Kampnr | Dato | Tid | Række/Pulje | Hjemme | Ude | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
21. apr
11:00
Hedehusene Independents
SIF Oldboys/Girls (1)
8:8 M+32 2 - Forår Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
22. apr
18:00
Fløng-Hedehusene Fodbold
Køge BK
U16 Drenge 2 (08) Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
23. apr
18:30
Fløng-Hedehusene
FC Ishøj
Serie 3 Pulje 5
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
25. apr
18:00
Fløng-Hedehusene Fodbold
LSF
U13 Drenge 8:8 2 (11) Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
25. apr
18:30
Fløng-Hedehusene Fodbold
Oversidder
U16 Drenge 3 (08) Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
27. apr
10:00
Fløng-Hedehusene Fodbold
Herlev IF
U11 Drenge 4 8:8 (13) Forår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
27. apr
10:00
IF Frem Bjæverskov
Albertslund BS 72
U8 drenge 5:5 (16) begynder - 27. april Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
27. apr
10:00
Jernløse BK
Vallensbæk IF
U8 drenge 5:5 (16) begynder - 27. april Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
27. apr
10:00
Rosenhøj BK
Virum-Sorgenfri BK (1)
U9 drenge 5:5 (15) 2 - 27. april Pulje 10
|
|||||||||||||||||||
27. apr
10:00
Værløse BK (1)
BK Avarta
U9 drenge 5:5 (15) 2 - 27. april Pulje 10
|
|||||||||||||||||||
27. apr
10:00
Taastrup Idrætsforening
Vor Frue IF
U9 drenge 5:5 (15) begynder - 27. april Pulje 5
|
|||||||||||||||||||
27. apr
10:00
B. 1973, Herlev (1)
Himmelev-Veddelev BK
U9 drenge 5:5 (15) begynder - 27. april Pulje 5
|
|||||||||||||||||||
27. apr
10:20
Fløng-Hedehusene Fodbold
Gladsaxe-Hero BK
U9 drenge 5:5 (15) begynder - 27. april Pulje 5
|
|||||||||||||||||||
27. apr
10:20
B. 1973, Herlev (2)
Oversidder
U9 drenge 5:5 (15) begynder - 27. april Pulje 5
|
|||||||||||||||||||
27. apr
10:20
Fløng-Hedehusene Fodbold
Værløse BK (2)
U9 drenge 5:5 (15) 2 - 27. april Pulje 10
|
|||||||||||||||||||
27. apr
10:20
Virum-Sorgenfri BK (2)
Rosenhøj BK
U9 drenge 5:5 (15) 2 - 27. april Pulje 10
|
|||||||||||||||||||
27. apr
10:20
Herlev IF
Fløng-Hedehusene Fodbold
U8 drenge 5:5 (16) begynder - 27. april Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
27. apr
10:20
Bramsnæs FB
Oversidder
U8 drenge 5:5 (16) begynder - 27. april Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
27. apr
10:40
Albertslund BS 72
Jernløse BK
U8 drenge 5:5 (16) begynder - 27. april Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
27. apr
10:40
Vallensbæk IF
Herlev IF
U8 drenge 5:5 (16) begynder - 27. april Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
27. apr
10:40
BK Avarta
Fløng-Hedehusene Fodbold
U9 drenge 5:5 (15) 2 - 27. april Pulje 10
|
|||||||||||||||||||
27. apr
10:40
Virum-Sorgenfri BK (1)
Værløse BK (1)
U9 drenge 5:5 (15) 2 - 27. april Pulje 10
|
|||||||||||||||||||
27. apr
10:40
Himmelev-Veddelev BK
Fløng-Hedehusene Fodbold
U9 drenge 5:5 (15) begynder - 27. april Pulje 5
|
|||||||||||||||||||
27. apr
10:40
Vor Frue IF
B. 1973, Herlev (1)
U9 drenge 5:5 (15) begynder - 27. april Pulje 5
|
|||||||||||||||||||
27. apr
11:00
Gladsaxe-Hero BK
B. 1973, Herlev (2)
U9 drenge 5:5 (15) begynder - 27. april Pulje 5
|
|||||||||||||||||||
27. apr
11:00
Oversidder
Taastrup Idrætsforening
U9 drenge 5:5 (15) begynder - 27. april Pulje 5
|
|||||||||||||||||||
27. apr
11:00
Værløse BK (2)
Virum-Sorgenfri BK (2)
U9 drenge 5:5 (15) 2 - 27. april Pulje 10
|
|||||||||||||||||||
27. apr
11:00
Rosenhøj BK
Værløse BK (1)
U9 drenge 5:5 (15) 2 - 27. april Pulje 10
|
|||||||||||||||||||
27. apr
11:00
Oversidder
IF Frem Bjæverskov
