kampnr | Dato | Tid | Række/Pulje | Hjemme | Ude | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
31. aug
11:00
Frem Hellebæk
Humlebæk BK
UDS
8:8 U13 Drenge 4 (12) Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
31. aug
12:30
Frem Hellebæk
Hareskov IF
HHT
U15 Drenge 3 (10) Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
01. sep
12:00
Frem Hellebæk
Espergærde IF
U16 Drenge 2 (09) Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
04. sep
18:15
Frem Hellebæk
SSL
U16 Drenge 2 (09) Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
07. sep
10:00
Frem Hellebæk
Virum-Sorgenfri BK
U17 Drenge 1 (08) Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
07. sep
12:00
Frem Hellebæk
Ishøj IF
U19 Drenge Mester (06-07) Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
07. sep
14:00
Frem Hellebæk
Avedøre IF
Sjællandsserien Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
07. sep
16:00
Frem Hellebæk
KBK Hillerød
Serie 4 - Efterår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
08. sep
10:00
IF Skjold Birkerød
Fredensborg BI
U10 drenge 5:5 (15) 2 - 8. september Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
08. sep
10:00
Oversidder
Helsingør IF Fodbold
U10 drenge 5:5 (15) 2 - 8. september Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
08. sep
10:00
Oversidder
Fredensborg BI
U10 drenge 5:5 (15) 3 - 8. september Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
08. sep
10:00
Hillerød Fodbold (2)
Hillerød Fodbold (1)
U10 drenge 5:5 (15) 3 - 8. september Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
08. sep
10:20
Nivå-Kokkedal FK
Frem Hellebæk (1)
U10 drenge 5:5 (15) 3 - 8. september Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
08. sep
10:20
Frederiksværk Fodbold Klub
Oversidder
U10 drenge 5:5 (15) 3 - 8. september Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
08. sep
10:20
Hillerød Fodbold
Frem Hellebæk (1)
U10 drenge 5:5 (15) 2 - 8. september Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
08. sep
10:20
Oversidder
IF Skjold Birkerød
U10 drenge 5:5 (15) 2 - 8. september Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
08. sep
10:40
Helsingør IF Fodbold
Hillerød Fodbold
U10 drenge 5:5 (15) 2 - 8. september Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
08. sep
10:40
Fredensborg BI
Oversidder
U10 drenge 5:5 (15) 2 - 8. september Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
08. sep
10:40
Hillerød Fodbold (1)
Nivå-Kokkedal FK
U10 drenge 5:5 (15) 3 - 8. september Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
08. sep
10:40
Fredensborg BI
Hillerød Fodbold (2)
U10 drenge 5:5 (15) 3 - 8. september Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
08. sep
11:00
Frem Hellebæk (1)
Frederiksværk Fodbold Klub
U10 drenge 5:5 (15) 3 - 8. september Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
08. sep
11:00
Oversidder
Hillerød Fodbold (2)
U10 drenge 5:5 (15) 3 - 8. september Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
08. sep
11:00
Frem Hellebæk (1)
Oversidder
U10 drenge 5:5 (15) 2 - 8. september Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
08. sep
11:00
IF Skjold Birkerød
Oversidder
U10 drenge 5:5 (15) 2 - 8. september Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
08. sep
11:20
Hillerød Fodbold
Oversidder
U10 drenge 5:5 (15) 2 - 8. september Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
08. sep
11:20
Fredensborg BI
Helsingør IF Fodbold
U10 drenge 5:5 (15) 2 - 8. september Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
08. sep
11:20
Nivå-Kokkedal FK
Frederiksværk Fodbold Klub
U10 drenge 5:5 (15) 3 - 8. september Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
08. sep
11:20
Fredensborg BI
Hillerød Fodbold (1)
U10 drenge 5:5 (15) 3 - 8. september Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
08. sep
11:40
Hillerød Fodbold (2)
Frem Hellebæk (1)
U10 drenge 5:5 (15) 3 - 8. september Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
08. sep
11:40
Nivå-Kokkedal FK
Oversidder
U10 drenge 5:5 (15) 3 - 8. september Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
08. sep
11:40
Oversidder
Frem Hellebæk (1)
U10 drenge 5:5 (15) 2 - 8. september Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
08. sep
11:40
Hillerød Fodbold
IF Skjold Birkerød
U10 drenge 5:5 (15) 2 - 8. september Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
08. sep
12:00
Helsingør IF Fodbold
Frem Hellebæk (1)
U10 drenge 5:5 (15) 2 - 8. september Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
08. sep
12:00
Oversidder
Fredensborg BI
U10 drenge 5:5 (15) 2 - 8. september Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
08. sep
12:00
Hillerød Fodbold (1)
Frem Hellebæk (1)
U10 drenge 5:5 (15) 3 - 8. september Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
08. sep
12:00
Frederiksværk Fodbold Klub
Fredensborg BI
U10 drenge 5:5 (15) 3 - 8. september Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
08. sep
12:00
Frem Hellebæk
Stenløse BK
U19 Drenge 2 (06-07) Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
08. sep
12:00
Frem Hellebæk
Helsinge Fodbold
U16 Drenge 2 (09) Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
08. sep
16:00
Frem Hellebæk
Kvistgård IF
Serie 5 - Efterår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
09. sep
18:00
Frem Hellebæk
Espergærde IF
M+32 1 - 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
11. sep
19:00
Frem Hellebæk
Slagslunde-Ganløse IF
8:8 M+40 1 - Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
14. sep
11:00
Frem Hellebæk
VTF (Vejby/Tisvilde)
8:8 U13 Drenge 4 (12) Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
14. sep
12:30
Frem Hellebæk
Brødeskov IF
U15 Drenge 3 (10) Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
20. sep
17:30
Frem Hellebæk
Helsinge Fodbold
M+32 1 - 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
21. sep
10:00
Frem Hellebæk
Hareskov IF
U17 Drenge 1 (08) Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
21. sep
12:00
Frem Hellebæk
KFUM BK, Roskilde
U19 Drenge Mester (06-07) Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
21. sep
14:00
Frem Hellebæk
BSF
Sjællandsserien Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
21. sep
16:00
Frem Hellebæk
Græsted IF
Serie 4 - Efterår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
22. sep
12:00
Frem Hellebæk
Lundtofte Boldklub
U19 Drenge 2 (06-07) Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
22. sep
16:00
Frem Hellebæk
Oversidder
Serie 5 - Efterår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
28. sep
11:00
Frem Hellebæk
Fredensborg BI
8:8 U13 Drenge 4 (12) Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
28. sep
12:30
Frem Hellebæk
Oversidder
U15 Drenge 3 (10) Efterår Pulje 1
|