U8 drenge 5:5 (16) begynder - 27. april Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
27. apr
11:00
Fløng-Hedehusene Fodbold
Bramsnæs FB
U8 drenge 5:5 (16) begynder - 27. april Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
27. apr
11:20
IF Frem Bjæverskov
Jernløse BK
U8 drenge 5:5 (16) begynder - 27. april Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
27. apr
11:20
Albertslund BS 72
Vallensbæk IF
U8 drenge 5:5 (16) begynder - 27. april Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
27. apr
11:20
Fløng-Hedehusene Fodbold
Virum-Sorgenfri BK (2)
U9 drenge 5:5 (15) 2 - 27. april Pulje 10
|
|||||||||||||||||||
27. apr
11:20
Virum-Sorgenfri BK (1)
BK Avarta
U9 drenge 5:5 (15) 2 - 27. april Pulje 10
|
|||||||||||||||||||
27. apr
11:20
Taastrup Idrætsforening
B. 1973, Herlev (1)
U9 drenge 5:5 (15) begynder - 27. april Pulje 5
|
|||||||||||||||||||
27. apr
11:20
Vor Frue IF
Himmelev-Veddelev BK
U9 drenge 5:5 (15) begynder - 27. april Pulje 5
|
|||||||||||||||||||
27. apr
11:40
Fløng-Hedehusene Fodbold
B. 1973, Herlev (2)
U9 drenge 5:5 (15) begynder - 27. april Pulje 5
|
|||||||||||||||||||
27. apr
11:40
Gladsaxe-Hero BK
Oversidder
U9 drenge 5:5 (15) begynder - 27. april Pulje 5
|
|||||||||||||||||||
27. apr
11:40
Værløse BK (1)
Værløse BK (2)
U9 drenge 5:5 (15) 2 - 27. april Pulje 10
|
|||||||||||||||||||
27. apr
11:40
Fløng-Hedehusene Fodbold
Rosenhøj BK
U9 drenge 5:5 (15) 2 - 27. april Pulje 10
|
|||||||||||||||||||
27. apr
11:40
Herlev IF
Bramsnæs FB
U8 drenge 5:5 (16) begynder - 27. april Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
27. apr
11:40
Fløng-Hedehusene Fodbold
Oversidder
U8 drenge 5:5 (16) begynder - 27. april Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
27. apr
12:00
IF Frem Bjæverskov
Herlev IF
U8 drenge 5:5 (16) begynder - 27. april Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
27. apr
12:00
Albertslund BS 72
Fløng-Hedehusene Fodbold
U8 drenge 5:5 (16) begynder - 27. april Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
27. apr
12:00
BK Avarta
Værløse BK (2)
U9 drenge 5:5 (15) 2 - 27. april Pulje 10
|
|||||||||||||||||||
27. apr
12:00
Virum-Sorgenfri BK (2)
Virum-Sorgenfri BK (1)
U9 drenge 5:5 (15) 2 - 27. april Pulje 10
|
|||||||||||||||||||
27. apr
12:00
Taastrup Idrætsforening
Fløng-Hedehusene Fodbold
U9 drenge 5:5 (15) begynder - 27. april Pulje 5
|
|||||||||||||||||||
27. apr
12:00
Vor Frue IF
Gladsaxe-Hero BK
U9 drenge 5:5 (15) begynder - 27. april Pulje 5
|
|||||||||||||||||||
27. apr
12:00
Fløng-Hedehusene Fodbold
Hundige BK
Serie 4B - Forår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
27. apr
12:20
B. 1973, Herlev (1)
B. 1973, Herlev (2)
U9 drenge 5:5 (15) begynder - 27. april Pulje 5
|
|||||||||||||||||||
27. apr
12:20
Himmelev-Veddelev BK
Oversidder
U9 drenge 5:5 (15) begynder - 27. april Pulje 5
|
|||||||||||||||||||
27. apr
12:20
Jernløse BK
Bramsnæs FB
U8 drenge 5:5 (16) begynder - 27. april Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
27. apr
12:20
Vallensbæk IF
Oversidder
U8 drenge 5:5 (16) begynder - 27. april Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
28. apr
10:00
Fløng-Hedehusene Fodbold
Hundige BK
Kvindeserie 2 - Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
01. maj
18:30
Fløng-Hedehusene Fodbold
Glostrup
U12 Drenge 3 8:8 (12) Forår Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
01. maj
19:00
Fløng-Hedehusene
Oversidder
8:8 Kvindesenior 1 - Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
02. maj
18:00
Fløng-Hedehusene Fodbold
Kirke Hyllinge IF
U14 Drenge 8:8 (10) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
04. maj
12:00
Fløng-Hedehusene
Vestegnen FK
Serie 3 Pulje 5
|
|||||||||||||||||||
04. maj
14:00
Fløng-Hedehusene Fodbold (1)
Mosede BK
Serie 5 - Forår Pulje 5
|
|||||||||||||||||||
05. maj
10:00
Stenlille IF
Albertslund IF
U10 drenge 5:5 (14) beg. - FestLIGEval 5. maj Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
05. maj
10:00
Fløng-Hedehusene Fodbold
Brøndbyernes IF
U10 drenge 5:5 (14) beg. - FestLIGEval 5. maj Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
05. maj
10:20
Vetterslev-Høm GF
Taastrup FC
U10 drenge 5:5 (14) beg. - FestLIGEval 5. maj Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
05. maj
10:20
Holbæk B&I
Stenlille IF
U10 drenge 5:5 (14) beg. - FestLIGEval 5. maj Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
05. maj
10:40
Brøndbyernes IF
Vetterslev-Høm GF
U10 drenge 5:5 (14) beg. - FestLIGEval 5. maj Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
05. maj
10:40
Albertslund IF
Fløng-Hedehusene Fodbold
U10 drenge 5:5 (14) beg. - FestLIGEval 5. maj Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
05. maj
11:00
Taastrup FC
Holbæk B&I
U10 drenge 5:5 (14) beg. - FestLIGEval 5. maj Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
05. maj
11:00
Stenlille IF
Fløng-Hedehusene Fodbold
U10 drenge 5:5 (14) beg. - FestLIGEval 5. maj Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
05. maj
11:00
Hedehusene Independents
Hundige BK (2)
8:8 M+32 2 - Forår Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
05. maj
11:20
Vetterslev-Høm GF
Holbæk B&I
U10 drenge 5:5 (14) beg. - FestLIGEval 5. maj Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
05. maj
11:20
Albertslund IF
Brøndbyernes IF
U10 drenge 5:5 (14) beg. - FestLIGEval 5. maj Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
05. maj
11:40
Fløng-Hedehusene Fodbold
Taastrup FC
U10 drenge 5:5 (14) beg. - FestLIGEval 5. maj Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
05. maj
11:40
Vetterslev-Høm GF
Stenlille IF
U10 drenge 5:5 (14) beg. - FestLIGEval 5. maj Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
05. maj
12:00
Brøndbyernes IF
Taastrup FC
U10 drenge 5:5 (14) beg. - FestLIGEval 5. maj Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
05. maj
12:00
Holbæk B&I
Albertslund IF
U10 drenge 5:5 (14) beg. - FestLIGEval 5. maj Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
05. maj
12:00
Fløng-Hedehusene Fodbold
Køge Nord FC
U16 Drenge 2 (08) Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
06. maj
18:00
Fløng-Hedehusene Fodbold
VG Fodbold
U11 Drenge 3 8:8 (13) Forår Pulje 5
|
|||||||||||||||||||
08. maj
18:30
Fløng-Hedehusene Fodbold
BK Friheden
U11 Drenge 4 8:8 (13) Forår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
09. maj
12:00
Fløng-Hedehusene Fodbold
Slagslunde-Ganløse IF
U13 Drenge 8:8 2 (11) Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
09. maj
12:30
Fløng-Hedehusene Fodbold
Vallensbæk IF
U16 Drenge 3 (08) Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
11. maj
12:00
Fløng-Hedehusene Fodbold
Taastrup Idrætsforening
Serie 4B - Forår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
15. maj
18:30
Fløng-Hedehusene Fodbold
Måløv BK
U16 Drenge 3 (08) Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
16. maj
18:00
Fløng-Hedehusene Fodbold
Hundige BK
U14 Drenge 8:8 (10) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
18. maj
11:00
Fløng-Hedehusene Fodbold
Albertslund IF
U12 Drenge 3 8:8 (12) Forår Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
18. maj
12:00
Fløng-Hedehusene
Solrød FC
Serie 3 Pulje 5
|
|||||||||||||||||||
18. maj
14:00
Fløng-Hedehusene Fodbold
Svinninge IF
Kvindeserie 2 - Forår Pulje 2
|